PDA

צפה בגרסא המלאה : Amino

DanielP
02-03-09, 16:37
כל הכדורי חומצות אמינו האלה שיש באתר אלו דברים שימושים ונחוצים?
או שאלה דברים שכבר מקבלים ממקורות אחרים בכמויות גדולות גם בלי זה?

וכל הכדורים האלה בראים בכלל?או שיש עדיפות לאבקה או משהו...למיטב הבנתי מרופאים וכ'ו כמות גדולה של כדורים יכולה לפגוע בכבד או בכליות

מישהו השתמש וממליץ?

hanna666
02-03-09, 16:38
לא נחוץ לך אבל אפשר לשלב

DanielP
02-03-09, 16:48
1 אם יש את הכסף עדיף להשקיע על זה או על משהו אחר שיכול להיות יותר נחוץ ושימושי?
2 מה יותר שימושי ונחוץ תוסף גלוטמין או אמינו?

hanna666
02-03-09, 16:59
1 אם יש את הכסף עדיף להשקיע על זה או על משהו אחר שיכול להיות יותר נחוץ ושימושי?
2 מה יותר שימושי ונחוץ תוסף גלוטמין או אמינו?

לרוב לוקחים גלוטמין בחיטוב אם יש לך כסף לך על קריאטיו/נוז/פורמולות וכו לא על bcaa ואמינו

DanielP
02-03-09, 17:29
לפי מה שהבנתי הbcaa חומצות אמינו וכד' ממש נחוצות באימון (תחילתו,במהלכו,אחריו)
הוא מונע פירוק שריר מונע עייפות וכ'ו ,קריאטין נותן את אותו אפקט?

hanna666
02-03-09, 20:58
לפי מה שהבנתי הbcaa חומצות אמינו וכד' ממש נחוצות באימון (תחילתו,במהלכו,אחריו)
הוא מונע פירוק שריר מונע עייפות וכ'ו ,קריאטין נותן את אותו אפקט?

לא שמע אם אתה מתלבט בין amino ל bcaa אז לך על bcaa אבל אם אתה רוצה משהו אחר לך על קריאטין

DanielP
02-03-09, 21:01
1.Bcaa זה למטרת חיטוב למיטב הבנתי נכון?
2.מה אני יכול לקחת ל חודשים שלפני חיטוב(50 50 לא חיטוב ולא מסה )?משהו ככה רציני שיתן לי פוש עד לחיטוב,
מצד אחד השרירים שלי תמיד נתפסים כי אני מרים יותר מידי ואני לא אוכל מספיק(בגלל שזה 50 50 ויש קשר לתזונה)
בקיצור אני קצת תקע מהבחינה הזאת ,3.יכול להיות שבכלל עדיף לי לא לקחת כלום לעשות חיטוב רגיל ואחרי זה מסה?

hanna666
02-03-09, 21:04
1.bcaa זה למטרת חיטוב למיטב הבנתי נכון?
2.מה אני יכול לקחת ל חודשים שלפני חיטוב(50 50 לא חיטוב ולא מסה )?משהו ככה רציני שיתן לי פוש עד לחיטוב,
מצד אחד השרירים שלי תמיד נתפסים כי אני מרים יותר מידי ואני לא אוכל מספיק(בגלל שזה 50 50 ויש קשר לתזונה)
בקיצור אני קצת תקע מהבחינה הזאת ,3.יכול להיות שבכלל עדיף לי לא לקחת כלום לעשות חיטוב רגיל ואחרי זה מסה?

קח קריאטין גם בחיטוב וגם במסה האפקת שלו מאוד טוב לשניהם

DanielP
02-03-09, 21:09
בשביל חיטוב זה נראה לי useless אני יקח קריאטין במסה,בנתיים אני ב50 50 אני לא יעשה כלום .
תודה חנה,

hanna666
02-03-09, 21:13
בשביל חיטוב זה נראה לי useless אני יקח קריאטין במסה,בנתיים אני ב50 50 אני לא יעשה כלום .
תודה חנה,

תקשיב לי שנייה תיקח גם במסה וגם בחיטוב קריאטין האפקת של קריאטין בחיטוב משהו חזק אני מדבר איתך מנסיון

DanielP
02-03-09, 21:22
קריאטין נותן כוח ,מרץ וכד' בחיטוב אתה לא מחפש כוח אתה מרים 50% מהמשקלים האורגינלים שאתה מרים בדרך כלל , אז מה הפואנטה?

to2005
02-03-09, 23:17
קריאטין נותן כוח ,מרץ וכד' בחיטוב אתה לא מחפש כוח אתה מרים 50% מהמשקלים האורגינלים שאתה מרים בדרך כלל , אז מה הפואנטה?

זאת בדיוק המטרה שלו שבחיטוב יהיה לך כוח להרים משקלים יותר גדולים

DanielP
03-03-09, 06:53

בחיטוב לא אמורים להרים משקלים כבדים,אמורים להרים חצי מהיכולת האמיתית שלך,לך תקרא מאמרים תרחיב ידע אחרי זה תגיב.
יום טוב

!Demon!
03-03-09, 12:06
יש לכם כמה טעויות...amino=חוצמת המינו הקיימת בחלבון(לדוגמא הגלוטמין שהזכרתם)
לוצין , חומצת אמינו אחת מתוך הbcaa , וזה קיים באבקת חלבון פשוטה או מאכלים אחרים..הלוצין משפר סינטוז חלבון כעיקרון..ככה שלדעתי לצרוך חומצת אמינו נפרדת זה בזבוז כסף אם יש אותה באבקת חלבון , ששם יש עוד חומצות אמינו...
קריאטין לוקחים בדרך ככל בשביל לשפר את החלמת השריר , וגם כוח בחיטוב לא חייב להוריד משקלים או אם כבר הרבה ,אלה יותר תנפח של האימון

DanielP
03-03-09, 12:15
יש לכם כמה טעויות...amino=חוצמת המינו הקיימת בחלבון(לדוגמא הגלוטמין שהזכרתם)
לוצין , חומצת אמינו אחת מתוך הbcaa , וזה קיים באבקת חלבון פשוטה או מאכלים אחרים..הלוצין משפר סינטוז חלבון כעיקרון..ככה שלדעתי לצרוך חומצת אמינו נפרדת זה בזבוז כסף אם יש אותה באבקת חלבון , ששם יש עוד חומצות אמינו...
קריאטין לוקחים בדרך ככל בשביל לשפר את החלמת השריר , וגם כוח בחיטוב לא חייב להוריד משקלים או אם כבר הרבה ,אלה יותר תנפח של האימון

לפי מאמרים באתר הבנתי שמורידים במשקלים זה אחד דבר שני זה גם הכי הגיוני שיש כי ברגע שאתה בגרעון קלורי אתה צריך כמה שפחות "להכאיב לשריר"כי הגוף בגרעון קלורי הוא לא מקבל מספיק אוכל וזה יכול להביא לפציעות וגם לתפיסת שרירים.
אפילו אני שאני ב 50 50 עכשיו ניתפסים לי השרירים.מקווה שאני יעבור לחיטוב זה יפסק .

!Demon!
03-03-09, 12:18
לפי מה שאתה אומר , אז להיופך כי החוטיב יש פורוק שריר גדול יותר ממסה זאץ אומרת אתה צריך לעשות אכל כדי למנוע כמה שיותר תפירוק(זה לא אומר כמה שיותר יותר טוב) אבל מקצצים בוליום אם אני לא טועה בגלל שמאגרי הגליקוגן בחיטוב לרוב מתרוקנים , או לפחות יותר ריקים ממצב של מסה

DanielP
03-03-09, 12:34
מהזה בוליום?

!Demon!
03-03-09, 13:11
וליום , עומס אימון הכוונה היא לכמות סטים ..
ניתן להוסיף תדירות גירוי שריר , לדוגמא מעבר לfbw

DanielP
03-03-09, 13:40
ממה אני יורד בסטים אני על 3 :\

!Demon!
03-03-09, 13:56
3 לשריר גדול?איזה תוכנית?

DanielP
03-03-09, 14:12
3 סטים לשריר קטן 4 לגדול ,abc x1 לא פעמיים,10חזרות
4תרגילים שריר גדול 3תרגילים שריר קטן.
אם כבר העלתה את הנושא אז:
שרירים גדולים=רגלים,גב,חזה?
קטנים:יד קדמית/אחורית/כתפיים?

!Demon!
03-03-09, 14:42
כן ...זה ניראה כמו ממש קצת סטים 4 בשבוע לשריר גדול??
אתה מתקדמ מזה בכלל?

DanielP
03-03-09, 14:55
מה 4פעמים אמרתי לך abc x1
כל שריר מקבל אימון אחד
שריר גדול מקבל 4סטים מ4תרגילים 4X4 16 סטים.
אני עוד מעט מתחיל חיטוב עד עכשיו זה היה משחק ילדים עוד 3~4חודשים בעזרת ה' אני יכנס למסה ויתחיל להפוך תעולם :) :)

!Demon!
03-03-09, 14:57
אה טעות שלי לא שמתי לב לתרגילים

DanielP
03-03-09, 15:02
:) בחיטוב אני כנראה יעבור ל 4פעמים בשבוע אימון עוד לא החלטתי איזה סוג של אימון :)

!Demon!
03-03-09, 15:06
בהצלחה , אני עפתי :)

hanna666
03-03-09, 15:12
בחיטוב לא אמורים להרים משקלים כבדים,אמורים להרים חצי מהיכולת האמיתית שלך,לך תקרא מאמרים תרחיב ידע אחרי זה תגיב.
יום טוב

אחי עכשיו באמת הראתה עד כמה אתה טיפש ובלי ידע מי דבר על הרמת משקל כבד הקריאטין מגדיל את נפח השריר וכידוע (נדמה לי) לך בחיטוב מאבדים שריר

DanielP
03-03-09, 17:22
אחי עכשיו באמת הראתה עד כמה אתה טיפש ובלי ידע מי דבר על הרמת משקל כבד הקריאטין מגדיל את נפח השריר וכידוע (נדמה לי) לך בחיטוב מאבדים שריר

לא הבנתי מה אתה רוצה ,אל תבלבל לי תביצים .

Demon שוב תודה אחי כרגיל רק אתה ערני ועוזר :)
יום טוב אחי!

DanielP
03-03-09, 17:23

לחנה אני טיפש אחי?
סתכל מה הבחור רשם ,עכשיו תישאל "מי דיבר על הרמת כבד"
ואם כבר העלתה תנושא של איבוד שריר ,אז לא אם אתה אוכל בדיוק על הקלוריה ומשקיע ולא מפספס שום דבר הסכוי שתאבד שריר קלוש וגם אם כן אז ממש בקטנה .

J.Viewz
04-03-09, 02:41
לחנה אני טיפש אחי?
ואם כבר העלתה תנושא של איבוד שריר ,אז לא אם אתה אוכל בדיוק על הקלוריה ומשקיע ולא מפספס שום דבר הסכוי שתאבד שריר קלוש וגם אם כן אז ממש בקטנה .

אולי התכוונת שהסיכוי שתאבד שריר גדול עד 100 אחוז
אם אתה עושה דיאטה קונבנציונאלית

hanna666
04-03-09, 14:47
לחנה אני טיפש אחי?

תעשה טובה תקרא קצת מאמרמים ותקרא קצת על קריאטין ובמה הוא עוזר בחיטוב ולמה
יום טוב

DanielP
04-03-09, 15:24
חנה אל תבלבל לי תביצים ותעשה לי טובה כל פעם שתיראה פוסט שלי אל תגיב בסדר?
אתה סתם מדליק אותי
תודה ויום טוב.

DanielP
04-03-09, 18:31
אולי התכוונת שהסיכוי שתאבד שריר גדול עד 100 אחוז
אם אתה עושה דיאטה קונבנציונאלית

לא הבנתי מה אתה רוצה?
תסביר את עצמך

יניב צוות ישראלבודי
04-03-09, 20:38
חלבון שנכנס לגוף מתפרק לחומצות אמינו ולכן, ברגע שאתה צורך חומצות אמינו בכדורים זמן הספיגה שלהם הוא מהגבוההים ביותר שיש.
זה בעצם מאפשר לך להכניס חלבון לגוף לפני ובאמצע האימון, ולגוף יהיה יותר קל לנצל את החומצות אמינו האלה לבנייה.

זה אופציה טובה בתור אקסטרה לאבקת חלבון אך לא מחליף אותה, מהסיבה הפשוטה שכל כדור של חומצות אמינו מכיל בין 1.5 ל-2.5 גרם חלבון לכדור.

בחיטוב השימוש בחומצות אמינו יותר נפוץ מהסיבה שרוצים למנוע פירוק שריר.

ובלי קשר בחיטוב לא מרימים פחות משקל, פשוט צריך להיזהר כי בשלבי חיטוב מתקדמים הסיכון לפציעות גדול יותר.
תמיד צריך לשאוף להרים כמה שיותר על מנת שהגוף אפילו לא יחשוב על להתחיל לפרק שריר... :)

DanielP
04-03-09, 20:59
קראתי באחד המאמרים של גיל גרנות משהו על להוריד במשקלים..
יניב פתחתי אשכול לפני יומים שלוש-+ ועדיין לא הגיבו לי מהצוות אז אני ישאל את זה פה וזהו
(לא קשור לנושא)
השאלה האחרונה בפוסט הייתה :
זה גם ידוע שכמות גדולה של קפה יכולה לגרום לחסימות בעורקים ,בכדורי קפאין אין את הקטע הזה נכון?(לתשובה הזאת אני מעדיף שמישהו מצוות ישראלבודי יענה תודה,)

!Demon!
05-03-09, 21:43

עם כל הכבוד , גם הידע שלך לא בשמים , בחיטוב לוקחים קריאטין כדי שיתרום להתאוששות השריר ולא "ינפח אותו"

וזה שחומצות אמינו כבר מפורקות לא תורם לכלם כי אין חשיבות למהירות הספיגה שלהם

DanielP
05-03-09, 23:03
:):):):) .
דבר אחד למדתי בפורום הזה אנשים פה עוד בחיתולים (כמובן שיש כמה עם ידע ונסיון)רובכם פה(כולל אותי) עוד בחיתולים
חצי מהדברים שאתם"עוזרים" לאנשים פה זה דברים לא נכונים או חסרי כל בסיס.
מדי יום אני רואה כמה שטויות אנשים שופכים פה אחד על השני..

Bono
05-03-09, 23:49
חבל על הכסף של החומצות אמינו
תשקיע אותו בחלב\ טונה יעזור יותר.

to2005
06-03-09, 00:01
לחנה אני טיפש אחי?
טיפש תקרא לחברים שלך לא לי. אתה לא חייב לרדת במשקלים בחיטוב זה קורה בד"כ אם אתה עושה חיטוב קיצוני. שאמרתי משקלים יותר כבדים לא התכוונתי למשקלים יותר גבוהים מבמסה התכוונתי יותר גבוהים ממה שהיית מרים בחיטוב בלי קריאטין כי מה לעשות, קריאטין זה תוסף שעוזר לשפר כוח.

חלבון שנכנס לגוף מתפרק לחומצות אמינו ולכן, ברגע שאתה צורך חומצות אמינו בכדורים זמן הספיגה שלהם הוא מהגבוההים ביותר שיש.
זה בעצם מאפשר לך להכניס חלבון לגוף לפני ובאמצע האימון, ולגוף יהיה יותר קל לנצל את החומצות אמינו האלה לבנייה.

זה אופציה טובה בתור אקסטרה לאבקת חלבון אך לא מחליף אותה, מהסיבה הפשוטה שכל כדור של חומצות אמינו מכיל בין 1.5 ל-2.5 גרם חלבון לכדור.

בחיטוב השימוש בחומצות אמינו יותר נפוץ מהסיבה שרוצים למנוע פירוק שריר.

ובלי קשר בחיטוב לא מרימים פחות משקל, פשוט צריך להיזהר כי בשלבי חיטוב מתקדמים הסיכון לפציעות גדול יותר.
תמיד צריך לשאוף להרים כמה שיותר על מנת שהגוף אפילו לא יחשוב על להתחיל לפרק שריר... :)
וענה לך גם מישהו שמבין יותר משנינו.. אז במקום להראות כמה אתה "מבין" תקשיב גם לאחרים קצת.
חיטוב לא חייב להיות קשור לירידה במשקלי עבודה ויש כאלה בעיקר בתחילת הדרך שמצליחים להעלות משקלי עבודה גם בחיטוב

DanielP
06-03-09, 10:48
o.o ...

SiX PACK
09-03-09, 17:13

בחיטוב אתה צריך לשאוף להרים את אותם המשקלים, ולקצץ קצת בוליום.