PDA

צפה בגרסא המלאה : תקוע במשקל

NoLimits
04-03-09, 21:05
אני תקוע חודש באותו משקל אחרי עלייה של 7 קילו נקי, מה עושים?אני לא יכול להוסיף לתפריט קלוריות(כרגע בערך 2500)
ועוד שאלה קטנה אם אני אגביר את קצב חילוף החומרים אני אעלה יותר מהר?יש דרך להגביר את זה?

Max90kg
04-03-09, 21:13
למה אתה לא יכול להוסיף לתפריט קלוריות? וכמה זמן אתה תקוע? ואין שום קשר לחילוף החומרים, גם שאתה עולה יותר מהר אם חילוף החומרים איטי לא מואץ

king l8
04-03-09, 22:37
למה אתה לא יכול להוסיף קלורויות אחי ?? אין מה לעשות בשביל לגדול צריך לאכול !

to2005
04-03-09, 22:52
למה לא להעלות קלוריות?? וחילוף חומרים מהיר יותר יגרום ליותר בעיה כי אתה תשרוף יותר קלוריות->תצטרך לאכול עוד יותר.. אין שום דרך להמשיך להעלות במשקל בלי להוסיף קלוריות

חלבון מוסיף המון
05-03-09, 12:12
אם אתה רוצה להמשיך לגדול- תוסיף קלוריות..
זה בדיוק שיטת ההילוכים- אתה מתחיל מהילוך ראשון בכך שיש לך עודף קלורי המאפשר לגדול בשריר וכמה שפחות שומן או לחילופים מאסה "מלוכלכת יותר", כאשר אתה גודל, הגוף מנצל את כל האנרגיה ואתה נתקע במשקל שלך.. ברגע שתוסיף קלוריות, אתה תעבור להילוך שני ותמשיך לגדול..

בהצלחה!

justsomeone
05-03-09, 12:29
קיצר אם אתה לא יכול להעלות את הצריכה הקלורית היומית שלך אז כן,סביר להניח שתשאר תקוע כל החיים שלך על המשקל הזה...אם אתה לא מסוגל לאכול מספיק אז בשביל זה המציאו את הגיינר.

NoLimits
05-03-09, 12:31
קיצר אם אתה לא יכול להעלות את הצריכה הקלורית היומית שלך אז כן,סביר להניח שתשאר תקוע כל החיים שלך על המשקל הזה...אם אתה לא מסוגל לאכול מספיק אז בשביל זה המציאו את הגיינר.

אני יכול להכין גיינר ביתי?אם כן ממה?
וצריך את המערבל הזה בשביל להכין גיינר?כמה קלוריות יש בו

hanna666
05-03-09, 12:45

כן אפשר להכין גיינר ביתי פתחו על זה כמה פוסטים תריץ חיפוש

king l8
05-03-09, 15:48

כה אחי אתה יכול להכין גיינר ביתי עם הרבה פחמימות !! תריץ חיפוש