PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לעליה במשקל

um2
04-03-09, 22:45
תראו, אני כרגע עולה במשקל והכל טוב, אבל הביאו לי במתנה אבקה לעליה במסה (סיריוס מאס), אז השאלה היא אם אני אמשיך לאכול כמו שאני אוכל ואשתמש באבקה ואגיע ליותר קלוריות אני יעלה במשקל יותר מהר נכון? אז רציתי לדעת אם זה טוב לעלות הרבה במשקל ככה תוך חודש נגיד. בתכלס אני רוצה לעלות כמה שיותר וכמה שיותר מהר... :)

Holy_Templar
04-03-09, 22:48
תראו, אני כרגע עולה במשקל והכל טוב, אבל הביאו לי במתנה אבקה לעליה במסה (סיריוס מאס), אז השאלה היא אם אני אמשיך לאכול כמו שאני אוכל ואשתמש באבקה ואגיע ליותר קלוריות אני יעלה במשקל יותר מהר נכון? אז רציתי לדעת אם זה טוב לעלות הרבה במשקל ככה תוך חודש נגיד. בתכלס אני רוצה לעלות כמה שיותר וכמה שיותר מהר... :)

כל התשובות על עליה במסה בהישג יד ידידי ... במדריך הזה:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=39074

עקוב אחר המדריך תעלה לכאן תפריט מסודר עם סה"כ ערכים .
תקטלג את עצמך האם אתה זקוק בכלל לתוסף כמו גיינר .

ותקבל משוב :)

בהצלחה

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=39074

to2005
04-03-09, 22:49
בתכלס זה לא כזה נכון כי אתה יכול לעלות גם 5 קילו בחודש מתוך זה 4.5 קילו שומן ונוזלים אז זאת לא המטרה נכון? תנסה לשלב את הגיינר בתפריט (תוריד קצת מארוחה או כתחליף לארוחה).. בכל מקרה אם אתה עולה במשקל כמו שצריך אני חושב שעדיף לך לא לקחת אותו כרגע כדי למנוע עליה מהירה מדי בשומנים

um2
05-03-09, 00:26
תודה על התגובות.

אני יודע שאפשר לעלות מהר במשקל וזה יכול להיות מלוכלך ואז יהיה סתם מיותר, אבל אני אישית התכוונתי לעליה דיי נקיה, כיוון שאני אוכל דברים רגילים בלי שטויות ומדי פעם צ'יט. מה שאני צריך לדעת זה האם אני יעלה במשקל גם כשאני אוכל דברים טובים במהלך היום ואז להוסיף את הגיינר גם, בצורה נקייה או שזה יכול לגרום לעלות בשומנים?

Holy_Templar, ראיתי כאן לא מזמן שאמרת שאתה עלית ממש מהר בתקופת המסה שלך בזמן קצר מאוד, אז מן הסתם בטח טחנת מלא אוכל ובנוסף לזה איזה גיינר טוב, אז ואלי אתה תוכל להגיד אם זה בסדר.

Holy_Templar
05-03-09, 07:26
תודה על התגובות.

אני יודע שאפשר לעלות מהר במשקל וזה יכול להיות מלוכלך ואז יהיה סתם מיותר, אבל אני אישית התכוונתי לעליה דיי נקיה, כיוון שאני אוכל דברים רגילים בלי שטויות ומדי פעם צ'יט. מה שאני צריך לדעת זה האם אני יעלה במשקל גם כשאני אוכל דברים טובים במהלך היום ואז להוסיף את הגיינר גם, בצורה נקייה או שזה יכול לגרום לעלות בשומנים?

Holy_templar, ראיתי כאן לא מזמן שאמרת שאתה עלית ממש מהר בתקופת המסה שלך בזמן קצר מאוד, אז מן הסתם בטח טחנת מלא אוכל ובנוסף לזה איזה גיינר טוב, אז ואלי אתה תוכל להגיד אם זה בסדר.

אני עליתי מאד מהר, אבל המצב שלי היה בכי רע ביותר .

אני הייתי מטר 80 (עדיין) ומשקל 53 קילו על 6.5% שומן . אם אני אשלח לך תמונה אתה
תזדעזע...

לכן אני עליתי מאד מהר, התחלתי לאכול 5 ארוחות ביום ודחפתי גם גיינר. עליתי 17 קילו ב 5 חודשים . האחוז שומן שלי עומד על 12% ותפסתי מסה לא רע בכלל .

הייתי 72 קילו , נפצעתי ... הפסקתי להתאמן וירדתי ל 65 קילו .
עכשיו אני בשלבי חזרה, אבל מתקשה לאכול כמו פעם :\

בגדול אם העלייה שלך תיהיה איטית ואתה תאכל רק דברים בריאים (כלומר בלי אחוזי שומן גבוהים) וכמובן לא תעמיס יותר מידיי קלוריות . אתה תעלה נקי ובלי הרבה שומן .

לדעתי, אם אתה ממש בהתחלה ובמסה תטחן תטחן תטחן וכמה שיותר מהכל . (אלא אם יש לך נטייה להשמנה) ואז תזהר מעט עם הצ'יטים ...

למרות שבמסה אין כזה דבר צ'יט , צ'יט במסה , זה לא לאכול .

um2
05-03-09, 08:30
ואיי, יפה ב5 חודשים 17 קילו, סוס. (:

אני עליתי ב5 חודשים רק 10 קילו (71 קילו), לא מרגיש שהשמנתי או משהו.

אני אוכל מה שאני מצליח להכניס, כי לפעמים אין חשק בכלל לאכול, ולכן גיינר יעזור כאן, לדעתי.

ותכלס אני רוצה לתת את הפוש האחרון במסה ולצאת אחר כך לחיטוב.

תודה רבה על התגובה אחי!

Holy_Templar
05-03-09, 08:37
ואיי, יפה ב5 חודשים 17 קילו, סוס. (:

אני עליתי ב5 חודשים רק 10 קילו (71 קילו), לא מרגיש שהשמנתי או משהו.

אני אוכל מה שאני מצליח להכניס, כי לפעמים אין חשק בכלל לאכול, ולכן גיינר יעזור כאן, לדעתי.

ותכלס אני רוצה לתת את הפוש האחרון במסה ולצאת אחר כך לחיטוב.

תודה רבה על התגובה אחי!

שמע , גם לי יש בעיהל אכול כרגע... אבל זה עניין שלכוח רצון , גם שלא רוצים צריך לאכול .
העיקר תגיע לערכים שלך , לא חשוב איך ...

אם זה גיינר או שזה אוכל .

תגיע למאזן החיובי

itaiprz1
05-03-09, 10:10
אני עליתי מאד מהר, אבל המצב שלי היה בכי רע ביותר .

אני הייתי מטר 80 (עדיין) ומשקל 53 קילו על 6.5% שומן . אם אני אשלח לך תמונה אתה
תזדעזע...

לכן אני עליתי מאד מהר, התחלתי לאכול 5 ארוחות ביום ודחפתי גם גיינר. עליתי 17 קילו ב 5 חודשים . האחוז שומן שלי עומד על 12% ותפסתי מסה לא רע בכלל .

הייתי 72 קילו , נפצעתי ... הפסקתי להתאמן וירדתי ל 65 קילו .
עכשיו אני בשלבי חזרה, אבל מתקשה לאכול כמו פעם :\

בגדול אם העלייה שלך תיהיה איטית ואתה תאכל רק דברים בריאים (כלומר בלי אחוזי שומן גבוהים) וכמובן לא תעמיס יותר מידיי קלוריות . אתה תעלה נקי ובלי הרבה שומן .

לדעתי, אם אתה ממש בהתחלה ובמסה תטחן תטחן תטחן וכמה שיותר מהכל . (אלא אם יש לך נטייה להשמנה) ואז תזהר מעט עם הצ'יטים ...

למרות שבמסה אין כזה דבר צ'יט , צ'יט במסה , זה לא לאכול .
6.5 % זאת השערה מוגזמת.

justsomeone
05-03-09, 11:26
זה נשמע הגיוני,הוא שקל 53 כשהוא מטר 80 זה ממש ממש ממש קצת...

Holy_Templar
05-03-09, 12:34
6.5 % זאת השערה מוגזמת.

לא השערה מוגזמת ... מדדתי בכמה וכמה מכשירים כי די הופתעתי ... וכן הייתי על 6.5%
או 7% בכולם ...

לא צריך לשער , צריך לבדוק .

Holy_Templar
05-03-09, 12:34
זה נשמע הגיוני,הוא שקל 53 כשהוא מטר 80 זה ממש ממש ממש קצת...

אני אראה לך תמונה אתה תחרד...

:eek:

the animal
07-03-09, 14:38
אם אתה עולה במשקל בצורה מספקת אז אין צורך להוסיף את הסיריוס מאס