PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנוגע לשורפי שומן ( תוסף )

veteran
05-03-09, 02:21
האם תוסף מהאתר פה ששורף שומן יוכל לעזור לי בזירוז התהליך ? ( אני מתאמן אירובי ואנאירובי )

ועם כן כמה קפסולות מתי ובאיזה שעות .

חלבון מוסיף המון
05-03-09, 12:07
אני לוקח את הויטה לייף כמה ימים בודדים.. אם אראה תוצאות טובות אעדכן אותך..
תקרא קצת על המרכיבים במוצר.. הוא אמור לתת לך פוש קטן, בעיקר כשתעלה את הפעילות האירובית..

הוראות שימוש ללקיחת התוסף לאנשים המתאמנים!
1-2 כדורים כחצי שעה- שעה לפני ארוחת בוקר
2 כדורים כשעה לפני אימון (לא משנה אירובי/אנאירובי/שניהם)

* לשתות עם 2 כוסות מים (לא קפה, לא משקה אנרגיה ולא כלום! מים!)
* לקחת עד השעה 18:00 בערב, או לחילופין לפחות 5 שעות לפני השינה..
* מומלץ להתחיל ממינונים נמוכים יותר ולעלות בהדרגה..

לאנשים שלא מתאמנים יש הוראות שימוש שונות, תקרא עליהם באתרים שאביא לך וכך תוכל לשלב את התוסף בחיי היום יום שלך..

http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=227&CategoryID=101&Page=1

Max90kg
05-03-09, 12:13
אתה מתכוון לקחת שורף שומן לחיטוב? לדעתי אין בזה צורך. אם אתה רוצה תוסף לחיטוב קח אבקת חלבון או גלוטמין

Sublime
05-03-09, 12:33
המוצר היחיד שבאמת שווה את הכסף זה ****, תחפש על זה מידע כי אני לא יכול להסביר לך כי אסור לדבר על זה פה.

Holy_Templar
05-03-09, 12:40
חלבון מוסיף המון, SUBLIME אני מזכיר לכם- "אין לנהל דיונים על חומרים אסורים בפורום או לפרסם אתרים מתחרים בארץ או בחו"ל על גבי הפורום."
ולכן אין לי ברירה אלא לצנזר את ההודעה ולתת לכם אזהרה
סליחה על אי הנעימות.
למידע נוסף אודות חוקי הפורום לחצו כאן http://www.israelbody.com/showthread.php?t=40404

hanna666
05-03-09, 12:42
אם אתה רוצה שורף שומן חוקי טוב לך על ליפו6x או hydroyxcut hardcore

!Demon!
05-03-09, 21:40
אתה מתכוון לקחת שורף שומן לחיטוב? לדעתי אין בזה צורך. אם אתה רוצה תוסף לחיטוב קח אבקת חלבון או גלוטמין

אז מתי לקחת אותו?במסה?ואין קשר בין מה שהזכרת לשורף שומן

תלוי באחוז שומן שלך , או אם אתה מעוניין במרץ

Max90kg
05-03-09, 22:34
אז מתי לקחת אותו?במסה?ואין קשר בין מה שהזכרת לשורף שומן

תלוי באחוז שומן שלך , או אם אתה מעוניין במרץ
ככה אמרו לי כשאני שאלתי בנוגע לשורפי שומן. נראה לי שעדיף לקחת אותם אם המטרה שלך היא הרזייה, כלומר אם אין לך חשיבות למסת השריר

!Demon!
06-03-09, 10:26
לא..שורף שומן עוזר בניוד שומן , כאילו עוזר לגוף לצרוך קלוריות מהשומנים כי בשלבים של אחוז שומן נמוך יחסית זה ניהיה קשה ..לא קשור למסת שריר , בגלל זה גם אין ממש טעם באחוז שומן גבוהה כי שם אטין תבעיה , אלה אם אתה רוצה למטרת מרץ , או בחיטוב דל פחמימות למטרת הורדת רגישות לאינסולין

veteran
10-03-09, 16:00
אז אין משו שמזרז תהליך שריפת קלוריות ?

!Demon!
10-03-09, 16:20
בגדול זה מזרז אבל זה לא גורם לשריפת קלוריות נוספות כאילו

boris19
10-03-09, 21:13
תקרא קצת על המרכיבים במוצר.. הוא אמור לתת לך פוש קטן, בעיקר כשתעלה את הפעילות האירובית..

http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=227&categoryid=101&page=1

המוצר הזה גרוע, לא שווה רבע ממה שהוא עולה.

יניב צוות ישראלבודי
10-03-09, 22:29

הוראות שימוש ללקיחת התוסף לאנשים המתאמנים!
1-2 כדורים כחצי שעה- שעה לפני ארוחת בוקר
2 כדורים כשעה לפני אימון (לא משנה אירובי/אנאירובי/שניהם)

* לשתות עם 2 כוסות מים (לא קפה, לא משקה אנרגיה ולא כלום! מים!)
* לקחת עד השעה 18:00 בערב, או לחילופין לפחות 5 שעות לפני השינה..
* מומלץ להתחיל ממינונים נמוכים יותר ולעלות בהדרגה..

לאנשים שלא מתאמנים יש הוראות שימוש שונות, תקרא עליהם באתרים שאביא לך וכך תוכל לשלב את התוסף בחיי היום יום שלך..

http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=227&categoryid=101&page=1

מחזק.
אלו הם ההוראות שימוש לוויטה לייף ולרוב שורפי השומן היום בשוק.

הבנאדם שאל על שורפי שומן ואתה הממלצת לו על חלבון וחומצות אמינו.
זה כמו שאני ישאל אותך מה השעה ואתה תגיד לי שלרולקס יש שעונים יפים. פשוט אין קשר בין השניים.

חלבון זה מוצר בסיסי גם למסה וגם לחיטוב אך הוא אינו עוזר לירידה באחוזי השומן, כמו גם הגלוטמין.

בגדול זה מזרז אבל זה לא גורם לשריפת קלוריות נוספות כאילו

זה באמת מזרז.
בתהליך החיטוב בדר"כ נמצאים על תפריטים דלי קלוריות ודלי פחמימות, מה שעלול לגרום לחוסר באנרגיה במהלך היום ובמיוחד באימון. השורפי שומן עוזרים לתוספת אנרגיה מה שיעזור לך להעביר את היום ואת האימון בצורה טובה יותר.
מעבר לכך הם עוזרים בהעלאת טמפרטורת הגוף והדופק מה שעוזר לך לשרוף יותר קלוריות במנוחה ובאימון עצמו.

המוצר הזה גרוע, לא שווה רבע ממה שהוא עולה.

בוריס היקר, זה לא חוכמה גדולה להגיד שמוצר לא שווה כלום אולי בגלל שעליך הוא לא עבד טוב.
יש הרבה אנשים (ואני בתור איש צוות בישראלבודי פגשתי אותם) שהמוצרים האלה אכן עוזרים להם והם בעצמם מעידים כך.
כמובן שכמו כל מוצר יש אנשים שירגישו אותו יותר ויש כאלה שירגישו אותו פחות.
גם אבקת חלבון בשימוש לא נכון לא תוביל לשום תוצאות, אך מכאן להסיק שהמוצר לא שווה כלום זוהי הנחה חסרת כל בסיס.

מעבר לזה בהצלחה לכל קהילת המתחטבים הבאה אלינו בחודשים הקרובים!!:d

!Demon!
10-03-09, 23:58
זה באמת מזרז.
בתהליך החיטוב בדר"כ נמצאים על תפריטים דלי קלוריות ודלי פחמימות, מה שעלול לגרום לחוסר באנרגיה במהלך היום ובמיוחד באימון. השורפי שומן עוזרים לתוספת אנרגיה מה שיעזור לך להעביר את היום ואת האימון בצורה טובה יותר.
מעבר לכך הם עוזרים בהעלאת טמפרטורת הגוף והדופק מה שעוזר לך לשרוף יותר קלוריות במנוחה ובאימון עצמו.

:d

אמרתיצת לא נכון התכוונתי שומן נוסף , כאילו אותו דבר יהיה אם פשוט תוריד עוד קלוריות מה שקובע זה הגרעון הקלורי..