PDA

צפה בגרסא המלאה : האם יש דרך לגדול במסת שריר ולהוריד בשומן בו זמנית?

chingo
06-03-09, 17:56
במקום להכנס לתקופת מאסה ואחרי זה לתקופת חיטוב?

לאכול הרבה ולהתאמן ובנוסף להוסיף שעה אירובי אחרי או לפני כל אימון?

hanna666
06-03-09, 17:57
במקום להכנס לתקופת מאסה ואחרי זה לתקופת חיטוב?

לאכול הרבה ולהתאמן ובנוסף להוסיף שעה אירובי אחרי או לפני כל אימון?

תאוריתית זה בלתי אפשרי אם אתה לא משתמש בחומרים

chingo
06-03-09, 18:03
חשבתי על זה וזה אפשרי אבל זה לאכול-לרוץ-לאכול-להתאמן כוח-לאכול-לנוח-לרוץ-לאכול-לישון
זה מצריך יום שלם פנוי.

אני בתקופת מאסה ואני מתקדם יפה ולא בא לי לעצור עכשיו ולהכנס לדיאטות (מה גם שזה סבל) ואין מספיק זמן עד הקיץ בשביל לסיים את המאסה וגם לדפוק חיטוב של איזה חודשיים :)

hanna666
06-03-09, 18:11
חשבתי על זה וזה אפשרי אבל זה לאכול-לרוץ-לאכול-להתאמן כוח-לאכול-לנוח-לרוץ-לאכול-לישון
זה מצריך יום שלם פנוי.

אני בתקופת מאסה ואני מתקדם יפה ולא בא לי לעצור עכשיו ולהכנס לדיאטות (מה גם שזה סבל) ואין מספיק זמן עד הקיץ בשביל לסיים את המאסה וגם לדפוק חיטוב של איזה חודשיים :)

אפשר לרוץ לאכול לנוח להתאמן......
בשביל מה אבל ?

justsomeone
06-03-09, 18:21
אני חושב שהוא מתכוון שיעני יום אחד חיטוב יום אחד מסה,אני צודק?אם כן גם אני שאלתי וכמובן שענו לי לא.

hanna666
06-03-09, 18:22
אני חושב שהוא מתכוון שיעני יום אחד חיטוב יום אחד מסה,אני צודק?אם כן גם אני שאלתי וכמובן שענו לי לא.

לא הוא התכוון לעשות מסה ובאותה תקופה לרדת באחוז שומן

cdandy
06-03-09, 18:27
תרוץ על הבוקר על איזה פרי קטן ואולי כוס קפה אם אתה צריך בנוסף לאימוני כוח...
אירובי על הבוקר זה האירובי הכ יעיל שיש!

hanna666
06-03-09, 18:28
תרוץ על הבוקר על איזה פרי קטן ואולי כוס קפה אם אתה צריך בנוסף לאימוני כוח...
אירובי על הבוקר זה האירובי הכ יעיל שיש!

הא ?
מה זה קשור אבל ?

denous
06-03-09, 18:42
אתה לא הולך להשתמש בחומרים, ולכן אין דרך כזו..
זה או שעולים או שיורדים.
אבל !
אם תוסיף אירובי למאסה ותאכל אוכל טוב ולא שטויות אתה תעלה נקי, כלומר, עם מקסימום שריר ומינימום שומן וכתוצאה מכך אתה "תרד" באחוז שומן ביחס למשקל שלך אם אתה מבין מה אני אומר...
כלומר, 80 קילו על 15 אחוז שומן יראה הרבה יותר טוב מאשר 70 קילו על 14 אחוז שומן, ולכן האחוז שומן כאילו יורד ביחס למשקל הגוף.

!Demon!
06-03-09, 19:44
בגדול , לא..מה שיותר ריאלי זה לעלות כמה שיותר נקי

MagneZium
06-03-09, 20:01
עם תזריק gh אז כן

iGotMilk
06-03-09, 20:03
אתה לא הולך להשתמש בחומרים, ולכן אין דרך כזו..
זה או שעולים או שיורדים.
אבל !
אם תוסיף אירובי למאסה ותאכל אוכל טוב ולא שטויות אתה תעלה נקי, כלומר, עם מקסימום שריר ומינימום שומן וכתוצאה מכך אתה "תרד" באחוז שומן ביחס למשקל שלך אם אתה מבין מה אני אומר...
כלומר, 80 קילו על 15 אחוז שומן יראה הרבה יותר טוב מאשר 70 קילו על 14 אחוז שומן, ולכן האחוז שומן כאילו יורד ביחס למשקל הגוף.

די עם החארטה הישראלית.

אפשר לעלות במאסה תוך כדי הורדת אחוזי שומן, תהליך כזה נקרא באנגלית Recomp מהמילה Recomposition, תשתמש במילון אם אתה רוצה לפרש את המילה.

בקצרה, בלי לחפור יותר מדי על מה ולמה.

התפריט שלך צריך להראות ככה:
45-50% מסך הקלוריות יבואו משומן
חלבון 3.3 גרם לכל קילו של הגוף
השאר פחמימות
מאזן קלורי רגיל של מאסה

זה תהליך ארוך, אל תצפה לגדול במהירות כמו שגודלים במאסה ולרדת באחוזי שומן כמו שיורדים בחיטוב..
אתה תעלה בשריר לאט ותרד באחוזי שומן לאט, אבל זה די מתאזן אם חושבים על זה שבחיטוב לא עולים במסאת בשריר בכלל.. כאן אתה עולה, רק ממש לאט.

!Demon!
06-03-09, 20:08
די עם החארטה הישראלית.

אפשר לעלות במאסה תוך כדי הורדת אחוזי שומן, תהליך כזה נקרא באנגלית recomp מהמילה recomposition, תשתמש במילון אם אתה רוצה לפרש את המילה.

השאר פחמימות
מאזן קלורי רגיל של מאסה

זה תהליך ארוך, אל תצפה לגדול במהירות כמו שגודלים במאסה ולרדת באחוזי שומן כמו שיורדים בחיטוב..
אתה תעלה בשריר לאט ותרד באחוזי שומן לאט, אבל זה די מתאזן אם חושבים על זה שבחיטוב לא עולים במסאת בשריר בכלל.. כאן אתה עולה, רק ממש לאט.

נו ומה עשית בזה?אז החלבונים והשומן מפצים על הפחמימות אבל עדין יש אותו פלוס ואין סיבה שתעבד שומן

alfi
06-03-09, 20:27
לפני שאגיד את דעתי אציין שזה לא מדעי ולא ספרותי.אנקדוטיאלי לגמרי:

ראיתי מספר מתאמנים שכן הצליחו לעשות זאת,כמובן שברמות עלייה נמוכות במסה הרזה שרירית עם ירידה משמעותית במסה שומנית ובכל זאת.

!Demon!
06-03-09, 20:40
לפני שאגיד את דעתי אציין שזה לא מדעי ולא ספרותי.אנקדוטיאלי לגמרי:

ראיתי מספר מתאמנים שכן הצליחו לעשות זאת,כמובן שברמות עלייה נמוכות במסה הרזה שרירית עם ירידה משמעותית במסה שומנית ובכל זאת.

אני לא יודע איך זה הגיוני אולי ממש קצת , או הם היו מתאמנים מתחילים..
למה אני אומר את זהה כי כשאני התחלתי הייתי עובד על חזה יום למחורת יד אחורית , אותו דבר לגבי גב ויד קדמית ועליתי במסת שריר
כדי לעלות מסת שריר צריך להיות בפלוס..כשאתה בפלוב אין סיבה שהגוף יקח קלוריות מהשומנים , אולי עם שורפי שומן אבל אז ה+ ילך לשומנים ולא השגת כלום..
אולי פשוט עלו נקי מאוד ואז זה ניראה כאילו הם יותר חטובים או התחתבו וניראו מסיבים לא יודע..אין לי הסבר אחר

alfi
06-03-09, 21:27
אני לא יודע איך זה הגיוני אולי ממש קצת , או הם היו מתאמנים מתחילים..
למה אני אומר את זהה כי כשאני התחלתי הייתי עובד על חזה יום למחורת יד אחורית , אותו דבר לגבי גב ויד קדמית ועליתי במסת שריר
כדי לעלות מסת שריר צריך להיות בפלוס..כשאתה בפלוב אין סיבה שהגוף יקח קלוריות מהשומנים , אולי עם שורפי שומן אבל אז ה+ ילך לשומנים ולא השגת כלום..
אולי פשוט עלו נקי מאוד ואז זה ניראה כאילו הם יותר חטובים או התחתבו וניראו מסיבים לא יודע..אין לי הסבר אחר

הבדיקות שנעשו היו ב bod pod ולכן הם די מדיוקות.

בכל מקרה מדובר על מתאמנים מתחילים.השינויים במסת השריר היו במגמת עלייה אך קטנה.

עוד פעם אני חוזר לאלו שנוטים להסיק מסקנות - אנקדוטה!!!

denous
06-03-09, 22:08
די עם החארטה הישראלית.

אפשר לעלות במאסה תוך כדי הורדת אחוזי שומן, תהליך כזה נקרא באנגלית recomp מהמילה recomposition, תשתמש במילון אם אתה רוצה לפרש את המילה.

השאר פחמימות
מאזן קלורי רגיל של מאסה

חרטא ישראלית ?
בהנחה שאנחנו מדברים על מתאמן ותיק, שוקל 80 וגובה 190, 14 אחוז שומן, אתה רוצה להגיד לי שתוך שנה אחרי שהוא יאכל לפי הערכים שאתה ציינת בהודעה הוא יגיע למשקל של למשל 85 קילו על 13 אחוז שומן ?
יהיה נחמד אם תסביר מה שאתה אומר בצורה יותר מפורטת כי אני עוד לא שמעתי על דבר כזה...
אני יודע שהדרך היחידה לעלות ללא שומן זה חומרים ושהדרך הכי טובה לעלות עם מינימום שומן (עד כמה שאפשר) זו מאסה נקייה שגם שם אתה עולה בשומן אבל האחוז שומן יורד ביחס למשקל גופך ולא באמת יורד במספר..

WEST $ SIDE
06-03-09, 22:48
תלוי בגנטיקה של בן אדם ,בחילוף החומרים , חוץ ממתאמנים מתחילם שהם בוודאות יכולים להוריד במסת שומן ולעלות במסת שריר גם מתאמן וותיק יכול אם הוא מעלה שריר עם כמה שפחות שומן והייחס משתנה לטובת מסת השריר , שוב זה תלוי בגנטיקה אלה שצוברים בקלות מאסת שומן ונוזלים כמעט ולא יכולים לעלות נקי.

m0she
07-03-09, 09:32
זה מצריך יום שלם פנוי.

לא חשבת כמו שצריך

chingo
07-03-09, 13:50
לא חשבת כמו שצריך

זהו?
זה מה שיש לך להגיד בנושא?
ראיתי שהגבת אז נכנסתי כי חשבתי שתתן לנו תשובה מקצועית, כנראה באמת שלא חשבתי כמו שצריך :bot:

m0she
07-03-09, 13:54
דברתי, דברנו, דיברו, דובר וידובר על זה כבר כל כך הרבה פעמים וכל כך הרבה בכלל, שאין טעם שאני אכתוב משהו בנושא. אם זה ממש מרתק אותך וחשוב לך, תריץ חיפושים בפורום עד שתמצא את כל התשובות שאתה צריך.

the animal
07-03-09, 14:45
מתאמן מתחיל, בעל גנטיקה פנומנאלית או על חומרים אולי יוכל לעשות את זה... מתאמן ממוצע לא