PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו ניסה את התוכנית הזאת?

Max90kg
15-06-09, 18:22
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1053&CategoryID=82&Page=5
טובה? לא טובה? עבדה עליכם? מעניין לשמוע.

JAGA_JAGA
15-06-09, 19:31
זה מאד דומה למאמר של אחד חברי הפורום רק שהחבר פורום פירסם מאמר על אותו עיקרון אבל ab גם עם שבוע כוח ,שבוע טווח חזרות ושבוע של שוק או משו קיצר זה נשמע מעניין הקטע של השבועות אז כנראה אני מתחיל תוכנית דומה לזאת מיד אחרי החיטוב....

hypertrophy
15-06-09, 23:48
זה מאד דומה למאמר של אחד חברי הפורום רק שהחבר פורום פירסם מאמר על אותו עיקרון אבל ab גם עם שבוע כוח ,שבוע טווח חזרות ושבוע של שוק או משו קיצר זה נשמע מעניין הקטע של השבועות אז כנראה אני מתחיל תוכנית דומה לזאת מיד אחרי החיטוב....

אתה מתכוון אלי?
שמח שאתה עומד להשתמש בה :)
אשמח אם תפתח לוג עליה :)

מקס....אני חושב שהתכנית שלי באמת תתאים לך יותר כי אתה מסוגל להלעות משקלים מאימון לאימון עדיין תנסה תגיד מה דעתך

מדוזה
16-06-09, 04:42
הכוונה שכביכול לוקחים תוכנית AB רגילה , ופשוט עושים שבוע כוח , שבוע טווח חזרות נמוך , ושבוע הלם (שבו עושים לכל שריר סופר סט ודרופ סט ?

השאלות הללו כמובן לhypertrophy ואם אתה יכול בבקשה לעלות לפה את הלינק למאמר שכתבת זה יעזור לי מאוד , תודה .

hypertrophy
16-06-09, 09:49
הכוונה שכביכול לוקחים תוכנית AB רגילה , ופשוט עושים שבוע כוח , שבוע טווח חזרות נמוך , ושבוע הלם (שבו עושים לכל שריר סופר סט ודרופ סט ?

השאלות הללו כמובן לhypertrophy ואם אתה יכול בבקשה לעלות לפה את הלינק למאמר שכתבת זה יעזור לי מאוד , תודה .

לא...לא זאת התכנית....

קח תקרא
http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1470&CategoryID=81

Max90kg
16-06-09, 10:30
אני לא רוצה להתחיל עדיין עם תוכנית מהסוג כי התוכנית שלי כרגע מפתחת אותי טוב. אחרי זה אני חושב לעבור על תוכנית בסייקלים אולי מהסוג הזה עוד לא החלטתי
תודה על התגובות

hypertrophy
16-06-09, 10:34
אז למה שאלת על p rr s?

Max90kg
16-06-09, 10:40
כי מעניין אותי אם מישהו ניסה אותה והיא עבדה עליו...

מדוזה
16-06-09, 14:44
דבר ראשון תודה דבר שני אם מישו מתחיל בתוכנית הזאת , כמה אחוז צריך לרדת במשקלי עבודה ולהתחיל לעלות ?

והמבנה של הרעיון של התוכנית הוא כזה
בהתחלה לעשות ab במתכונת רגילה - 9 סטים שריר גדול , 6 סטים שריר קטן .
ואז עוברים לקטע שצריך לעלות משקלים כל אימון , נשארים עדיין באימון ab באותה מתכונת ?
אחריזה תקופה התאוששות - 8 סטים שריר גדול , 4 שריר קטן , טווח חזרות 12-15 .
ולאחר מכן תקופת כוח - שבה נקפיד רק על תרגילים מורכבים בטווח חזרות עד 5 , רשום שכל שבוע יש לעלות משקל סתומרת שבמשך השבוע עובדים באותם משקלי עבודה ?

תודה על התשובות , דרך אגב מאמר מעולה נשמע כתוכנית מעניינית מאוד .

JAGA_JAGA
16-06-09, 16:22
אתה מתכוון אלי?
שמח שאתה עומד להשתמש בה :)
אשמח אם תפתח לוג עליה :)

מקס....אני חושב שהתכנית שלי באמת תתאים לך יותר כי אתה מסוגל להלעות משקלים מאימון לאימון עדיין תנסה תגיד מה דעתך

חח כן תוכנית שלך ובכיף נפתח לוג אני עוד חודש מסיים חיטוב ומאמין שבתחילת אוגוסט בערך אני יתחיל תתוכנית......

Eyeseen
16-06-09, 16:58
התכנית של היפרטרופי ולגדול ללא עצירות זה לא אותו הדבר

hypertrophy
17-06-09, 00:57
דבר ראשון תודה דבר שני אם מישו מתחיל בתוכנית הזאת , כמה אחוז צריך לרדת במשקלי עבודה ולהתחיל לעלות ?

והמבנה של הרעיון של התוכנית הוא כזה
בהתחלה לעשות ab במתכונת רגילה - 9 סטים שריר גדול , 6 סטים שריר קטן .
ואז עוברים לקטע שצריך לעלות משקלים כל אימון , נשארים עדיין באימון ab באותה מתכונת ? נשארים בתכנית המקורית פשוט כל שבוע מעלים משקלים עבודה בחצי האחרון בשבוע
אחריזה תקופה התאוששות - 8 סטים שריר גדול , 4 שריר קטן , טווח חזרות 12-15 כן...אל תשכח לעצור שני חזרות לפני כשל.
ולאחר מכן תקופת כוח - שבה נקפיד רק על תרגילים מורכבים בטווח חזרות עד 5 , רשום שכל שבוע יש לעלות משקל סתומרת שבמשך השבוע עובדים באותם משקלי עבודה ? לפי התכנית כוח שאני אישית עובד בה אז כן...אבל אפשרי לעשות גם 5x5 לינארית

תודה על התשובות , דרך אגב מאמר מעולה נשמע כתוכנית מעניינית מאוד .

שמח אשהבת ואשמח אם תעדכן גם אתה איך הולך לך

ולכל מי שיעשה את התכנית אל תתביישו להתייעץ בישביל זה אנחנו פה