PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלהה

dordavid
18-06-09, 22:14
יש תוכניות מסוימות שמתאימום לאימונים מסומים למשל אם אני בתקופת מסה או חיטוב זה משנה איזה תוכנית אני יעשה?
ואיזה תוכנית הכי ממולצת

Max90kg
18-06-09, 22:22
למסה כל תוכנית מתאימה. לחיטוב מתאימות הכי טוב תוכניות שבהן השריר מקבל גירוי בתדירות גבוהה כמו fbw, ab או ss

dordavid
18-06-09, 22:25
ותוכנית ab זו תוכניות שמתאמנים 4 אימונים בשבוע?
וabc 6 אימונים?
וabc לא אמורה להיות יותר טובה בגלל שמתאמנים 6 פעמים בשבוע

Max90kg
18-06-09, 22:27
תוכנית ab רצוי להתאמן 3-4. Abc לא מתאמנים 6 פעמים בשבוע אלה גם כן 3-4 במקרים נדירים 5 אבל זה רק אם אתה עם גנטיקה מפלצתית.

dordavid
18-06-09, 22:44
הגנטיקה שלי היא של להיות בן אדם גדול
למשל אח שלי הר אדםם מפלצת
אז אפשרי לעשות 5 אימנוים בשבוע?

Max90kg
18-06-09, 22:50
לא... זה שאל שלך הר לא אומר שתתפתח יותר מ-5 אימונים בשבוע

dordavid
18-06-09, 22:53
אוקי איזו תוכנית יש דגש יותר על חזה? Ab abc abcd סליחה על הבורות

Max90kg
18-06-09, 23:16
כל תוכנית נותנת דגש בצורה דומה. בתוכניות מרובות אותיות כמו abcd יש יותר גיוון אבל עבודה בתדירות יותר נמוכה. בתוכניות כמו ab יש פחות גיוון אבל יותר תדירות. יותר דגש אתה לא צריך, תתאמן בתוכנית רגילה

נעל
18-06-09, 23:21
תוכנית ab רצוי להתאמן 3-4. Abc לא מתאמנים 6 פעמים בשבוע אלה גם כן 3-4 במקרים נדירים 5 אבל זה רק אם אתה עם גנטיקה מפלצתית.

abc 3 פעמים בשבוע זה חרא.
4 פעמים זה בסדר.
5 זה האידיאלי במידה ואתה אוכל טוב.
ו 6 אם יש לך גנטיקה מפלצתית או חומרים.

אני עושה 5 ואין לי גנטיקה מדהימה וכל אימון של רצחני אל תזלזל ביכולת שלך אתה יכול גם כן 5.

ו ss ממש לא נשמע לי מתאים לחיטוב, 5 חזרות בחיטוב? הסיכון לפציעה גדל בהרבה יש מאזן קלורי שלילי והשתקמות קשה יותר, פחות שומן גורם לחיכוך רב יותר במפרקים וכו..
האידיאל ב abc זה 3 ימים ויום מנוחה, וחוזר...
Abcxabcxabcx..

Max90kg
18-06-09, 23:25
abc 3 פעמים בשבוע זה חרא.
4 פעמים זה בסדר.
5 זה האידיאלי במידה ואתה אוכל טוב.
ו 6 אם יש לך גנטיקה מפלצתית או חומרים.

אני עושה 5 ואין לי גנטיקה מדהימה וכל אימון של רצחני אל תזלזל ביכולת שלך אתה יכול גם כן 5.

ו ss ממש לא נשמע לי מתאים לחיטוב, 5 חזרות בחיטוב? הסיכון לפציעה גדל בהרבה יש מאזן קלורי שלילי והשתקמות קשה יותר, פחות שומן גורם לחיכוך רב יותר במפרקים וכו..
האידיאל ב abc זה 3 ימים ויום מנוחה, וחוזר...
Abcxabcxabcx..
אתה מדבר פה הרבה שטויות בלי להעליב. מאיפה הבאת ש-3 פעמים בשבוע abc זה לא טוב ושצריך 6 או 5? ולמה 5 חזרות לא טוב לחיטוב? על איזו פציעה אתה מדבר? כמו שהיפרטרופי הדגול אומר "ביי ביי מסת שריר". אם עבדתי במסה ב5-6 חזרות גם בחיטוב צריך לעבוד ב 5-6 חזרות כי זה מה שאני רגיל אליו

נעל
18-06-09, 23:28
ידוע שהסיכוי לפציעה בחיטוב גדול יותר כי אתה צורך פחות קלוריות ולכן משתקם לאט יותר.
Abc 3 פעמים בשבוע לא יהיה יעיל במיוחד כי יהיה לך שבוע מנוחה וזה מלא זמן, אם אתה על חומרים ועושה 20 סטים לשריר באימון אז אולי.

יודע מה בכיף שיהיה לך תעשה abc 3 פעמים בשבוע 6 סטים שריר גדול ותגיד לכולנו איזה מהר גדלת.
מדבר שטויות אתה קראת ספר אחד חושב אתה יודע הכל עדיף שתשתוק.
אני לא אומר שיעשו 20 חזרות בחיטוב אבל לא 5.

Max90kg
18-06-09, 23:33
ידוע שהסיכוי לפציעה בחיטוב גדול יותר כי אתה צורך פחות קלוריות ולכן משתקם לאט יותר.abc 3 פעמים בשבוע לא יהיה יעיל במיוחד כי יהיה לך שבוע מנוחה וזה מלא זמן, אם אתה על חומרים ועושה 20 סטים לשריר באימון אז אולי.

יודע מה בכיף שיהיה לך תעשה abc 3 פעמים בשבוע 6 סטים שריר גדול ותגיד לכולנו איזה מהר גדלת.
מדבר שטויות אתה קראת ספר אחד חושב אתה יודע הכל עדיף שתשתוק.
אני לא אומר שיעשו 20 חזרות בחיטוב אבל לא 5.

מה שסימנתי ממש לא נכון! בעצם אולי מבחינה מדעית זה נכון אבל אין שום דבר שמוכיח שיש יותר סיכוי להפצע בrm5 מהאשר בrm12. ואם עבדתי במסה בrm6 ואני אמשיך חיטוב בrm12 אני אאבד הרבה יותר מסת שריר כי משקלי העבודה יירדו והגוף לא רגיל לטווח החזרות החדש והגוף יגיב בצורה לא טובה.
חוץ מזה לגבי התדירות של הabc תתווכח כמה שבא לך אין לך שום דרך להוכיח לי שהתדירות הגדולה טובה על פני התדירות הקטנה כי בabc תמיד יהיו התנגשויות (בגלל שרירים מייצבים ומסייעים) לא משנה איך תסדר אותה ואם תעבוד בתדירות גדולה מדי זה יפריע לגדילת השריר

נעל
19-06-09, 03:32
זה לא מפריע לי.
ואני לא אומר שתעשה 12 חזרות בחיטוב אם עבדת קודם 6.

אני אישית עובד על 8 חזרות ובחיטוב אני ישאר על 8-10.

אבל אם הייתי עובד על 6 הייתי עובד בחיטוב על 8-10 גם כן.
וכן אתה יכול להיפצע יותר ממספר חזרות נמוך יותר כי כשאתה מעלה משקל ההשפעה שלו על הגוף יכולה להיות הרבה יותר גדולה, אם אתה מעלה משקל על 10 חזרות תעשה 6 נגיד.
על 6-7 חזרות תעלה משקל יותר מדי בטעות ואתה על 2-3 חזרות ובסכנת פציעה.
פשוט תראה תסיכוי להיפצע כ weight lifter של rm1 לעומת body builder ותבין לבד.
למרות ש6 זה די בטוח מבחינתי, אני עובד 6 חזרות בסט האחרון שלי ביד קדמית ולא נפצעתי, אבל אם הייתי עושה rm 2 אני מתאר לעצמי שהייתי קורע רצועה מתישהו.
כמו שאמרתי לך פעם אם משהו עובד עלייך טוב שיהיה לבריאות..

Max90kg
19-06-09, 07:21
אני מסכים עם כל מה שאתה אומר חוץ מהקטע שבטווח חזרות נמוך יש יותר סיכוי להפצע. גם אני חשבתי ככה פעם וקטלו אותי. תחכה לתגובות של יותר מבינים ממני

Eyeseen
19-06-09, 08:24
אין בעיה לעבוד ב5 חזרות בחיטוב, צא מזה.