PDA

צפה בגרסא המלאה : חיטוב וייאוש..

123456
19-06-09, 22:15
שלום לכולם !

אני מתאמן כבר 3-4 חודשים. בהתחלה הורדתי בעיקר משקל והגעתי למשקל שבו אני צריך להיות (אני שוקל 60 - גובה 1.68).

אבל יש בעיה :disgust:

אני עכשיו בתהליך חיטוב, ואני רואה תוצאות, אבל מאוד איטיות.
אין לי דרך לבדוק אחוזי שומן, ואני לא יודע בתכלס אם האימון שאני עושה משפיע או לא משפיע. אין לי שום אינדיקציה.

בעקרון אני לוקח לפני אימון קסנדרין (45 דקות לפני אימון), ועושה אנאירובי בערך 30 דקות - חזה, ידיים, כפיפות בטן, ואז עובר לאירובי - בין 30 דקות (שזה במקרה הכי גרוע) לשעה וחצי (הכי הרבה).
אני בדרך כלל מתאמן על מכשיר הסקי ולפעמים ריצות.

בעקרון, אני מתאמן כמעט כל יום (לפעמים שבוע שלם חוץ משישי שבת), וכל יום עושה אנאירובי ואירובי.

כמה שאלות.
האם לדעתכם האימון שאני עושה הוא טוב ? האם זה טוב להתאמן כל יום ?
האם יש דרך לדעת נוספת לבדוק אחוזי שומן חוץ מהמכשיר הזה שיש בחדרי הכושר (שאצלנו אין כזה..).

ChonGo
19-06-09, 22:21
אימון לא טוב. לא טוב לעבוד על אותו שריר יום אחרי יום, צריך מנוחה!
ולמה אתה עושה אימון רק לחזה ולידיים ולבטן?! מה עם רגליים, כתפיים וגב?
ולבדוק אחוזי שומן אפשר בבדיקת דם (שזה הכי מדוייק!!) ואפשר להעריך בעין, שזה לא הכי מדוייק, אבל זה הכיוון (אתה יכול לעלות לפה תמונות, ויגידו לך בערךך..)

the pharmacist
19-06-09, 22:26
שלום לכולם !

אני מתאמן כבר 3-4 חודשים. בהתחלה הורדתי בעיקר משקל והגעתי למשקל שבו אני צריך להיות (אני שוקל 60 - גובה 1.68).

אין לי דרך לבדוק אחוזי שומן, ואני לא יודע בתכלס אם האימון שאני עושה משפיע או לא משפיע. אין לי שום אינדיקציה.

בעקרון אני לוקח לפני אימון קסנדרין (45 דקות לפני אימון), ועושה אנאירובי בערך 30 דקות - חזה, ידיים, כפיפות בטן, ואז עובר לאירובי - בין 30 דקות (שזה במקרה הכי גרוע) לשעה וחצי (הכי הרבה).

בעקרון, אני מתאמן כמעט כל יום (לפעמים שבוע שלם חוץ משישי שבת), וכל יום עושה אנאירובי ואירובי.

כמה שאלות.
האם יש דרך לדעת נוספת לבדוק אחוזי שומן חוץ מהמכשיר הזה שיש בחדרי הכושר (שאצלנו אין כזה..).

למה???????????
מי אמר שזה המשקל שאתה צריך להיות, תיאורתית זה משקל די טוב בשביל להיות בו חטוב רצח , אבל ללא מסת שריר זה די בעייתי.

דיברת על האימונים אבל על התזונה לא דיברת שזה הכי חשוב בחיטוב

אל תאמין למכונות האלה בחדר כושר , כמו שחבר טוב פה כבר רשם : "הם משוק הכרמל"

123456
20-06-09, 16:44
לגבי התזונה. אני אוכל הרבה דברים עם חלבון ופחות דברים עם שומן.
מעדנים של 0% עד 1.5%, טונה (בעיקר טונה במים) וכדומה.

לגבי העבודה בחדר כושר - יש לכם המלצות לתוכנית חיטוב טובה ?
מה לעשות ביום א', ב', ג', ד' ואיך לחלק את העבודה בשרירים ?

לגבי אחוזי השומן. בדיקת דם אולי הכי טובה, אבל בעייתי לעשות פעם בשבוע או שבועיים :tongue:

fatmanscoop
20-06-09, 16:48
שלום לכולם !

כמה שאלות.

איזה משקל הייתי ?
הכדורים עוזרים לך?
האם יש להם תופעות לוואי כאבי ראש משהו..?
האם כדאי לקנות?

Tapit
20-06-09, 17:55
אימון לא טוב. לא טוב לעבוד על אותו שריר יום אחרי יום, צריך מנוחה!
ולמה אתה עושה אימון רק לחזה ולידיים ולבטן?! מה עם רגליים, כתפיים וגב?
ולבדוק אחוזי שומן אפשר בבדיקת דם (שזה הכי מדוייק!!) ואפשר להעריך בעין, שזה לא הכי מדוייק, אבל זה הכיוון (אתה יכול לעלות לפה תמונות, ויגידו לך בערךך..)
אפשר לבדוק אחוזי שומן בבדיקת דם? ם0

יניב צוות ישראלבודי
20-06-09, 21:23
אחוזי שומן אי אפשר לבדוק בבדיקת דם.. אפשר לבדוק טריגליצרידים שזה שומנים בדם..

לכותב המאמר: האימונים שלך לא טובים מכמה סיבות. אתה לא נותן להם מנוחה (מה שבסופו של דבר יכול להוביל לזה שלא תראה היפרטרופיה ואפילו יכול להוביל לאימון יתר ומשם גם לפציעות). והסיבה השנייה שאתה לא מאמן את כל חלקי הגוף.

מעבר לזה נושא החיטוב תלוי ברובו בנושא התזונה ולאוו דווקא האימונים.

עצם זה שאתה אוכל משהו בלי שומן לא מספיק.. אני אתן לך דוגמא.. אני יכול לאכול חזה הודו עם 1% שומן אבל עם 500 גרם פסטה בצד.. לא עשיתי בזה כלום.

תזונה היא פונקציה של מאכלים + כמויות מתאימות של כל מאכל..

אתה יכול לנסות לקרוא מאמרים בנושא תזונה אצלנו באתר או שתתנסה בפגישות ייעוץ שלנו שגם עושים לך תוכנית אימונים מסודרת וגם תפריט תזונה. התוצאות לא יאחרו להגיע..

אם אתה רוצה לשמוע פרטים מעבר אתה יכול לפנות אלינו לטלפון 1599-500-590

בהצלחה.