PDA

צפה בגרסא המלאה : עוד כמה שאלות.. כנסו...:)

fghdsfg
23-06-09, 01:22
ככל שאני שותה יותר מים חילוף החומרים יותר מהיר וכתוצאה מזה שורפים מהר יותר שומן (עם ספורט באותו יום)??

אני עושה גם 5 סטים של 25 כפיפות בטן אחריי האירובי כדיי להוריד עוד יותר מהר את הבטן
אבל ראיתי באינטרנט שזה ביכלל לא יוריד לי מהבטן ורק פעילות אירובית היא מה שמורידה..

זה מה שהיה כתוב:
בשביל להוריד את הבטן אתה צריך לעשות פעילות אירובית ולשרוף שומנים (פעילות כגון הליכה,ריצה).
כפיפות בטן עושות אך ורק שרירים
השאלה אם אני צריך לעשות כפיפות בטן אם יש לי לרדת יותר מ10 קילו (וכתוב שכפיפות בטן עושות אך ורק שרירים וזה לא מה שאני צריך)??

barakav
23-06-09, 01:27
ככל שאני שותה יותר מים חילוף החומרים יותר מהיר וכתוצאה מזה שורפים מהר יותר שומן (עם ספורט באותו יום)??
אין קשר.

השאלה אם אני צריך לעשות כפיפות בטן אם יש לי לרדת יותר מ10 קילו (וכתוב שכפיפות בטן עושות אך ורק שרירים וזה לא מה שאני צריך)?? זה לא יעזור לך בכלל להוריד שומן זה יכן עזור לשמור מעט על מסת השריר מתחת לשומן.

fghdsfg
23-06-09, 01:30
יש איזה תרגילים אנאירובים שאפשר לעשות שהם כן מורידים שומן מהבטן??

barakav
23-06-09, 01:33
לא, אנאירובי פר הגדרה זאת פעילות שמפרקת בעיקר פחמימות ולא הרבה שומן

fghdsfg
23-06-09, 01:35
ועוד שאלה בקשר לתזונה..

בצהריים אני יודע שאמורים לאכול בשר כמו שניצל..

אבל זה משנה אם אני יאכל שניצל רגיל או שניצל מן הצומח? ומומלץ ביכלל לאכול שניצל רגיל (של מאמא עוף וכל אלה) פעם ביום

או שעדיף לאכול את השניצל מן הצומח?? (אני שואל אם מומלץ כי אני רוצה להוריד כמה שיותר מהר במשקל ואני לא יודע אם השניצל הרגיל משמין ויהרוס את הדיאטה)

WEST $ SIDE
23-06-09, 01:43
כל השניצילם למינהן באזירות הם חרא לרוב , מוכרים שניצלים לשקילה בסופרים , שהם די גדולים אלה יותר טובים.

יש לך חור גדול בידע אני מציע לך לקרוא קצת,בלי לפגוע . אתה חושב שאפשרי להוריד שומן בדרכים בלתי אפשרויות.

fghdsfg
23-06-09, 01:46
כן אני יודע שאני לא מבין כל כך טוב אבל אני קורא פה ושם מאמרים...

תודה על העזרה.

WEST $ SIDE
23-06-09, 01:48
שיהיה לך לפחות את ה א - ב' של העניין , אתה תוכל לתפור הרבה שאלות לבד.

בהצלחה.

crock
23-06-09, 10:07
לא, אנאירובי פר הגדרה זאת פעילות שמפרקת בעיקר פחמימות ולא הרבה שומן

ופעילות אירובית מפרקת בעיקר שומן ?

barakav
23-06-09, 10:08
כן, זאת ההגדרה של פעילות אירובית, היא מפרקת פחמימות, אבל עיקרה אנרגייה מגיעה משומן.

WEST $ SIDE
23-06-09, 10:52
אין השפעה ישירה בין פעילות אירובית לאיבוד שומן.

fghdsfg
23-06-09, 11:01
אז במידה שיש לי להוריד יותר מ15 קילו לא יהיה ממש השפעה של כפיפות בטן...

צריך כמה שיותר אירובי...

WEST $ SIDE
23-06-09, 12:09
גם כמה שיותר אירובי לא יעזור לך . זה לא הולך ככה , זה לא שבאת עשית אירובי והופ שרפת שומן .
הכל מתחיל ונגמר במטבח , הכל תלוי במה אכלת ומה המאזן שלך .
אירובי סה"כ תוסף שמאפשר לך לאכול קצת יותר , ולי אישית עוזר לשמור על כמות נוזלים לא גבוהה כשאני עושה אירובי לעיתים קרובות.

fghdsfg
23-06-09, 12:13
גם כמה שיותר אירובי לא יעזור לך . זה לא הולך ככה , זה לא שבאת עשית אירובי והופ שרפת שומן .
הכל מתחיל ונגמר במטבח , הכל תלוי במה אכלת ומה המאזן שלך .

אני יודע את זה, לא הבנתה מה היתכוונתי... אני יסביר לך ככה:

תזונה נכונה ומאזן קלורי שלילי יש לי אבל אני רוצה לרדת עוד יותר מהר במשקל אז חוץ מהרבה אירובי צריך לעשות
גם אנאירובי??

moo
23-06-09, 14:28
רק תפריט יעזור לך
אירובי זה זניח (יכול לעזור אבל קודם כל תהיה בדיאטה)

fghdsfg
23-06-09, 14:55
מה שאומר שאני פשוט צריך להמשיך ולהתמיד עם מה שאני עושה עכשיו..

תודה לכלום על העזרה.

king l8
23-06-09, 14:55
תיהייה במאזן קלורי שלילי אתה תירד במשקל ! אירובי זה כלי עזר !

fghdsfg
23-06-09, 15:00
סבבה את זה אני הבנתי ממזמן!

crock
23-06-09, 23:20
כן, זאת ההגדרה של פעילות אירובית, היא מפרקת פחמימות, אבל עיקרה אנרגייה מגיעה משומן.

זאת אומרת שבמהלך פעילות אירובית אני שורף נטו שומן ?
הגוף הולך לקילוגרמים של השומן שיש לי בגוף ושורף אותם בשביל הפעילות האירובית ?
איך זה הולך ?