PDA

צפה בגרסא המלאה : להוריד את המוט עד הסוף בלחיצת חזה?

Tapit
24-06-09, 14:49
אני רואה הרבה שאומרים להוריד תמוט עד שזה נוגע בחזה והרבה שלא..
אצלי שאני מוריד את המוט עד לנקודה שזה נוגע לי בחזה אני מרגיש מתיחה רצינית בכתף הקדמית וזה לפעמים גם כואב אחרי זה (יותר משמעותי בלחיצת חזה בשיפוע).
להוריד בכל זאת עד הסוף? וכמה משמעותי זה?

galSH
24-06-09, 15:47
אתה מרגיש את הכאב גם בבנצ' שטוח?

Max90kg
24-06-09, 15:48
ארבל ממליץ להוריד 3-4 ס"מ מהחזה. תקרא את המאמר שלו על תרגילי חזה

itaiprz1
24-06-09, 23:08
אני רואה הרבה שאומרים להוריד תמוט עד שזה נוגע בחזה והרבה שלא..
אצלי שאני מוריד את המוט עד לנקודה שזה נוגע לי בחזה אני מרגיש מתיחה רצינית בכתף הקדמית וזה לפעמים גם כואב אחרי זה (יותר משמעותי בלחיצת חזה בשיפוע).
להוריד בכל זאת עד הסוף? וכמה משמעותי זה?

שמע יש עד שזה נוגע בחזה שמזה בדרך כלל המתאמנים משתמשים בחזה כ"קפיץ" ועם במומנטום הזה מחזירים את המוט למצב התחלתי , הדבר הזה לא טוב מה שכן

בוא נגיד מספיק שתיגע בחולצה.

Tapit
25-06-09, 19:13
כן אני מרגיש את הכאב גם בבנצ' פרס שטוח אם אני מוריד עד הסוף, ואני אחד שכאב ממש לא מזיז לו פשוט זו מתיחה מטורפת בכתף הקדמית.
אני לא משתמש בהקפצה הזאת, אני מוריד את המוט למרחק של בערך בוהן (האצבע הקטנה והשמנה) מהחזה, יותר מזה זה ממש כואב למשך כל האימון ולפעמים גם אחרי.
אם אתם אומרים שמומלץ להוריד 3-4 ס"מ מהחזה, אני שמח :]

moo
25-06-09, 19:25
להוריד עד הסוף !!!!

כל כך הרבה חכמולוגים יש

ויש את המקצוענים כמו ריפטו, ביל סטאר
למה להמציא את הגלגל ?

Max90kg
25-06-09, 19:32
להוריד עד הסוף !!!!

כל כך הרבה חכמולוגים יש

ויש את המקצוענים כמו ריפטו, ביל סטאר
למה להמציא את הגלגל ?
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1460&CategoryID=82&Page=1
עד כמה להוריד את המוט למטה? אני אישית ממליץ לא להוריד את המוט עד החזה, גם כי זה מכריח אתכם להתרכז יותר בחלק השלילי של התנועה ולהשאיר אותה תחת ביקורת מתמדת, וגם יותר מתאים לכלל האוכלוסייה. לא כולם יכולים לרדת עם המוט עד החזה בגלל המבנה שלהם (זרועות ארוכות או סתם אי נוחות בביצוע כזה). אני אישית ממליץ לעצור את המוט כ 3-4 ס"מ מבית החזה.

נעל
25-06-09, 19:32
לא חובה להוריד עד הסוף רוב העומס נופל על הכתף הקדמית ואם כואב לך אז בכלל לא מומלץ.
מה גם שיש אנשים שמתמשים בחזה כריבאונדר.
תוריד קרוב לחזה למצב שלא כואב לך, לא חייב לגעת זה מיותר הס"מ שתיים זה לא מה שישפיע על הגדילה שלך, כן קצת על טווח התנועה אבל לא על הגדילה.

Tapit
25-06-09, 21:19
כן יש לי זרועות ארוכות יחסית לגובה שלי, וגם יש לי עבר במשפחה של בעיות בכתפיים בbench press (גם אבא שלי עסק בעיסוקי הברזלים p:).
אלה הם התשובות שרציתי לשמוע, תודה :]

Aviv669
25-06-09, 21:48
צריך ממש לגעת בחזה , ולא להקפיץ את הברבל כמו שאמרו.

Tapit
25-06-09, 21:59
אז זה עוד דעה מנוגדת למה שאמרו למעלה :s

TheRock
25-06-09, 22:20
לא חובה ואל תקשיב ל'זייני שכל שאומרים שאם לא נגעת בחזה אז עשית חצי תנועה, זה ממש לא משנה אם תוריד עד הסוף או 3-4 ס"מ מהסוף

Masquerade
25-06-09, 22:30
אל תוריד עד החזה, והכי חשוב שלא תכאב לך הכתף כי זה מתכון לדלקת שתשבית אותך לחודשים (לי אישית יש בעיות בכתף). תנועה קצרה ואיכותית כשהכשמות צמודות לכל אורכה, זה מה שאתה צריך.