PDA

צפה בגרסא המלאה : תכנית אימון חדשה-מתוקן

eden.B.
26-06-09, 19:33
תכנית האימונים שלי (המתוקנת):
A חזה:
לחיצת חזה במוט אולימפי 3 סטים 6-8 +דרופ סט של 6+6
לחיצת חזה בסמית' משין בשיפוע 3 (עליון) 3 סטים 8-10
לחיצת חזה תחתון בסמית' משין שיפוע 3 3 סטים 8-10
פרפר במכונה שמחזיקים את הידיים ישר 10-12

יד קדמית:
כפיפת מרפקים בספסל שיפוע 4: 10,8,6,6+6
כפיפת מרפקים בעמידה במוט w 12,10,8,6
כפיפת מרפקים בפרי צ'ר הפוך בישיבה כאשר היד האחורית נתמכת בגב המושב 15,12,10,6+6 מרב שהתרגיל הזה שורף זה כבר כואב חחח

bגב:
בנט אובר במוט 15,12,10,8
פולי עליון מוט משולש 10,8,6
פולי עליון לפני באחיזה רחבה 12,10,8
טיבר חופשי במוט 12,10,8,6

יד אחורית:
לחיצת חזה אחיזה צרה 12,10,8,6
לחיצה צרפתית בשכיבה שיפוע 2 12,10,8,6
כפיפת מרפקים בפולי עליון מוט v 12,10,8+8,6+6

c רגליים:
סקוואט 15,12,10,8
מכרעיים 10,8,6+6
לג פרס 15,12,10,8
סופר סט:4 סטים 8-10
פשיטת רגליים
כפיפת רגליים בישיבה

כתפיים:
לחיצת כתף במוט 12,10,8,6
חתירה בעמידה עם מוט w 15,12,10,8
כפיפת כתף בעמידה כנגד פולי תחתון במוט ישר 12,10,8,6+6

obzion
26-06-09, 19:40
תוכנית מושלמת.

snai
26-06-09, 19:56
איך אתה מחלק את הימי מנוחה??

eden.B.
26-06-09, 20:06
איך אתה מחלק את הימי מנוחה??

5 פעמים בשבוע ראשון-חמישי

Max90kg
26-06-09, 20:11
תוכנית מושלמת.
אני מקווה שאתה ציני אחי.
בכל מקרה, אני בתור אחד שמעדיף תוכניות מקוצרות לא מתחבר לתוכנית שלך ועוד שהיא 5 פעמים בשבוע שזה מטורף אבל אמרת שאתה גדל ממנה אז בהצלחה. רק שאלה לי אליך, ניסית להתאמן פעם בתוכנית מקוצרת ולבדוק אם היא עובדת עליך יותר/פחות טוב מהתוכנית הזאת?

hypertrophy
26-06-09, 20:12
רחוקה שנות אור מלהיות מושלמת
אתה מתעקש ללהשתמש בסמית' מאשין ברוב נתכנית שלך[ועוד מעיז לתוב מאמר על שיפור לחיצת החזה]
אתה מתעקש לעשות תרגילים כפולים במקום לתת לכל שריר גירוי נרחב יותר ומגוון יותר
ואתה מתעקש על חלוקה פחות יעילה

פעם אחרונה שכתבת תכנית ביקשת שאגיב ואתן את דעתי בטענה שאתה פתוח ללמוד דברים חדשים אבל לא למדת כלום ואני סתם ביזבזתי את זמני בניסיון למד אותך דברים שיעזרו לך[אני ועוד כמה חבר'ה טובים פה]
חבל שאתה חושב שאתה יותר חכם מניסיון ומתעקש על דברים לא נכונים וטיפשיים

eden.B.
26-06-09, 20:13
אני מקווה שאתה ציני אחי.
בכל מקרה, אני בתור אחד שמעדיף תוכניות מקוצרות לא מתחבר לתוכנית שלך ועוד שהיא 5 פעמים בשבוע שזה מטורף אבל אמרת שאתה גדל ממנה אז בהצלחה. רק שאלה לי אליך, ניסית להתאמן פעם בתוכנית מקוצרת ולבדוק אם היא עובדת עליך יותר/פחות טוב מהתוכנית הזאת?

לא, אני לא יתחיל מכמה סיבות:אין לי סקוואט חופשי, ודדליפט-הגב התחתון שלי לא ברמה של זה עדיין ואני אצטרך לעלות ממש ממש ממש לאט במשקלים ופשוט חבל על הזמן זה לא יניב תוצאות.

Max90kg
26-06-09, 20:15
לא, אני לא יתחיל מכמה סיבות:אין לי סקוואט חופשי, ודדליפט-הגב התחתון שלי לא ברמה של זה עדיין ואני אצטרך לעלות ממש ממש ממש לאט במשקלים ופשוט חבל על הזמן זה לא יניב תוצאות.
בכל זאת עדיף שתנסה. אתה מתאמן הרבה זמן ואני בטוח שתצליח לעשות דד ליפט ולעלות במשקל. סקוואט אתה יכול לעשות בסמית'. באמת שכדאי לך להקשיב קצת יותר לאנשים, אני חושב שיש סיכוי שתוכנית מקוצרת תוביל אותך ליותר תוצאות.

eden.B.
26-06-09, 20:17
רחוקה שנות אור מלהיות מושלמת
אתה מתעקש ללהשתמש בסמית' מאשין ברוב נתכנית שלך[ועוד מעיז לתוב מאמר על שיפור לחיצת החזה]
אתה מתעקש לעשות תרגילים כפולים במקום לתת לכל שריר גירוי נרחב יותר ומגוון יותר
ואתה מתעקש על חלוקה פחות יעילה

פעם אחרונה שכתבת תכנית ביקשת שאגיב ואתן את דעתי בטענה שאתה פתוח ללמוד דברים חדשים אבל לא למדת כלום ואני סתם ביזבזתי את זמני בניסיון למד אותך דברים שיעזרו לך[אני ועוד כמה חבר'ה טובים פה]
חבל שאתה חושב שאתה יותר חכם מניסיון ומתעקש על דברים לא נכונים וטיפשיים

אמרתי לך אחי-אני נותן ניסיון למכונה, כי היית בכל התכניות שלי עם דמבלים ולא גדלתי טוב בחזה.
תרגילים כפולים??
חלוקה אני מחליף בשביל לראות איך היא עובדת עלי ולהתרכז קצת יותר בשריריםהקטנים.
אל תדאג לא ביזבזת זמן אחי.

hypertrophy
26-06-09, 20:23
אמרתי לך אחי-אני נותן ניסיון למכונה, כי היית בכל התכניות שלי עם דמבלים ולא גדלתי טוב בחזה.תרגילים כפולים??
חלוקה אני מחליף בשביל לראות איך היא עובדת עלי ולהתרכז קצת יותר בשריריםהקטנים.
אל תדאג לא ביזבזת זמן אחי.

אז איך אתה מעיז לכתוב מאמר על שיפור לחיצת חזה אם יש לך בעיה כזאת??
אולי תעזוב את כל השטויות שכתבת במאמר ותתחיל להתעסק במה שחשוב? שזה ללחוץ חזה בלי להתעסק בשטויות שמסביב?

ותרגילים כפולים זה תרגילים שיש בהם את אותו מנח אנטומי מדויק רק שינוי באביזר שאתה משתמש בו[כפיפת מרפקים בעמידה ובישיבה נו באמת!!]

galSH
26-06-09, 20:31
למה לעזאזל חזה עם יד קדמית וגב עם יד אחורית? זה אמור להיות בדיוק ההפך! אתה סתם יוצר התנגשויות ככה.

eden.B.
26-06-09, 20:31
אז איך אתה מעיז לכתוב מאמר על שיפור לחיצת חזה אם יש לך בעיה כזאת??
אולי תעזוב את כל השטויות שכתבת במאמר ותתחיל להתעסק במה שחשוב? שזה ללחוץ חזה בלי להתעסק בשטויות שמסביב?

ותרגילים כפולים זה תרגילים שיש בהם את אותו מנח אנטומי מדויק רק שינוי באביזר שאתה משתמש בו[כפיפת מרפקים בעמידה ובישיבה נו באמת!!]

תאמין לי שאני עשיתי כמיטב יכולתי ולחצתי כמה שאני יכול בחזה וממש לא הגעתי לתוצאות רצויות, עכשיו אני מנסה משהו חדש שאולי אולי אולי יניב יזשהם תוצאות, אם ראית את התכנית הראשונה שהבאתי תראה שכן שיפרתי אותה ל3 סטים של 6-8 בדרך כלל זה 6 כי אני עכשיו לוחץ אץ השיא שלי (95) ובדוטף דרופ סט של 6+6- ותאמין לי שאני מציע לכול אחד לעשות דרופ סטים אבל לא להגיע לכשל.
בנוגע למכונות אמרתי לך כבר- אם הם לא עובדות, אני מתייאש וחוזר לדמבלים.
ובקשר לכפיפת מרפקים:אז איזה תרגילים אתה רוצה שאני יעשה חוץ מכפיפת מרפקים?????????

hypertrophy
26-06-09, 21:15
תאמין לי שאני עשיתי כמיטב יכולתי ולחצתי כמה שאני יכול בחזה וממש לא הגעתי לתוצאות רצויות, עכשיו אני מנסה משהו חדש שאולי אולי אולי יניב יזשהם תוצאות, אם ראית את התכנית הראשונה שהבאתי תראה שכן שיפרתי אותה ל3 סטים של 6-8 בדרך כלל זה 6 כי אני עכשיו לוחץ אץ השיא שלי (95) ובדוטף דרופ סט של 6+6- ותאמין לי שאני מציע לכול אחד לעשות דרופ סטים אבל לא להגיע לכשל.
בנוגע למכונות אמרתי לך כבר- אם הם לא עובדות, אני מתייאש וחוזר לדמבלים.
ובקשר לכפיפת מרפקים:אז איזה תרגילים אתה רוצה שאני יעשה חוץ מכפיפת מרפקים?????????

בקשר לבנץ'
אתה פשוט התעסקת בהרבה בולשיט מסביב[לחזק פה לחזק שם להוסיף פה לשנות אחיזה לשנות קו לחיצה במקום באמת להתעסק בלחיצת חזה כהלכתה]

בקשר לידיים....לעשות כפיפת מרפק זאת התנועה האנטומית....אתה יכול לשנות הרבה דברים...יש לך פריצ'ר תעשה בפריצ'ר למה אתה עושה גם בישיבה כשהידיים צמודות לגוף וגם במוט כשהידיים לצד הגוף?!?!זה אותו הדבר!!