PDA

צפה בגרסא המלאה : מבנה הבטן

big d
03-07-09, 00:47
לא ידעתי איפה לשים את השאלה אז להעביר אם צריך
השאלה שלי היא מה המבנה של הבטן האם היא שטוחה בצורה הטבעית או שבולטת קצת כי פשוט אני
באחוז שומן נמוך רואים לי את הריבועים אבל הבטן כאילו איך אני אסביר את זה גדולה קצת בולטת
לא יותר מהחזה אבל זה דיי מציק
יכול להיות גנטיקה?

lironsD
03-07-09, 00:52
גנטיקה בדוק אחי..תעשה מאסה ועם הזמן יראו את זה פחות.

big d
03-07-09, 00:55
גנטיקה בדוק אחי..תעשה מאסה ועם הזמן יראו את זה פחות.

אני אחרי מסה זה ניראה טוב פשוט זה גדול כמו הבטן של הבודיבילדרים שהיא נפוחה כזאת משהו כזה רק בקטן

big d
03-07-09, 01:44
אני אחרי מסה זה ניראה טוב פשוט זה גדול כמו הבטן של הבודיבילדרים שהיא נפוחה כזאת משהו כזה רק בקטן

זה נורמלי?

Biceps mAn
03-07-09, 01:54
זה נורמלי?

תפסיק עם ה gh אחי

Sugarzaza
03-07-09, 04:54
תשמעו, אני מציע שנערוך דיון אוף טופיק די פאסיבי לאורך זמן, שבו כל בנאדם ששואל משהו ממש מטומטם יירשם בפרוטוקול, ומתישהו נבדוק מוצא/גיל/רקע /מין וכו' ונראה באיזה חתך אוכלוסייה יש הרבה מפגרים. ואז נהרוג את כולם. אבל כולם. אישית, אני מעריך ש90% מהטמטום יבוא מאנשים שלא יודעים ולא עשו סקוואט בחיים שלהם, ועוד לא פיתחו זוג אשכים מלא עדיין. הקורלציה לא מקרית מהסיבה הפשוטה שבדרך כלל חוסר בסקוואט נובע ומוביל ליצירת ואגינה אצל מתאמנים מתחילים (רפרנס מחקרי יפורסם בהמשך)

hanna666
03-07-09, 09:09
תשמעו, אני מציע שנערוך דיון אוף טופיק די פאסיבי לאורך זמן, שבו כל בנאדם ששואל משהו ממש מטומטם יירשם בפרוטוקול, ומתישהו נבדוק מוצא/גיל/רקע /מין וכו' ונראה באיזה חתך אוכלוסייה יש הרבה מפגרים. ואז נהרוג את כולם. אבל כולם. אישית, אני מעריך ש90% מהטמטום יבוא מאנשים שלא יודעים ולא עשו סקוואט בחיים שלהם, ועוד לא פיתחו זוג אשכים מלא עדיין. הקורלציה לא מקרית מהסיבה הפשוטה שבדרך כלל חוסר בסקוואט נובע ומוביל ליצירת ואגינה אצל מתאמנים מתחילים (רפרנס מחקרי יפורסם בהמשך)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

gilsXM
03-07-09, 13:08
אבל עד שזה יקרה נהמר

אני שם 50 שקל שפותח הפוסט שחיף

DanielML
03-07-09, 13:09

לחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח

bored2death
03-07-09, 13:21

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

nani
03-07-09, 13:29

מחזק!!!!

אבל אל תשכח שגם אתה לא נולדתה שוורצנגר והיתה צריך לילמוד מה לעשות ואיך לעשות לפעמיים גם לך היו שאלות "מפגרות"!

Sugarzaza
04-07-09, 05:07
מחזק!!!!

אבל אל תשכח שגם אתה לא נולדתה שוורצנגר והיתה צריך לילמוד מה לעשות ואיך לעשות לפעמיים גם לך היו שאלות "מפגרות"!

לא. מעולם. נולדתי מושלם וחזק.

GnR
04-07-09, 10:17

אם כך, הרעיון שלך כבר מזכיר את הרעיון של הנאצים, וכאן נגמר כל מקום לצחוק.

Sugarzaza
04-07-09, 13:19
אם כך, הרעיון שלך כבר מזכיר את הרעיון של הנאצים, וכאן נגמר כל מקום לצחוק.

מה פתאום, מה הקשר, אני לא נאצי אחי, אני סתם מקווה למוות של חתכי אוכלוסייה שלמים שלא מוצאים חן בעיני בעזרת ריכוז ורישום מכוון. מה קישרת בין זה לנאציזם?

הייל היטלר

ChonGo
04-07-09, 13:27

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחח
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחח
הרגת אותי אחי! איזה תגובה...

gilsXM
04-07-09, 13:34
מה פתאום, מה הקשר, אני לא נאצי אחי, אני סתם מקווה למוות של חתכי אוכלוסייה שלמים שלא מוצאים חן בעיני בעזרת ריכוז ורישום מכוון. מה קישרת בין זה לנאציזם?

הייל היטלר

עודד אתה חולה חחחחחחחחחחחחחחחחחח

Tapit
04-07-09, 14:08
הוא נולד בגובה 1.80 על 100 קילו ו12% שומן.
כשהוא נולד זה לא נראה לרופאים מוזר בכלל, ומיד הוא קיבל מוט אולימפי עם 40 קילו כל צד, ועשה סקוואט ישר אחרי שנולד.

GnR
04-07-09, 17:13

הייל היטלר

אתה צריך לדעת מתי לסתום את הפה.

FCBJ1936
04-07-09, 21:06
:(:no:

Sugarzaza
04-07-09, 21:26

אל תבכה

Holy_Templar
05-07-09, 07:41

הייל היטלר

:tongue::tongue::tongue:

my NEW best friend!

jonathan
05-07-09, 09:15

הייל היטלר
אז אתה מצחיק לפעמים..;):tongue:

GnR
05-07-09, 10:07
אתם חבורה של ילדים קטנים שלא חונכו כמו שצריך.

Sugarzaza
05-07-09, 14:48
אתם חבורה של ילדים קטנים שלא חונכו כמו שצריך.

תפסיק לקחת את עצמך ברצינות כל כך ותנקה את החול מהואגינה ויהיה בסדר. הייתי ממליץ לך גם על שק אשכים באותה נשימה, אבל זה כבר יותר מדי לפעם אחת. הכל יבוא בזמנו ידידי. הכל יבוא בזמנו

ChonGo
05-07-09, 15:04
תפסיק לקחת את עצמך ברצינות כל כך ותנקה את החול מהואגינה ויהיה בסדר. הייתי ממליץ לך גם על שק אשכים באותה נשימה, אבל זה כבר יותר מדי לפעם אחת. הכל יבוא בזמנו ידידי. הכל יבוא בזמנו

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אתה פשוט גדול אחי! הרוגת אותי :tongue:

rony012y
07-07-09, 01:24

איזה מגניב אתה יוצא אע?
הקול שבחבורה, ממש.
מסכים עם gnr, הרבה אנשים פה צריכים לעבור סדרת חינוך. תראה אותך, מנסה להצחיק כמה בני טיפשעשרה עם דיבורים על איברים אינטיימים, ממש שחר חסון אתה.

אתה צוחק על השואה וכאנשים שמבינים מהחיים שלהם מעירים לך על כך, אתה מאשים אותה בזה שהם "לוקחים את החיים קשה מידי". הייתי מציע לך ללכת לפתוח אינציקלופדיה ולקרוא מה היטלר עשה ליהודים, ממש כמוני וכמוך. אני בטוח שזה יבחיל אותך. אבל עזוב, חסר השכלה (ומוח) כמוך בוודאי לא יעשה את זה. תמשיך לצחוק תמשיך. הלוואי איזה היטלר אחד כזה יבוא וידלוק ( = ירדוף- חתיכת קשה הבנה) אחריך, אולי תפסיק מתישהו.

Sugarzaza
07-07-09, 04:48
איזה מגניב אתה יוצא אע?
הקול שבחבורה, ממש.
מסכים עם gnr, הרבה אנשים פה צריכים לעבור סדרת חינוך. תראה אותך, מנסה להצחיק כמה בני טיפשעשרה עם דיבורים על איברים אינטיימים, ממש שחר חסון אתה.

אתה צוחק על השואה וכאנשים שמבינים מהחיים שלהם מעירים לך על כך, אתה מאשים אותה בזה שהם "לוקחים את החיים קשה מידי". הייתי מציע לך ללכת לפתוח אינציקלופדיה ולקרוא מה היטלר עשה ליהודים, ממש כמוני וכמוך. אני בטוח שזה יבחיל אותך. אבל עזוב, חסר השכלה (ומוח) כמוך בוודאי לא יעשה את זה. תמשיך לצחוק תמשיך. הלוואי איזה היטלר אחד כזה יבוא וידלוק ( = ירדוף- חתיכת קשה הבנה) אחריך, אולי תפסיק מתישהו.

אוקיי, אמא

Holy_Templar
07-07-09, 06:07
איזה מגניב אתה יוצא אע?
הקול שבחבורה, ממש.

קצת הגזמת הייתי אומר ...
סה"כ הומור שחור.

תפסיק להיות כזה : EMO

http://www.emocrowd.com/wp-content/uploads/2008/10/emo-hitler.jpg

rony012y
07-07-09, 09:07
קצת הומור שחור?!

הוא הגזים, וזה מאוד מפריע לי בתור קורא, ובתור אחד שגר עם ניצול שואה בבית.
זה מפריע כנראה גם ל gnr, וsugar הזה עושה עליו "שרירים", זה יוצר סיטואציה לא נעימה (שמצחיקה את כל הילדים שנספחו לכאן מfxp), תוך כדי הזכרה של כל איברי המין האפשריים.

הבעיה עם אנשים כמו sugar זה שלא משנה כמה מישהו יעיר להם (והרי ידוע- החכם הוא הלומד מכל אדם), הם עדיין יחשבו שהם צודקים, והם הכי בסדר. אבל ניחא, ישראלי טיפוסי.

בקשר למשפט האחרון שלך (אל תיהיה EMO), אז תדע לך שדווקא לך יש את הרושם של הבנאדם הכי פריק בפורום.:)

GnR
07-07-09, 09:19
והבחור שמעליך טוב יותר? תסתכל להודעה הראשונה בדף הזה

rony012y
07-07-09, 09:24
והבחור שמעליך טוב יותר? תסתכל להודעה הראשונה בדף הזה

מצטער אבל לא הבנתי למה אתה מתכוון:)

בכל מקרה אם כן הבנתי אז אני הגבתי לHoly_Templar ולא וSUGARZAZA עם "כן אמא" שלו (בהחלט תגובה בונה).

hypertrophy
07-07-09, 11:46
קצת הומור שחור?!

הוא הגזים, וזה מאוד מפריע לי בתור קורא, ובתור אחד שגר עם ניצול שואה בבית.
זה מפריע כנראה גם ל gnr, וsugar הזה עושה עליו "שרירים", זה יוצר סיטואציה לא נעימה (שמצחיקה את כל הילדים שנספחו לכאן מfxp), תוך כדי הזכרה של כל איברי המין האפשריים.

הבעיה עם אנשים כמו sugar זה שלא משנה כמה מישהו יעיר להם (והרי ידוע- החכם הוא הלומד מכל אדם), הם עדיין יחשבו שהם צודקים, והם הכי בסדר. אבל ניחא, ישראלי טיפוסי.

בקשר למשפט האחרון שלך (אל תיהיה emo), אז תדע לך שדווקא לך יש את הרושם של הבנאדם הכי פריק בפורום.:)

פריק?!?!?!איפה פריק?!?!?!
לרצוח!!!!! שומע מטאל!!!! הוא בטח לא מאמין באלוהים!!!
רצוח פריקים!!!!איפה הוא הפריק?!?! מישהו מריח אותו??הוא אמור להיות מסריח כי הוא שומע מטאל!!!

ובכל אופן-מניסיון דווקא האנשים הכי דפוקים בפורומים הם האנשים הכי רציניים ובוגרים בחיים האמיתיים....צא מהסרט כולה הומור שחור

כמו לדוגמא:
איך הכי נוח לשים תינוקות על עגלה?

בעזרת קלשון

עכשיו תגיד שזה לא מצחיק

GnR
07-07-09, 12:39
זה באמת היה גרוע חחחחחחח

rony012y
07-07-09, 12:48
פריק?!?!?!איפה פריק?!?!?!
לרצוח!!!!! שומע מטאל!!!! הוא בטח לא מאמין באלוהים!!!
רצוח פריקים!!!!איפה הוא הפריק?!?! מישהו מריח אותו??הוא אמור להיות מסריח כי הוא שומע מטאל!!!

ובכל אופן-מניסיון דווקא האנשים הכי דפוקים בפורומים הם האנשים הכי רציניים ובוגרים בחיים האמיתיים....צא מהסרט כולה הומור שחור

כמו לדוגמא:
איך הכי נוח לשים תינוקות על עגלה?

בעזרת קלשון

עכשיו תגיד שזה לא מצחיק

זה לא מצחיק- אפילו גרוע (המקרה הספציפי הזה). אין לי בעיה עם הומור שחור, עד שזה מגיע לנאציזם ולשואה. תצחק על תינוקות, על ערבים על מה שבאלך, לא על השואה. זה כבר עבר כל גבול, אני רואה ילדים בכיתה שלי מצביעים למורה כמו הצדעה,בצחוק. מה מצחיק בזה לעזעזל? מה כל כך קורע בלכתוב הייל הילטר? באמת שברגע שאני אבין אני אצחק.

בקשר לפריק - אין לי מושג מה תקף אותך אחי. הוא קרא לי הימו אז רק אמרתי שדווקא מהכתיבה שלו הוא נראה הרבה יותר.