PDA

צפה בגרסא המלאה : מה הטעם בfbw למתחיל ?

GnR
04-07-09, 20:11
כותרת...
למה לא עדיף אימון נורמאלי ישר ?

FItNeSs
04-07-09, 20:12
כי מתאמן מתחיל יכול להתקדם במשקלי עבודה מאימון לאימון אז למה לא להתקדם 3 פעמים בשבוע מאשר פעם אחת או פעמיים!!!

Max90kg
04-07-09, 20:17
כי תוכנית fbw היא תוכנית לינארית

manshush
05-07-09, 00:36
כי תוכנית fbw היא תוכנית לינארית

המון פעמים אני שומע את זה ולא מבין מה זה תוכנית לינארית?

elnorv
05-07-09, 00:47
המון פעמים אני שומע את זה ולא מבין מה זה תוכנית לינארית?

אם אני לא טועה הכוונה לתוכנית ללא מטרה... ניראה לי..
יאני עובד בכללי על בגוף.. ללא מטרה של מסה או חיטוב או סיבלות משהוא כזה..

jfolk
05-07-09, 00:51
אם אני לא טועה הכוונה לתוכנית ללא מטרה... ניראה לי..
יאני עובד בכללי על בגוף.. ללא מטרה של מסה או חיטוב או סיבלות משהוא כזה..

לא תוכנית לינראית זה שכל אימון או כל שבוע מעלים משקלים

GnR
05-07-09, 10:20
אם חובה תכנית לינארית אז למה לעשות fbw ולא ss או 5*5 לינאריות?
ולמה חובה תוכנית לינארית בכלל למתחיל ?

tal_s
05-07-09, 11:25
איזה תגובות מפגרות אחת יותר מהשנייה........
אנשים פה לא יודעים אפילו אנגלית בסיסית.....
FBW = Full body workout = אימון על כל הגוף
לינארי = linear = קווי, עלייה קבועה מראש ושווה

Max90kg
05-07-09, 11:42
Fbw = full body workout = אימון על כל הגוף
נכון וfbw מתאימה למטרה של עליה לינארית במשקל למאמן מתחיל...

galSH
05-07-09, 12:09
אם חובה תכנית לינארית אז למה לעשות fbw ולא ss או 5*5 לינאריות?
ולמה חובה תוכנית לינארית בכלל למתחיל ?

בגלל שהאנשים פה הם מתאמנים לbb והם חייבים את הכפיפות מרפקים. בss או 5x5 אין את זה ואם הם יעשו את ss הם ישתגעו פשוט.

Max90kg
05-07-09, 12:14
בגלל שהאנשים פה הם מתאמנים לbb והם חייבים את הכפיפות מרפקים. בss או 5x5 אין את זה ואם הם יעשו את ss הם ישתגעו פשוט.
אפשר להוסיף בידוד לשרירים הקטנים בתוכניות ה5x5 למיניהן וזה כתוב גם במדריכים. פשוט אין צורך כי המטרה היא עלייה במסת השריר הכללית ובכוח.

galSH
05-07-09, 12:18
אפשר להוסיף בידוד לשרירים הקטנים בתוכניות ה5x5 למיניהן וזה כתוב גם במדריכים. פשוט אין צורך כי המטרה היא עלייה במסת השריר הכללית ובכוח.

יש כל מיני סוגים של 5x5. בעיקרון בתוכניות המקוריות אין בידוד.

jonathan
05-07-09, 12:23
מי אמר שזה עדיף?
אם יש עדיפות זה בגלל שבתור מתחיל,עבודה על כל הגוף תקנה התקדמות יותר גדולה בזמן קצר מבחינת טכניקה,כל המייצבים יישתפרו מאימון לאימון.

GnR
05-07-09, 12:45
Fbw = full body workout = אימון על כל הגוף

אם אתה כל כך גאון ברמה שמותר לך להרים אף אתה צריך לדעת את כל התכונות של מערכת לינארית ופספסת אחת מהן
לינארי זאת לא מילה באנגלית "בסיסית"
זאת מערכת שחייבת לקיים שני כללים
פעם הבאה לפני שאתה מרים אף תידע תמיד שלא משנה כמה חכם אתה חושב שאתה, אתה לא באמת חכם

מה כל כך טוב בתכנית לינארית? מה טוב בהתקדמות קבועה, מה היתרון על פני תוכנית אחרת ?

Max90kg
05-07-09, 12:49
אם אתה כל כך גאון ברמה שמותר לך להרים אף אתה צריך לדעת את כל התכונות של מערכת לינארית ופספסת אחת מהן
פעם הבאה לפני שאתה מרים אף תידע תמיד שלא משנה כמה חכם אתה חושב שאתה, אתה לא באמת חכם

מה כל כך טוב בתכנית לינארית? מה טוב בהתקדמות קבועה, מה היתרון על פני תוכנית אחרת ?
מה לא מובן? באימון לינארי אתה עובד על כל שריר בתדירות יותר גבוהה, כלומר השריר מקבל גירוי בתדירות יותר גבוהה ומתאמן מתחיל צריך לקבל את הגירוי בתדירות גבוהה כדי לשפר טכניקה ולעלות בכוח כל עוד יש לו את הפוש של המתאמן החדש... בנוסף אתה לא בוחר תוכנית על פי הלינאריות שלה, זאת רק המלצה. אתה צריך לבחור תוכנית לפי שיטת נסיון וטעיה ולהתאמן בה כל עוד אתה גדל

GnR
05-07-09, 12:57
מה לא מובן? באימון לינארי אתה עובד על כל שריר בתדירות יותר גבוהה, כלומר השריר מקבל גירוי בתדירות יותר גבוהה ומתאמן מתחיל צריך לקבל את הגירוי בתדירות גבוהה כדי לשפר טכניקה ולעלות בכוח כל עוד יש לו את הפוש של המתאמן החדש... בנוסף אתה לא בוחר תוכנית על פי הלינאריות שלה, זאת רק המלצה. אתה צריך לבחור תוכנית לפי שיטת נסיון וטעיה ולהתאמן בה כל עוד אתה גדל

מה אתה גם מרים אף? למה אתם לא יכולים לדבר כמו בני אדם
לא שמעתי את זה בעבר איך זה אמור להיות מובן שאתה אומר לי "מה לא מובן" כאילו זאת הפעם ה5 שאתה אומר את זה

Eyeseen
05-07-09, 13:51
מה אתה גם מרים אף? למה אתם לא יכולים לדבר כמו בני אדם
לא שמעתי את זה בעבר איך זה אמור להיות מובן שאתה אומר לי "מה לא מובן" כאילו זאת הפעם ה5 שאתה אומר את זה

מה אתה מרים אף ?

GnR
05-07-09, 14:50
מה אתה מרים אף ?

ספר לי איך עשיתי את זה ואני אתנצל

tal_s
05-07-09, 15:52

מה? מה הקשר להרים את האף אנשים פה פולטים שטויות בלי כל קשר למציאות ושואלים שאלות כלכך בסיסיות שחיפוש הכי קטן בגוגל או אפילו פה בפורום יכול לתת להם תשובה