PDA

צפה בגרסא המלאה : אירובי

שוקולית
05-07-09, 20:52
המאמן שלי אמר שבריצה שורפת שריר ופחות שומן, כך שיותר מחצי שעה ריצה יפגע במעט שריר שנותר, מצד שני אמר שלרוץ כל יום או מעל 4 פעמים בשבוע גורם ליותר מידי שריפת שומן ויזיק לי. זה מבלבל. אבל אני רוצה לשפר סיבולת לב כמה שיותר מהר, אם לא כל יום אז איך זה יעלה בכלל? סופ"ש לא רצתי ונכנסתי לסרטים שזהו הכל הלך לפח ולא אצליח לחזור לזה וצריך להתחיל מחדש, ואבל עיתי. מכשירים זה 3 בשבוע. לגבי אירובי דואגת שאם לא 7\6 אז אתקע במקום.
האם 20 דק' ברצף, 2 דק' מנוחה ואח"כ שוב 10 דק' זה גם אפקטיבי? 30 ברצף לא מצליח, בינתיים רק 4 פעם מאז שנרשמתי

lironsD
05-07-09, 21:07
איזה שטיותת...באירובי את לא שורפת שריר.........ואת לא מאבדת אותו..
איבוד שריר יבוא מגירעון קלורי גדול מדי.

Max90kg
05-07-09, 21:11
הגוף לוקח את האנרגיה בריצה מהשריר וממאגרי הגליקוגן אבל זה לא אומר שאתה תאבד את השרירים שלך אם תרוץ יותר מחצי שעה בכל זאת אם תשמור על תזונה נכונה הכל יהיה בסדר

DanielML
05-07-09, 21:17
הגוף לוקח את האנרגיה בריצה מהשריר וממאגרי הגליקוגן אבל זה לא אומר שאתה תאבד את השרירים שלך אם תרוץ יותר מחצי שעה בכל זאת אם תשמור על תזונה נכונה הכל יהיה בסדר

מקס,ברגע שאני אעשה אימון משקולות לפני אירובי אני ארוקן את מאגרי הגליקוגן ואז באירובי שריפת השומן תהיה אידאלית יותר?

זה נכון או חרטה?

Max90kg
05-07-09, 21:21
מקס,ברגע שאני אעשה אימון משקולות לפני אירובי אני ארוקן את מאגרי הגליקוגן ואז באירובי שריפת השומן תהיה אידאלית יותר?

זה נכון או חרטה?
באימון משקולות אתה כמעט ולא מבזבז את מאגרי הגליקוגן...

נעל
05-07-09, 23:54
זה חרטה.
וגם מה שהמאמן אמר זה חרטה מאיפה הוא הוקרץ?.
ד"א מקס שתדע לך שכל המאמנים הטמבלים שיוצאים מוינגייט זה אלו שלא מקשיבים ובפוקס הצליחו יש כל כך הרבה טמבלים שזה לא יאמן, אחד אומר שאבקת חלבון זה מיוחד וחומר כמו שיש בשריר והשני חושב ההמסטרינג זה השריר של היד קדמית אלו אנשים שלא דרכו במכון ובאו לעשות קורס.
מצד שני יש אנשים מורעלים שיהפכו להיות מדריכים טובים, והמרצים בווינגיט ממליצים לתת סקוואט ודדליפט לכל מתאמן שעבר מעט חודשים במכון, ככה שאם יש לך מאמן שמפחד לתת זה כי הוא אפס ולא בגלל שלימדו אותו אחרת.
סתם רציתי לכתוב לך את זה פה שתבין קצת יותר טוב מאיפה באים המאמנים המעאפנים, כי זכור לי שאתה שונא את כולם.

שוקולית
06-07-09, 10:46
זה לא עוזר לי לשאלה.
אני רוצה לדעת אם כדאי כל יום אירובי, ריצה\אליפטי, ליותר מהר תוצאות בלרדת ב% ?
האם 20 דק' ברצף, 2 דק' מנוחה ואח"כ שוב 10 דק' זה גם אפקטיבי? 30 ברצף לא מצליח
האם עדיף 45-60 דק' אליפטי או חצי שעה ריצה?
או שעדיף יום אחד ריצה,יום אחריו אליפטי לסירוגין?

hanna666
06-07-09, 11:00
באימון משקולות אתה כמעט ולא מבזבז את מאגרי הגליקוגן...

מהההההההההההההההההההההההההה תפרוששששששששששש מה יש לך אימון משקלולות ניטו פחמימה מה יש לך ?

Max90kg
06-07-09, 11:31
מהההההההההההההההההההההההההה תפרוששששששששששש מה יש לך אימון משקלולות ניטו פחמימה מה יש לך ?
לא המצאתי את זה. מצידי לך תבדוק. בהשוואה לאימון אירובי אימון אנאירובי כמעט ולא מדלל את מאגרי הגליקוגן.

hanna666
06-07-09, 11:33
לא המצאתי את זה. מצידי לך תבדוק. בהשוואה לאימון אירובי אימון אנאירובי כמעט ולא מדלל את מאגרי הגליקוגן.

אתה טועה אחי להפך :d

Max90kg
06-07-09, 11:34
אתה טועה אחי להפך :d
אתה יכול להביא לי מאמר שזה כתוב בו?

hanna666
06-07-09, 11:46
המטרה שלנו היא לדלל את מאגרי הגליקוגן של השרירים. נעשה אמון Full Body Workout [מעכשיו – FBW] כל יום ,עם יחסית ריבוי סטים וחזרות. נשתדל לבחור תרגילים מורכבים. נקצץ בסטים של שרירים קטנים כיוון שהם מקבלים גירוי בתרגילים
לקבוצות השריר הגדולות. אימון ריקון גליקוגן בתזונה דלת פחמימות הוא דבר לא נעים , שיכול להיות מלווה בכאבי ראש , בחילות , תחושת צריבה מוגברת
בשריר וכו'. נשתמש במשקלים קלים יחסית. מנוחות קצרות יחסית בין הסטים [30-60 שניות].
לבצע את כל האימון פעם אחת ואז לחזור עליו.
אם בא לכם להוסיף אירובי אחרי האימון , אתם יכולים להוסיף 30-60 דקות. ככל הנראה לא יהיה לכם כח / מוטיבציה לעשות את זה לעצמכם

לא מצאתי משהו ספציפי אבל הינה מהאמר של משה על UD2 הוא כותב בו דילול פחמימה על ידי אמיון ולא על ידי אירובי (רק אם בא לך אירובי תעשה לא חובה לדילול הפחמימה)
אם אמצא משהו ספציפי אני אביא לך

Max90kg
06-07-09, 12:25
המטרה שלנו היא לדלל את מאגרי הגליקוגן של השרירים. נעשה אמון full body workout [מעכשיו – fbw] כל יום ,עם יחסית ריבוי סטים וחזרות. נשתדל לבחור תרגילים מורכבים. נקצץ בסטים של שרירים קטנים כיוון שהם מקבלים גירוי בתרגילים
לקבוצות השריר הגדולות. אימון ריקון גליקוגן בתזונה דלת פחמימות הוא דבר לא נעים , שיכול להיות מלווה בכאבי ראש , בחילות , תחושת צריבה מוגברת
בשריר וכו'. נשתמש במשקלים קלים יחסית. מנוחות קצרות יחסית בין הסטים [30-60 שניות].
לבצע את כל האימון פעם אחת ואז לחזור עליו.
אם בא לכם להוסיף אירובי אחרי האימון , אתם יכולים להוסיף 30-60 דקות. ככל הנראה לא יהיה לכם כח / מוטיבציה לעשות את זה לעצמכם

לא מצאתי משהו ספציפי אבל הינה מהאמר של משה על ud2 הוא כותב בו דילול פחמימה על ידי אמיון ולא על ידי אירובי (רק אם בא לך אירובי תעשה לא חובה לדילול הפחמימה)
אם אמצא משהו ספציפי אני אביא לך
סבבה טעות שלי כנראה התבלבלתי

hanna666
06-07-09, 12:27
סבבה טעות שלי כנראה התבלבלתי

:whistle: :boxing: :flowers:. :rolleyes::sbb4:
משלם מזומן או ויזה ? אני יכול לעשות לך 3 תשלומים ללא ריבית

Max90kg
06-07-09, 14:29
:whistle: :boxing: :flowers:. :rolleyes::sbb4:
משלם מזומן או ויזה ? אני יכול לעשות לך 3 תשלומים ללא ריבית
קצת נסחפנו לא? :)