PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר למה שהמאמן שלי אמר לי- מילטרי פריס/

digidigi
20-02-11, 23:18
האם התרגיל של לחיצת כתפיים בעמידה עם מוט לפי תוכנית האס אס כאשר הוא לא מבוצע כראוי עלול לפגוע בגדילה?
המאמן שלי אמר לי שיש מן לחץ על העמוד שדרה והוא אמר לי שאני עושה בסדר הקטע שלפעמים קורה מצבים שלא תמיד אני מקפיד על הטכניקה וקצת הגב זז למעלה כי אני מתנדנד כזה לפעמים (תלוי במשקל)
אז רציתי לדעת מה אתם חושבים ויודעים (בקשר לזה אם זה פוגע או לא) ואם אפשר איזה סימוכין זה גם יהיה מצוין..:confused:

YYY
21-02-11, 02:44
לא‎‎‎‎‎‎‎‎‏‏‏‎‏‏‏‏‏‏

hypertrophy
21-02-11, 14:07
תגיד לו שיסתום
ותקפיד על טכניקה נכונה

arad1021
21-02-11, 14:13
בss עושים אוברהד פרס ולא מיליטרי
ותגיד לו שישתוק

hypertrophy
21-02-11, 14:30
בss עושים אוברהד פרס ולא מיליטרי
ותגיד לו שישתוק

ששש איך אתה מדבר?

digidigi
21-02-11, 14:50
תגיד לו שיסתום
ותקפיד על טכניקה נכונה

דיברתי על הטכניקה הלא נכונה , אם אתה לא יודע העומס שמופעל על העמוד שדרה הוא עצום
אני לא מרים משקל מי יודע מה בסה"כ 60 קילו אבל בכל זאת יש השפעה מדי פעם שאני לא עושה נכון,
ושהגב זז לפעמים אז לפחות תגיד למה אתה חושב שהוא טועה..

יניב צוות ישראלבודי
21-02-11, 16:16
לחיצת חזה לא טוב לא עוצרת את הגדילה?
סקוואט לא טוב לא עוצר את הגדילה?
פולי עליון לא טוב לא עוצר את הגדילה?
........

וכו' ממשיך עד אינסוף...

subzero1122
21-02-11, 16:56
חשבתי שעברנו את זה כבר...

njfgn jg
21-02-11, 17:41
שמעתי לא מזמן שהתרגיל הזה מקצר את החוליות בגב התחתון.

אנדרוליזם
21-02-11, 17:42
ואז לא תגבה

digidigi
21-02-11, 20:05
על סמך מה אתם כאלה בטוחים שזה לא פוגע גם בטכניקה לא נכונה .? תביאו לי מאמר או משו .. אתם סתם חושבים
אתם יודעים הכל..

njfgn jg
21-02-11, 20:42
בי אישית זה לא פגע בגביהה.

hypertrophy
21-02-11, 21:21
על סמך מה אתם כאלה בטוחים שזה לא פוגע גם בטכניקה לא נכונה .? תביאו לי מאמר או משו .. אתם סתם חושבים
אתם יודעים הכל..

לא....
מחקרים וכו'
מידע רפואי
אפילו בבתי ספר למאמנים אומרים את זה שזה לא פוגע
אז מה אתה בא פה בפוזות?

Alon332
21-02-11, 22:28
זה פוגע אל תקשיב לכל הליצנים שהגיבו כאן. תחשוב, מאמן מוסמך אמר לך הוא בטח מבין יותר מכולם כאן.

Nitro Speed
22-02-11, 02:22
זה פוגע אל תקשיב לכל הליצנים שהגיבו כאן. תחשוב, מאמן מוסמך אמר לך הוא בטח מבין יותר מכולם כאן.

אני מסכים.
בכל זאת מאמן מוסמך,בדוק יודע יותר מכולם פה.

ובנימה יותר רצינית.
למה אתה חושב שמישהו פה שם זין אם תגבה או לא תגבה?מבחינתי תהפוך לאלעד מהאח הגדול.
גם אם נגיד לך שיתפוצץ העולם אתה תעשה מה בזין שלך.
גם אם תפגע לך הגביהה וגם אם לא,תתחיל מלתקן את הטכניקה שלך.

!Demon!
22-02-11, 13:22
זה יכול לפגוע בך בכללי , כמו לחיצת תאומים אוחוריים אם לא מבוצעים כמו שצריך
אבל בגביהה זה לא יגע לך על בדוק

Cuba
22-02-11, 14:06
דיברתי על הטכניקה הלא נכונה , אם אתה לא יודע העומס שמופעל על העמוד שדרה הוא עצום
אני לא מרים משקל מי יודע מה בסה"כ 60 קילו אבל בכל זאת יש השפעה מדי פעם שאני לא עושה נכון,
ושהגב זז לפעמים אז לפחות תגיד למה אתה חושב שהוא טועה..

והעומס שמופעל על העמוד שדרה
איך זה יכול לפגוע בגדילה?

Alon332
22-02-11, 18:43
זה מושך אותך למטה אחייייייייייייייייייייייייייייייי
יייייייייייייייייייייייי

hypertrophy
23-02-11, 00:24

יאללה סתום סתום
חצי מהפורום הזה מאמנים מוסמכים ואנחנו אומרים לך אחרת
קודם כל קורס מדריכים זה ליצנות
ואפילו בו אומרים שזה לא פוגע!
אז מי הליצן פה?

Alon332
23-02-11, 00:38
לא יודע מי הליצן, אבל אני יכול להגיד לך מי הבלוט. :shok1:

Homie
23-02-11, 00:39
i know u don't read much
but a lot of people here are trainers as well,
as me,
as hypertrophy
and much more
tell him to show u 1 article
not 3105 only one.

hypertrophy
23-02-11, 00:49
אוי ווי
ציניות?

לך 'זדיין לא מדברים על זה !
אני את לך באן אם תזכיר את זה שוב!

digidigi
25-02-11, 15:18
תנו לי מאמר אחד שזה לא פוגע, על סמך מה אתה אומר את זה? על סמך זה שאתה מתאמן וגבהת? מאיפה לך
מה ההתנשאות הזאת אני לא מבין.. תמצא לי מאמר אחד שבטכניקה לא נכונה אין שום פגיעה אני מביא לך מה שאתה רוצה

MartialArtist
25-02-11, 15:34
תנו לי מאמר אחד שזה לא פוגע, על סמך מה אתה אומר את זה? על סמך זה שאתה מתאמן וגבהת? מאיפה לך
מה ההתנשאות הזאת אני לא מבין.. תמצא לי מאמר אחד שבטכניקה לא נכונה אין שום פגיעה אני מביא לך מה שאתה רוצה

תגיד לי, כשהיית ילד זרקו אותך פעמיים ותפסו רק פעם אחת?
אתה מטומטם או שאתה צוחק?
אם אתה טוען שיש פגיעה, חובת ההוכחה היא עליך ולא על אף אחד אחר.

Homie
25-02-11, 17:42

יש לי שאלה, תגיד את האמת, איפה הרביצו לך יותר, בבית או בבצפר?

TUXLIGHT
25-02-11, 20:32

יש לך מאמר אחד שמראה שאין ג'ירפה סגולה עם אפודה שמשחקת סוליטר על שולחן העבודה שלך?

subzero1122
25-02-11, 20:38

די לדבר כמו ילד מפגר.
אם אתה מביא טענה תוכיח אותה.

תוכיח לי שגלישה בפורום פיתוח גוף לא מורידה 10 אחוז מהiq???? אני רוצה מאמר אחד!!!! אחד!!

subzero1122
25-02-11, 20:40
יש לך מאמר אחד שמראה שאין ג'ירפה סגולה עם אפודה שמשחקת סוליטר על שולחן העבודה שלך?

חחחחחחחחחחחחח

Nitro Speed
25-02-11, 22:04
Med Sci Sports Exerc. 1990 Oct;22(5):605-14.Related Articles, Links

Strength training effects in prepubescent boys.

Ramsay JA, Blimkie CJ, Smith K, Garner S, MacDougall JD, Sale DG.

School of Physical Education and Athletics, McMaster University, Hamilton, Ontario, Canada.

Possible changes in muscle size and function due to resistance training were examined in prepubertal boys. Thirteen boys (9-11 yr) volunteered for each of the training and control groups. Progressive resistance training was performed three times weekly for 20 wk. Measurements consisted of the following: 1 repetition maximum (RM) bench press and leg press; maximal voluntary isometric and isokinetic elbow flexion and knee extension strength; evoked isometric contractile properties of the right elbow flexors and knee extensors; muscle cross-sectional area (CSA) by computerized tomography at the mid-right upper arm and thigh; and motor unit activation (MUA) by the interpolated twitch procedure. Training significantly increased 1 RM bench press (35%) and leg press (22%), isometric elbow flexion (37%) and knee extension strength (25% and 13% at 90 degrees and 120 degrees, respectively), isokinetic elbow flexion (26%) and knee extension (21%) strength, and evoked twitch torque of the elbow flexors (30%) and knee extensors (30%). There were no significant effects of training on the time-related contractile properties (time to peak torque, half-relaxation time), CSA, or %MUA of the elbow flexors or knee extensors. There was, however, a trend toward increased MUA for the elbow flexors and knee extensors in the trained group. Strength gains were independent of changes in muscle CSA, and the increases in twitch torque suggest possible adaptations in muscle excitation-contraction coupling. Improved motor skill coordination (especially during the early phase of training), a tendency toward increased MUA, and other undetermined neurological adaptations, including better coordination of the involved muscle groups, are likely the major determinants of the strength gains in this study

digidigi
25-02-11, 22:21
לכו תיזדיינו טמבלים

hypertrophy
25-02-11, 22:23
אתה נפגע אבל אתה לא שם לב שאתה יוצא טמבל
ולמה לקלל?
אנשים מסבירים לך בצורה צינית כמה מפגר מה שאתה אומר...

digidigi
26-02-11, 03:22
מה מפגר בזה ? מילא הייתי מבין אם הייתי אומר"שמעו מילטרי פוגע בגב"
אבל רק שאלתי אם טכניקה לא נכונה ותזוזה של הגב יכולה לפגוע בו,אני לא רואה בזה שום שאלה מטומטמת,יש עומס על
החוליות גדול או למשל מישהו שסתם נשען לאחור, אחי יש דברים שאתה לא יודע אם הם יכולים לפגוע וההיפך גם אני,
אני לא קבעתי עובדה באתי ושאלתי אתם אומרים את זה עובדתית וזה לא.

Alon332
26-02-11, 03:51
טכניקה לקויה בכל תרגיל חופשי, ובמיוחד שנעשה בעמידה עלולה לפגוע בגב. אבל זה לא קשור לגדילה.

Nitro Speed
26-02-11, 04:06
אבל רק שאלתי אם טכניקה לא נכונה ותזוזה של הגב יכולה לפגוע בו,אני לא רואה בזה שום שאלה מטומטמת,יש עומס על
החוליות גדול או למשל מישהו שסתם נשען לאחור, אחי יש דברים שאתה לא יודע אם הם יכולים לפגוע וההיפך גם אני,

מה אתה רוצההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הההההההההה???
ביסקוויט?

TUXLIGHT
26-02-11, 11:47
מה אתה רוצההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה הההההההההה???
ביסקוויט?

פתית :11::11::11:

SaharKazes
26-02-11, 13:30
חחחחח דיי לחיות בבועה זה הורג אותי.. חלאס עם האטימות, 321423 אנשים ו10000000000 מאמרים אומרים לך שזה לא פוגע בשום גדילה ואתה עוד מתעקש?
במקום לדרוש שיביאו לך מאמרים תחפש בעצמך, הרבה יותר קל.

hypertrophy
26-02-11, 14:30

טכניקה לקויה יכולה לפצוע לא לפגוע בגדילה יא קרציה!!!!!!!!!!!!!!

Homie
27-02-11, 10:22
the only thing that can mayb hurt is if you inject GH to a kid while he is growing
than his body wont make or will stop to make natural GH in his body
like happens with test,
that, and lack of eating, are the only reasons why some athletes
have growing problems and not because of the training it self
is that easer for u to understand?