PDA

צפה בגרסא המלאה : סקוואט בחיטוב

Chest
15-06-11, 13:45
יש לי שאלה שמשגעת אותי המון זמן.
אני בחיטוב אני בא לראק עם דמעות אין לי כח בכלל לסקוואט כל הזמן צריך להוריד משקל או שאני נתקע בבור..עכשיו המטרה היא לשמר את השריר, לא יהיה אותו הדבר לעשות פשיטות וכפיפות או לג פרס..? הרי אני לא במאסה ומגדיל מאסת שריר.. האם זה אפשרי, יעיל?
הרי בהגיון שלי אנשים ממשיכים לעשות סקוואט בחיטוב בשביל לשמור כמה שיותר על המשקל בבר..
אבל הסקוואט שלי גם לא כזה גבוה, [95קילו rm6] זה לא משהו שאני לא יכול לחזור אליו בתוך שבוע שבועיים של מאסה..
ובבקשה מי שהולך להגיד כן/לא תפרטו בבקשה.

haim15
15-06-11, 18:18
כשהייתי בחיטוב הייתי ממשיך להתקדם במשקלים, אומנם בקצב איטי אבל הייתה התקדמות.
פשוט תבוא עירני ומפוקס לאימון זה כבר יגיע

IGOR
15-06-11, 18:25
אתה חייב לעשות סקוואט בלי קשר שאתה בחיטוב. סקוואט,בהיותו תרגיל עצים וקשה לביצוע,יעזור לך לשרוף המון קלוריות אותו דבר לגבי דדליפט. אל תחשוב לוותר על תרגילים מורכבים גם כשאתה בחיטוב!

Chest
15-06-11, 19:42
כשהייתי בחיטוב הייתי ממשיך להתקדם במשקלים, אומנם בקצב איטי אבל הייתה התקדמות.
פשוט תבוא עירני ומפוקס לאימון זה כבר יגיע
חחח אתה משו מיוחד, אני רק יורד..

אתה חייב לעשות סקוואט בלי קשר שאתה בחיטוב. סקוואט,בהיותו תרגיל עצים וקשה לביצוע,יעזור לך לשרוף המון קלוריות אותו דבר לגבי דדליפט. אל תחשוב לוותר על תרגילים מורכבים גם כשאתה בחיטוב!
אני לא ציפיתי שיבינו אותי, אבל אני מגיע ממש תשוש גם אם ישנתי 8שעות ואכלתי לפני.
קלוריות אני שורף מספיק לפי דעתי [fbw יום אנארובי ויום אירובי]

IGOR
15-06-11, 20:25
אז שים משקל קל אחי. בכל מקרה לוותר על סקוואט זה לדעתי טעות אבל תעשה תשיקולים שלך. בהצלחה בחיטובון אחי.

נדב33
15-06-11, 21:07
לא לוותר- גם אז זה כרוך בהורדת משקלים
אני לא מבין למה לא לעשות יותר חזרות בפחות משקל?
הרי אם יש לך את היכולת- בתום תקופת החיטוב תחזור הרבה יותר מהר
ממה שאתה חושב למשקלים שהיית בהם

טייני
15-06-11, 22:08
מה זה בא לראק עם דמעות בלאטטט תן לעצמך כאפה באותו רגע ותתעורר באת להרים משקל!#@!#@%!!! בבית תבכה.

IGOR
15-06-11, 22:14
מה זה בא לראק עם דמעות בלאטטט תן לעצמך כאפה באותו רגע ותתעורר באת להרים משקל!#@!#@%!!! בבית תבכה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חזק ערז נחויייייייייייייייייייי

Benpi93
16-06-11, 00:28
באותה הרגשה כמוך...במיוחד בהתחלה של הדל פחמימה (3 שבועות ראשונים) יש ירידה מטורפת בכוח לעשות סקוואט,לפני כל סט בא לי לבכות
הוא ירד ביותר מ 10 קילו בתקופה הזאת,מקווה שיפסיק להתקע כבר..זה פשוט סבל להכנס לסקוואט בידיעה שתתן את כל הכוח בלעשות משהו שעשית אותו בקלות לא מזמן

Scylla
16-06-11, 02:15
שמע, עכשיו הייתה לי פציעה בכתף ולא יכולתי לעשות סקוואט, עדיין עשיתי לג פרס וקצת היי באר לקראת הסוף, ירדתי ב30~ קילו. לג פרס זה בדיחה. זה לא מתקרב ליעילות של סקוואט. אל תוותר, מקסימום תשנה קצת, למרות שלתת שלשה כבדה זה הרבה יותר קל מאשר נפח (בחיטוב, ובכלל)