PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה.

DAN
05-09-06, 22:32
שלום אני בן 16 171 ושוקל 74 אני רוצה לדעת כמה אני צריך לשקול לפני שאני מתחיל לקחת אבקה חלבון ואני מתאמן בחדר כושר כבר די הרבה זמן והורדתי 20 קילו בשנה האחרונה ואני רוצה לדעת כמה בערך אני צריך לשקול יחסית לגובה והאם האבקה תגרום לי להשמין תודה מראש
????
תודה מראש

ShaI^MymoN
05-09-06, 22:34
בשביל להיות ניטרלי בנאדם רגיל אתה צריך לשקול בן 69 ל 71
האבקה לא תגרום לך להשמין אם תאכל נכון היא אולי תגרום לך לעלות במשקל אבל בשריר לא בשומן

THE_JUGGERNAUT
05-09-06, 22:42
שלום אני בן 16 171 ושוקל 74 אני רוצה לדעת כמה אני צריך לשקול לפני שאני מתחיל לקחת אבקה חלבון ואני מתאמן בחדר כושר כבר די הרבה זמן והורדתי 20 קילו בשנה האחרונה ואני רוצה לדעת כמה בערך אני צריך לשקול יחסית לגובה והאם האבקה תגרום לי להשמין תודה מראש
????
תודה מראש
מה המטרה שלך?

האבקה לא תגרום לך להשמין אם תאכל נכון היא אולי תגרום לך לעלות במשקל אבל בשריר לא בשומן

ואתה מוכן אולי להסביר את המשפט הזה?

DAN
05-09-06, 22:43
די חיטוב

power_hour
06-09-06, 06:07
????
תודה מראש

אתה צריך סדר בבלאגן ודחוף!!!!

א.יחס גובה-משקל (b.m.i) הוא פרמטר מטעה ולא מדויק למדידת עודף משקל (וכמובן משקל תקין).
אתה צריך לבדוק את אחוז השומן (body fat) בגופך שזוהי הערכה יותר מדוייקת באשר למצבך הנוכחי
ב.אבקת חלבון זה לא סמים ולא אבקת קסמים- המטרה היחידה שלה היא להשלים את כמות החלבונים היומית הדרושה לך (אוכלוסיה "רגילה":0.8,מתאמנים:1.8-2.2).היא לא תשמין אותך ולא תרזה אותך ולא "תנפח" אותך ולא כל מיתוס אחר .הכל תלוי בתזונה היומית שלך ובהוצאה הקלורית.
ג.אם אתה צריך לרדת באחוזי שומן תתכנן,תעזר בחבר,מאמן,מדריך שיבנה לך תוכנית אימונים ותפריט תזונה יומית (שיתאים אישית לך:דרישות אנרגטיות,חילוף חומרים,גובה,משקל,מטרה)

בהצלחה!

DAN
06-09-06, 22:53
תודה אחי איפו אני בודק את אחוזי השומן שלי ?

BiZzz
06-09-06, 22:59
יש לך כמה שיטות תקרא באתר...