PDA

צפה בגרסא המלאה : הדעה של הרופאים לגבי אבקות...!!

shayko88
23-04-07, 13:37
היום היה לי תור לרופא כדי שתבדוק לי את התוצאות של הבדיקות דם אבל לא קמתי אז אמא שלי הלכה והרופאה אמרה לה שהבדיקות מצויינות אז אמא שלי בהזדמנות שאלה אותה אם זה בסדר האבקות חלבון אז היא אמרה לה "שלא ייקח זה כבר בדוק זה פוגע בתפקוד המיני ובמערכות הגוף"
הקיצר עשתה מזה קטסטרופה אמא שלי חזרה רצתה לזרוק תאבקה חחחחחח .
לפני שבוע גם חבר שלי הלך עם אמא שלו שהיא חברה של אימא שלי והם כל הזמן מדברים על האבקות הקיצר הרופא שהוא הלך גם אמר אותם הדברים בערך...רק עם הכבד..
:):):):) למישו גם היה ניסיון דומה?

SiX PACK
23-04-07, 13:39
למרות שזה חלבון לכל דבר יכול להייות שיש דברים בפנים שבאמת לא הכי טובים ובגלל זה הרופאים אומרים את זה, מה שבטוח שזה לא פוגעה בתיפקוד המיני אם כבר אז בכליות או בכבד, מה שגם נראה לי מטומטם...

עבו
23-04-07, 13:42
לא נראה לי שאנשים ישתמשו בזה בטווח של הרבה שנים אולי זה פוגע בטווח הארוך כמו כל האזהרות ששמים על הסיגריות לך תדע.... אולי יתחילו לשים אזהרות על קופסאות של אופטימום:jockey:

gil-Nissim
23-04-07, 13:46
לפי דעתי אין שום דבר שפוגע,כול עוד לוקחים במינון הנכון.
אחרת איך יש אישור של משרד הבריאות?

Amit
23-04-07, 13:50
לא נמאס לדבר כל הזמן על אותו נושא? תעשה חיפוש תאמין לי אתה לא הראשון שמדבר על זה

maradona
23-04-07, 14:00
אותה שאלה מטרידה את כולם ואין עם זה בעיה בכלל ובשביל זה אנחנו כאן.
אותה רופא/ה אשר אמרו לך ולחברך זאת אני משער(ומאוד רוצה להאמין בכך) שהם התכוונו שבעזרת אותן אבקות חלבון אפשר בעצם להגיע למצב של עודף חלבון בשימוש שאינו מושכל(מאוד קשה להגיע לעודף חלבון) בשילוב עם צריכת מים מועטת ובכך לפגוע בכליות בשל אי ספיקת כליות.

החלבון אשר נמצא באבקות הוא חלבון לכל דבר,אולי עם ערך ביולוגי והרכב חומצות אמינו טיפה שונה לטובה.העניין הוא שהוא מגיע בצורת אבקה וגם לרוב מאוד טעים ולכן יש כאלה שישתו אותו כמו מיץ טעים ולא יקחו בחשבון את כמויות החלבון. =]

עבו
23-04-07, 14:04
ד"ר מראדונה הבאת פה בניסוח מושלם הא.... לך עם הסבר כזה לדוקטורים שמה הם מגמגמים לך.... אהבתי:jockey:

Sagilevi
23-04-07, 14:10
הבעיה היא שהרבה אנשים מושפעים מהקטע של החלבון וקונים אבקות חלבון וצורכים יותר מדי חלבון והם בסה"כ מתאמנים מתחילים.

igorek
23-04-07, 14:13
אתם יודעים בכלל מה זה עודף חלבון?
צריך לצרוך כמויות מטורפות של חלבון כדי שזה יקרה ואני מדבר על כמויות כמו 500 גרם חלבון ביום ויותר...
ו-"שלא ייקח זה כבר בדוק זה פוגע בתפקוד המיני ובמערכות הגוף"
תרשה לי: חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Bullet
23-04-07, 14:13
מאיפה לרופאה לדעת מה יש באבקה? היא שמעה "בודיבילדינג" ושמעה "אבקות". זה מספיק כדי לעשות 1+1 ולהניח שיש פה משהו קשור לסטרואידים. למה שהרופא תיקח אחריות על זה?

אני בטוח שאם אמא שלה היתה באה אליה עם האבקה והייתה מראה לה רכיבים, הרופאה הייתה מאשרת

maradona
23-04-07, 14:14
להגיע לעודף חלבון זה דבר שלא פשוט.
לצרוך מעל ל 3 גרם על כל ק"ג ממשקל הגוף בנוסף לשתייה לקויה יהווה עודף חלבון וגם אז זה דבר שלוקח המון זמן.
אין בעיה לצרוך אבקת חלבון גם כאשר אתה בן 12 וזה היום הראשון שלך במכון
אבקת חלבון סה"כ באה להשלים את כמות החלבון היומית בנוחיות וטעם טוב =]

gman
23-04-07, 14:28
סך הכל כבר ענו לך פה, יש סכנה בית חלבון כשאתה אוכל פי4-5 ממשקל הגוף שלך ושותה פחות מ2 ליטר...
תפקוד מיני? זה לא סטרואידים. הורפאה צריכה רופא.

Moshe
23-04-07, 14:30
להגיע לעודף חלבון זה דבר שלא פשוט.
לצרוך מעל ל 3 גרם על כל ק"ג ממשקל הגוף בנוסף לשתייה לקויה יהווה עודף חלבון וגם אז זה דבר שלוקח המון זמן.
אין בעיה לצרוך אבקת חלבון גם כאשר אתה בן 12 וזה היום הראשון שלך במכון
אבקת חלבון סה"כ באה להשלים את כמות החלבון היומית בנוחיות וטעם טוב =]
גם אם תקח 3 גרם פר קילו לא יקרה לך כלום
יש כל מיני אנשים מומחים , שעושים בימים אלו גם מחקרים וניסויים שטוענים שצריך 3-4 גרם חלבון פר קילו , באילו תנאים? לא הוזכר , אבל אלו החזיונות שלהם לאנשים שמתאמנים בעצימות גבוהה(5 פעמים בשבוע מינימום).
בכל מקרה בקשר לנושא הנטחן הזה של האבקות חלבון , יש אישור של משרד הבריאות , זה נמכר בכל חור בסופרמרקטים בארה"ב , יש בזה מרכיבים חוקיים שיש גם בחזה עוף , רופאים בארץ על הפנים מכל הבחינות בנושא תזונה וספורט , יש לנו אחלה מנתחים אבל חרא של דיאטנים

Vin diesel
23-04-07, 14:32
הורפאה צריכה רופא.
הרופאה צריחה שלילת רישיון.עלק פוגע בתיפקוד המיני..
האית צריח לקחת אותה לאיזה חדר חשוך,האית מראה לה מה זה תיפקוד מיני בזמן לקיחת חלבון חחחחח

Bir0x
23-04-07, 15:29
חבל מאוד שהיא לא שאלה אותה איךזה "פוגע" בתפקוד המיני :/
לא נראה לי שהרופאה הייתה ממציאה תשובה..

כי תכל"ס משרד הבריאות בארץ שהוא מאוד קפדני[יותר מדי לטעמי] אישר את האבקות,אז למה שתהיה בעיה? הרי הם יודעים שאם הם טועים באישור שלהם למוצר אז יבואו אליהם בטענות והם בעצם לוקחים אחריות על המוצר.

toxicity
23-04-07, 15:33
צמע מה תעשה, לך חפש איזה סכין חדה חדה שיש לך בבית, לך לרופאה, ותחתוך לה תלשון. עכשיו תשאל אותה עם אבקות זה מזיק. ככה מחרטטת בלי שום ידע אומרת מיתוס כזה.

ran_z
23-04-07, 15:42
חבר שלי צרך קופסא אחת של חלבון אופטימום ובלוטת התריס שלו התשגעה, הוא גם איבד ת'הכרה כמה פעמים בגלל זה, עד היום עברו כבר איזה 3 חודשים והוא עוד לא התאושש ומקבל טיפול, וכל זה אחרי 24 שנים של בריאות, ואז חודש של אבקה.
הוא הסתובב עם האבקה אצל כל רופא שהוא רק יכול לבקש תשובות, בסוף הוא הצליח להגיע לרופא שהוא פרופסור גדול ונחשב.
כמובן שהפרופסור אמר שהאבקה אשמה, אני לא זוכר בדיוק את ההסבר, משהו בסגנון הליקוצין או שם דומה "תפס פיקוד" במקום משהו אחר בגוף ואז כתוצאה מכך נגרמם הבלאגן.
לדעתי האישית בלוטת התריס שלו כנראה מהתחלה היתה מועדת לפורענות, כלומר היה לו שם משהו "על אש קטנה", ואז מהאבקה היא השתגעה, כי כל בנאדם אחר צורך באופן יומי והכל תקין.

maradona
23-04-07, 16:47
גם אם תקח 3 גרם פר קילו לא יקרה לך כלום
יש כל מיני אנשים מומחים , שעושים בימים אלו גם מחקרים וניסויים שטוענים שצריך 3-4 גרם חלבון פר קילו , באילו תנאים? לא הוזכר , אבל אלו החזיונות שלהם לאנשים שמתאמנים בעצימות גבוהה(5 פעמים בשבוע מינימום).
בכל מקרה בקשר לנושא הנטחן הזה של האבקות חלבון , יש אישור של משרד הבריאות , זה נמכר בכל חור בסופרמרקטים בארה"ב , יש בזה מרכיבים חוקיים שיש גם בחזה עוף , רופאים בארץ על הפנים מכל הבחינות בנושא תזונה וספורט , יש לנו אחלה מנתחים אבל חרא של דיאטנים
הדעות חלוקות.
יש כאלה שצורכים כ 4-5 גרם חלבון לקילו בסייקלים(אותם סטראוידניקים) וגם אז הכמויות הם אסטרונומיות.
הזברה רשם באיזה שרשור הודעה שהוא אמר בה שהוא התעייץ עם חבריו הסטודנטים לרופאה כאשר הם המליצו לו לצרוך כ 1.8 חלבון פר קילו,במידה וצורכים יותר חלבון אפילו באזור ה 3 גרם עלולות להיווצר בעיות .הוא לא ממש פירט.
אני חושב שהספר של לייל מקדונלד על החלבון יענה לנו על השאלות =]
נ.ב
יש לך אותו?

Vin diesel
23-04-07, 16:56
זה תלוי במתמאן אצמו ובאימונים שלו.אם זה מתאמן טבעי שמתאמן 3-4 אימונים בשבוע 4 גרם חלבון כפול משקל גוף יעשו בלגן. אם זה מתאמן טבעי שקורע תתחת 6-7 אימונים בשבוע 4 גרם חלבון לכל קילו יחזיקו אותו כמו שצריח.אבל זה גם דיי הרבה...אני תמיד האיתי על סביב אה 2-2.5 גרם חלבון מלא לכל קילו ממשקל גוף ואחרי שנה של מאסה עשיתי בדיקות דם והכל והרופא אמר לי שאני יותר בריא מכל אדם אחר.והאיתי מתאמן 5-6-7 אימונים בשבוע זה סך הכל היו התוכניות אימון שלי בשנה ההיא..בכל מקרה אני לא ממליץ לעבור את אה 3 גרם.(זה גם לא כל כך קל)

Deja Vu
23-04-07, 17:08
אני לא מבין רופאים רק שומעים אבקת חלבון חושבים על סטרואידים ולהתנפח אנשים לא מבינים בכלל תמשמעות של זה לדוגמא בא אליי איזה מתאמן שדווקא נראה טוב ואומר לי רגע תלא בחיטוב למה תשותה תאבקה הזאת אחרי אימון אתה תתנפח וזה סתם מגעיל ולא טבעי התשובה כמובן הייתה טוב אחי הבעיה שהרופאים לא יותר טובים מימנו ורק מגדילים את המיתוס ואחרי שאדם שומע מהרופא שלו תדברים האלה אן פלא שזה מה שהציבור הרחב חושב על אבקת חלבון

סוליקו
23-04-07, 17:55
אם אתה רוצה לשאול משו על זה אז אתה תשאל רק תזונאי

Bodybuilder
23-04-07, 18:02
כוסבתה של הרופאים האלה,דורשים מכות !
אפילו לא יודעים להבדיל אבקות חלבון לסטרואידים :diractor:

Leo
23-04-07, 18:02
שילכו הרופאים המפגרים האלה ל*******

הם לא יכולים אפילו לתת מרשם נורמלי נגד כאבי גרון ( מניסיון הייתי צריך להחליף את התרופה אחרי זה)

מה כן תבוא תגיד לא התפתח לי ה***** והוא יתן לך מרשם לג'ל טסט.

Bodybuilder
23-04-07, 18:04
חבר שלי צרך קופסא אחת של חלבון אופטימום ובלוטת התריס שלו התשגעה, הוא גם איבד ת'הכרה כמה פעמים בגלל זה, עד היום עברו כבר איזה 3 חודשים והוא עוד לא התאושש ומקבל טיפול, וכל זה אחרי 24 שנים של בריאות, ואז חודש של אבקה.
הוא הסתובב עם האבקה אצל כל רופא שהוא רק יכול לבקש תשובות, בסוף הוא הצליח להגיע לרופא שהוא פרופסור גדול ונחשב.
כמובן שהפרופסור אמר שהאבקה אשמה, אני לא זוכר בדיוק את ההסבר, משהו בסגנון הליקוצין או שם דומה "תפס פיקוד" במקום משהו אחר בגוף ואז כתוצאה מכך נגרמם הבלאגן.
לדעתי האישית בלוטת התריס שלו כנראה מהתחלה היתה מועדת לפורענות, כלומר היה לו שם משהו "על אש קטנה", ואז מהאבקה היא השתגעה, כי כל בנאדם אחר צורך באופן יומי והכל תקין.

חחחחחחחחח

Leo
23-04-07, 18:05
לדעתי האישית בלוטת התריס שלו כנראה מהתחלה היתה מועדת לפורענות, כלומר היה לו שם משהו "על אש קטנה", ואז מהאבקה היא השתגעה, כי כל בנאדם אחר צורך באופן יומי והכל תקין. אבקת סויה נכון?

זה ידוע שחלבון סויה הורס את התירויד , או שהוא היה אלרגי ללציטין סויה אם לזה התכוונת ויש את זה באבקות חלבון מכל הסוגים כמעט.

חוץ מזה מיי גבינה אם הוא שתה חלב פעם אין סיבה שתידפק לו בלוטת התריס

Bullet
23-04-07, 18:50
בניית טיעון לוגי , בחסות חברי ישראלבודי:
אמא של מישהו הלכה לרופאה ואמרה לה משהו [לא ידוע מה] על אבקות חלבון. הרופאה אמרה לה משהו [לא ברור בדיוק מה] והאמא ספרה לבן שלה שהרופאה אמרה שזה מסוכן.
המסקנה , בהכרח: הדעה של הרופאים [דגש על הרופאים , ככלל] היא שאבקת חלבון מובילה לאימפוטנציה.
אז זה מגיע לדיון על עודף חלבון . שנותנים בו כמויות ותנאים על סמך מחקרים - רק שאין רפרנס לשום מחקר, וחלק גדול נעשה מתוך נסיון אישי.
ואז בא חבר פורום נוסף ומספר שהוא החליף תרופה לגרון תוך התעלמות מכך שיש המון סוגים של תרופות , ולא סתם - לא כולן יעילות על כולם באותה מידה מסיבות שונות. לכן יש תרופות שונות.
מסקנה: עדיף להמנע מסויה.

ran_z
23-04-07, 19:08
אבקת סויה נכון?

זה ידוע שחלבון סויה הורס את התירויד , או שהוא היה אלרגי ללציטין סויה אם לזה התכוונת ויש את זה באבקות חלבון מכל הסוגים כמעט.

חוץ מזה מיי גבינה אם הוא שתה חלב פעם אין סיבה שתידפק לו בלוטת התריס

לא, אופטימום 100% וואי בטעם שוקו, אני הזמנתי לו מגיל.