PDA

צפה בגרסא המלאה : יאללה זרקו שמות של תוספים מה שאתם רוצים הכל בא בברכה :]

Moshe
23-04-07, 14:37
טוב יש לי אחד מהמכון בקיצר עוד חודשיים הוא טס , הוא שאל אותי על כל מיני תוספים שכדאי להביא אמרתי לו כל מיני דברים אני רוצה לראות גם מה אתם עוד ממליצים מהניסיון האישי שלכם וכדומה..
ואל תביאו לי דברים לא חוקיים הוא לא רוצה , תאמת גם אני לא כי אם הוא ידפק הוא יאשים אותי...
ביקשתי ממנו גם כמה דברים מקווה שהוא יביא לי (2 שקים של חלבון חחח מסכן הוא :] )
הוא רוצה קריאטין , אמרתי לו Noz (?)
הוא רצה גלוטמין אמרתי לו שזה מיותר יש באבקת חלבון
חומצות אמינו יש משהו שממליצים?
וחטיפי חלבון הוא קונה ועוד כמה שטויות , הכל נראה לי הוא קונה מ Bb

Kachok
23-04-07, 14:42
No Explode

gil-Nissim
23-04-07, 14:46
אינימל סטאק 1 לא 2

Vin diesel
23-04-07, 14:49
שיביא Gh יקר בארץ..חח

Vin diesel
23-04-07, 14:54
אינימל סטאק 1 לא 2
איזה ישן אתה....
ומשה לא צריח שקי חלבון.יש לך בארץ אפשר להביא במחיר טוב.
אדיף שיביא פורמולות וקראטין שאין בארץ דברים חדשים וטובים.

Deja Vu
23-04-07, 14:59
איזה ישן אתה....
עאלק לא להביא חלבון לא יודע מה איתך לא הייתי מתנגד לשק אופטימום ב250 שקל

Yoggie
23-04-07, 15:03
אינימל סטאק 1 לא 2

מוצר גרוע מאוד!!! אל תתקרב אליו. מיקס של מספר פרוהורמונים (שלעצמם לא טובים) במינונים ויחסים גרועים.

Moshe
23-04-07, 15:03
איזה ישן אתה....
אחי לא אכפת לו הוא טס לארה"ב עם אשתו הילד שלו ואמא שלו ובן דוד שלו כל אחד יכול להביא תוספים ב200$
זה 1000$ תוספים#@%2 , מה הסיכוי שהוא יעבור תלימיט הזה? , כל אחד יכול להביא במזוודה 48 קילו זה יותר מ200 קילו סה"כ , 200 קילו זה 40 שקים של חלבון בערך , מה אכפת לו הוא מקבל על זה כסף אני משלם לו , וזה פי 4000 יותר זול מהארץ אז למה לא ...

gil-Nissim
23-04-07, 15:06
יוגי לא באמת היתכוונתי לקחת את זה.
רק אמרתי שהוא יכול להביא את זה..

משה.
לא היתי מציע לכם לנסות להביא יותר מכמה תוספים במכס יקחו לכם את זה..
כי הוא מביא בכמויות מסחריות,ואני בספק אם זה יעבור לו במכס.

Moshe
23-04-07, 15:07
יוגי לא באמת היתכוונתי לקחת את זה.
רק אמרתי שהוא יכול להביא את זה..

משה.
לא היתי מציע לכם לנסות להביא יותר מכמה תוספים במכס יקחו לכם את זה..
כי הוא מביא בכמויות מסחריות,ואני בספק אם זה יעבור לו במכס.
כל אחד עם חשבונית של 200$ מותר לו להביא מה שהוא רוצה , תביא 400 DVD תביא 400 לפטופים תביא מה שבזיין שלך רק שזה לא יעבור ת200$ לבן אדם זה החוק ויכולים לנשק לך תתחת

ואם תביאו לי לינקים זה יהיה טוב יותר .. , למוצרים אני מקווה שמותר לפרסם פה, זה אתרים בחו"ל בכל מקרה אף אחד לא יזמין משם אין טעם יטחנו אותכם במכס ויעקבו לכם מוצרים...

Nadav19
23-04-07, 15:21
deca
dianabol
sustanon
nolvadex
epherdin

כל מוצר שיביא איזה 10 קילו, הכל ב 10K ש"ח, אני לוקח.

Bodybuilder
23-04-07, 15:30
לי כ 100 כדורים OKSANDROLONE 5M"G ו METHANDIENONE את השאר אני משיג בארץ במחיר טוב בארץ :jockey: חח

בבית מרקחת אוקסן.. עולה 1000+ :ohmy::cry_1: 100 כדורים של 2.5 מ"ג
מזה זה :cry_1:

Vin diesel
23-04-07, 15:42
עאלק לא להביא חלבון לא יודע מה איתך לא הייתי מתנגד לשק אופטימום ב250 שקל
אז תשתה חלבון וחלב אתה עוד ילד זה בסדר.
חלבון יש מספיק בארץ..אפשר להחנק איתו..ואפשר להביא במחיר טוב.
אדיף להביא דברים טובים כמו קראטין טוב וכל מיני פורמולות קראטין טובות שאין בארץ.שיעזרו לו להתקדם..
*ועוד משהו אם כבר מדברים על להביא חלבון מחו'ל,אז יש הרבה חלבונים טובים אחרים שגם אין בארץ.ואת זה אפשר להביא.

Deja Vu
23-04-07, 15:49
אז תשתה חלבון וחלב אתה עוד ילד זה בסדר.
חלבון יש מספיק בארץ..אפשר להחנק איתו..ואפשר להביא במחיר טוב.
אדיף להביא דברים טובים כמו קראטין טוב וכל מיני פורמולות קראטין טובות שאין בארץ.שיעזרו לו להתקדם..
*ועוד משהו אם כבר מדברים על להביא חלבון מחו'ל,אז יש הרבה חלבונים טובים אחרים שגם אין בארץ.ואת זה אפשר להביא.
חח למה לזלזל נכון אן לי ניסיון עןם תוספים ופורמולות מתקדמות אבל עדיין חלבון נראה לי משתלם דרך אגב לפי מה שהבנתי אפשר לקנות שם תוספים שלא כל כך חוקיים בארץ זה נכון? ואני במקומו גם מביא איזה מאה חטיפי חלבון כל אחד חמש שקל בלחץ

Vin diesel
23-04-07, 15:53
אפשר להביר במזוודה..

roni0102
23-04-07, 16:13
deca
dianabol
sustanon
nolvadex
epherdin

כל מוצר שיביא איזה 10 קילו, הכל ב 10K ש"ח, אני לוקח.

סייקל טוב,
מה אם אנדרופן?

roni0102
23-04-07, 16:16
מוצר גרוע מאוד!!! אל תתקרב אליו. מיקס של מספר פרוהורמונים (שלעצמם לא טובים) במינונים ויחסים גרועים.

מסכים, מנסיון.......אגב סטאק 1 כבר לא מייצרים. יצא מחוץ לחוק בארה"ב.

Shlomik
23-04-07, 17:55
לדעתי האישית גם לא הייתי מביא חלבון זה משהו שקל להשיג בארץ עדיף לך להביא דברים מיוחדים שאין כאן.

בכל מקרה אלה המוצרים המועדפים אלי בכל קטגוריה (הראשון המעודף ביותר והאחרון הכי פחות) למרות שבסופו של דבר כולם ברמה מאוד גבוהה מה שתמצא ומסתדר לך במחיר תביא:

פרמולות של קריאטין:
Green MAGnitude - פרמולה מעולה ונותנת מקסימום תמורה לעומת המחיר.
Man CLOUT - עוד לא יצא לי לנסות אבל מקבלת הרבה תגובות טובות ובכלל חברה איכותית.
SizeOn - פרמולה יקרה אבל אם יש לך תקציב שווה ניסיון חזקה במיוחד.

Beta Alanine
IntraXCell - מגיע בכדורים ויחסית מקבלים כמות גבוהה של הרכיב.
Red Dragon - עוד אופציה.

חומצות אמינו:
Purple Wraath - שילוב של BCAA עם חומצות אמינו נוספות הטעם מדהים רק בשביל זה שווה.
XTEND - רק BCAA וגם אחלה טעם.

מיוחדים:
X-FACTOR - לדעתי שווה בהחלט ניסיון אבל תקרא על המוצר והמרכיבים שלו לפני שאתה מזמין.
Anabloic Pump - מוצר נחמד בהחלט למרות שעדיין דעתי עליו לא סגורה.
E-BOL - תקרא גם עליו.

מעבר לזה שמן דגים עולה שם כמו מים מומלץ בהחלט להביא, אבקות חלבון אם תבחר להביא אז תילך על טעמים/חברות שאין בארץ סתם בשביל החוויה, הייתי מביא גם מלטודקסטרין עולה מאוד זול ומצאתי את זה מאוד שימושי ואם אתה צריך מולטי אז גם אפשרי לקנות, מעודדי טוטסטרון לא ממש ישפיעו עלייך בגיל הזה ככה שהייתי משאיר את זה לקניה הבא.

roni0102
23-04-07, 20:30
לדעתי האישית גם לא הייתי מביא חלבון זה משהו שקל להשיג בארץ עדיף לך להביא דברים מיוחדים שאין כאן.

בכל מקרה אלה המוצרים המועדפים אלי בכל קטגוריה (הראשון המעודף ביותר והאחרון הכי פחות) למרות שבסופו של דבר כולם ברמה מאוד גבוהה מה שתמצא ומסתדר לך במחיר תביא:

פרמולות של קריאטין:

Beta Alanine
Red Dragon - עוד אופציה.

חומצות אמינו:
Purple Wraath - שילוב של BCAA עם חומצות אמינו נוספות הטעם מדהים רק בשביל זה שווה.

מיוחדים:
X-FACTOR - לדעתי שווה בהחלט ניסיון אבל תקרא על המוצר והמרכיבים שלו לפני שאתה מזמין.
E-BOL - תקרא גם עליו.

מעבר לזה שמן דגים עולה שם כמו מים מומלץ בהחלט להביא, אבקות חלבון אם תבחר להביא אז תילך על טעמים/חברות שאין בארץ סתם בשביל החוויה, הייתי מביא גם מלטודקסטרין עולה מאוד זול ומצאתי את זה מאוד שימושי ואם אתה צריך מולטי אז גם אפשרי לקנות, מעודדי טוטסטרון לא ממש ישפיעו עלייך בגיל הזה ככה שהייתי משאיר את זה לקניה הבא.

מה דעתך על הDECA STACK החדש של NUTRABOLICS?

Shlomik
23-04-07, 20:36
מה דעתך על הDECA STACK החדש של NUTRABOLICS?כמו שאמרת המוצר חדש, לי אישית עוד לא יצא לנסות ואני גם לא מכיר אנשים שניסו אבל מהסתכלות ראשונית על הרכיבים הוא נראה נחמד+ אבל צריך לחכות ולראות תגובות של אנשים.

The Iron Man
23-04-07, 22:58
בתאכלס אני משוגע בקטע של התוספים חחח
אבל הדברים שהכי מתאימים לי עכשיו
הם ה- Whey השחור של אופטימום וקריאטין אקסטרים

chivas90210
24-04-07, 02:33
טוב יש לי אחד מהמכון בקיצר עוד חודשיים הוא טס , הוא שאל אותי על כל מיני תוספים שכדאי להביא אמרתי לו כל מיני דברים אני רוצה לראות גם מה אתם עוד ממליצים מהניסיון האישי שלכם וכדומה..
ואל תביאו לי דברים לא חוקיים הוא לא רוצה , תאמת גם אני לא כי אם הוא ידפק הוא יאשים אותי...
ביקשתי ממנו גם כמה דברים מקווה שהוא יביא לי (2 שקים של חלבון חחח מסכן הוא :] )
הוא רוצה קריאטין , אמרתי לו Noz (?)
הוא רצה גלוטמין אמרתי לו שזה מיותר יש באבקת חלבון
חומצות אמינו יש משהו שממליצים?
וחטיפי חלבון הוא קונה ועוד כמה שטויות , הכל נראה לי הוא קונה מ Bb

לאיזה מדינה הם נוסעים בארה"ב??

Moshe
24-04-07, 11:27
לאיזה מדינה הם נוסעים בארה"ב??
LA
למה רצית לסחור להם :P?

Vin diesel
24-04-07, 14:15
הוא יכול להגיד להם בידיוק לאן ללכת ומאיפו ליקנות במחירי זנות.

Moshe
24-04-07, 14:31
הוא יכול להגיד להם בידיוק לאן ללכת ומאיפו ליקנות במחירי זנות.
LA זה לא אשדוד שאתה יכול לקפץ לך משכונה לשכונה ברגל :)
שם משכונה לשכונה זה יכול גם להיות שעה - שעתיים נסיעה ובמקרה הכי גרוע גם 5

Elevation
24-04-07, 19:18

פרמולות של קריאטין:

Beta Alanine
Red Dragon - עוד אופציה.

חומצות אמינו:

מיוחדים:
E-BOL - תקרא גם עליו.

הייתי לוקח במקום מה שהצעת בקריאטין, את אנימל פאמפ, אחלה תגובות. ויש לי את פורפל ווראט', יש בו אפילו בטה אלנין, אז מומלץ.

maradona
24-04-07, 20:04

פרמולות של קריאטין:

Beta Alanine
Red Dragon - עוד אופציה.

חומצות אמינו:

מיוחדים:
E-BOL - תקרא גם עליו.

לדעתי אין לו צורך ב Beta ALNAINE,זה לא ממש יעזור לו.
חומצות אמינו גם מיותר לטעמי,הן נמצאות בכמויות גבוהות(BCAA וגלוטמין)באבקות הטובות.
אם כבר הייתי קונה גלוטמין לחיטוב,אבל אני בספק עד כמה זה יעזור.

לגבי הקריאטנים אני הייתי קונה איזה 4 קופסאות של no expload של BSN או ה NOZ של Nutrabulics שמקבלים אין סוף תשבוכות.

אפשר גם מולטיויטמין טוב אם אינך צורך ירקות.

אם אפשר ליפו 6 אבל הוא לא ממש חוקי בארץ בגלל תוכל היומהבין בו,אז תעשה חושבים.

איזה אבקת חלבון טעימה שאין בארץ ועוד איזה קופסת עוגיות חלבון moros של אופטימום בטעם קרם עוגיות =]

NIRAN
24-04-07, 22:08
חחח שכחתי לגמרי...

Shlomik
24-04-07, 23:43
Elevation את האנימאל פאמפ אני אישית פחות אוהב ובכלל פחות אוהב את כל הקטגוריה של מוצרי ה NO בגלל זה לא הכנסתי את קטגורית המוצרים הזאת לרשימה שלי, ולגבי פורפל ווראט זה באמת אחלה מוצר שים לב שציינתי אותו תחת חומצות האמינו.

maradona למה ש Beta ALNAINE לא יעזור לו? זה לא משהו שקשור לגיל של המתאמן, לגבי החומצות אמינו מסכים איתך אבל אם הוא מחפש מוצרים כאלה אלה המומלצים שלי לגבי הNO-XPLODE לא ממש אפשר להכניס אותו לקטגוריה של קריאטין כי הכמויות קריאטין בו ממש נמוכות אם כבר אז את הCELL MASS שלהם למרות שלדעתי באותו מחיר יש דברים טיפה יותר טובים.

gil-Nissim
24-04-07, 23:45
Elevation את האנימאל פאמפ אני אישית פחות אוהב ובכלל פחות אוהב את כל הקטגוריה של מוצרי ה NO בגלל זה לא הכנסתי את קטגורית המוצרים הזאת לרשימה שלי, ולגבי פורפל ווראט זה באמת אחלה מוצר שים לב שציינתי אותו תחת חומצות האמינו.

maradona למה ש Beta ALNAINE לא יעזור לו? זה לא משהו שקשור לגיל של המתאמן, לגבי החומצות אמינו מסכים איתך אבל אם הוא מחפש מוצרים כאלה אלה המומלצים שלי לגבי הNO-XPLODE לא ממש אפשר להכניס אותו לקטגוריה של קריאטין כי הכמויות קריאטין בו ממש נמוכות אם כבר אז את הCELL MASS שלהם למרות שלדעתי באותו מחיר יש דברים טיפה יותר טובים.
שלומיק כמויות הקראטין של הנוז גם נמוכות ?

Shlomik
24-04-07, 23:54
שלומיק כמויות הקראטין של הנוז גם נמוכות ?
האמת שבמוצר הזה עוד לא יצא לי להשתמש וכיוון שאין אותו בארץ כרגע אני פחות מכיר אותו אבל בקרוב מחכה לכם הפתעה הולך להגיע מוצר חדש ומיוחד פרטים בקרוב...:whistle:

Vin diesel
25-04-07, 00:00
בקרוב מחכה לכם הפתעה הולך להגיע מוצר חדש ומיוחד פרטים בקרוב...:whistle:
BSN, CellMass
אתה קצת ישן..זה מוצר שכבר חצי שנה נימכר בארץ.

Shlomik
25-04-07, 00:12
BSN, CellMass
אתה קצת ישן..זה מוצר שכבר חצי שנה נימכר בארץ.
הרבה דברים נמכרים כבר בארץ הרבה זמן השאלה היא אם הם זמינים לכל אחד כל המוצרים שאתה הרבה פעמים ממליץ עליהם לחברי בפורום הם מוצרים שמגיעים מתחת לשולחן בדרכים כאלה ואחרות ולא בהכרח חוקים בארץ והמוצר שהולך להגיע הולך להיות עם אישור של משרד הבריאות והכל ככה שהוא יהיה נגיש לכולם.

Vin diesel
25-04-07, 00:40
הרבה דברים נמכרים כבר בארץ הרבה זמן השאלה היא אם הם זמינים לכל אחד כל המוצרים שאתה הרבה פעמים ממליץ עליהם לחברי בפורום הם מוצרים שמגיעים מתחת לשולחן בדרכים כאלה ואחרות ולא בהכרח חוקים בארץ והמוצר שהולך להגיע הולך להיות עם אישור של משרד הבריאות והכל ככה שהוא יהיה נגיש לכולם.
בדרך כלל מוצרים שאני ממליץ אליהם נימכרים בישראלבאדי..(אני חושב)
ו,ל-CellMass יש אישור של משרד הבריאות.

israelw85
25-04-07, 01:02
כל אחד עם חשבונית של 200$ מותר לו להביא מה שהוא רוצה , תביא 400 DVD תביא 400 לפטופים תביא מה שבזיין שלך רק שזה לא יעבור ת200$ לבן אדם זה החוק ויכולים לנשק לך תתחת

ואם תביאו לי לינקים זה יהיה טוב יותר .. , למוצרים אני מקווה שמותר לפרסם פה, זה אתרים בחו"ל בכל מקרה אף אחד לא יזמין משם אין טעם יטחנו אותכם במכס ויעקבו לכם מוצרים...
מה אתה מבלבל את המוח לא יזיינו במכס אם אם לא תעבור את ה100 או 150 דולר הכי הרבה יקחו לך 15.5 אחוז מעם