PDA

צפה בגרסא המלאה : יום האצמעות צריך עזרה בחילוק הארוחות

Deja Vu
23-04-07, 14:50
החלטתי שאני לא מוותר על הארוחה הזאת ולא מחשבן על כלום קיצר עושה ציט מטורף יש לציין שאני בשלבים הסופיים של החיטוב השאלה שלי היא כזאת אך אני יכול למזער את הנזק שארוחה כזאת עלולה להותיר?מה לאכול במשך היום וכמה ארוחות?אני חשבתי על לאכול באותו היום רק ארוחת בוקר קטנה קוטג שני פרכיות וסלט על האש מטורף לצהריים וארוחה לפני השינה קטנה טונה במים עם סלט מה אומרים?עוד שאלה בעיקרון אני צריך לעשו העמסת פחמימות בימים הקרובים אולי כבר מחר אני יאכל הרבה פחמימות ויסגור עניין כי אני לא רוצה להוסיף לי עוד יום של מאזן חיובי מה אומרים? תודה מראש לעוזרים מקווה לשמוע תשובות מאנשים באותו מצב או אנשים שמבינים

Moshe
23-04-07, 15:06
זה תלוי , אפשרי לאכול ארוחה אחת ואם היא תוקעת אותך לכל היום אז אל תאכל יותר במשך היום
זה כמו שתבוא תדפוק מגש פיצה באיזה יום בצהריים ואז לא תאכל יותר עד הערב/למחרת בבוקר.
אל תדאג גם אם לא תגיע למכסה חלבון היומי שלך אבל תפציץ בפחמימות שריר אתה לא תפרק ...
תעשה העמסת פחמימות עם צ'יט ביחד כבר חבל לפרק את זה ל2 תאכל פיתות חרא זבל פרגיות המבורגר מה שתרוצה תדאג אבל שתשאר ב500 מעל התחזוקה אם אתה רוצה יותר תהנה...

Deja Vu
23-04-07, 15:43
זה תלוי , אפשרי לאכול ארוחה אחת ואם היא תוקעת אותך לכל היום אז אל תאכל יותר במשך היום
זה כמו שתבוא תדפוק מגש פיצה באיזה יום בצהריים ואז לא תאכל יותר עד הערב/למחרת בבוקר.
אל תדאג גם אם לא תגיע למכסה חלבון היומי שלך אבל תפציץ בפחמימות שריר אתה לא תפרק ...
תעשה העמסת פחמימות עם צ'יט ביחד כבר חבל לפרק את זה ל2 תאכל פיתות חרא זבל פרגיות המבורגר מה שתרוצה תדאג אבל שתשאר ב500 מעל התחזוקה אם אתה רוצה יותר תהנה...
לא לאכול בכלל מלבד לארוחה הזאת זה נראה לי מוגזם לכן אני יאכל ארוחת בוקר קלה וגם לפני השינה בעיקר חלבון הבעיה היחידה זה שביום העמסת פחמימות אסור לאכול בקושי שומן וכמו שתיודע על האש זאת ארוחה מפוצצת בשומנים קיצר תאומר לאכול בראש שקט אני לא יעלה ביום הזה בשומן ?אם אני יאכל בארוחה הזאת 2000 קלוריות שהרבה מהם זה זבל ובשאר היום 500 קלוריות וזה יהיה יום העמסת הפחמימות שלי ואחריו אני לא יעשה העמסה לפחות שבוע זה בסדר?

Jones
23-04-07, 16:19
עצמאות************************

P-a-n-1-c
23-04-07, 18:15
אחי גם אם תעלה טיפה אתה תוך יומיים תוריד את זה כי אלו יהיו נוזלים.
תהנה, זה הדבר הכי חשוב בחיים.

Moshe
23-04-07, 18:23
לא לאכול בכלל מלבד לארוחה הזאת זה נראה לי מוגזם לכן אני יאכל ארוחת בוקר קלה וגם לפני השינה בעיקר חלבון הבעיה היחידה זה שביום העמסת פחמימות אסור לאכול בקושי שומן וכמו שתיודע על האש זאת ארוחה מפוצצת בשומנים קיצר תאומר לאכול בראש שקט אני לא יעלה ביום הזה בשומן ?אם אני יאכל בארוחה הזאת 2000 קלוריות שהרבה מהם זה זבל ובשאר היום 500 קלוריות וזה יהיה יום העמסת הפחמימות שלי ואחריו אני לא יעשה העמסה לפחות שבוע זה בסדר?
מה אחי תחי בסרט רע אתה הא
חיטוב ראשון?
בקיצור בחודשיים האחרונים כל שבועיים הייתי עושה העמסה + צ'יט + אחושרמוטה
10 אלף קלוריות ביום אחי מינימום 300 גרם שומן שמתוכו 150 רווי
עליתי? , כן בנוזלים
השפיע עלי? , ממש לא הירידה הייתה אותה ירידה כל החיטוב
אני אפילו יכול לומר לך עוד משהו , עשיתי הספקה של שבוע , בשבוע הזה ג'אנק אחושרמוטה כמו שאתה לא מתאר לעצמך בחיים שלך כל יום לפחות 4-5 אלף קלוריות של זבל מסעדות הנאות הכל אשכרה הכל , חזרתי למכון לא נשקלתי , אחרי שבוע אירובי נשקלתי עמדתי על אותו סטטוס כמו שלפני השבוע צ'יט.
מסקנה? , יום אפילו לא יומיים יעשו את ההבדל בחיטוב שלך , אתה לא תחזור אחורה כי הגוף שלך מסכן , במונחים של הגוף שלך הוא זועק לעזרה והגוף לא יאגור את זה כשומן למה אתה יחסית מדולל לבן אדם ממוצע (לא מדבר בכלל על מסה) , אפילו קרה לי פעם אחת שאחרי יום צ'יט היה לי אחרי 3 ימים woosh שזה הורדה של קילו בכמה ימים פתאום בבום , תחפש בפורום מה זה תבין כבר לייל הביא על זה הסבר נחמד...
בקיצור אחי תצא מהסרט , תכיר את הגוף שלך יום צ'יט לא יעשה לך את זה ובמקרה שלי גם לא שבוע אבל זה כמובן תלוי בגוף

Deja Vu
23-04-07, 18:35
אוקיי תודה רבה לכם אני עכשיו באמת יהנה מחר ויאכל בראש שקט ואחרי זה ימשיך בשיגרת החיטוב