PDA

צפה בגרסא המלאה : תפריט שבניתי מה אתם אומרים

Deja Vu
23-04-07, 18:45
ארוחת בוקר – 0700

1 גביע קוטג' שלוש אחוז שומן

1 כפית שמן זית

3 פרכיות אורז

3 ירק כלשהו

ארוחה 2 10:00

2 לחם מלא

100 גרם פסטרמה דלת שומן

1 כפית שמן זית

3 ירק כלשהו

ארוחה 3: 13:00

3 פרכיות

1 טונה במים

3 ירק כלשהו

2 כפית שמן זית

ארוחה 4 16:00

2 לחם מלא

3 ירק כלשהו

130 גרם חזה עוף

1 כפית שמן זית

17:30 אימון

19:15 סיום אימון

1 כף חלבון מי גבינה 2 בננות

2030

2 ביצים שלמות

2 כפית שמן זית
1 לחם מלא 3 ירק

Deja Vu
23-04-07, 18:49
בתפריט יש 2200 קלוריות 145 גרם חלבון ו240 גרם פחמימה יש לציין שהתפריט יהיה 100 קלוריות מעל התחזוקה מכיוון שאני ישתמש בוא אחרי חיטוב וכמו שאתם בטח יודעים לא מומלץ לייכנס אחרי חיטוב ארוך ישר לתפריט עם פלוס גדול מעל התחזוקה אחרי חודש של התפריט הזה אני יבנה תפריט עם עוד 600 קלוריות מה אתם אומרים אליו מתאים לישר אחרי חיטוב?

DropDead
23-04-07, 18:50
אתה כבר בשלבים סופיים של החיטוב לא ?
אתה אצל גיל ?
נראה שיש הרבה פחמימות יחסית

עריכה : לא ראיתי את ההודעה השניה

Deja Vu
23-04-07, 18:56
אתה כבר בשלבים סופיים של החיטוב לא ?
אתה אצל גיל ?
נראה שיש הרבה פחמימות יחסית

עריכה : לא ראיתי את ההודעה השניה
לא אחי אני לא אצל גיל זה תפריט שבניתי לבד בעזרת ה bmr בהתאם למטרות שלי וואלה זה לא הרבה פחמימות בכלל בשביל עלייה במסה אני דווקא צמצמתי בפחמימות בגלל שלגוף יש נטייה להשמנה ישר אחרי חיטוב ותפריט נטרלי עם פלוס קטן מספיק לו בשביל לעלות אחרי חודש אני מעריך אני יוסיף לתפריט 500 קלוריות שרובם יגיעו מפחמימות מורכבות וכן אני בשלבים סופיים אני מסיים עוד פחות משלוש שבועות ואז אני מתחיל תתפריט הזה נו מה אתם אומרים בנוי טוב?יש חוסר כלשהו או הערות אני ישמח לשמוע

P-a-n-1-c
23-04-07, 19:02
תפריט חיטוב?
זה היה בציניות.
אין לך פה מספיק אוכל

Moshe
23-04-07, 19:03
תגוון בשמנים , תשים אגוזי מלך או משהו
ותקצץ קצת בשומן תוסיף עוד פחמימות
תעיף תפירכיות האלה קיבינימט תאכל כוס וחצי אורז תיהיה בן אדם :)
על כמה ישבת בחיטוב?

DropDead
23-04-07, 19:27
לא אחי אני לא אצל גיל זה תפריט שבניתי לבד בעזרת ה bmr בהתאם למטרות שלי וואלה זה לא הרבה פחמימות בכלל בשביל עלייה במסה אני דווקא צמצמתי בפחמימות בגלל שלגוף יש נטייה להשמנה ישר אחרי חיטוב ותפריט נטרלי עם פלוס קטן מספיק לו בשביל לעלות אחרי חודש אני מעריך אני יוסיף לתפריט 500 קלוריות שרובם יגיעו מפחמימות מורכבות וכן אני בשלבים סופיים אני מסיים עוד פחות משלוש שבועות ואז אני מתחיל תתפריט הזה נו מה אתם אומרים בנוי טוב?יש חוסר כלשהו או הערות אני ישמח לשמוע

לא פשוט לא ראיתי את ההודעה השניה חשבתי שאתה עדין בחיטוב ..
אם זאת מסה אני לא מבין למה באמת אתה משאיר את הפרכיות האלה בצחוק לא הייתי אוכל את זה במסה..

Deja Vu
23-04-07, 19:32
תפריט חיטוב?
זה היה בציניות.
אין לך פה מספיק אוכל
אתה קראתה תתגובה שלי אחי זה באמת לא תפריט עשיר במיוחד בגלל שאני מתחיל אותו ישר אחרי חיטוב הנה קח ציטוט של גולן "תנו לגוף שלכם לאזן את ה-BMR ל-BMR החדש והמחושב לפני שאתם מעלים את הכמות.4 שבועות על ה-BMR שלכם יספקו את העבודה ורק אז תעלו את הכמות הכללית ב-500-600 קלוריות, תסמכו עליי פה!" עכשיו אתה מבין תעדיין חושב שזה דל מידי?

Deja Vu
23-04-07, 19:36
תגוון בשמנים , תשים אגוזי מלך או משהו
ותקצץ קצת בשומן תוסיף עוד פחמימות
תעיף תפירכיות האלה קיבינימט תאכל כוס וחצי אורז תיהיה בן אדם :)
על כמה ישבת בחיטוב?
חח מה רע בהם אחי הבעיה שזה תפריט שבניתי שהיה לי נוח ושאני יוכל לעמוד בו אני אוהב פרכיות אורז והם נוחות אני לא רואה בעיה לאכול אותם ותגיד מה תאומר על מה שגולן אמר שאחרי חיטוב חודש על bmr יספיק?

P-a-n-1-c
23-04-07, 19:40
אתה קראתה תתגובה שלי אחי זה באמת לא תפריט עשיר במיוחד בגלל שאני מתחיל אותו ישר אחרי חיטוב הנה קח ציטוט של גולן "תנו לגוף שלכם לאזן את ה-BMR ל-BMR החדש והמחושב לפני שאתם מעלים את הכמות.4 שבועות על ה-BMR שלכם יספקו את העבודה ורק אז תעלו את הכמות הכללית ב-500-600 קלוריות, תסמכו עליי פה!" עכשיו אתה מבין תעדיין חושב שזה דל מידי?

כן אתה צודק בהחלט. באמת לא קראתי שהרגע סיימת חיטוב, מצטער :blush:
באמת רצוי למשך כ3 שבועות לתת לגוף איזון כלשהו.

נ.ב תגוון בשומן וגם לדעתי יש לך יותר מידי.

Deja Vu
23-04-07, 19:46
כן אתה צודק בהחלט. באמת לא קראתי שהרגע סיימת חיטוב, מצטער :blush:
באמת רצוי למשך כ3 שבועות לתת לגוף איזון כלשהו.

נ.ב תגוון בשומן וגם לדעתי יש לך יותר מידי.
7 כפיות שמן זית ביום זה לא כזה הרבה בקשר לגיוון מה אני יכול לאכול במקום כפית או שתיים שמן זית?

P-a-n-1-c
23-04-07, 19:51
7 כפיות שמן זית ביום זה לא כזה הרבה בקשר לגיוון מה אני יכול לאכול במקום כפית או שתיים שמן זית?

יש המון מקורות:
אגוזים, זיתים, טחינה וכו'

Moshe
23-04-07, 19:56
חח מה רע בהם אחי הבעיה שזה תפריט שבניתי שהיה לי נוח ושאני יוכל לעמוד בו אני אוהב פרכיות אורז והם נוחות אני לא רואה בעיה לאכול אותם ותגיד מה תאומר על מה שגולן אמר שאחרי חיטוב חודש על bmr יספיק?
זה נכון כי אם תתחיל להפציץ ישר אחרי תקופה של חיטוב תקבל אותה בהפוכה ותעלה בשומן במהירות ולא ביעילות...
BMR זה נחמד
בעיקרון מוסיפים קלוריות מסביב לאימון לפני האימון ואחריו 200-500 קלוריות , תלוי על כמה ישבת בחיטוב יש האנשים שלוקחים את זה כפרוייקט של שבועות כל שבוע מוסיפים 100 קלוריות מסביב לאימון ויש כאלה שישר הולכים על הוספה מסביב לאימון
אני מאמין בקטע של הישר מסביב לאימון לא חושב ש100 כל שבוע יביאו את התועלת...
מה שכן בתקופת איזון חשוב אבל מאוד חשוב לשמור עדיין על האירובי , כמובן שלא כמו בחיטוב לא להשתגע אבל לעשות 65-75% מהאירובי שעשית בחיטוב..

Deja Vu
23-04-07, 20:04
זה נכון כי אם תתחיל להפציץ ישר אחרי תקופה של חיטוב תקבל אותה בהפוכה ותעלה בשומן במהירות ולא ביעילות...
BMR זה נחמד
בעיקרון מוסיפים קלוריות מסביב לאימון לפני האימון ואחריו 200-500 קלוריות , תלוי על כמה ישבת בחיטוב יש האנשים שלוקחים את זה כפרוייקט של שבועות כל שבוע מוסיפים 100 קלוריות מסביב לאימון ויש כאלה שישר הולכים על הוספה מסביב לאימון
אני מאמין בקטע של הישר מסביב לאימון לא חושב ש100 כל שבוע יביאו את התועלת...
מה שכן בתקופת איזון חשוב אבל מאוד חשוב לשמור עדיין על האירובי , כמובן שלא כמו בחיטוב לא להשתגע אבל לעשות 65-75% מהאירובי שעשית בחיטוב..
אני חשבתי בכלל ליישאר עם התפריט הזה חודש בלי לשנות כלום ואז אחרי חודש להוסיף 500 קלוריות שרובם יגיעו מפחמימות זאת לא אפשרות?ובקשר לארובי באמת רציתי לשאול על זה אני כרגע עושה הליכה מהירה בעלייה חמש פעמים בשבוע ארבעים דקות לכמה אתה מציע לי לרדת אך העסק הזה עובד להוריד בהדרגה?להמשיך לעשות ארובי גם אחרי החודש הזה? אם כן באיזה עצימות ותדירות יש לציין שהמטרה שלי היא עלייה יחסית נקייה כדאי שאני לא יצטרך לחזור על הסבל הזה שנקרא חיטוב בזמן הקרוב...

Moshe
23-04-07, 20:09
אני חשבתי בכלל ליישאר עם התפריט הזה חודש בלי לשנות כלום ואז אחרי חודש להוסיף 500 קלוריות שרובם יגיעו מפחמימות זאת לא אפשרות?ובקשר לארובי באמת רציתי לשאול על זה אני כרגע עושה הליכה מהירה בעלייה חמש פעמים בשבוע ארבעים דקות לכמה אתה מציע לי לרדת אך העסק הזה עובד להוריד בהדרגה?להמשיך לעשות ארובי גם אחרי החודש הזה? אם כן באיזה עצימות ותדירות יש לציין שהמטרה שלי היא עלייה יחסית נקייה כדאי שאני לא יצטרך לחזור על הסבל הזה שנקרא חיטוב בזמן הקרוב...
דיברתי על אירובי בתפריט איזון , אם אתה עושה 40X5 תעשה 30X4
אני לא יודע איך נראה התפריט שלך עכשיו אבל בתפריט איזון מחיטוב למסה מוסיפים קלוריות מסביב לאימון (ארוחה שלפני האימון ואחרי האימון) , שרובם מפחמימות..
עוד משהו בקשר לאירובי אם אתה רוצה לעלות יחסית נקי ולא לחזור לחיטוב ארוך ומייגע תעשה אירובי כל אימון 20-30 דקות תלוי במידת האהבה של לאירובי..

Vin diesel
23-04-07, 20:19
תפריט טוב.

P-a-n-1-c
23-04-07, 20:20
ד"א אתה הולך לישון ב9?

Deja Vu
23-04-07, 20:20
דיברתי על אירובי בתפריט איזון , אם אתה עושה 40X5 תעשה 30X4
אני לא יודע איך נראה התפריט שלך עכשיו אבל בתפריט איזון מחיטוב למסה מוסיפים קלוריות מסביב לאימון (ארוחה שלפני האימון ואחרי האימון) , שרובם מפחמימות..
עוד משהו בקשר לאירובי אם אתה רוצה לעלות יחסית נקי ולא לחזור לחיטוב ארוך ומייגע תעשה אירובי כל אימון 20-30 דקות תלוי במידת האהבה של לאירובי..
אוקיי לקחתי לצומת ליבי, אבל לא הבנתי התפריט שפרסמתי עכשיו זה תפריט איזון ,כרגע אני עושה תפריט דל בפחמימות במיוחד עשר פרכיות, 12 ירקות ,ובננה אחרי אימון אז תאומר שהתפריט הזה שפרסמתי מתאים לאיזון או לקצץ פחמימות בשאר היום ולהוסיף אותם בעיקר אחרי ולפני האימון?

Deja Vu
23-04-07, 20:22
ד"א אתה הולך לישון ב9?
יותר בכיוון של 3 בבוקר חח הכוונה הייתה סתם להראות את סדר הארוחות נראה לך באמת שהארוחה הראשונה שלי בשבע בבוקר בחודש האחרון הארוחה הראשונה שלי לרוב הייתה בצהריים

Moshe
23-04-07, 20:23
אוקיי לקחתי לצומת ליבי, אבל לא הבנתי התפריט שפרסמתי עכשיו זה תפריט איזון ,כרגע אני עושה תפריט דל בפחמימות במיוחד עשר פרכיות, 12 ירקות ,ובננה אחרי אימון אז תאומר שהתפריט הזה שפרסמתי מתאים לאיזון או לקצץ פחמימות בשאר היום ולהוסיף אותם בעיקר אחרי ולפני האימון?
תביא את התפריט הנוכחי שלך עכשיו בחיטוב ואני אראה לך מה הכוונה לתפריט איזון

Deja Vu
23-04-07, 20:28
תביא את התפריט הנוכחי שלך עכשיו בחיטוב ואני אראה לך מה הכוונה לתפריט איזון
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=18552

Moshe
23-04-07, 20:44
זה צריך להיות משהו כזה :

1 גביע קוטג' 3%

2 לחם מלא

1 ירק כלשהו

(תה ירוק אופציונלי)

ארוחה 2 10:00

2 לחם מלא

5 פרוסות פסטרמה דלת שומן

2 כפיות טחינה

1 מלפפון ירוק + חסה

ארוחה 3: 13:00

2 לחם קל

1 טונה במים

1 ירק כלשהו

1 כפית שמן זית /2-3 זיתים

ארוחה 4 16:00

2 לחם מלא / כוס פחמימה לאחר בישול (אורז פסטה(חיטת דורום/מלא) וכדומה)

סלט ירקות קטן (03 ירקות)

150 גרם חזה עוף או בשר כלשהו דל שומן

בננה(יעני קינוח)

~~~ אימון ~~~

אחרי אימון שייק חלבון פלוס סוכר ענבים/סוכלרוז

2030

כוס וחצי אורז אחרי בישול/כל פחמימה אחרת שתרצה (כוס וחצי אחרי בישול אבל) [אורז עדיפות לבסמטי/מלא].

סלט ירקות קטן 2-3 ירקות

150 גרם חזה עוף או בשר כלשהו דל שומן

2330

2 דנונה 0%

5 גרם אגוזי מלך

משהו כזה אחרי חודש תתחיל להוסיף גם בארוחות האחרות לפי החישובים של התחזוקה שלך וכל השיט

SaBaGMaN
23-04-07, 21:02
"אחרי אימון שייק חלבון פלוס סוכר ענבים/סוכלרוז"

התכוונת לסוכרלוז?
אם כן כימאת ואין בו קלוריות הוא לא יכול להוות תחליף לסוכר ענבים. הוא ממתיק (מעולה)

בכל מיקרה יצאת מחיטוב,אז לאט ובטוח עם התפריט אני מניח אתה לא רוצה ליקפוץ באחוזי השומן
בנית תפריט דיי מתון לתקופת "מאסה" וזה בסדר..רק תידאג עם הזמם להוסיף עוד אנרגיה כי יהיה קשה ליגדול מתפריט כזה
כמובן שתיצמד לשיטות של תוספת מסביב לאימון בחודש הקרוב ורק עם הזמן להוסיף קלוריות,אתה אמור להכיר את הגוף שלך ולדעת באיזה מאזן הוא ישמין ומתי הוא יעלה בצורה יותר מתונה אז תיקח הכל בחשבון
שיהיה בהצלחה

Deja Vu
23-04-07, 21:03
קודם כל תודה על ההשקעה אבל וואלה אני מעדיף לעשות תתפריט איזון שפרסמתי בהתחלה אני לא חושב שאני ישמין איתו הוספתי פחמימות גם סביב האימון ומה שהוספתי בבוקר זה לא רציני עוד פרכית אורז החלפתי תלחם הקל במלא פשוט נראה לי שאיתו אני יצליח להתמיד עד הפרט האחרון זה תפריט איזון גרוע?

Deja Vu
23-04-07, 21:04

התכוונת לסוכרלוז?
אם כן כימאת ואין בו קלוריות הוא לא יכול להוות תחליף לסוכר ענבים. הוא ממתיק (מעולה)

בכל מיקרה יצאת מחיטוב,אז לאט ובטוח עם התפריט אני מניח אתה לא רוצה ליקפוץ באחוזי השומן
בנית תפריט דיי מתון לתקופת "מאסה" וזה בסדר..רק תידאג עם הזמם להוסיף עוד אנרגיה כי יהיה קשה ליגדול מתפריט כזה
כמובן שתיצמד לשיטות של תוספת מסביב לאימון בחודש הקרוב ורק עם הזמן להוסיף קלוריות,אתה אמור להכיר את הגוף שלך ולדעת באיזה מאזן הוא ישמין ומתי הוא יעלה בצורה יותר מתונה אז תיקח הכל בחשבון
שיהיה בהצלחה
תודה אחי וכן ברור שאני הולך להוסיף אני גג חודש איתו ואז אני מוסיף 500 קלוריות שרובם יגיעו מפחמימות כמו שציינתי כבר

SaBaGMaN
23-04-07, 21:19
תודה אחי וכן ברור שאני הולך להוסיף אני גג חודש איתו ואז אני מוסיף 500 קלוריות שרובם יגיעו מפחמימות כמו שציינתי כבר

לא לא
לא להסחף חבוב:jockey:
500 מפחממה ככה בלי הודעה מוקדת (לא כצ'יט\העמסה) בצורה קבועה יכולה לעשות קצת צרות,לא משו רציני..אבל קח עצה כל שבוע תוסיף עוד 250 מפחממה תיראה איך הגוף מגיב
זה לא שתהפוף בין רגע לשמן,אבל לעלות בצורה נכונה ולצאת מחיטוב דל בפחממות צריך בזהירות כי לא מדובר רק שומן זה גם נוזלים וככה צריך דיי לחשבן בכל העסק

Moshe
23-04-07, 21:27

התכוונת לסוכרלוז?

שיהיה בהצלחה
סורי התכוונתי לסכרוז(סוכרוזה)
ושמע התפריט הייתה רק עצה שלי תעשה מה שנוח לך כל גופו למקרה הוא

Deja Vu
23-04-07, 21:28
לא לא
לא להסחף חבוב:jockey:
500 מפחממה ככה בלי הודעה מוקדת (לא כצ'יט\העמסה) בצורה קבועה יכולה לעשות קצת צרות,לא משו רציני..אבל קח עצה כל שבוע תוסיף עוד 250 מפחממה תיראה איך הגוף מגיב
זה לא שתהפוף בין רגע לשמן,אבל לעלות בצורה נכונה ולצאת מחיטוב דל בפחממות צריך בזהירות כי לא מדובר רק שומן זה גם נוזלים וככה צריך דיי לחשבן בכל העסק
סבבה אז התפריט שרשמתי טוב לדעתך כתפריט של ישר אחרי החיטוב?ומה הבעיה נניח אחרי חודש שאני בתפריט הזה ושאני ייתקע במשקל להוסיף לתפריט היומי נניח משו כמו ארבע לחם מלא וארבע פרכיות כשאני נתקע במשקל כי לפי מה שהבנתי זה מה שצריך לעשות ברגע שתנקע בערך אחרי חודש תמוסיף עוד 500 קלוריות עד שתנתקע ושוב מוסיף וחוזר חלילה