PDA

צפה בגרסא המלאה : שומן ברגליים...

roysht
23-04-07, 19:02
אני לא יודע איפה לכתוב את זה אז אני אכתוב את זה פה...
אני לא יודע למה, יש לי תפריט מסודר (אני בעלייה במסה), פה ושם טיפה צ'יט (כמו שכבר אמרתי פעם, אולי סוכרייה או ביס קטן בתמר וכו'...), אבל בעיקרון אני לפי התפריט, וכבר חודשיים שבקושי גדל לי הבייספס וגם עוד משהו מוזר...
יש לי ריבועים בבטן וכל התקופה ראו לי אותם ויש לי משהו ממש חרא!
כל פעם שאני אוכל משהו לא בתפריט או קצת שומן או משהו כזה, נדמה לי שאני לא משמין אבל בעצם כל השומן הזה מגיע לי לרגל, רק לא מזמן התחלתי להבחין שהרגל שלי ענקית ולא רק משריר, אלא כנראה שהיא גם משומן ככה גדולה, כל הזבל יורד אליה ולא אל הבטן- אני לא יודע אם לבכות או לצחוק בגלל זה - ואני לא יודע אם זה בסדר להמשיך ככה, ולחכות לתקופת החיטוב או מה לעשות, כי אני ממש משתגע מרגל גדולה, אז אני מתחיל לחשוב שכולי שמן ושאני דבה ונדמה לי שאני לא כזה...
וגם שבוע שעבר ראו לי את השרירים ברגליים בצורה יותר בולטת ועכשיו זה פחות בולט, ואני לא מאמין שהנפח של השריר ירד, אלא ששומן מתחיל לכסות אותו, אז בארוחות גם הפסקתי לגמרי להוסיף קטשופ ורטבים ומה שקורה זה שאני במקום זה אוכל נגיד 200 גרם אורז עם 150 גרם חזה עוף ומוסיף איזה 700 גרם ירקות (שזה לא אמור מי יודע מה להשמין).
אבל בכל זאת, זה ממשיך...
בבקשה, תעזרו לי ותנו לי טיפים מה לעשות?
כל המוטיבציה ירדה לי בגלל הרגליים האלה ואני כבר חושב על זה כל היום... אני לא יודע אם לעצור באמצע המאסה ולעבור לחיטוב פשוט לא יודע! :( :(
גובה 1.74 משקל 69.7.
בן 16

P-a-n-1-c
23-04-07, 19:04
אין מה לעשות, זה גנטיקה.
אצל כל אחד השומן נאגר במקום אחר. יש כאלה בחזה, בבטן, בישבן, ברגליים..

Daniel-Barak
23-04-07, 19:41
אצלי זה גנטי בתחת, אם זה מנחם אותך

P-a-n-1-c
23-04-07, 19:42
אצלי באגן :cry_1:

Vin diesel
23-04-07, 19:43
תעלה תמונה של הבטן,גב תחתון,ורגליים,(רגל אחורית בעיקר.)

roysht
24-04-07, 13:57
בעיקר ברגל האחורית רוב השומן, ונדמה לי שגם בתחת...
איזה מעצבן זה, אין תחת סינטטי ויפה ומעוצב, והקטע שאני חושב שבתחילת החיטוב דווקא הגוף יתחיל לפרק את מסת השריר לפני שיגיע לשומן ברגליים.

Vin diesel
24-04-07, 14:21
הגוף מפרק שומן בכל הגוף,בוא זמנית.המקומות הבעיתיים לחיטוב אצל גבר זה בטן תחתונה וגב תחתון.
אצל בחורות זה רגל אחורית וישבן.

roysht
24-04-07, 14:32
אז איך יכול להיות שאצלי זה ברגל האחורית ובישבן?
ועכשיו כשאני חושב על זה, יכול להיות שהרוב שעליתי בתקופת המאסה היה שומן ברגליים ולא שריר. :(

Vin diesel
24-04-07, 14:40
אתה גרוזיני?

Leo
24-04-07, 15:09
טוב לפי מה שקראתי בארת של צ'ארלס פוליקין (איזה מומחה אחד עם שיטה משלו להכשרת מאמנים מפורסם יחסית)

הוא טוען ששומן באזור הירך מעיד על איזה פרופיל הורמונלי מסויים בגוף , אני לא מצאתי בידיוק את המידע המדוייק אבל הבן אדם מומחה גדול אז אולי נראה משו במאמרים שלו.

כמו כן אני ממליץ לשלב אימון סיבובים\הפוגות בהתנגדות שיגרום לצבור חומצה לקטית בכל אזורי הגוף , זה גורם להפרשת Gh מוגברת מה שעוזר לשרוף שומן בצורה שווה מכל מקום בגוף

לעומת שריפת השומן ה"רגילה" שבערך מתחילה מהבטן למעלה ולמטה...

קשה להסביר את זה אבל זה עובדה מדעית זה לא קשור למיתוס שריפת שומן נקודתית.

roysht
24-04-07, 15:17
מה הכוונה ב אימון סיבובים\הפוגות בהתנגדות?
איזה תרגילים ואיך בדיוק?

Leo
24-04-07, 15:51
הכוונה לזה:
http://www.t-nation.com/findArticle.do?article=258melt2

roysht
25-04-07, 08:37
הבנתי, אני אתחיל לנסות בכל מקרה...
ממש חבל לי אבל לאן שהגעתי עד עכשיו...
אולי אני אוריד יותר פחמימות מהתפריט ואני אוסיף יותר חלבון.

P-a-n-1-c
25-04-07, 09:15
הבנתי, אני אתחיל לנסות בכל מקרה...
ממש חבל לי אבל לאן שהגעתי עד עכשיו...
אולי אני אוריד יותר פחמימות מהתפריט ואני אוסיף יותר חלבון.

אם אתה מרגיש שאתה עולה בבשומן תוריד פשוט קלוריות. אם אתה רוצה לרדת בשומן פשוט תעבור לחיטוב.

SiX PACK
25-04-07, 09:25
אתה אוכל סרט, ראיתי את הפלג גוף עליון שלך ואתה רזה מאוד (אחוז שומן נמוך ביותר [בסביבות ה 8-9] ואין מצב שיהיו כאלו הבדלים בין הרגליים לפלג הגוף העליון, נראה לי אתה אוכל סרט רציני..

תעלה תמונה ותקבל חוות דעת...