PDA

צפה בגרסא המלאה : מה ההבדל בין גיינר לאבקת חלבון+סוכר ענבים?

argu123
05-09-06, 23:19
ייתקבלו אותן תוצאות?

תענו בבקשה גם באשכול הנוסף שפתחתי http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=9784

-Bk
05-09-06, 23:33
תלוי במטרה, שניהם זה חלבון+פחמימה
סוכר ענבים = Gi גבוהה
גיינר = Gi בינוני (תלוי איזה זה או בינוני או נמוך-בינוני)

amir harduf
06-09-06, 00:18
הערך הגליקמי כמו שביקי אמר

meni32
06-09-06, 00:21
כמות הקלוריות....גיינר מפוצץ בקלוריות כי לשם זה הוא נועד.

amir harduf
06-09-06, 00:27
כמות הקלוריות....גיינר מפוצץ בקלוריות כי לשם זה הוא נועד.

דווקא זה לא ההבדל... כמות הקלוריות תהיה שווה עם כמויות מסויימות של סוכר ענבים.. ההבדל היחידה יהיה המהירות ספיגה.

ובעצם גם השומן והפחמימה

meni32
06-09-06, 00:33
דווקא זה לא ההבדל... כמות הקלוריות תהיה שווה עם כמויות מסויימות של סוכר ענבים.. ההבדל היחידה יהיה המהירות ספיגה.

ובעצם גם השומן והפחמימה

אין צורך בכמות גדולה כל כך של סוכר ענבים. ועדיין בגיינר יש המון קלוריות...כדי להגיע לכמות קלורית שווה עם שייק וסוכר ענבים אתה תצטרך לשים ה-מ-ו-ן סוכר ענבים וזה לא נחוץ בכלל.

argu123
06-09-06, 20:04
אינדקס גליקמי זה מהירות הספיגה?
אם כן אז בעצם אם אני מתכוון לקחת את הגיינר ישר אחרי אימון אז זה לא משנה בין אם זה גיינר או אבקת חלבון וסוכר ענבים כי גם ככה אחרי אימון צריך לקבל ספיגה מהירה
ואם אני מתכוון לקחת את הגיינר בעוד מנה חוץ מאחרי האימון למשל בבוקר או בערב אז זה יתאים יותר כי זה יאט את העיכול ויפרוש אותו לאורך זמן לעומת אבקת חלבון וסוכר ענבים
הבנתי נכון?

גיינר אפקטיבי לצריכה רק אחרי אימון? (משום מה בא לי אבקת חלבון ונראה לי שגם איתה אני אגדל ... כולה לבנות קצת גוף - לא להשמין)

jonathan
06-09-06, 20:33
עוד משהו
סוכר ענבים-פחממות פשוטות
פחממות בגיינר-פחממות מורכבות וקצת פחממות פשוטות

kiler
18-07-07, 18:59
הכמות הקלורית בגיינר וכמות השומן וכמות הפחמימות יותר גדולות גיינר לאנשים שרוצים לעלות במסה מהר ואנשים שבאמת צריכים את זה אבקת חלבון +סוכר ענבים כל מיתאמן לא משנה באיזה תקופה צריך לצרוך וגם בתקופת החיטוב גיינר גם משמש לפעמיים לתחליף ארוחה יוכול להכיל רכיבים יותר טובים מארוחה