PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לשק שקניתי

Deja Vu
25-04-07, 18:50
שלום היום קיבלתי את שק החלבון שהזמנתי מישראלבודי לאחר שפתחתי תחבילה וראיתי את השק הופתעתי לגלות שבשק יש קרע שכוסה בעזרת חתיכת דבק סלוטפ הקרע לא כוסה באמת האחוזים ונשפכת מימנו מעט אבקה, רציתי לדעת מה עליי לעשות בנידון האם להחזירו כי ייתכן שהוא פגום או לישתמש בו תודה לעוזרים.

Kachok
25-04-07, 18:52
דחוף פנה לחנות או דבר עם גיל ויחליפו לך את השק , לחנות עם שם כמו ישראלבודי יש מוניטין לשמור עליו ואני מאמין שיחליפו לך בלי העיות

PcGunMan
25-04-07, 19:01
יחליפו אל תדאג לי החליפו שלא אהבתי את הטעם והשייק ההיה בסדר

gil-Nissim
25-04-07, 19:24
גרוזיני שמע,אם הקרע ממש ממש פתוח מתחת וזה אז תתקשר לגיל או לחנות ותגיד להם.
לא תיהיה לך בעיה או משהו אם יחליפו לך את זה,אבל אם יש חור קטן וממש מעט אבקה עם בכלל נישפכה משם אז זה שטויות.

Deja Vu
25-04-07, 20:17
גרוזיני שמע,אם הקרע ממש ממש פתוח מתחת וזה אז תתקשר לגיל או לחנות ותגיד להם.
לא תיהיה לך בעיה או משהו אם יחליפו לך את זה,אבל אם יש חור קטן וממש מעט אבקה עם בכלל נישפכה משם אז זה שטויות.
הבעיה זה לא הכמות המזערית שנשפכה אלה עצם העובדה שהשק בשלב כלשהו היה פתוח והודבק בדבק סלוטייפ סעמק איזה מעצבן זה עד שסוף סוף הגיע אני עכשיו לא יודע מה לעשות אם לבקש שיחליפו לי למה בכלל הם מביאים לי שק עם קרע ומדביקים אותו אני לא מבין...

yoyo50001
25-04-07, 20:23
שק קרוע אני מבין אבל סלוטפ זאת חוצפה אחי תחזיר את השק וגם תבקש פיצוי.זה מגיע לך על העוגמת נפש שניגרמה לך.
ישראלבודי התחלתם לחרטט.............

אורחח91
25-04-07, 20:27
כה אחי תן להם בראש! לא סתם פשוט תבקש פיצוי ושק חדש זה הכי טוב

Deja Vu
25-04-07, 20:30
שק קרוע אני מבין אבל סלוטפ זאת חוצפה אחי תחזיר את השק וגם תבקש פיצוי.זה מגיע לך על העוגמת נפש שניגרמה לך.
ישראלבוי התחלתם לחרטט.............
באמת זה חוצפה מצידם לתת לי שק פתוח שהם הדביקו בסלוטייפ כאילו למה שאני היה מוכן לקבל שק שהיה פתוח חלק מהזמן ולך תדע כמה זמן הוא היה פתוח כמה נשפך מימנו מה שמו בו זה ממש לא רציני אני מחכה לשק הזה בנרות עכשיו אם אני ירצה להחליף אותו זה סיפור כי קיבלתי אותו במשלוח......

Sagilevi
25-04-07, 20:34
אין מה להתלבט פה אחי נכון שזה מבאס והרגשה מעצבנת למה בכלל הביאו לך את זה השק נקרע זה בעיה שלהם לא שלך שלא ידביקו.
אבל אתה חייב להחליף את זה ואם אתה רוצה תדרוש פיצוי זה זכותך כי מה שהם עשו זה חוצפה.

Deja Vu
25-04-07, 20:48
התקשרתי לפלא של גיל ענתה לי המזכירה שלו אמרה לי שהיא לא שמעה על דבר כזה ושידברו איתי מחר אני ממש מקווה שלא יעשו לי בעיות כי מספיק סבלתי שאני לא יכול להתחיל לקחת את זה תגידו מישו פה פעם עשה משלוח של שק?זה בא בתוך ארגז?כי אצלי זה בא בתוך ארגז כזה ושפתחתי גיליתי קרע גדול שעליו מודבק סלוטייפ אולי בכלל זה פשלה של החברת משלוחים.........

Vee
25-04-07, 20:52
תגיד לי, קוראים לך יובל במקרה ?

Deja Vu
25-04-07, 20:53
תגיד לי, קוראים לך יובל במקרה ?
לא....

Vin diesel
25-04-07, 20:57
תגיד להם שישלחו לך שק חדש.ותחזיר להם את הקרוע.

Deja Vu
25-04-07, 21:06
תגיד להם שישלחו לך שק חדש.ותחזיר להם את הקרוע.
הבעיה זה שאני גר בירושליים אך אני יחזיר להם? וזובי אני לא הולך לנסוע עד לשם בגלל שהחאפרים האלה שלחו לי שק חלבון קרוע והדביקו אותו....

Johnny
25-04-07, 21:06
יש מצב גדול שחברת המשלוחים פישלה כי לא נראה לי שישראלבודי היו מדביקים סלוטייפ על שק ומצפים שלא תשים לב.

Deja Vu
25-04-07, 21:12
יש מצב גדול שחברת המשלוחים פישלה כי לא נראה לי שישראלבודי היו מדביקים סלוטייפ על שק ומצפים שלא תשים לב.
גם אני חשבתי על האופציה בגלל זה שאלתי אם מישהו מפה קיבל פעם שק ארוז בארגז כי אם זה יוזמה של המשלוחים זה כבר מעיד על משהו והאמת שממש לא אכפת לי מי האחראי לזה זה פשוט ביזיון לא האמנתי שראיתי את זה פתוח ופתאום קלטתי קצת אבקה על המיטה ועל הארגז חשבתי מה אך השק נפתח סעמק פתאום אני קולט דבק על זה באמת שזה תת רמה ואכלתי בגלל זה חרא אני מקווה שעכשיו הם לפחות יידעו לתת לי שק חדש ולפצות אותי כמו שצריך כי לא לשרות כזה ציפיתי מחנות כמו ישראלבודי....

Vee
25-04-07, 21:13
אז אתה ממש דומה למישהו.

P-a-n-1-c
25-04-07, 21:14
פעם הבאה תיתן כותרת יותר עיניינית כמו "קניתי שק חלבון והוא היה פגום מבפנים" או משהו כזה ואז הסגל המינהלי יכנס.

Deja Vu
25-04-07, 21:26
פעם הבאה תיתן כותרת יותר עיניינית כמו "קניתי שק חלבון והוא היה פגום מבפנים" או משהו כזה ואז הסגל המינהלי יכנס.
צודק אני באמת מחכה לתגובה של שמוליק.....

gil-Nissim
25-04-07, 21:26
הבעיה זה שאני גר בירושליים אך אני יחזיר להם? וזובי אני לא הולך לנסוע עד לשם בגלל שהחאפרים האלה שלחו לי שק חלבון קרוע והדביקו אותו....
אחי רשום באתר כאן, ברגע שאתה מזמין והמוצר פגום יחליפו לך אותו ללא בעיה.
החברה של המשלוחים תבוא ותיקח אותו ממך,ותחזיר לך ללא תוספת תשלום.

Deja Vu
25-04-07, 21:31
אחי רשום באתר כאן, ברגע שאתה מזמין והמוצר פגום יחליפו לך אותו ללא בעיה.
החברה של המשלוחים תבוא ותיקח אותו ממך,ותחזיר לך ללא תוספת תשלום.
חח תודה באמת עאלק בלי תוספת תשלום לדעתי גם מגיע לי פיצויי מילא היו שולחים לי מוצר פגום בטעות אבל שלחו אותי מודבק בסלוטיפ בשביל שאולי אני לא ישים לב שהוא פגום באמת שאני מחכה לתשובות ממש לא נראה לי כל העניין הזה......

gil-Nissim
25-04-07, 21:32
תקשר לגיל אחי על תידאג הוא לא יעשה לך בעיות בכלל..
תסביר לו והוא יחליף לך,על תידאג גיל לא ירמה אותך..

Deja Vu
25-04-07, 21:36
תקשר לגיל אחי על תידאג הוא לא יעשה לך בעיות בכלל..
תסביר לו והוא יחליף לך,על תידאג גיל לא ירמה אותך..
התקשרתי ענתה לי המזכירה שלו אמרה לי ידברו איתי מחר אוףףףףף כל כך רציתי להתחיל לקחת תאבקה הזאת עכשיו נתקעתי בלי חלבון בגלל החפאריות הזאת באמת שאני לא מצליח להבין למה הם שלחו לי את זה פתוח מזל ששמתי לב אחרת בכלל הייתי נדפק זה כנראה הייתה המטרה שלהם קיוו שאני לא ישים לב......

gil-Nissim
25-04-07, 21:55
התקשרתי ענתה לי המזכירה שלו אמרה לי ידברו איתי מחר אוףףףףף כל כך רציתי להתחיל לקחת תאבקה הזאת עכשיו נתקעתי בלי חלבון בגלל החפאריות הזאת באמת שאני לא מצליח להבין למה הם שלחו לי את זה פתוח מזל ששמתי לב אחרת בכלל הייתי נדפק זה כנראה הייתה המטרה שלהם קיוו שאני לא ישים לב......
אחי אולי זה לא נישלח לך מהחנות ככה ?
אולי מהדואר זה קרה ?
על תיהיה בלחץ,דבר עם גיל והוא יחליף לך בלי בעיה..
גיל נותן את המילה לא המזכירה..
אני היתי מציע לך לקחת שני פחים וזהו במקום השק..

YNZ
25-04-07, 22:22
חחח איזה באסה זה >:

gil-Nissim
25-04-07, 22:39
כול עקבה לטובה :)

Yoggie
25-04-07, 23:14
Deja Vu כפי שידוע לך ישראלבודי מתחייבים לשירות הלקוחות הטוב ביותר, חבל שלא יצרת קשר ישירות עם אחד הסניפים שלנו על מנת שנוכל לטפל לך בבעיה, גיל רוב היום בפגישות ואינו פנוי לטיפול בתקלות שכאלה בנוסף ישראלבודי לא עובדת בשיטה של לנסות למכור מוצרים פגומים ולרמות את הלקוחות שלנו בראש ובראשונה אנחנו שמים את הלקוחות והאמון אבל כמו שכבר כמה מחברי הפורום טרחו לציין חברת המשלוחים שלנו יוצרת בעיות עם החבילות ולא אחת חבילות הגיעו פגומות ליעדם, אנחנו מנסים למזער את המקרים אבל לפעמים המצב אינו בשליטתנו, מחר מתי שיתאפשר לך תיצור קשר עם סניף רמת גן בו נמצאת מחלקת ההזמנות והמשלוחים במספר 03-6738373.
תבקש לדבר עם כפיר מנהל מחלקת ההזמנות ואני בטוח שהוא יפתור לך את הבעיה וכמובן שבמקרה הצורך השק יוחלף ללא תשלום ופעם הבא במקרה של תקלה תרגיש חופשי ליצור קשר עם שירות הלקוחות שלנו בדיוק בשביל זה העמדנו לרשותכם קו חדש ונוח
1-599-500-590 כדאי לפתור תקלות כאלה בצורה מיידית וללא עיקוב.

P-a-n-1-c
25-04-07, 23:15
Deja Vu כפי שידוע לך ישראלבודי מתחייבים לשירות הלקוחות הטוב ביותר, חבל שלא יצרת קשר ישירות עם אחד הסניפים שלנו על מנת שנוכל לטפל לך בבעיה, גיל רוב היום בפגישות ואינו פנוי לטיפול בתקלות שכאלה בנוסף ישראלבודי לא עובדת בשיטה של לנסות למכור מוצרים פגומים ולרמות את הלקוחות שלנו בראש ובראשונה אנחנו שמים את הלקוחות והאמון אבל כמו שכבר כמה מחברי הפורום טרחו לציין חברת המשלוחים שלנו יוצרת בעיות עם החבילות ולא אחת חבילות הגיעו פגומות ליעדם, אנחנו מנסים למזער את המקרים אבל לפעמים המצב אינו בשליטתנו, מחר מתי שיתאפשר לך תיצור קשר עם סניף רמת גן בו נמצאת מחלקת ההזמנות והמשלוחים במספר 03-6738373.
תבקש לדבר עם כפיר מנהל מחלקת ההזמנות ואני בטוח שהוא יפתור לך את הבעיה וכמובן שבמקרה הצורך השק יוחלף ללא תשלום ופעם הבא פשוט תיצור איתנו קשר בשביל זה העמנדנו לרשות הלקוחות שלנו קו חדש ונוח 1-599-500-590 כדאי לפתור תקלות כאלה בצורה מיידית וללא עיקוב.

1-599 זה לא שיחות סקס? :whistle:

סתם :)

Deja Vu
25-04-07, 23:19
תבקש לדבר עם כפיר מנהל מחלקת ההזמנות ואני בטוח שהוא יפתור לך את הבעיה וכמובן שבמקרה הצורך השק יוחלף ללא תשלום ופעם הבא במקרה של תקלה תרגיש חופשי ליצור עם שירות הלקוחות שלנו קשר בשביל זה העמדנו לרשותכם שלנו קו חדש ונוח
1-599-500-590 כדאי לפתור תקלות כאלה בצורה מיידית וללא עיקוב.
דיברתי כבר עם שמוליק שאמר לי לדבר מחר עם גיל העניין יוסדר מחר אני מקווה.....

Shlomik
25-04-07, 23:21
Deja Vu אתה יכול להיות בטוח שהעניין יטופל, אני נועל את הנושא אין על מה לדון כאן יותר.