PDA

צפה בגרסא המלאה : סקר: כמה פירות אתם אוכלים ביום בתקופת החיטוב?

שריר
26-04-07, 00:02
אני באופן אישי חולה על פירות...

עוז20
26-04-07, 00:05
ואלה אחי אני החלפתי את הפירות בקוביות שוקולד ובפלים ואני בחיטוב ...לא נורא זה תחליף פשוט אני לא נמשך לפירות...

יiסי
26-04-07, 00:08
בננה אחת :) חח איזה עלוב זה נשמע..

Ori-Silver
26-04-07, 00:09
100 גרם בננה ביום

שריר
26-04-07, 00:16
ואלה אחי אני החלפתי את הפירות בקוביות שוקולד ובפלים ואני בחיטוב ...לא נורא זה תחליף פשוט אני לא נמשך לפירות...
אתה רציני?
אני אוכל 2 פירות. 3 בלחץ!
שוקולד? לא זוכר מזה! חח

maya
26-04-07, 05:08
2 תמרים\בננה אחרי אימון

עוז20
26-04-07, 07:30
אתה רציני?
אני אוכל 2 פירות. 3 בלחץ!
שוקולד? לא זוכר מזה! חח

חחח כן לא יודע מה קרה לי בזמן האחרון אני לא מדקדק כמו שצריך...

Deja Vu
26-04-07, 10:27
1 בננה אחרי האימון עם השייק בשאר הזמן לא מתקרב לפירות בחיטוב

eumail20000
26-04-07, 10:33
2 תפוחים ,2 בננות , 4 תמרים , אגס

שריר
26-04-07, 10:42
כ"כ קצת? אתם ממליצים לי לרדת ב-2 פירות ביום? (זה בא על חשבון דברים אחרים...)

Deja Vu
26-04-07, 10:48
כן אחי אן מה לעשות בחיטוב לא מומלץ לצרוך פרות שמעלות את רמת הסוכר בדם חוץ מאחרי האימון. בנוסף גם הם מכילות הרבה קלוריות ופחמימות וזה לא בא לידי ביטוי מבחינת השובע לכן עדיף שתאכל פחמימה מורכבת מלאת סיבים בחיטוב מאשר איזה פרי לדעתי...

שריר
26-04-07, 10:50
כן אחי אן מה לעשות בחיטוב לא מומלץ לצרוך פרות שמעלות את רמת הסוכר בדם חוץ מאחרי האימון. בנוסף גם הם מכילות הרבה קלוריות ופחמימות וזה לא בא לידי ביטוי מבחינת השובע לכן עדיף שתאכל פחמימה מורכבת מלאת סיבים בחיטוב מאשר איזה פרי לדעתי...
תודה גבר. אז נראה לי שאניאשאר בתחום הבננה ליום ככה ואת הפרי השני אני אחליף נניח ב-2 פרוסות לחם מלא דל קלוריות...

שריר
26-04-07, 10:52
תחדד לי שנייה את הקטע עם רמת הסוכר בדם
אני יודע שספציפית אחרי אימון זה טוב ערך גליקמי גבוה בדיוק בשביל להקפיץ את הסוכר בדם
(לא סגור בדיוק למה...)
אבל למה זה לא טוב בשגרה?

Deja Vu
26-04-07, 11:01
תחדד לי שנייה את הקטע עם רמת הסוכר בדם
אני יודע שספציפית אחרי אימון זה טוב ערך גליקמי גבוה בדיוק בשביל להקפיץ את הסוכר בדם
(לא סגור בדיוק למה...)
אבל למה זה לא טוב בשגרה?
אני לא סגור על זה אבל בעיקרון נראה לי שרמת הסוכר בדם קופצת הגוף נוטה לאגור שומן מה שלא יקרה אחרי אימון כי רמות הסוכר ממילא נמוכות והגוף זקוק לסוכר מהיר נואשות מעבר לכך הסיבה העיקרית שאני לא ממליץ לצרוך פירות בשאר היום זה כמות הפחמימות בעלי אנידקס גליקימי גבוהה שלא תורמות לתחושת השובע למרות שתיכול לשלב שני פירות ככה ביום בתפריט החיטוב אני אישית מעדיף ליימנע לחלוטין בתקופה הזאת מפירות מלבד אחרי האימון...

שריר
26-04-07, 11:04
אני לא סגור על זה אבל בעיקרון נראה לי שרמת הסוכר בדם קופצת הגוף נוטה לאגור שומן מה שלא יקרה אחרי אימון כי רמות הסוכר ממילא נמוכות והגוף זקוק לסוכר מהיר נואשות מעבר לכך הסיבה העיקרית שאני לא ממליץ לצרוך פירות בשאר היום זה כמות הפחמימות בעלי אנידקס גליקימי גבוהה שלא תורמות לתחושת השובע למרות שתיכול לשלב שני פירות ככה ביום בתפריט החיטוב אני אישית מעדיף ליימנע לחלוטין בתקופה הזאת מפירות מלבד אחרי האימון...
הבנתי אותך.
תודה גבר

שריר
26-04-07, 11:06
לפעמים אחרי האוכל אני אוהב ככה איזו מנה אחרונה (לא משהו משמין ) עד עכשיו זה היה פרי
יש לך רעיון אחר? משהו להחליף את הטעם..?

Deja Vu
26-04-07, 11:11
לפעמים אחרי האוכל אני אוהב ככה איזו מנה אחרונה (לא משהו משמין ) עד עכשיו זה היה פרי
יש לך רעיון אחר? משהו להחליף את הטעם..?
מנות אחרונות וחיטוב לא הולכות ביחד אם בא לך משו טעים תשתה אבקת חלבון לי לא ייצא לאכול משו יותר טעים ומתוק מזה בחיטוב כל פעם שבא לי מתוק אני מחליף תחלבון של אותה ארוחה בשייק

שריר
26-04-07, 11:13
מנות אחרונות וחיטוב לא הולכות ביחד אם בא לך משו טעים תשתה אבקת חלבון לי לא ייצא לאכול משו יותר טעים ומתוק מזה בחיטוב כל פעם שבא לי מתוק אני מחליף תחלבון של אותה ארוחה בשייק
תכלס...חחח. תודה

NIRAN
26-04-07, 18:54
ואללה אני לא אוכל פירות בחיטוב, וכל הפחממות שלי זה מירקות