PDA

צפה בגרסא המלאה : ביצים שלמות בתפריט מסה

Deja Vu
26-04-07, 11:15
תגידו הצהוב שבביצה נחשב שומן אכותי?האם בתפריט מסה אני יכול לצרוך שני ביצים שלמות בארוחה של לפני השינה באופן קבוע?

Vin diesel
26-04-07, 11:18
למתאמן בחדר כושר,אין שום בעיה לאכול שני ביצים שלמות ביום.הצהוב מכיל ויטמינים ומינירלים חשובים.
*זה לא שומן איכותי.
תאכל שיהיה לבריאות.

Jones
26-04-07, 17:06
הצהוב חיוני מאוד אבל תאכל רק איזה 2 3 ביצים עם הצהוב ליום.

gil-Nissim
26-04-07, 17:48
אני אוכל צהוב אחד וצוהב שני זורק.

יiסי
26-04-07, 17:55
אני (חיטוב) אוכל בערך 1-2 בלי צהוב ואחת עם צהוב שלמה

gman
26-04-07, 18:22
ה"סכסוך" בקשר לביצה הוא כמות הכולסטרול שבה, יש שם משהו כמו 250 מיליגרם כולסטרול כשהכמות הממולצת היא 300 ליום, אבל מצד אחר רמת הכולסטרול בדם מושפעת יותר משומן רווי מאשר מצריכת כולסטרול...בקיצור זה מה שאני יודע, תעשה מה שבא לך (:

maya
26-04-07, 19:05
ה"סכסוך" בקשר לביצה הוא כמות הכולסטרול שבה, יש שם משהו כמו 250 מיליגרם כולסטרול כשהכמות הממולצת היא 300 ליום, אבל מצד אחר רמת הכולסטרול בדם מושפעת יותר משומן רווי מאשר מצריכת כולסטרול...בקיצור זה מה שאני יודע, תעשה מה שבא לך (:
זה נכון אבל לפי מחקרים שעשו על אנשים שאכלו יותר מביצה אחת ביום לא היתה עליה משמעותית בכולסטרול , למי שיש בעיה ההמלצה היא 3-4 ביצים למי שאין בעיה ביצה אחת אתה מתאמן אז אתה יכול לאכול אפילו 2 ביום, בנוסף בביצה יש חומר בשם לציטין שעוזר להורדת הכולסטרול

NIRAN
26-04-07, 19:07
אין בעיה, מומלץ לא לאכול יותר מ 2 חלמונים ביום (אם אני זוכר נכון) אני בזמן האחרון אוכל 2 ביצים קשות כל כמה ימים...

Elevation
27-04-07, 00:44
בין האומגה שאני מקווה שאתה צורך, לבין השמן זית, האימונים העצימים והאירובי (שאני מקווה מאוד שאתה עושה את הנ"ל, אם לא, תתחיל), אתה ממש לא צריך להיות מודאג מהכמה גרמים של השומן שיש בצהוב של הביצה (במאסה, כן?).

אני בעד ביצים שלמות במאסה.

הצהוב בעל ערכים נהדרים, חלבון מלא עם ערך ביולוגי גבוה בנוסף, אנטי קטבולי ואני כבר לא זוכר מה עוד.

יש בו כולסטרול, אבל נחשו מה?

בישול איטי על חום גבוה ממתן הרבה מהאפקטים הרעים של שיש בצהוב.

כולסטרול שנצרך הוא לא הכולסטרול שנמדד לך בדם..... כולסטרול בעיקר נוצר משומן רווי (שיש בביצה [שכמו שציינתי אפשר להימנע ממנו ע"י בישול ארוך).

בילדר צריך כולסטרול! (הרי מזה נוצר טסטוסטרון....?) ככה שבהימנעות כ"כ אנאלית משומן רווי, אתם בעצם יורים לעצמם ברגל.

תתפנקו מביצים שלמות במאסה, אין לי כח לחפור יותר ואני עייף.

Moshe
27-04-07, 00:48
בין האומגה שאני מקווה שאתה צורך, לבין השמן זית, האימונים העצימים והאירובי (שאני מקווה מאוד שאתה עושה את הנ"ל, אם לא, תתחיל), אתה ממש לא צריך להיות מודאג מהכמה גרמים של השומן שיש בצהוב של הביצה (במאסה, כן?).

אני בעד ביצים שלמות במאסה.

הצהוב בעל ערכים נהדרים, חלבון מלא עם ערך ביולוגי גבוה בנוסף, אנטי קטבולי ואני כבר לא זוכר מה עוד.

יש בו כולסטרול, אבל נחשו מה?

בישול איטי על חום גבוה ממתן הרבה מהאפקטים הרעים של שיש בצהוב.

כולסטרול שנצרך הוא לא הכולסטרול שנמדד לך בדם..... כולסטרול בעיקר נוצר משומן רווי (שיש בביצה [שכמו שציינתי אפשר להימנע ממנו ע"י בישול ארוך).

בילדר צריך כולסטרול! (הרי מזה נוצר טסטוסטרון....?) ככה שבהימנעות כ"כ אנאלית משומן רווי, אתם בעצם יורים לעצמם ברגל.

תתפנקו מביצים שלמות במאסה, אין לי כח לחפור יותר ואני עייף.
היה מחקר לאחרונה אם אתה רוצה אני אחפש אבל מחר .. , שביצים שלמות כולל הצהוב מורידות את הLDL ומעלות את הHDL לא משנה איזה בישול בדיוק..
ככה שהאפקט של הכולסטרול בביצה הוא חיובי

Bullet
27-04-07, 00:48
כולסטרול נוצר ממיצי מרה לא?

Elevation
27-04-07, 10:30
היה מחקר לאחרונה אם אתה רוצה אני אחפש אבל מחר .. , שביצים שלמות כולל הצהוב מורידות את הLDL ומעלות את הHDL לא משנה איזה בישול בדיוק..
ככה שהאפקט של הכולסטרול בביצה הוא חיובי

מודע לזה, זה אחד הייתרונות.