PDA

צפה בגרסא המלאה : אז איזה תוספים באמת "שווים את הכסף"?

P-a-n-1-c
26-04-07, 11:52
ידוע לי שיש המון אנשים שלוקחים מולטיויטמינים, שורפי שומן, חומצות אמינו,גיינרים, אומגה 3 וכו'.
איזה תוספים אתם צורכים שבאמת לדעתכם שווים את הכסף?
מקווה שיהיה דיון פורה :wiggle:

אני לא ניסיתי הרבה תוספים [רק קריאטין וחלבון נקי] ולדעתי הקריאטין שווה כל שקל.

SiX PACK
26-04-07, 11:55
אני ניסיתי רק אבקת חלבון ואומגה שלוש, לפי דעתי זה שווה את הכסף..

את כל הסוגים האחרים כמו קראטין או שורפי שומן למינהם לא ניסיתי כי אני לא חושב שזה הכרחי, לפחות לא במצב שלי.. כמובן שאם אני יקח אז זה ישפר אותי אבל אני לא רואה טעם בזה..

Bullet
26-04-07, 11:56
קריאטין, קפאין,אומגה3, מולטיויטמין, מינרלים שונים

P-a-n-1-c
26-04-07, 11:58
קריאטין, קפאין,אומגה3, מולטיויטמין, מינרלים שונים

מולטיויטמין רק אם אתה בחיטוב וגם אז במידה ואתה צורך המון ירקות [12-15] לדעתי אין סיבה.
אומגה 3 אני מתלבט כבר הרבה זמן, יש מצב שאני אקנה..

SiX PACK
26-04-07, 12:01
מולטיויטמין רק אם אתה בחיטוב וגם אז במידה ואתה צורך המון ירקות [12-15] לדעתי אין סיבה.
אומגה 3 אני מתלבט כבר הרבה זמן, יש מצב שאני אקנה..

בקשר לאומגה 3 אין לך מה להתלבט, זה תוסף בריאותי ומומלץ לכל אחד, במיוחד אם אתה לא אוכל דגים..

זה טוב ל 1000 ו 1 דברים.. סתם כמה שעלו לי בראש: למוח, לעור, זה מאיץ שריפת שומן (כן כן מאיץ שריפת שומן) זה מונע מחלות לב ועוד מלא דברים.. פשוט לך לבית מרקחת או שתשלח את אמא שלך בלי לחשוב הרבה ופשוט כך את זה.

oRis
26-04-07, 12:13
אולי זה שווה את הכסף
אבל אני הגעתי למה שאני בלי כלום :| רק אוכל

אבל עכשיו קנתי ... אבקת חלבון אני מישתמש בא שבוע וגם שורף שומן מישתמש גם שבוע ..

shai224
26-04-07, 13:13
טוב אז לדעתי , דבר ראשון וכולם אני מאמין יסכימו איתי בזה שזה האבקת חלבון , שזה תוסף הכרחי לרוב המתאמנים.
דבר שני שזאת דעתי האישית , אומגה 3 כמובן שזה אחלה של תוסף , מומלץ לכל אחד וכדאי לקרוא כמה מחקרים עליו , וגם את הכתבה שמופיעה פה באתר:
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=84&ArticleID=116&SearchParam=אומגה%203
לאחר אומגה 3 , הקראטין האגדי שכמובן עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר !
ואיך אפשר שלא להזכיר את המולטי-ויטמין שבשבילי חיוני ביותר בגלל שצריכת הפירות והירקות שלי לא מתממשת כל כך , אז זה התחליף הכי טוב שניתן להשיג.
ולבסוף ניתן לציין את ההוט רוקס והליפו-6 שהם לדעתי שורפי השומן ה"חוקיים" ואלו שעושים את העבודה והתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג מבלי חומרים אסורים כלשהם.

יותם טלר
26-04-07, 13:38
תוספים שמבחינתי הם בגדר חובה, לאו דווקא למתאמן אלא גם לאדם מן השורה:
מולטיויטמין+מינרל ואומגה 3 (ואופציה חזקה לקואנזים Q10).

למתאמן:
תיסוף ספציפי המותאם לצרכיו האישיים, לא בהסתמך על מבצעים בחנות התוספים הקרובה לביתכם אלא על סמך בדיקות דם, לאיתור חוסרים כאלו ואחרים במערכת.

תוספים שהם בגדר אופציה למתאמן:
- אבקת חלבון: מטעמי נוחות, ואפשרות חביבה לשדרג מעט את התפריט המייגע - אם מבחינת הטעם ואם מבחינת פרופיל חומצות האמינו.
- קריאטין: לנסות בראש ובראשונה מונוהיידרייט, קריאטין הוא קריאטין ואין סיבה להוציא סכומי עתק על תרכובות אסתרים למיניהן, אלא אם כן הוא אינו מוטמע היטב בגוף בתצורתו המקורית.
כמו כן איני רואה צורך בביצוע העמסה, שלב מיותר שהינו "מומלץ" בעיקר ע"י רואה החשבון של חברות התוספים השונות.

על חומצות אמיניות שונות בתצורתן המבודדת (כולל גלוטמין ו-bcaa) הייתי מוותר, למעט מקרים ספציפיים.

eumail20000
26-04-07, 13:42
מבחינתי לא צריך שום תוספים:
אני מחפש את הכל מהמזונות והכל נמצא שם בשפע , זמין , גולמי , טרי ומוחשי.
לגבי מולטיויטמין - נראה לי קצת לא הגיוני שכדור מעפן פעם ביום יכול להחליך כמה 2-3 מנות ביום של סלט ירקות ישראלי עשיר.
אבקת חלבון - אני אישית אוכל טונה במים אחרי האימון ויש לי גם אומגה 3 ועוד כמה דברים טובים שאין באבקת החלבון.
ויטמין C אסטרולה - יש לנו פה בשפע.

הלו - אנחנו חיים בישראל - ממלכת הפירות והירקות ושפע המזונות.

יותם טלר
26-04-07, 13:59
אני מחפש את הכל מהמזונות והכל נמצא שם בשפע , זמין , גולמי , טרי ומוחשי.
הפירות והירקות היום אינם מכילים ויטמינים ומינרלים כפי שהכילו בעבר, התזונה שלנו הופכת לדלה יותר עם השנים בעל כורחנו - גם אם היא לכאורה נותרת זהה.
בנוסף, איני מאמין שאתה מסוגל להקדיש כ"כ הרבה זמן, מחשבה, ומקום במעיים לכל צרכי גופך (שלרובם אגב, אינך בהכרח מודע).

לגבי מולטיויטמין - נראה לי קצת לא הגיוני שכדור מעפן פעם ביום יכול להחליך כמה 2-3 מנות ביום של סלט ירקות ישראלי עשיר.
סחתיין על הפטריוטיות ומתן האמון בסלט הצבר שאתה רוקח לך שם, אך כאמור ובהתייחס לתגובתי הקודמת - אל תשלה את עצמך.

אבקת חלבון - אני אישית אוכל טונה במים אחרי האימון ויש לי גם אומגה 3 ועוד כמה דברים טובים שאין באבקת החלבון.
דברים טובים שאין באבקת חלבון? אל תבין אותי בצורה מוטעית, אני דווקא חובב טונה מושבע, אך להאמין שיש בה סגולות כלשהן (מלבד כספית) שהופכות אותה לעליונה בהשוואה לאבקת חלבון, זו נבערות לשמה.
ולצורך ההמחשה - אומגה 3? בטונה שיש בה אולי 0.2 גרם שומן? Yeah Right.

ויטמין C אסטרולה - יש לנו פה בשפע.
ויטמין C זה אחלה, אבל לא הייתי מתסף בו מבלי לוודא שקיים צורך קודם לכן.
וחשבתי שאתה לא מאמין בכדורים מעפנים, לא?

הלו - אנחנו חיים בישראל - ממלכת הפירות והירקות ושפע המזונות

אתה בונה על משרת שר החקלאות בעתיד? :wiggle:

maradona
26-04-07, 14:45
אבקת חלבון-מאוד נוחה,טעימה וזמינה ובסה"כ גם חוסכת כסף.לדעתי מאוד מאוד מומלץ
אומגה 3-כמובן שאין צורך לפרט,אני ממליץ זאת לכל אחד שלא צורך דגים טריים מעמקי הים על בסיס קבוע(99% מהאוכלוסיה).
קריאטין-אחלה דבר שבעולם כדי לתת פוש באימונים!
שורפי שומן-אני מתכוון בעיקר לליפו 6,הוא התוסף החוקי(אומנם לא בארץ אבל בחו"ל)שמתקרב לאפדרין...אחלה דבר למי שנתקע או שרוצה להאיץ את שריפת השומן.

מולטי ויטמין/מינרל למי שסובל ממחסור(כל אלו שאינם צורכים מכל אבות המזון,ירקות ופירות).

P-a-n-1-c
26-04-07, 15:13
אבקת חלבון-מאוד נוחה,טעימה וזמינה ובסה"כ גם חוסכת כסף.לדעתי מאוד מאוד מומלץ
אומגה 3-כמובן שאין צורך לפרט,אני ממליץ זאת לכל אחד שלא צורך דגים טריים מעמקי הים על בסיס קבוע(99% מהאוכלוסיה).
קריאטין-אחלה דבר שבעולם כדי לתת פוש באימונים!
שורפי שומן-אני מתכוון בעיקר לליפו 6,הוא התוסף החוקי(אומנם לא בארץ אבל בחו"ל)שמתקרב לאפדרין...אחלה דבר למי שנתקע או שרוצה להאיץ את שריפת השומן.

מולטי ויטמין/מינרל למי שסובל ממחסור(כל אלו שאינם צורכים מכל אבות המזון,ירקות ופירות).

דווקא הבנתי שההוטרוקס זה ה-שורף שומן.

בואנה נראה לי שיכנעתם אותי לקנות את האומגה 3

Vin diesel
26-04-07, 15:34
דווקא הבנתי שההוטרוקס זה ה-שורף שומן.

כנס לפורמים בחו'ל ותראה באצמך מה הכי טוב.
תפסיק להקשיב ללוקשים של ילדודוס בארץ.

yoyo50001
26-04-07, 16:02
אני צורך את האומגה 3 כבר חודשיים והיא עושה עבודה טובה על השומן.

Vin diesel
26-04-07, 16:04
אני צורך את האומגה 3 כבר חודשיים והיא עושה עבודה טובה על השומן.
אה???:huh:

Nadav19
26-04-07, 16:16
רק קריאטין ואבקות חלבון

Vin diesel
26-04-07, 16:32
רק קריאטין ואבקות חלבון
נדב מה אם חתיפי חלבון זה לא חשוב?:rolleyes:

עבו
26-04-07, 18:50
אבקת חלבון לא נראה לי שהיה ויהיה על זה ויכוח.. אני בקופסא הראשונה שלי ויש בזה רק דברים טובים.. קריאטין נראה לי אחרי השחרור בעזרת השם שנתחיל להתאמן יותר מסודר בחדר כושר אזרחי עם ארוחות יותר מסודרות בבית..
קפאין נראה לי מיותר במיוחד לבנאדם ששותה את ה3-4 טורקי ביום :jockey:

SaBaGMaN
26-04-07, 19:53
אבקת חלבון,אומגה 3,מולטי ויטמין לממעיטים בירק ופרי וזהו..דיי הרחיבו פה על התרומה של האומגה 3 אין לי מה להוסיף,אבקת חלבון ברור לכולם למה וכמה,ומולטי ויטמין כמו שאמרתי לאנשים שלא אוכלים מספיק פירות וירקות
אנ אישית מתסף רק באומגה,אבקת חלבון,מגנזיום+ b-6,ופעם פעמיים בשבוע גם מחזק עם b-12,הוא לא הכי חסר לי בתפריט אבל בשר אדום אני לא אוכל בכמיות גדולות ביום יום,חוץ מחגים וארועים כאלה ואחרים
בגדול גם שורפי שומן,קראטין ועוד לא מעט תוספים יכולים להיות אפקטיבים וליתרום המון!
השאלה אם לכולם את הפריווילגיה להשים את הכספים האלה,שיקול אישי..בגדול אפשר להשיג תוצאות מעולות גם בילעדיהם

P-a-n-1-c
26-04-07, 20:00
מישהו יכול להמליץ לי על אומגה 3 טוב? וכמה עולה +\- ולכמה זמן זה מספיק?

toxicity
26-04-07, 20:02
מישהו יכול להמליץ לי על אומגה 3 טוב? וכמה עולה +\- ולכמה זמן זה מספיק?
בדר"כ זה המחיר 90-100 שקל ל180 כדורים של גרם כל אחד

P-a-n-1-c
26-04-07, 20:03
בדר"כ זה המחיר 90-100 שקל ל180 כדורים של גרם כל אחד

זה מספיק לחודש בערך כן?

toxicity
26-04-07, 20:04
זה מספיק לחודש בערך כן?
תלוי כמה אתה לוקח.. אם אתה לוקח 6 אז כן זה חודש..

P-a-n-1-c
26-04-07, 20:05
תלוי כמה אתה לוקח.. אם אתה לוקח 6 אז כן זה חודש..

אה אוי טעות שלי.. עשיתי חשבון איכשהו ש180 חלקי 3 יוצא 30 :blush:
אז קיצר זה בין חודש לחודשיים..
וואלה האמת טיפה נזק לכיס

NIRAN
26-04-07, 20:54
אני משתמש במולטיויטמין (מתכוון להפסיק, אני אוכל הרבה ירקות וגם ככה המינונים סתם מוגזמים)
אומגה 3 - הבאתי לי הספקה לשנה ועכשיו מביאים לי עוד אספקה מאמריקה (יש! :)
אבקת חלבון
גלוקוזמין עם Msm לשמור ככה על המפרקים בחיטוב... (יגיע בקרוב מאמריקה)
קפאין - שווה!
קריאטין מונו וcee - שווה
חומצות אמינו - סתם קניתי כי ראיתי בסופר באמריקה... לדעתי לא שווה בכלל, לא מאמין בזה.

gog
26-04-07, 23:34
נירן אתה יכול לארגן גם איזה אספקה של אומגה 3 :) ?
לא סתם אני צוחק...

לדעתי אין שום דבר חיוני, אפשר להגיע לתוצאות בלי אף תוסף.

Elevation
26-04-07, 23:51
אני דיי וויטמין ג'אנקי.

היו לא מזמן סדרות של מחקרים שהראו בצורה חד משמעית שצריכה מוגזמת של ויטמינים מובילה אפילו למוות.

לדידי, אין טעם במולטי ויטמין ותיסוף בויטמינים מסוג כלשהו - אם ממילא התזונה שלך מתוקתקת, 'תסף בפירות וירקות, זה גם טעים והרבה יותר טוב מכימיקל.

לפני שאני קופצים עליי, אני דוגמא חיה, הידים שאיתן אני מקליד כרגע הצהיבו מכמויות מטורפות של בטא קורטן/ויטמין A, בלי מולטי וכ'ו, רק מרוב הגמבות והעגבניות שאני צורך, ולא מדובר בכ"כ הרבה.

אתם ספורטאים, אתם צריכים יותר ויטמינים, אבל אתם גם צורכים יותר במקביל (תירוץ ה"אבל בחיטוב", לא תקף, כי בחיטוב אתם טוחנים ירקות מרוב רעב, אתם ואני יודעים את זה.... ככה שזה מפצה).

אני מאמין גדול בתיסוף, אבל של מינרלים, או דברים אמיתיים (אצה כחולה ירוקה, אצת כלורלה, מגנזיום על הדרך, אומגה שלוש היא אבן יסוד!! Msm, גלוקוזמין וכונדוריטין אם בא לכם, תה ירוק זה דבר נהדר אם תשאלו אותי וכ'ו).

אבל תיסוף בויטמין C וכ'ו, אני נגד.

התזונה שלכם גם ככה עשירה בזה (ואם לא, סדרו אותה!), אתם לא רוצים להיקלע למינוני יתר.

סתם אנקדוטה לסיום.....

ויטמין A (אני חושב? תקנו אותי אם התבלבלתי בויטמין...).

היה עד לפני כמה שנים השופר הקורא בחזית המלחמה בסרטן הריאות.... אז אנשים תיספו בו פי שש מכמה שצריך (שזה באמת לא כ"כ קשה, קפסולה אחת ממוצעת שלו מכילה את זה....).

נערך מחקר בנושא, ואותם האנשים שתיספו בו בכמויות האלו, לקו (שוב, תקנו אותי במספרים)בסרטן הריאות, מבחינה מספרית, בערך פי חמישה מאלו שלא נטלו אותו בכלל.

המחקר נערך בבריטניה ועורר גלים מטורפים.

סתם שתבינו שלא תמיד יותר עדיף על פחות.

הרבה קומפלקסים של ויטמינים נותנים לכם מינוני יתר כשלעצמם!!! (כשהתזונה שלכם כבר חורגת מכמויות הויטמינים הנחוצות....), וראיתי חברות מספיק מטומטמות לשלב לדוגמא מגנזיום עם סידן..... שאלוקים ירחם עליהן.

אנ'לא יודע למה אני חופר, אולי הנחירות של האישה מאחור.... בכל מקרה, אני אומר שהבסיס שלכם הוא אומגה שלוש וצריכת חלבון נאותה.... מפה, תתאימו לעצמם מה שטוב לכם.

P-a-n-1-c
27-04-07, 00:17
אני דיי וויטמין ג'אנקי.

היו לא מזמן סדרות של מחקרים שהראו בצורה חד משמעית שצריכה מוגזמת של ויטמינים מובילה אפילו למוות.

לדידי, אין טעם במולטי ויטמין ותיסוף בויטמינים מסוג כלשהו - אם ממילא התזונה שלך מתוקתקת, 'תסף בפירות וירקות, זה גם טעים והרבה יותר טוב מכימיקל.

לפני שאני קופצים עליי, אני דוגמא חיה, הידים שאיתן אני מקליד כרגע הצהיבו מכמויות מטורפות של בטא קורטן/ויטמין A, בלי מולטי וכ'ו, רק מרוב הגמבות והעגבניות שאני צורך, ולא מדובר בכ"כ הרבה.

אתם ספורטאים, אתם צריכים יותר ויטמינים, אבל אתם גם צורכים יותר במקביל (תירוץ ה"אבל בחיטוב", לא תקף, כי בחיטוב אתם טוחנים ירקות מרוב רעב, אתם ואני יודעים את זה.... ככה שזה מפצה).

אני מאמין גדול בתיסוף, אבל של מינרלים, או דברים אמיתיים (אצה כחולה ירוקה, אצת כלורלה, מגנזיום על הדרך, אומגה שלוש היא אבן יסוד!! Msm, גלוקוזמין וכונדוריטין אם בא לכם, תה ירוק זה דבר נהדר אם תשאלו אותי וכ'ו).

אבל תיסוף בויטמין C וכ'ו, אני נגד.

התזונה שלכם גם ככה עשירה בזה (ואם לא, סדרו אותה!), אתם לא רוצים להיקלע למינוני יתר.

סתם אנקדוטה לסיום.....

ויטמין A (אני חושב? תקנו אותי אם התבלבלתי בויטמין...).

היה עד לפני כמה שנים השופר הקורא בחזית המלחמה בסרטן הריאות.... אז אנשים תיספו בו פי שש מכמה שצריך (שזה באמת לא כ"כ קשה, קפסולה אחת ממוצעת שלו מכילה את זה....).

נערך מחקר בנושא, ואותם האנשים שתיספו בו בכמויות האלו, לקו (שוב, תקנו אותי במספרים)בסרטן הריאות, מבחינה מספרית, בערך פי חמישה מאלו שלא נטלו אותו בכלל.

המחקר נערך בבריטניה ועורר גלים מטורפים.

סתם שתבינו שלא תמיד יותר עדיף על פחות.

הרבה קומפלקסים של ויטמינים נותנים לכם מינוני יתר כשלעצמם!!! (כשהתזונה שלכם כבר חורגת מכמויות הויטמינים הנחוצות....), וראיתי חברות מספיק מטומטמות לשלב לדוגמא מגנזיום עם סידן..... שאלוקים ירחם עליהן.

אנ'לא יודע למה אני חופר, אולי הנחירות של האישה מאחור.... בכל מקרה, אני אומר שהבסיס שלכם הוא אומגה שלוש וצריכת חלבון נאותה.... מפה, תתאימו לעצמם מה שטוב לכם.[

בואנה אצלי הידיים ממש כתומות, כפות הידיים והרגליים. כתומות ממש ממש אבל.
הבנתי שזה עודף בבטא קרוטן, תכלאס אני אוכל די הרבה עגבניות וגמבות אבל לאדע..
יש דרך להחזיר את הצבע לנורמה?
ד"א בן כמה אתה? "הנחירות של האישה מאחור" D:

kobi_af
27-04-07, 00:30
אל תשכחו בדרך את ויטמין B12 וחומצה פולית לא חשובים פחות.

Elevation
27-04-07, 00:32
ויטמין A, בניגוד לרוב הויטמינים והמון מינרלים, לא מסיס במים, אלא בשומן.

כלומר, העודפים לא מופרשים בשתן/זיעה/זרע/חירבוני על לעת ליל, אלא נאגרים בגוף... (מאותה הסיבה, אין סיבה לקנות ויטמין A שהוא סיסטיין רליס, או לתזמן אותו במרווחים של X שעות... תיאורטית, אתה יכול שלא לגעת בו חודש, ולצרוך אותו פעם אחת בשביל כל החודש.... (אני מגזים, כמובן)

העודפים, בין השאר, נאגרים בידיים ובכפות הרגליים (Carotenodermia).

לכן, אני אצא מכלל הנחה שתזונה דלה בויטמין A למשך זמן X תעלים את התופעה.... עכשיו לך תנסה לעשות את זה כשאתה בחיטוב.... :cry_1:

ואני כמעט עשרים ואחת. הגוש הג'ינג'י שנוחר מאחורי איתי כבר שנה ומשו, אישה זה שם חיבה. נניח. :1eye:

BigBen
27-04-07, 00:53
Jet Fuel! אחלה תוסף לחיטוב!
תודה ליוגי=]

Yoggie
27-04-07, 01:06
Jet Fuel! אחלה תוסף לחיטוב!
תודה ליוגי=]

לא סיפרת לי איך הוא באמת... אני ממש הופתעתי ממנו, לקחתי 3 כדורים וראיתי שחור באימון.

אני חסיד של תוספים, גרתי בארה"ב, המשפחה שלי גרה שם ואני מנסה כל דבר חדש שיוצא...
אני אמנע מלפרט על כל התוספים שאני לוקח, אבל אם בכל זאת אתם רוצים לדעת תכנסו לחנות האתר היא בערך מסכמת את הרוב... :1eye:
מהדברים שלא קיימים בארץ אני אוהב את המאסל מילק של ציטו-ספורט, לדעתי הוא החלבון הטעים ביותר שטעמתי עד היום (על כל טעמיו) וגם המרקם שלו שונה כי הוא מכיל קזאין.
החלבון איזולט של סינטרקס נחמד, היה לי בטעם תפוח ירוק זה נהדר כשזה קר אבל זוועתי במי ברז פושרים. סל מאס וNO EXPLODE של BSN היו ממש נחמדים הרבה יותר מהקריאטין הזבל של EAS שהיה לי ועדיין שוכב אצלי בבית (מי שרוצה מוזמן לבוא לקחת נשאר איזה 300 גרם). הפחיות RTD של ABB מדהימות חבל שאין בארץ בניו יורק זה עולה כמעט כמו פחית קולה וזה זמין כמעט בכל מכולת שכונתית או קיוסק. טוב, יש לי עוד הרבה כאלה נראה לי שאני אפסיק כאן... :whistle:

P-a-n-1-c
27-04-07, 07:29
לא סיפרת לי איך הוא באמת... אני ממש הופתעתי ממנו, לקחתי 3 כדורים וראיתי שחור באימון.

אני חסיד של תוספים, גרתי בארה"ב, המשפחה שלי גרה שם ואני מנסה כל דבר חדש שיוצא...
אני אמנע מלפרט על כל התוספים שאני לוקח, אבל אם בכל זאת אתם רוצים לדעת תכנסו לחנות האתר היא בערך מסכמת את הרוב... :1eye:
מהדברים שלא קיימים בארץ אני אוהב את המאסל מילק של ציטו-ספורט, לדעתי הוא החלבון הטעים ביותר שטעמתי עד היום (על כל טעמיו) וגם המרקם שלו שונה כי הוא מכיל קזאין.
החלבון איזולט של סינטרקס נחמד, היה לי בטעם תפוח ירוק זה נהדר כשזה קר אבל זוועתי במי ברז פושרים. סל מאס וNO EXPLODE של BSN היו ממש נחמדים הרבה יותר מהקריאטין הזבל של EAS שהיה לי ועדיין שוכב אצלי בבית (מי שרוצה מוזמן לבוא לקחת נשאר איזה 300 גרם). הפחיות RTD של ABB מדהימות חבל שאין בארץ בניו יורק זה עולה כמעט כמו פחית קולה וזה זמין כמעט בכל מכולת שכונתית או קיוסק. טוב, יש לי עוד הרבה כאלה נראה לי שאני אפסיק כאן... :whistle:

אני בא לקחת :jockey:

BigBen
27-04-07, 07:37

מעולה...
עזר לי מאוד...

P-a-n-1-c
27-04-07, 07:38
אל תשכחו בדרך את ויטמין B12 וחומצה פולית לא חשובים פחות.

B12?? אתה רציני? זה אולי הויטמין שהכי הכי הכי הכי לא חשוב למפתח גוף!
נראה לי יש לי עודף B12 רק מהאוכל [ואני לא היחיד כאן בפורום], אתה רוצה עוד לתסף את זה??

ניגרי ענק
27-04-07, 12:09
אבקת חלבון זה מאסט.
לפני כמה ימים התחלתי עם האופטימום תות וממש הופתעתי לטובה, אני חושב שזו פעם ראשונה שאני ממש נהנה מלשתות את השייק.
גם הבננה של צ'מפיון טובה.
גיינר, אני ממליץ על הפרפקט, גם טוב שיהיה בבית.
אפשר לשחק עם המינונים, כף וחצי פרפקט כף וחצי חלבון, או 2 כפות חלבון וכף פרפקט בחיטוב (אחרי אימון).
הפרפקט יכולה להחזיק גם חצי שנה (!)עם משתמשים בה כתיסוף לשייק חלבון אחרי אימון , ככה שזה ממש משתלם.
אמינו אני ממליץ בחיטוב לפני אירובי למניעת פירוק שריר.
במאסה, אם אוכלים טוב לא חייבים אמינו.
חטיפי חלבון זה דבר נהדר למצבי חירום, לא בשגרה.
אם אתה צריך לצאת מהבית להרבה שעות ואין לך זמן לקחת איתך מזוודות, אתה זורק חטיף או שניים לתיק ואתה מסודר.
ככה אתה גם מונע מבוכה של לפתוח טונה בפרהסיה, אקט שאינו מומלץ למי שלא רוצה צרות עם המשטרה למשל.
ויטמין סי בבוקר ולפני השינה, עוזר למערכת החיסון ולהרגשת רעננות כללית.
קריאטין מומלץ מאוד במאסה, ואני דווקא כן דוגל בשיטת ההעמסה, מניסיון.

maradona
27-04-07, 13:31

יוגי בא לך להרחיב על התוסף JET fuel ומה אתה חושב על ה no expload(אגב צרכת איתו קריאטין מונו רגיל?) ועל ה cell mass

תודה מראש יוגב

NIRAN
27-04-07, 13:35
המשקה של Abb מכיל אפדרין לא?
וגם אני ראיתי שם בסופרים הוט רוקס ליפו 6 ומלא דברים נחמדים...