PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בנוגע להעמסת פחמות

Ori-Silver
26-04-07, 12:33
מדוע בהעמסת פחממות רצוי להגביל את השומן לכמות אפסית?

Bullet
26-04-07, 12:39
בוא'נה אורי מה יהיה איתך? כל שאלה שלך זה על העמסת פחממות חחח

אממ אני חושב שאתה מנסה להכניס כמה שיותר פחממות ולנסות להשמין כמה שפחות.
בעקרון, שומן תזונתי הולך בדרך כלל למאגרי השומן ולא מנוצל לאנרגיה (אתה הרי אוכל מעל התחזוקה) ואילו הפחממות הולכות קודם כל לגליקוגן ורק אח"כ מנוצלות לאנרגיה מידית, ולא הופכות לשומן כמעט ואף פעם.

P-a-n-1-c
26-04-07, 12:43
המטרה בהעמסת פחמימות היא לשחזר את מאגרי הגליקוגן.
בהעמסה אתה בעודף קלורי ויש לזכור שזה עדיין חיטוב. אתה עדיין צריך לצרוך חלבון על מנת שהשריר לא יפורק. במידה ואתה מעלה את הפחמ' אתה צריך להוריד את השומן טיפה מכיוון שאם תצרוך המון פחמ', חלבון ושומן אותו דבר אתה תגיע לעודף קלורי די גדול.

Ori-Silver
26-04-07, 12:52
בוא'נה אורי מה יהיה איתך? כל שאלה שלך זה על העמסת פחממות חחח

אממ אני חושב שאתה מנסה להכניס כמה שיותר פחממות ולנסות להשמין כמה שפחות.
בעקרון, שומן תזונתי הולך בדרך כלל למאגרי השומן ולא מנוצל לאנרגיה (אתה הרי אוכל מעל התחזוקה) ואילו הפחממות הולכות קודם כל לגליקוגן ורק אח"כ מנוצלות לאנרגיה מידית, ולא הופכות לשומן כמעט ואף פעם.
חח אני כבר מחכה לזה בקוצר רוח אני פשוט רעב מת יש לי לאכול היום 750 גרם פחממה אני מאושר!!!:jockey::jockey:

Bullet
26-04-07, 12:57
אצלי ההעמסות פחממות תמיד היו קטסטרופיות מבחינת ההרגשה. כל היום הייתי משלשל בשרותים.
כנראה כי האנזימים שמפרקים עמילן כבר לא מיוצרים בכמות כשאתה בחיטוב דל פחממות, ואז פתאום אתה מכניס המון עמילן...

אורחח91
26-04-07, 16:32
חח אני כבר מחכה לזה בקוצר רוח אני פשוט רעב מת יש לי לאכול היום 750 גרם פחממה אני מאושר!!!:jockey::jockey:
איך 750 גרם?!?!?
חבילת לחם ביום זה העמסת פחמימות? בסביבות 350 גרם פחמימות ביום

Jones
26-04-07, 17:00
:blink: איך 750 גרם?!?!?
חבילת לחם ביום זה העמסת פחמימות? בסביבות 350 גרם פחמימות ביום

NIRAN
26-04-07, 19:06
גם אני לפעמים משלשל בהעמסות חחחחח

אחח אורי אני מבין את ההרגשה שסוף סוך יש העמסה, כאילו אתה מגשים פנטזיה חחח (אני כבר שבועיים בלי העמסה כי אני אחרי שבוע של צי'ט, פסח, אז אני מרשה לעצמי חח)