PDA

צפה בגרסא המלאה : דיאטת חלבונים כולם כנסו

Deja Vu
26-04-07, 12:41
חבר שלי התחיל דיאטת חלבונים שבא הוא אוכל רק מוצרי חלבון שיש בהם עד 2.5 גרם פחמימות למאה גרם בלי פחמימות בכלל חתך לאפס ובמוצרי חלבון הוא לא מגביל תשומנים ואוכל מה שבא לו המבורגרים קבבים קיצר הכול אני ישמח עם תסבירו לו למה דיאטה שכזאת לא מומלצת יש לציין שהוא לא מתאמן סתם אדם מלא שמחפש דיאטה מהירה תודה לעוזרים אני הולך להראות לו תאשכול מה אתם הייתם ממליצים לו לעשות?

Bullet
26-04-07, 12:42
כל עוד הוא יורד במשקל ובשומן ולא משמין מזה, היא מומלצת דווקא ולא פוגעת.

aseed
26-04-07, 12:42
לבן אדם רגיל צריך לספור כמה קלוריות הוא אוכל לא כמה חלבונים...וגם מאוד חשוב שיהיה לו פחמימות בתפריט כי כך לא ירד מהר ....

Deja Vu
26-04-07, 12:47
כל עוד הוא יורד במשקל ובשומן ולא משמין מזה, היא מומלצת דווקא ולא פוגעת.
תרציני אבל בדיאטה כזאת תמפרק מלא שריר גם אדם רגיל שלא מתאמן המטרה היא לרדת בשומן ולא בשריר לא עדיף שהוא יתחיל ממאה גרם פחמימות ויירד בהדרגה עד לחמישים ככה? ולא עדיף שהוא יאכל רק מוצרי חלבון דלים בשומן במקום זבל מפוצץ שומן רווי?

Moshe
26-04-07, 12:47
בשמע המקראי אטניקס והיא נמצאה כיעילה ביותר לאנשים שלא מתאמנים , אנשים מין השורה מה שנקרא..

Bullet
26-04-07, 12:48
תרציני אבל בדיאטה כזאת תמפרק מלא שריר גם אדם רגיל שלא מתאמן המטרה היא לרדת בשומן ולא בשריר לא עדיף שהוא יתחיל ממאה גרם פחמימות ויירד בהדרגה עד לחמישים ככה? ולא עדיף שהוא יאכל רק מוצרי חלבון דלים בשומן במקום זבל מפוצץ שומן רווי?
להפך. אתה רק שומר על השריר. לדיאטות קטוג'ניות יש אפקט protein sparing חזק ביותר.
ארחיב בהמשך :happy: .
אין בעיה בשומן רווי כל עוד אתה לא בעודף קלורי אלא בגרעון/תחזוקה ואתה לא אוכל פחממות

Deja Vu
26-04-07, 12:48
:):):):) איזה פאדיחות שעה התווכחתי איתו שזאת לא דיאטה טובה, אבל תחשבו על זה אפס פחמימות ביום זה מטורף אני בשמונים על סף התעלפות.....

Bullet
26-04-07, 12:49
:):):):) איזה פאדיחות שעה התווכחתי איתו שזאת לא דיאטה טובה, אבל תחשבו על זה אפס פחמימות ביום זה מטורף אני בשמונים על סף התעלפות.....
זה בסדר. בטווח הקצר זה קשה. אח"כ מסתגלים

P-a-n-1-c
26-04-07, 12:50
לדעתי זה אידיוטי. אתה מזמבר לעצמך את האמא שלה גוף, אתה נראה כמו הצל של עצמך, עייף, ממורמר, בשביל מה זה טוב?? לא עדיף להיות עוד חודש בחיטוב אבל וואלה להרגיש טוב?

Moshe
להפך. אתה רק שומר על השריר. לדיאטות קטוג'ניות יש אפקט protein sparing חזק ביותר.
ארחיב בהמשך :happy: .
אין בעיה בשומן רווי כל עוד אתה לא בעודף קלורי אלא בגרעון/תחזוקה ואתה לא אוכל פחממות
אני לא חושב שאפשר להגיע לעודף כי כמה חלבון כבר אפשר להכניס?
אלא אם אתה לא דופק כל היום אנטריקוטים של 500 גרם אין סיבה לזה..

doron21
כשיורדים מהר..ככה הכל יכול לעלות מהר...אם הוא מחפש משהוא זריז ולעשות אותו עד הקיץ..זה מה שאני חושב שהוא רוצה...אז יכול מאוד להיות שהוא יצליח לשמור על זה בקיץ ואפילו אחרי...
אבל דיאטה זה לא דבר מומלץ צריך לעשות הכל בשיגרת חיים...כי הריי הוא לא יכול להמשיך כלל החיים שלו לנסן את הפחממה..ומה בחיים שלו הוא לא יאכל אורז או תפוחי אדמה או פיתה או כל דבר שקשור בפחממה?..
זאת הסיבה שלא מומלץ לעשות את זה..
יש הרבה דברים שהם מומלצים..כמו שמורי משקל יש לי חבר טוב שנמצא שם שהוריד דווקא המון בשלוש שנים האחרונות..והוא אוכל הכל רק מוגבל לא להפריז ויש לו נקודות שהם סופרים אני לא כל כך מבין בזה אבל זה אורך חיים שאפשר לקיים כל החיים..ולמי שבא לשאול " מה הוא יספור נקודות כל החיים שלו?" אז זה לא כל החיים בשנה הראשונה זה קשה ומעצבן אבל אחרי זה אתה כבר יודע מה שווה כל דבר ומה בא במקום...
יש לי עוד חבר שעושה 6 ארוחות ביום והוא אוכל כל 3 שעות סנדוויץ והוא הצליח להוריד בחצי שנה מעל 33 קילו...לדעתי זה קצת מוגזם אבל לכל אחד יש את הגוף שלו וכל אחד הגנטיקה שונה אצלו

בקיצור אחרי החפירה..אם הוא רוצה את זה לתקופה מסוימת או למשל "עד הקיץ" ,"עד הימהולדת" ,"עד החתונה" לא מומלץ כי ברגע שמתחילים לאכול..עולים++

damn
26-04-07, 12:53
יש לי דוד שהיה קבב לאללה איזה 110 קילו ירד עם הדיאטה הזו ל70... רק חבל שהוא הפסיק הוא העלה ל80 ככה ..

Bullet
26-04-07, 12:53
לדעתי זה אידיוטי. אתה מזמבר לעצמך את האמא שלה גוף, אתה נראה כמו הצל של עצמך, עייף, ממורמר, בשביל מה זה טוב?? לא עדיף להיות עוד חודש בחיטוב אבל וואלה להרגיש טוב?
זה לא אידיוטי. יש שמרגישים הרבה יותר אנרגטיים כשהם לא אוכלים פחממות. והרבה יותר חזקים.
חוץ מזה הגוף מסתגל לחוסר פחממות אחרי שבוע-שבועיים.
doron21, בבקשה אל תקשקש שטויות

DropDead
26-04-07, 12:56
0 פחמימות :mellow:

שריר
26-04-07, 13:36
הוא ירזה בהתחלה ואז הגוף יתרגל והוא ישמין שוב ומהר כל החילוף חומרים שלו יפגע ואני לא מדבר בכלל על הרגע שהוא יתחיל לאכול שוב פחמימות (והרי בשלב מסויים זה יקרה...)

Bullet
26-04-07, 13:48
הוא ירזה בהתחלה ואז הגוף יתרגל והוא ישמין שוב ומהר כל החילוף חומרים שלו יפגע ואני לא מדבר בכלל על הרגע שהוא יתחיל לאכול שוב פחמימות (והרי בשלב מסויים זה יקרה...)
:cry_1:

Deja Vu
26-04-07, 13:51
בונה הדיאטה הזאת נראה לי בהרבה יותר קלה מחיטוב של מתאמנים כל היום המניאק מפרק המבורגרים ובשרים מה רע? הוא התחיל אותה כי איזה אחד ירד מימנה חמישים קילו בכמה חודשים והוא טוען שהוא ירד 13 קילו בשבוע הראשון זה נשמע לי חירטוט עצבני זה בכלל הגיוני?ותגידו אם כבר תעושה תשיטה הזאת לא עדיף לאכול שש ארוחות ביום שכוללות חלבון דל שומן במקום זבל?ומה אם שומן בדיאטה הזאת יש הגבלות?

Bullet
26-04-07, 14:07
חלבון דל שומן בלי פחממה זה קצת מדי קלוריות. באטקינס אין הגבלה קלורית

Deja Vu
26-04-07, 14:16
חלבון דל שומן בלי פחממה זה קצת מדי קלוריות. באטקינס אין הגבלה קלורית
אבל תחשוב תאוכל כל שלוש שעות כמות מכובדת של חלבון דל שומן במקום לאכול חרא לדוגמא שני כפות חלבון עם חלב דל, 200 גרם חזה עוף,200 גרם פסטרמה,שתי טונות במים עם כף שמן,2 קוטג חצי אחוז זה לא נראה לך מספיק קלוריות? תאומר שאשכרה עדיף לאכול בשרים מפוצצים בשומן? ובקשר לדיאטה הזאת זה ארוחות מסודרות או שתיכול לאכול מתי שבא לך פשוט? בתור מתאמן אני יכול לעבור לדיאטה כזאת האמת זה נראה לי בהרבה יותר קל....

MagneZium
26-04-07, 14:16
עם אתה בן אדם שמתאמן עם מסה שרגיל לאכול 3000 קלוריות ביום תתחיל דיאטה של חלבונים יהיה לך פירוק שריר עצים כזאת דיאטה עושים בהדרגה
להוריד בבום מ3500 קלוריות לאיזה 1000- 1500 קלוריות זה מטורף הגוף מפרק שריר בקצב

Deja Vu
26-04-07, 14:20
עם אתה בן אדם שמתאמן עם מסה שרגיל לאכול 3000 קלוריות ביום תתחיל דיאטה של חלבונים יהיה לך פירוק שריר עצים כזאת דיאטה עושים בהדרגה
להוריד בבום מ3500 קלוריות לאיזה 1000- 1500 קלוריות זה מטורף הגוף מפרק שריר בקצב
ברור אבל אני מדבר בתור אחד שכבר תקופה בדיאטה ואוכל 1500 קלוריות ביום למרות שכלפיי זה לא כזה רלוונטי עוד שבועיים אני כבר מסיים תחיטוב אבל באופן כללי לדעתי זה יותר קל מחיטוב

Bullet
26-04-07, 14:39
אבל תחשוב תאוכל כל שלוש שעות כמות מכובדת של חלבון דל שומן במקום לאכול חרא לדוגמא שני כפות חלבון עם חלב דל, 200 גרם חזה עוף,200 גרם פסטרמה,שתי טונות במים עם כף שמן,2 קוטג חצי אחוז זה לא נראה לך מספיק קלוריות? תאומר שאשכרה עדיף לאכול בשרים מפוצצים בשומן? ובקשר לדיאטה הזאת זה ארוחות מסודרות או שתיכול לאכול מתי שבא לך פשוט? בתור מתאמן אני יכול לעבור לדיאטה כזאת האמת זה נראה לי בהרבה יותר קל....
אתה לא תוכל להגיע ל~1500 קלוריות רק מחלבונים

gman
26-04-07, 14:40
דבר ראשון הוא צריך גם ירקות ופירות, דבר שני אני לא רואה סיבה בשביל בנאדם שלא מתאמן להמנע מפחמימה...זה לא שהוא בחיטוב ואסור לו לאבד שריר....
הוא צריך תפריט מאוזן עם כל אבות ומאזן קלורי שלילי.

Bullet
26-04-07, 14:44
בן אדם שלא מתאמן בחדר כושר או למשל עושה פעילות כמו ריצה קלה או רכיבה על אופניים יכול להיות בריא מדיאטה של 0 פחממות כל עוד מספקים לו את כל הויטמינים, מינרלים. פחממות ממזון הן לא דבר הכרחי והגוף יכול להחליף את הפחממות בשומן או לייצר פחממות מגליצרול,
או אפילו למחזר פחממות מתאים אנאירוביים במעגל קיורי.

shahaflol
26-04-07, 14:46
דבר ראשון הוא צריך גם ירקות ופירות, דבר שני אני לא רואה סיבה בשביל בנאדם שלא מתאמן להמנע מפחמימה...זה לא שהוא בחיטוב ואסור לו לאבד שריר....
הוא צריך תפריט מאוזן עם כל אבות ומאזן קלורי שלילי.
מה הקשר? זה שהוא לא מתאמן כדי לעלות במסת שריר בהכרח אומר שאין לו בעיה לאבד שריר?

HotChizzy
26-04-07, 14:56
שומן מאוד משביע.
כשעשיתי תפריט דל פחמימות (50?~ גרם) אכלתי דיי הרבה שומן והרבה חלבון - כמעט ולא הייתי רעב.

אחד הדברים המפחידים ביותר זה היה לעבור ליד מאפייה עם לחמניות. הייתי מקבל את הקרייב של החיים.

gman
26-04-07, 15:04
מה הקשר? זה שהוא לא מתאמן כדי לעלות במסת שריר בהכרח אומר שאין לו בעיה לאבד שריר?
תראה, הגוף מאבד רק את השריר שהוא לא צריך...ז"א המיותר, זה ש"ניפחת" באימונים...
הגוף לא יאבד שריר עד כדי כך שהוא לא יוכל להזיז את היד...

shahaflol
26-04-07, 16:14
תראה, הגוף מאבד רק את השריר שהוא לא צריך...ז"א המיותר, זה ש"ניפחת" באימונים...

לא נכון.

יiסי
26-04-07, 16:16
דיאטה הזאת בשמה "דיאטת אטקינס" אם אינני טועה גורמת לכמה תופעות לוואי (מניסיון אישי שלי.):
1. נשירת שיער
2. חוסר סרטונין במוח (קשה ללמוד קשה להתרכז כול היום עצבני)
3. טעם מר מאוד בפה שלא יוצא ובא במיוחד בבוקר
4. אני חושב שהיא גם מפרקת קצת מסת שריר אבל אני לא בטוח
5. תחושה כללית לא טובה אין אנרגיות כ"כ טובות בגוף

תופעה 1 2 קורות אחרי התמדה ואחרי הרבה זמן וזה קורה שלא מגיעים ל1500 קלוריות (שזה קשה מאוד להגיע לזה בחלבון בלבד) זה תופעות נדירות שלא קורות לכול אחד אבל לי שהשתגעתי, קרו.
אכלתי כול יום מנגל פשוט מאוד יש לי בבית מנגל גז יוקרתי כול יום בא מהבית ספר ניקוי עם בצל הייתי שמש גוש אנטירקוט 400-600 גרם טוחן אותו עופות סטייקים הכול ובבוקר רק גבינות לא הייתי מסתכל בכלל על השומן והורדתי עם זה בערך 15 קילו אבל מעורב כמו שאנחנו אומרים (הרבה שריר הרבה שומן)

gman
26-04-07, 18:26
לא נכון.
מזל שאתה לא מהאנשים המעצבנים האלה שאומרים לא נכון אבל לא מפרטים :jockey: ...

Bullet
26-04-07, 18:34
דיאטה הזאת בשמה "דיאטת אטקינס" אם אינני טועה גורמת לכמה תופעות לוואי (מניסיון אישי שלי.):
1. נשירת שיער
2. חוסר סרטונין במוח (קשה ללמוד קשה להתרכז כול היום עצבני)
3. טעם מר מאוד בפה שלא יוצא ובא במיוחד בבוקר
4. אני חושב שהיא גם מפרקת קצת מסת שריר אבל אני לא בטוח
5. תחושה כללית לא טובה אין אנרגיות כ"כ טובות בגוף

תופעה 1 2 קורות אחרי התמדה ואחרי הרבה זמן וזה קורה שלא מגיעים ל1500 קלוריות (שזה קשה מאוד להגיע לזה בחלבון בלבד) זה תופעות נדירות שלא קורות לכול אחד אבל לי שהשתגעתי, קרו.
אכלתי כול יום מנגל פשוט מאוד יש לי בבית מנגל גז יוקרתי כול יום בא מהבית ספר ניקוי עם בצל הייתי שמש גוש אנטירקוט 400-600 גרם טוחן אותו עופות סטייקים הכול ובבוקר רק גבינות לא הייתי מסתכל בכלל על השומן והורדתי עם זה בערך 15 קילו אבל מעורב כמו שאנחנו אומרים (הרבה שריר הרבה שומן)
אתה לא צריך להגיע ל1500 עם חלבון בלבד. יש לך גם שומן. דיאטה אטקינס ממוצעת היא 20% חלבון, ו75% שומן למשל... החוסר סרטונין מתאזן עם עליה של קטונים להם יש גם השפעה של אופוריה והרגשה טובה. טעם מר בפה ונשירת שיער אין לי מושג מאיפה זה הגיע... אולי אם אתה בתת תזונה.
5. זה לא נכון. דרושה תקופת הסתגלות