PDA

צפה בגרסא המלאה : חלבון בימים ללא אימון....

עבו
26-04-07, 17:59
ערב טוב חברים.. יש לי שאלה קטנה רק לחדד כמה דברים בראש.. בימים שאני לא מתאמן צריך לצרוך את אותה כמות חלבון ביום רק חוץ מהסקופ חלבון שבא אחרי האימון? (סביבות ה150 גרם)
ולגבי הארוחות בוקר עדיין יהיה טוב להרביץ את הדייסה ש"ש עם האבקת חלבון שאני אוכל בימים עם אימון?
ושאלה אחרונה היא אם התשובות זה אותו דבר לגבי יומיים-שלושה ולפעמיים ארבעה (נדיר אבל) בלי אימון.....

היה לי פעם שיחה דומה פה עם פאניק אבל זה היה יותר לכיוון של הפחמימות (שאחרי שבוע ימים בלי אימונים מומלץ להוריד קצת את הרמה של הפחמימות ביום..)

תודה רבה לעונים וחמשוש מענג לכולם ;)

Vin diesel
26-04-07, 18:08
לגבי החלבון כמו שאמרת.בימים ללא אימון תוריד רק את הסקופ שאחרי אימון.
לגבי הפחמימות אם אתה בהפסקה של יותר משבוע תוריד בפחמימות כן.

עבו
26-04-07, 18:12
זה לא בדיוק הפסקה אחי בדרך כלל שאני בבסיס ויוצא לי להתאמן את ה4 אימונים בשבוע אני מתאמן ויום חמישי תמיד אני חוזר מאוחר ועייף אז חמישי ושישי זה יוצא בלי אימון ושבת אימון ביתי טוב..
לפעמים בגלל הצבא או עבודה בבית יוצא לי כמה ימים טובים בלי אימון.. בכמה ימים האלה אתה אומר גם להמשיך לאכול כמו שצריך בדיוק כמו בימים בלי אימון? (מאסה כן..)

Vin diesel
26-04-07, 18:17
כן אחי תמשיך ברור!

Amit
26-04-07, 18:34
חלבון אותו דבר אם לא קצת יותר פחמימות אפשר להוריד קצת

עבו
26-04-07, 18:40
חלבון אותו דבר אם לא קצת יותר פחמימות אפשר להוריד קצת

להוריד בטווח של יותר מ3 יום ללא אימון ככה?

דיזל תודה אחי על התשובות המהירות

Amit
26-04-07, 18:43
להוריד בטווח של יותר מ3 יום ללא אימון ככה?

דיזל תודה אחי על התשובות המהירות
אפשר גם יום אחרי (לא יותר מדי) אבל אני הייתי משאיר את התפריט קבוע

עבו
26-04-07, 18:46
אוקי.. תודה רבה על התשובות..
אני ילך עם ההרגשה גם ככה בדרך כלל אחרי כמה ימים טובים שלא יוצא לי להתאמן אני מרגיש כבד כזה לא משו ואם אני אוכל יותר מדי כמו בימים עם אימונים זה נותן הרגשה שזה סתם "משמין" ;)

Amit
26-04-07, 18:51
אוקי.. תודה רבה על התשובות..
אני ילך עם ההרגשה גם ככה בדרך כלל אחרי כמה ימים טובים שלא יוצא לי להתאמן אני מרגיש כבד כזה לא משו ואם אני אוכל יותר מדי כמו בימים עם אימונים זה נותן הרגשה שזה סתם "משמין" ;)
שריר נבנה במנוחה לא באימון
פשוט באימון אתה שורף קלוריות וביום ללא אימון מן הסתם אתה לא אז אתה יכול להוריד את הקלוריות האלה מהפחמימות

עבו
26-04-07, 18:55
כן כן אני יודע על המנוחות רק התכוונתי לטווח של הכמה ימים שלא יוצא להתאמן שאתה מתחיל כבר להרגיש חרא כזה.. פסיכולוגית.. אין אחד שלא מכיר את זה