PDA

צפה בגרסא המלאה : "העמסה".. מספר שאלות...

עבו
26-04-07, 22:12
ראיתי שמדברים על זה הרבה כאן והאמת אין לי כל כך מושג בזה...
אפשר הסבר קצת על ההעמסה? מתי מומלץ? מתי עושים את זה ולמה זה?
הבנתי קצת אבל ממש קצת לפי השיחות כאן בדרך אגב אבל מאמרים או משו כזה אין כאן...

תודה לעונים!

שריר בתחת
26-04-07, 22:15
העמסה של מה?

Vin diesel
26-04-07, 22:16
אין הרבה מה להסביר..הכל כבר הסבירו 47850247 פאם בפסוטים למטה.
אבל בקצרה.העמסת קראטין מונו נקי של 20 גרם ביום וכו כבר לא אפקטיבית כפי שחשבו.
אז הדרך של היום זה לקחת כפית ליפני אימון 5 גרם ואפשר גם כפית אחרי אימון.בלי אפסקות..
*או שאם שאלת על העמסה של פחמימות בחיטוב,אז עושים העמסת פחמימות פאם ב-10 ימים 500 גרם מעל התחזוקה.

עבו
26-04-07, 22:22
אין הרבה מה להסביר..הכל כבר הסבירו 47850247 פאם בפסוטים למטה.
אבל בקצרה.העמסת קראטין מונו נקי של 20 גרם ביום וכו כבר לא אפקטיבית כפי שחשבו.
אז הדרך של היום זה לקחת כפית ליפני אימון 5 גרם ואפשר גם כפית אחרי אימון.בלי אפסקות..
*או שאם שאלת על העמסה של פחמימות בחיטוב,אז עושים העמסת פחמימות פאם ב-10 ימים 500 גרם מעל התחזוקה.

כן אחי בדיוק דיברתי על פחמימות לא על הקריאטין.... אז מדובר רק בחיטוב?

Vin diesel
26-04-07, 22:29
כן בטח שעל חיטוב...

Moshe
26-04-07, 22:41
סתם חרתא שכולם אימצו , העמסה אמיתית עושים רק בדיאטת דלת פחמימות אמיתית (ולא על ה~100 גרם).
זה יותר פן פסיכולוגי מאשר משהו שעזור לך בהתקדמות בחיטוב..

עבו
26-04-07, 22:45
כן לא הבנתי מה הנקודה של זה? לתת איזה שוק לגוף?

Vin diesel
26-04-07, 22:47
כן לא הבנתי מה הנקודה של זה? לתת איזה שוק לגוף?
אתה מגיע לשלב בחיטוב שהגוף מתרגל לכמות האוכל,והאירובי.ולא רוצה להתקדם.אז אחת הסיבות להעמסה זה לבלבל את הגוף.שאחרי העמסה שירגיש כיאילו זה חיטוב חדש יום למחרת..זה בארך העיקרון.

Moshe
26-04-07, 22:50
בעיקרון מומלץ כל 7-14 יום (תלוי בדיאטה) , לזעזע את הגוף זה יכול להיות ע"י העמסת פחמימות נקייה או צ'יט(ג'אנק בד"כ) מה שנקרא.
אבל בדיאטות כמו שרוב הפוורם הזה עושה פה זה יותר בפן הפסיכולוגי ויש את הלפטין שבד"כ כל העמסות האלה לכבדו ואין בהעמסות האלה כל השפעה על הלפטין או חרתא כזה אחר שהמציאו בדיאטות מאוזנות ~100 גרם פחמימה לכן זה לא נחוץ.
לומר לך שצ'יט ידפוק לך תחיטוב? ממש לא היו לי ימים שכל היום רק טחנתי וטחנתי והמגמת ירידה המשיכה בצורה יפה מאוד , זה ממש עזר לי בפן הפסיכולוגי. (כשאני אומר מטורף אני מדבר על 7-8 אלף קלוריות שמחציתם משומן, זה לא היה שכיח אך זה קרה).
תעשה כל 10 ימים מה שאתה רוצה אם זה העמסת פחמימות נקייה או צ'יט זה יכול רק לזעזע את הגוף ואת החילוף חומרים ו"אומרים" שזה רק יכול לעשות טוב
האם זה מומלץ והכרחי? ממש לא כמו שאמרתי פסיכלוגיה נטו אם אתה בדיאטה יחסית מאוזנת

אם אתה מהאלה שלא מסוגלים וחושבים כל היום על אוכל ומתי אני אדפוק תלאפה עם השווארמה שלי וכאלה תעשה צ'יט פעם ב10 ימים אם אתה מכיר את הגוף שלך אפשר גם פעם בשבוע , אם זה יעזור לך להמשיך את החיטוב בכיף

עבו
26-04-07, 22:55
וואלה הבנתי....
תודה על התשובות משה ודיזל :jockey:

THE_JUGGERNAUT
26-04-07, 23:43
בעיקרון מומלץ כל 7-14 יום (תלוי בדיאטה) , לזעזע את הגוף זה יכול להיות ע"י העמסת פחמימות נקייה או צ'יט(ג'אנק בד"כ) מה שנקרא

איך הגעת למסקנה שאפשר לעשות העמסה עם ג'אנק?

Shlomik
26-04-07, 23:49
אני קצת חולק על משה בעניין הזה, אישית אם רוצים לעשות העמסה נכונה עדיף לעשות את רובה מפחמימות ולשמור את כמויות השומן יחסית נמוכות (15%-20% מסכום הקלורי) זה נכון שהעמסה מלוכלכת יכולה לעזור תלוי בדיוק מה אכלנו בהעמסה אבל אז אנחנו לוקחים את הסיכון שנחזיר מעט שומן הכל תלוי עד לאיזה רמה של חיטוב אתה רוצה להגיע ואם אתה ממהר לסיים עם החיטוב.

Moshe
26-04-07, 23:53
איך הגעת למסקנה שאפשר לעשות העמסה עם ג'אנק?
מגש פיצה לדוגמה...