PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לגבי תיזמון השייק+הבננה לאחר האימון.

damn
26-04-07, 22:36
אז אני בחיטוב, שותה שייק+בננה.

השאלה היא מתי לצרוך אותם? אחרי האימון כולו?
או אחרי האימון האנ-אירובי ולאחר מכן להתחיל אימון אירובי?

*אני לא כ"כ יודע איפה למקם את הפוסט כי זה קשור גם בתזונה וגם באימונים..

עבו
26-04-07, 22:46
בין האימון האנאירובי לאירובי (זה לפי מה שהרבה דיברו פה רק בזמן האחרון..)

shai224
27-04-07, 00:25
אז אני בחיטוב, שותה שייק+בננה.

השאלה היא מתי לצרוך אותם? אחרי האימון כולו?
או אחרי האימון האנ-אירובי ולאחר מכן להתחיל אימון אירובי?

*אני לא כ"כ יודע איפה למקם את הפוסט כי זה קשור גם בתזונה וגם באימונים..

לשאלתך אחי...
את השייק+בננה עדיף תמיד לצרוך לאחר האימון האנ-אירובי שלך (אימון כוח) כיוון שהשריר צריך את מנת החלבון הזאת לאחר האימון ו"ההרס" שעבר עליו...
במידה ואתה משלב אימון אירובי לאחר אימון אנ-אירובי אז תצרוך את מנת החלבון והבננה לאחר האימון כולו , כי במידה ותצרוך את השייק לאחר אימון הכוח ותתחיל ישר אימון אירובי , זה לא יעשה לך כל כך טוב בבטן.
ואם אתה לחוץ על צריכה של חלבון בכל זאת ועדיין מעוניין לבצע אימון אירובי לאחר מכן , אז שתה את השייק+בננה ותחכה כבערך 10 דק' או רבע שעה בכדי לתת לשייק להתעכל קצת בגוף ואז תתחיל את האימון!
בהצלחה אחי!

damn
27-04-07, 03:06
לשאלתך אחי...
את השייק+בננה עדיף תמיד לצרוך לאחר האימון האנ-אירובי שלך (אימון כוח) כיוון שהשריר צריך את מנת החלבון הזאת לאחר האימון ו"ההרס" שעבר עליו...
במידה ואתה משלב אימון אירובי לאחר אימון אנ-אירובי אז תצרוך את מנת החלבון והבננה לאחר האימון כולו , כי במידה ותצרוך את השייק לאחר אימון הכוח ותתחיל ישר אימון אירובי , זה לא יעשה לך כל כך טוב בבטן.
ואם אתה לחוץ על צריכה של חלבון בכל זאת ועדיין מעוניין לבצע אימון אירובי לאחר מכן , אז שתה את השייק+בננה ותחכה כבערך 10 דק' או רבע שעה בכדי לתת לשייק להתעכל קצת בגוף ואז תתחיל את האימון!
בהצלחה אחי!
כן שי, אחת המחשבות שלי הייתה לגבי זה שאני לא יוכל לקחת את השייק והבננה לפני האימון האירובי מכיוון וזה יכביד על הבטן, ומעצבן לרוץ עם בטן מלאה, ממש מעצבן.
תודה רבה על התגובות :]

Nadav19
27-04-07, 11:31
בכלל לא קריטי.

אם האימון הכללי עובר את השעה וחצי, תיקח בין האירובי לאנאירובי.
אם זה פחות משעה וחצי, קח אחרי האימון הכולל.

זה גם תלוי בארוחה של לפני האימון.