PDA

צפה בגרסא המלאה : פעילות אירובית כמשהו שהורס חיטוב...[סתם דיון כזה]

בחור טוב
27-04-07, 01:56
כן כן הבנתם נכון,קורה לי הרבה פעמים,שאני עוקב אחרי התפריט כל היום,קצת רעב פה ושם אבל בכלל לא רציני,פה שותה מים,שמה אוכל איזה ירק ומסתדר אתם יודעים איך זה...
אבל בדר"כ אני דופק בערב אימון אנאירובי ואחרי זה ישר אימון אירובי,בדר"כ שאני רק עושה את האימון האנאירובי[משקולות]אז אני לא כזה רעב,אוכל את הטונה שלי והתמרים וואלה מסתדר עם הרעב,אבל ברגע שאני משלב בין הפעילות האנאירובית והריצה[הפעילות האירובית]אני מגיע למצב שאני רעב מאוד,מין רעב כזה של אנשים שלא אוכלים במהלך היום,אנשים עובדים בדר"כ,ומגיעים הביתה בערב וכל הארוחת ערב נמשכת להם איזה שעתיים שלוש שתחלאס הם אוכלים מפה קצת ומשם קצת,אני מכיר את התופעה הזאת מאנשים מסביבי,אבל אני לא מבין איך זה קורה לי אני עוקב אחרי התפריט שיש בו מספיק קל' לדעתי,ועדיין אני במצב של רעב[כן כן רעב,אכלתי עגבניה,גמבה,שתיתי כמה כוסות מים,כמה כוסות מיץ דיאטטי,קצת שקדים קצת אגוזים,לא עוזר כלום],אני לא מסוג של האנשים שיכולים להתמודד עם רעב,במיוחד כזה,אז אני פשוט אוכל יותר,כמובן שדברים טובים אבל זה עדיין יוצא לי חריגה מהתפריט,לעוד מישהו זה קורה?
לילה טוב,שבוע טוב,מחר צבא סוגרים שבת:) כל הזין.דיר באלק לפחות שיהיה תגובות בסופ"ש :)

Vin diesel
27-04-07, 02:02
תתחיל אם אפדרין.תיגמור אם החיטוב.
הוא מונע את תחושת הרעב לפעמים.
*או שתוסיף אוכל לתפריט,אולי באמת חסר לך.פחמימות..

Moshe
27-04-07, 10:36
תראה את התפריט שלך ומה הנתונים
בדוק יש איזה פאק

NIRAN
27-04-07, 13:30
אם אתה יודע שאתה נהיה רעב בתקופה של סביב האימון תעשה את הארוחות בזמנים האלו (לפני אחרי) גדולות יותר משאר הארוחות (על חשבון הארוחות האחרות).