PDA

צפה בגרסא המלאה : כדורים מדכאי תאבון.

zidan
27-04-07, 15:04
בזמן האחרון אני רואה כמה בנות מהמשפחה שלי שלוקחות כדורים שמדכאים את התאבון,(הם רוצות להרזות כמובן),זה כדורים שצריך בשבילם מרשם רופא,לא זוכר איך קוראים להם,הם עולים 300 שקל בערך בלי הנחה של כללית מושלם,רציתי לדעת אם הם מסוכנים או משהו כזה,ואם יכול להיות בהם משהו רע?

P-a-n-1-c
27-04-07, 15:08
לדעתי זה קקמייקה.
לא שווה להכניס את הכימיקלים האלה לגוף. הכל בראש בתכלאס: גוף רעב - מוח חלש. אפשר להתגבר על הרעב אם יש לך מטרה כלשהי [כמובן שהרעב הוא לא מטורף ואתה לא על פרוסת לחם על היום], שישתו הרבה מים, יאכלו הרבה סיבים ושיהיו לי בריאים.

a-s
27-04-07, 15:09
שמע מה אני חושב
אני לא מבין גדול
אבל זה הולך ככה
לוקחים כדור לדיכוי תאבון=====> האנשים יודעים בראש שהם לא רעבים כי הכדור "משפיע"====> לא אוכלים כי חושבים שהם לא רעבים!

maya
27-04-07, 15:09
זה בטח קסניקל או רדיקטול הם מונעים מהקיבה לספוג חלק מה מזון ובעיקר את השומנים
הכדורים יכוים לגרום לתופעות של מחסור בויטמינים

zidan
27-04-07, 15:10
זה מה שאני אומר אבל הם לא מקשיבים,הם אטומים,והם אומרים מה אתה רוצה הרופא נותן לנו את זה,זה לא מסוכן

Moshe
27-04-07, 15:13
קח E ותיהיה בריא :] (אחח איזה חרוז יפה)

maya
27-04-07, 15:14
http://www.infomed.co.il/drug1.asp?dID=341
למטה בירוק בהיר יש תופאות לואי וכו

Bullet
27-04-07, 15:30
בזמן האחרון אני רואה כמה בנות מהמשפחה שלי שלוקחות כדורים שמדכאים את התאבון,(הם רוצות להרזות כמובן),זה כדורים שצריך בשבילם מרשם רופא,לא זוכר איך קוראים להם,הם עולים 300 שקל בערך בלי הנחה של כללית מושלם,רציתי לדעת אם הם מסוכנים או משהו כזה,ואם יכול להיות בהם משהו רע?
לכל תרופה יש תופעות לוואי. גם לתרופות כמו ניקוטין ואספירין. אם הן רגישות לתרופה או נוטלות תרופות העלולות ליצור תגובות בין-תרופתיות, אסור לקחת. לכן יש להתייעץ עם רופא.

התרופות המדכאות רעב הנפוצות בשוק מעוררות את הרצפטורים האדרנרגיים או הדופמינרגיים במוח, וחלק קטן מגדילות את ייצור הסרטונין.
התרופות הכי נפוצות שעושות תופעות לוואי כמו דפיקות לב, לחץ דם וכו' מעוררות את הרצפטורים האדרנרגיים בלב ובמוח ובשרירים בין היתר, ומגדילות/מחליפות את הקטוכולאמינים בדם.
הכי נפוץ זה סוגים של אמפטמין. בגלל תופעות הלוואי, משנים כימית את האמפטמינים ככה שהדיכוי של הרעב נשמר, אבל התופעות לוואי פוחתות/נעלמות.

אני חושב שאם משתמשים בכל תרופה באופן משכיל ומתון (use, not abuse) זה יביא רק לטוב

shay
27-04-07, 18:19
כימיקליים לפי דעתי מסוכן.