PDA

צפה בגרסא המלאה : קריאטין-לסוסים בלבד?

gps
27-04-07, 22:03
אני שוקל לקחת קריאטין וממש לא יודע אם כדאי ואם זה נחוץ.. שמעתי זה מעולה אבל הקטע שאני לא מהסוסים האלה שמתאמנים בטירוף וכל אימון שלהם יכול להרוג חמור
אני מתאמן חזק.. אבל עושה רק תרגיל אחד לכל שריר.. פשוט עם משקל שקשה לי.. אני לא מהאלה שעושים 3 סוגי תרגילים שונים לכל שריר..

עדיין שווה לקחת קריאטין?

אגב יש אנשים שאומרים שעלו בהיקף יד ב 1 ס"מ ומתלהבים מזה מאוד.. זה באמת כזה הרבה?!:s

Vin diesel
27-04-07, 22:10
אם נתקעת במשקלי העבודה,ואתה רוצה להתקדם אז תתחיל אם קראטין.

oRis
27-04-07, 22:17
אם נתקעת במשקלי העבודה,ואתה רוצה להתקדם אז תתחיל אם קראטין.

לא חייב שאני תמיד נתקעה במישקל אני עושה נגיד תחיקת חזה אני עושה כמו תמיד את המישקל שלי 8 חזרות נגיד ואז אני מהר מוריד נגיד קצת מכל צד ועושה עוד 8 חזרות ככה משך שבוע וחצי ! :] עוזר עוזר :]

קראטין גם אני לכתי במשך 3 חודשים אני לא יודע באצמי אם זה עזר לי או לא ..

shai224
27-04-07, 22:20
אני שוקל לקחת קריאטין וממש לא יודע אם כדאי ואם זה נחוץ.. שמעתי זה מעולה אבל הקטע שאני לא מהסוסים האלה שמתאמנים בטירוף וכל אימון שלהם יכול להרוג חמור
אני מתאמן חזק.. אבל עושה רק תרגיל אחד לכל שריר.. פשוט עם משקל שקשה לי.. אני לא מהאלה שעושים 3 סוגי תרגילים שונים לכל שריר..

עדיין שווה לקחת קריאטין?

אגב יש אנשים שאומרים שעלו בהיקף יד ב 1 ס"מ ומתלהבים מזה מאוד.. זה באמת כזה הרבה?!:s

בוא נתחיל את התשובה ככה: אין פה שום קשר לסוסים ולא לחמורים או פרות...
קראטין כמו שידידי "וין דיזל" ציין משמש אותך למקרה שאת תקוע במשקלים מסויימים לאחר תקופה...
בנוסף אני יציין שקראטין גורם לך להתאושש במהלך האימון בצורה הרבה יותר טוב מאשר שלא תשתמש בו בכלל.
אני הייתי ממליץ לך בתור התחלה להתחיל עם הקראטין הטהור ולראות כיצד הוא עובד עלייך , לרוב על הרבה אנשים הוא עבד מצויין אבל אל תשכח שכל אדם הוא שונה מן האחר ויכול להיות שעלייך זה יעבוד חלש יותר או להפך!
הפעולה של הקראטין בגדול ובלי יותר מידי סיבוכים בשבילך , היא לספוג נוזלים לתוך התא שריר ובכך הוא נראה גדול יותר וההיקפים לרוב עולים עקב הנוזלים הרבים שנספגים.
לאחר הסייקל הראשון של הקראטין אותם הנוזלים יורדים ומה שנשאר זוהי מאסת השריר הנקייה כביכול שנשארה מהקראטין לאחר שכל הנוזלים יצאו החוצה.
לדעתי אם אתה מרגיש שאתה תקוע על משקלים ולא מוצא פתרון לכך אז קראטין זה התשובה בשבילך.