PDA

צפה בגרסא המלאה : הקראטין החדש שבאתר

Deja Vu
28-04-07, 15:40
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=978&CategoryID=146&Page=1 הוא נראה קראטין חייתי מה אומרים מישו מכיר?

אורחח91
28-04-07, 15:55
nire li stam harta

NIRAN
28-04-07, 16:19
מוצר חזק לפי הרכיבים...

roni0102
28-04-07, 16:21
המוצר הוא Post workout , לא ניסיתי אותו אבל ניסיתי את הPre workout שהוא הNo xplode והוא היה ממש טוב, מקווה שהוא אותו רמה לפחות.

PcGunMan
28-04-07, 16:22
הם עושים אותו יותר מדי חזק אני באמת מקווה שהוא ככה
והוא גם לא עולה מעט

StaSus
28-04-07, 16:24
חח..הלוואי הייתי מבין בזה משהו..(אני לא משתמש בשום תוסף מזון או משהו אחר..)

THE_JUGGERNAUT
28-04-07, 16:25
"CELLMAS KEEPS MY STRENGTH UP...."

:1eye:

עוד פורמולה יקרה לאוסף.....

Vin diesel
28-04-07, 16:25
לפי הרכיבים מוצר נחמד..

^סהר^אבוטבול^
28-04-07, 16:29
יקר תחת

יונתן מהמעלית
28-04-07, 17:34
בונה
420 קל (בלי משלוח)
על 40 מנות?
ואתה עוד לוק שתי מנות ביום

זה מספיק ל20 יום?!?!?!

420 ש"ח לשלם כול 20 יום!?!?

Shlomik
28-04-07, 18:14
1. מוצר ברמה מאוד גבוהה ונותן תוצאות מעולות לא סתם הוא נבחר כבר פעמיים לקריאטין השנה.

2. לכל מי שחושב שזה יקר אז הכל יחסי נכון שלעומת קריאטין טהור זה יקר אבל המוצר הוא כמה רמות מעל בנוסף המוצר באותה קטגוריה של מוצרים כמו הnoz ואד אנרג'י ולדעתי הוא אפילו יותר חזק ומבחינת מסגרת מחירים הוא אותו טווח מחירים ככה שלכל אוהבי המיוחדים ואנשים שמזמינים מוצרים כאלה זה מתאים בהחלט גם במסגרת התקציב.

ironman
28-04-07, 18:23
אני כבר לא משקיע תכסף בדברים כאילו ניסתי קראטין רגיל כמה פעמים עובד טוב עברתי לפרמולות שונות כמו אילו של אופטימום עם הסוכר וגם זו עם הטאורין והגלוטמין נסיתי עוד פורמולה Swole יותר גרוע כבר נראה לי זה היה אחר כך נתקעתי עם קראטין אטיל אסתר קילו שלם של הייגר פוואר וגם הוא לא עשה משהו מיוחד חוץ מטעם נורא מאז הבנתי קראיטן זה קראטין אני לא מחפש יותר שטויות זה לא איזה חומר אנבולי. עדיף כבר לקנות בכסף פרו הורמון . מי שיש לו עודף כסף שיהנה

Shlomik
28-04-07, 18:35
אני כבר לא משקיע תכסף בדברים כאילו ניסתי קראטין רגיל כמה פעמים עובד טוב עברתי לפרמולות שונות כמו אילו של אופטימום עם הסוכר וגם זו עם הטאורין והגלוטמין נסיתי עוד פורמולה Swole יותר גרוע כבר נראה לי זה היה אחר כך נתקעתי עם קראטין אטיל אסתר קילו שלם של הייגר פוואר וגם הוא לא עשה משהו מיוחד חוץ מטעם נורא מאז הבנתי קראיטן זה קראטין אני לא מחפש יותר שטויות זה לא איזה חומר אנבולי. עדיף כבר לקנות בכסף פרו הורמון . מי שיש לו עודף כסף שיהנה
מוזר שSwole לא עבד עלייך טוב הוא דווקא מוצר שקיבל בזמנו תגובות מאוד טובות וכמעט ואין אנשים שלא הרגישו אותו.

SiX PACK
28-04-07, 18:38
אחלה מוצר, מוקר מאוד בחו"ל, כל כך הרבה אנשים משתמשים בו, אני כל הזמן שומע עליו ב bb.com

arbel2
28-04-07, 19:33
Bsn היא חברה מאוד מאוד איכותית ,ואחת המובילות בארצות הברית כרגע
בהחלט מוצר מעולה

*ארבל רץ לקנות*

powerhouse#1
28-04-07, 19:46
שיחקתם אותה בישראלבודי , שוב מביאים לנו את המוצרים הכי טובים שיש. השתמשתי במוצר בעבר ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו. שווה כל שקל, המוצר הכי טוב שניסיתי עד כה. Bsn בהחלט החברה הכי טוב בארצות הברית כיום. כל אתר בחול מקטרג את החברה בתור החברה הטובה ביותר.

boris19
28-04-07, 19:57
ממה ששמעתי המוצר ברמה גבוה מאוד כמעט משתווה לno, רק חבל שבארץ המחירים כלכך גבוהים, כשבחול המוצר עולה כ-150 ש"ח.

כל הכבוד על היבוא, לbsn יש גם פרוטאינים ?

chivas90210
28-04-07, 20:19
1. מוצר ברמה מאוד גבוהה ונותן תוצאות מעולות לא סתם הוא נבחר כבר פעמיים לקריאטין השנה.

2. לכל מי שחושב שזה יקר אז הכל יחסי נכון שלעומת קריאטין טהור זה יקר אבל המוצר הוא כמה רמות מעל בנוסף המוצר באותה קטגוריה של מוצרים כמו הnoz ואד אנרג'י ולדעתי הוא אפילו יותר חזק ומבחינת מסגרת מחירים הוא אותו טווח מחירים ככה שלכל אוהבי המיוחדים ואנשים שמזמינים מוצרים כאלה זה מתאים בהחלט גם במסגרת התקציב.

שכחת רק לציין ש BSN צריכים לשלם לאנשים כמו רוני קולמן חחח וזה מחייב מחיר מוצר יקר...
באמת מוצרים ברמה גבוהה אני מישתמש בכל הליין שלהם מCELL ו SYNTHA6 ועד לNO-EXPLODE ממליץ בחום !!!!!
(כנסו כנסו .....אחד שמבין.....):jockey:

gil-Nissim
28-04-07, 20:33
כול הכבוד לישראלבודי על המצור החדש אבל..
המחיר יותר מידי יקר,ולא משתלם בכלל.
אומנם הוא חזק נכון,יש לו השפעה אנבולית חזקה יותר מהקראטין רגיל.
אם תשאלו אותי,המחיר לא שווה ל40 מנות הגשה שניגמרים בשבועים וחצי.
למי שיש בארנק כסף מיותר שיקנה.

gman
28-04-07, 21:05
כתוב שהמוצר מיועד לגיל 18 ומעלה...יש סיבה מיוחדת לזה?

gil-Nissim
28-04-07, 21:07
כתוב שהמוצר מיועד לגיל 18 ומעלה...יש סיבה מיוחדת לזה?
סתם שטויות לפי דעתי.

Kachok
28-04-07, 21:15
למנהלים/אחראים/מקושרים פה:

יש מצב לעוד מוצרים שך Bsn בחנות בזמן הקרוב?

boris19
28-04-07, 21:33
למנהלים/אחראים/מקושרים פה:

יש מצב לעוד מוצרים שך Bsn בחנות בזמן הקרוב?

כמו בכל דבר שקשור בשיווק הם צריכים לבדוק אם יהיה ביקוש למוצר (ביקוש יהיה) אבל תלוי במחיר שלו בשוק השיראלי, אם יצליח יביאו עוד סוגים כמו כל דבר.

The Iron Man
28-04-07, 21:40
אחלה מוצר, מוקר מאוד בחו"ל, כל כך הרבה אנשים משתמשים בו, אני כל הזמן שומע עליו ב bb.com
*מוכר
אני לא מבין שום דבר בקריאטין \=
יש מלא סוגים ואין לי מושג מה ההבדלים בינהם אסטר שמסטר אין לי מושג על מה מדובר..
מישהו יכול לתת הסבר קצר?

NIRAN
28-04-07, 21:43
CEE הוא בשחרור מושהה ואמור להקשר יותר טוב לרצפטורים בגלל האסטר שלו
ולקרה-אלקלין יש Buffer כדי למנוע המרה לקריאטנין

Kachok
28-04-07, 22:35
כמו בכל דבר שקשור בשיווק הם צריכים לבדוק אם יהיה ביקוש למוצר (ביקוש יהיה) אבל תלוי במחיר שלו בשוק השיראלי, אם יצליח יביאו עוד סוגים כמו כל דבר.

נכון אך מצד שני יש מוצרים שיש להם ביקוש רב כבר הרבה זמן אך בשל חוסר זמינותם האנשים צריכים לרכוש אותם בערוצים משניים מאתרים בחו"ל...כגון נו אקספלוד

גולן.נ
28-04-07, 23:59
קראטין טוב,ניסתי מאוד עוזר אבל עולה הרבה כסף בארץ.

powerhouse#1
29-04-07, 00:14
עדיף לשלם על מוצר שעובד טוב מאשר לשלם על מוצר שלא עובד. מניסיון המוצר עושה את העבודה טוב מאוד

Vin diesel
29-04-07, 02:05
שיחקתם אותה בישראלבודי , שוב מביאים לנו את המוצרים הכי טובים שיש. השתמשתי במוצר בעבר ויש לי רק מילים טובות להגיד עליו. שווה כל שקל, המוצר הכי טוב שניסיתי עד כה. Bsn בהחלט החברה הכי טוב בארצות הברית כיום. כל אתר בחול מקטרג את החברה בתור החברה הטובה ביותר.
בוא תרשום פה את כל הקראטינים ואת כל הפורמולות שניסית עד היום,ותן איזה דירוג אחי...מה הכי הרגשת ומה הכי פחות.

Bullet
29-04-07, 13:40
אכן... 400 ש"ח על גלוטמין, קריאטין וקינמון. איזה יופי של מוצר!!!!

powerhouse#1
30-04-07, 00:34
השתמשתי בהרבה פורמולות כגון:

swole - NOZ , adenergy - Satur8

ועוד רבים וטובים - ה CELLMASS היה בהחלט אחד הטובים אם לא הטוב ביותר . השתמשתי גם ב NO EXPLODE - את ה NO EXPLODE אומנם מרגישים כבר באימון הראשון אך לתווך ארוך של 3 שבועות ה CELL MASS היה הרבה יותר אפקטיבי מבחינת אפקט של עליה במסת שריר

לגבי זה שכתוב לצריכה מעל גיל 18 אני חושב שיש סיבה - זה גם כתוב על האריזה באנגלית על כל מוצרי BSN - המוצרים כל כך חזקים שכנראה לא מתאימים לכל גיל. יכול להיות שאני טועה, אבל לדעתי לא היו רושמים סתם

Vin diesel
30-04-07, 00:41
במילים אחרות,כל הפורמולות המתקדמות האלה זה צד אחד ליפני סטרואידים.אחרי שכבר שום פורמולה לא אפקטיבית.זה הזמן להתחיל אם הסטרו'.הדבר האמיתי:jockey:

chivas90210
30-04-07, 15:52
רוב מוצר שהוא לא מאושר ע"י FDA רושמים מגיל 18 בכדי לכסות על התחת שלהם מתביעות...