PDA

צפה בגרסא המלאה : קרואסון..

StaSus
29-04-07, 13:05
היי..
הייתי היום צריך לקנות בבצפר טונה בבאגט.. אב לא היה הכלל טונות או משהו אחר, חוץ מקרואסונים.. אז הייתירעבולא היה משהו חוץ מקרואסון.. אז קניתי קרואסון.. ואני בחיטוב..אז זה יכול הזיק לי?..
ד"א
זה חד פעמי..

PcGunMan
29-04-07, 13:09
בעיקרון פעם אחת לא ..אבל תדאג שלא יקרא שוב בגלל שאתה בחיטוב
אבל מה הבעיה אתה לא יכול להביא סנוויץ מהבית????
הלחם יותר טוב הכמות כמו שאתה רוצה ואתה גם לא משלם על זה ואתה לא תלוי בקיוסק שמה

aviran_p
29-04-07, 13:10
תשמע זה שוקולד והרבה סוכר ושומן אבל.. חד פעמי אני בטוח שלא יפריע לך.
חוץ מזה, תחשיב את זה כצ'יט של פעם בשבועיים.

Vee
29-04-07, 13:19
יאללה מה קרה, נפלת, זה קורה. אל תאכל את עצמך (זה משמין), פשוט תמשיך הלאה ותשתדל להמנע להבא.

StaSus
29-04-07, 13:26
אבל

StaSus
29-04-07, 13:26
אבל זה לא יעשה משהו משמעותי

aviran_p
29-04-07, 13:32
אבל זה לא יעשה משהו משמעותי

ברור שלא אחי, זה היה חד פעמי אין לך מה לדאוג. בשביל ההרגשה הטובה תן עוד 10 דקות באירובי :jockey: .

Jones
29-04-07, 13:58
סטסוס תהייה רגוע אח שלי.

StaSus
29-04-07, 14:13
חחחח נרגעתי תודה על העזרה חבר'ה!

ran_z
29-04-07, 14:27
סטסיק איזה הודעה פרנואידית :-) , אז אכלת אחד לא יקרה כלום תמשיך הלאה בחיטוב.
אני חייב רק לתקן אותך, אומרים ורושמים קוראסון לא קרואסון, שלא יראה את זה פשוט איזה צרפתי ויעלב :)

aviran_p
29-04-07, 14:35
אני חייב רק לתקן אותך, אומרים ורושמים קוראסון לא קרואסון, שלא יראה את זה פשוט איזה צרפתי ויעלב :)
סלח לי ידידי אבל אני חושב שאתה זה שטועה.
המשמעות של קוראסון היא לב בספרדית, בעוד קרואסון הוא המאכל הצרפתי המפורסם.
זו טעות נפוצה מאוד אין במה להתבייש.

ran_z
29-04-07, 14:37
אחי יש לי חבר צרפתי בקושי יודע עברית שאלתי אותו (אומנם הוא צרפתי סטלן אבל חסר לו שאת זה הוא לא ידע)

aviran_p
29-04-07, 14:41
אחי יש לי חבר צרפתי בקושי יודע עברית שאלתי אותו (אומנם הוא צרפתי סטלן אבל חסר לו שאת זה הוא לא ידע)

תשמע מי כמוך יודע שכשאני טועה ורואה שאני טועה אני מפנים, אני לא מסוג האנשים שיכולים להתווכח סתם בלי סיבה לא אוהב את זה.
אבל אם תוכל להראות ביסוס לדבריך אני אשמח. הרצתי חיפוש קטן באינטרנט על 2 המילים ויצא שאני צודק :jockey: .

ran_z
29-04-07, 14:44
אבירם, לא אמרתי שאתה לא צודק, אמרתי ששאלתי צרפתי וזה מה שהוא אומר, ציינתי כבר שהוא צרפתי סטלן, כנראה הוא טועה, התקשרתי לשאול אותו שוב פעם, הוא כמה שנים בארץ לא יודע טוב עברית, והמבטא הצרפתי שלו כבד, אולי זה אני שלא הבנתי טוב את דבריו, אל תלחץ אחי.

aviran_p
29-04-07, 14:47
אבירם, לא אמרתי שאתה לא צודק, אמרתי ששאלתי צרפתי וזה מה שהוא אומר, ציינתי כבר שהוא צרפתי סטלן, כנראה הוא טועה, התקשרתי לשאול אותו שוב פעם, הוא כמה שנים בארץ לא יודע טוב עברית, והמבטא הצרפתי שלו כבד, אולי זה אני שלא הבנתי טוב את דבריו, אל תלחץ אחי.
קודם אחי קוראים לי אבירן, לא לוחץ (או נלחץ) אני שמח ללמוד דברים חדשים, וואני בטוח שגם אתה.

Elevation
29-04-07, 18:58

אני דובר כמה שפות וממלמל בעוד כמה....

בכל מקרה, קוראסון זה לב בספרדית, קרואסון זה העוגיה/מאפה הזה.

gil-Nissim
29-04-07, 19:13
חחחחח..
הרגת אותי אחי, על תידאג כן ?
זה בטח הלך לבייספס שלך והוא יגדל טיפה יותר.

אחי ברצינות.
תיקנה טונה במים,ושים לך בלחם מחיטה מלאה ותהנה.
זה יצא לך 6-7 שקל אחי,חבל לשם לקיוס ולאכול טונה בשמן.