PDA

צפה בגרסא המלאה : פרות וירקות..

to-b
29-04-07, 15:44
אני די חדש באתר ויש לי כמה שאלות..
איזה פרות וירקות אתם ממליצים לאכול ליפני אימון ואחרי אימון או בכללי..
ואיזה פרות לא כדי לאכול בכלל..
תודה מראש..

StaSus
29-04-07, 16:02
הכי בריא ירוקים...

to-b
29-04-07, 16:04
הכי בריא ירוקים...
איזה?.

Vin diesel
29-04-07, 16:48
איזה?.
ירוקים,אדומים,כל צבעי הקשת.

StaSus
29-04-07, 16:50
איזה?.

האלה הירוקים .. העשבים האלה שחחכתי איך קוראים להם..אההה כל מיני כמו פטרוזיליה, מלפפון עגבניות, חסה ,גזר ועוד..

Vin diesel
29-04-07, 16:56
מה גזר עכשיו?

StaSus
29-04-07, 17:21
מה גזר עכשיו?

חח מה איתו , אני כל החיים אוכל גזר..

Moshe
29-04-07, 18:02
במסה גזר זה טוב בחיטוב הייתי נמנע
בכל מקרה כל הירקות הם ירקות טובים
בקשר לפירות כדאי לא להרבות בענבים , אבטיח ואננס
פירות שכדאי להרבות : דובדבנים , תותים , אגסים , תפוחים
בננה אפשרי מסביב לאימון

שריר
29-04-07, 18:52
במסה גזר זה טוב בחיטוב הייתי נמנע
בכל מקרה כל הירקות הם ירקות טובים
בקשר לפירות כדאי לא להרבות בענבים , אבטיח ואננס
פירות שכדאי להרבות : דובדבנים , תותים , אגסים , תפוחים
בננה אפשרי מסביב לאימון
אבל בחיטוב חוץ מהבננה ותמרים אחרי האימון עדיף לא לאכול פירות בכלל כי יש בהם הרבה פחמימות וקלוריות לא?

Elevation
29-04-07, 18:56
אבל בחיטוב חוץ מהבננה ותמרים אחרי האימון עדיף לא לאכול פירות בכלל כי יש בהם הרבה פחמימות וקלוריות לא?

אמת ויציב.

Moshe
29-04-07, 19:03
בחיטוב לא מומלץ להרבות בפירות זה נכון , חוץ מבננה ותמרים? , ההפך אני נגד בננה ותמרים בחיטוב אני בעד תפוח ירוק/דובדבנים/אגס/תותים
מסביב לאימון אגס/תפוח בשאר הזמן כל מה שהזכרתי הנ"ל , למה? , Gi נמוך ביותר במיוחד לדובדבנים וקלוריות בהתאם תנסה לאכול פעם כוס של דובדבנים תראה איזה מפוצץ תצא כנ"ל תותים סיבים כמו מים ...

שריר
29-04-07, 19:26
בחיטוב לא מומלץ להרבות בפירות זה נכון , חוץ מבננה ותמרים? , ההפך אני נגד בננה ותמרים בחיטוב אני בעד תפוח ירוק/דובדבנים/אגס/תותים
מסביב לאימון אגס/תפוח בשאר הזמן כל מה שהזכרתי הנ"ל , למה? , Gi נמוך ביותר במיוחד לדובדבנים וקלוריות בהתאם תנסה לאכול פעם כוס של דובדבנים תראה איזה מפוצץ תצא כנ"ל תותים סיבים כמו מים ...
כן זה בשגרה.
אבל אחרי האימון צריך בכוונה חלבונים ופחמימות עם ערך גליקמי בינוני עד גבוה כדי שיכנסו מהר לשרירים ויקפיצו את הסוכר בדם שמאוד נמוך אחרי האימון ולכן בננה ותמרים זה טוב ספציפית אחרי האימון לא?

Moshe
29-04-07, 19:28
כן זה בשגרה.
אבל אחרי האימון צריך בכוונה חלבונים ופחמימות עם ערך גליקמי בינוני עד גבוה כדי שיכנסו מהר לשרירים ויקפיצו את הסוכר בדם שמאוד נמוך אחרי האימון ולכן בננה ותמרים זה טוב ספציפית אחרי האימון לא?
אני דוגל בשיטה של גיל , הרבה חבר'ה פה לא מסכימים עם ההשקפת עולם הזו אבל היא הגיונית ואני גם מאמין בה שבננה היא עמילנית מידי בחיטוב לאחר אימון מספיק תפוח ירוק אחרי אימון

שריר
29-04-07, 19:29
אני דוגל בשיטה של גיל , הרבה חבר'ה פה לא מסכימים עם ההשקפת עולם הזו אבל היא הגיונית ואני גם מאמין בה שבננה היא עמילנית מידי בחיטוב לאחר אימון ומספיק תפוח ירוק אחרי אימון
אתה יכול לחדד לי את התפיסה הזאת כי לא שמעתי עליה וזה מעניין אותי..

to-b
29-04-07, 21:26
כן זה בשגרה.
אם אני לא טועה בבנה יש הרבה קלוריות לא?.. אז בחיטוב לא ממש כדי נכון..?
או שלאכול בננה כדי להיות מלאים ולא לרצות יותר לאכול ?
אני קצת מבולבל..

Moshe
29-04-07, 21:36
בננה ביחס פחמימות - קלוריות
לעומת תפוח באותו היחס לתפוח יש יתרון ועושה אותה העבודה מה גם יש יותר סיבים ומרגישים את זה בבטן

P-a-n-1-c
29-04-07, 21:53
משה תסביר את הקטע למה עדיף תפוח ירוק על תמר?
אחרי אימון צריך פחמ' עם GI גבוה ולתפוח אין ממש.

Elevation
29-04-07, 21:58
כי בחיטוב כל הקפצת אינסולין מיותרת, ואתה לא רוצה כזאת הקפצה מטורפת בחיטוב, אפילו אחרי אימון.

זה בערך מה שגיל אמר לי.

P-a-n-1-c
29-04-07, 21:58
כי בחיטוב כל הקפצת אינסולין מיותרת, ואתה לא רוצה כזאת הקפצה מטורפת בחיטוב, אפילו אחרי אימון.

זה בערך מה שגיל אמר לי.

אבל אחרי אימון אתה כן צריך להקפיץ את האינסולין כדי לסתור את הקורטיזול.

Elevation
29-04-07, 22:01
זה שאפילו פחמימה מורכבת תעשה את זה....

ממש אתמול דיברתי על זה באיזשהו אשכול, ואני כן מסכים שצריך פשוטה אחרי אימון, וזאת אחרי פשוטה... אבל פחמימה פשוטה עושה את זה יפה מאוד, גם בלי הקפצה מטורפת. (אפילו שלמרות שגיל גם רשם לי תפוח ירוק, אני מאורגן על תמרים :whistle: [לטעמי עדיף, חושב כמוך.... רק מנסה להסביר ת'דעה של גיל]).

P-a-n-1-c
29-04-07, 22:03
זה שאפילו פחמימה מורכבת תעשה את זה....

ממש אתמול דיברתי על זה באיזשהו אשכול, ואני כן מסכים שצריך פשוטה אחרי אימון, וזאת אחרי פשוטה... אבל פחמימה פשוטה עושה את זה יפה מאוד, גם בלי הקפצה מטורפת. (אפילו שלמרות שגיל גם רשם לי תפוח ירוק, אני מאורגן על תמרים :whistle: [לטעמי עדיף, חושב כמוך.... רק מנסה להסביר ת'דעה של גיל]).

וואלה דווקא אני זוכר בחיטוב שלי גיל הביא לי תמרים..

Elevation
29-04-07, 22:34
וואלה דווקא אני זוכר בחיטוב שלי גיל הביא לי תמרים..

נסתרות דרכי הגיל.....

P-a-n-1-c
29-04-07, 22:35
נסתרות דרכי הגיל.....

אתה בנאדם טוב. תשאיר אייסיקיו אם בראש שלך :wiggle:

Elevation
29-04-07, 22:40
יש לי מסנג'ר, אני נכנס אליו בקושי, ואייסיקיו שאפילו פחות . אבל הנה:

290071

ItIsElevation@Hotmail.Com

NIRAN
29-04-07, 22:42
פרות לא מומלץ בחיטוב, אני ממליץ על עגלים ובשר כבש.

to-b
30-04-07, 13:13
תודה עזרתם לי מאוד..