PDA

צפה בגרסא המלאה : כמה שאלות לגבי תפריט החיטוב.

יiסי
01-05-07, 00:51
1.מיד אחרי האימון זה מומלץ שאני יאכל בננה וחצי שעה אחרי את הארוחה של החזה עוף והירקות?
2. יש לי בשעה 11 בלילה את הארוחה האחרונה (חבילת טונה במים+ ירקות+ 2 פריכיות אורז)
אני בינתיים שלושה ימים לפי התפריט ואף פעם לא באמת אכלתי את הארוחה הזאת בגלל שבשעה הזאת אני בחוץ עם חברים.. עדיף לאכול אותה לפני שאני יוצא נגיד ב10 או שזה בסדר לאכול אותה גם שאני חוזר ב12 ככה? לדלג לגמרי לא מומלץ נכון?

3. יש לי 121 גרם פחמימות בתפריט בהנחה שאני לא אוכל את הפריכיות אורז זאת אומרת שיש לי פחות (2 פריכיות) אני לא יודע בדיוק כמה פחות... כמה גרם פחמימות זה כבר לא בריא ולא נחשב מאוזן? עד כמה גרם פחמימות אפשר לרדת בלי שתהיה פגיעה בגוף?

יiסי
01-05-07, 01:01
עוד משהו... אם פתאום במהלך היום אתם מרגישים רעב עצבני מה אוכלים? :) 5 מלפפונים?!

SiX PACK
01-05-07, 02:05
1.מיד אחרי האימון זה מומלץ שאני יאכל בננה וחצי שעה אחרי את הארוחה של החזה עוף והירקות?
2. יש לי בשעה 11 בלילה את הארוחה האחרונה (חבילת טונה במים+ ירקות+ 2 פריכיות אורז)
אני בינתיים שלושה ימים לפי התפריט ואף פעם לא באמת אכלתי את הארוחה הזאת בגלל שבשעה הזאת אני בחוץ עם חברים.. עדיף לאכול אותה לפני שאני יוצא נגיד ב10 או שזה בסדר לאכול אותה גם שאני חוזר ב12 ככה? לדלג לגמרי לא מומלץ נכון?

3. יש לי 121 גרם פחמימות בתפריט בהנחה שאני לא אוכל את הפריכיות אורז זאת אומרת שיש לי פחות (2 פריכיות) אני לא יודע בדיוק כמה פחות... כמה גרם פחמימות זה כבר לא בריא ולא נחשב מאוזן? עד כמה גרם פחמימות אפשר לרדת בלי שתהיה פגיעה בגוף?

1. כן זה בסדר.

2. אתה יכול לאכול אותה לפני וגם אחרי ורצוי לא לדלג עליה, תבדוק איזה פרק זמן יותר ארוך ואז תאזן.

3. לא יודע.

Vin diesel
01-05-07, 02:11
1.מה אתה אוכל רק בננה אחרי אימון?תוסיף לזה כ-30 גרם חלבון או אבקת חלבון או טונה במיים..(איפו חלבון נאחוי)? ואת הארוחה המלאה תכאל 45 דקות עד שעה אחרי זה.
2.תאכל ב-12.
3.אם תגיע ל-60 תתחיל לרדת מהפסים...

SiX PACK
01-05-07, 02:13
1.מה אתה אוכל רק בננה אחרי אימון?תוסיף לזה כ-30 גרם חלבון או אבקת חלבון או טונה במיים..(איפו חלבון נאחוי)? ואת הארוחה המלאה תכאל 45 דקות עד שעה אחרי זה.
2.תאכל ב-12.
3.אם תגיע ל-60 תתחיל לרדת מהפסים...

מובן מאליו שהוא אוכל חלבון אתה לא חושב..? דובר על הבננה.... ליוסי יש קצת ידע..

Vin diesel
01-05-07, 02:17
מובן מאליו שהוא אוכל חלבון אתה לא חושב..? דובר על הבננה.... ליוסי יש קצת ידע..
לא מכיר אותו..
שאלות של טירון מה אני יעשה..חחח:jockey:

maya
01-05-07, 04:12

1. כן (בתוספת חלבון)
2 עדיף ב 12 אני חושבת שעדיף במקום הפריכות שומן איכותי , לפריכיות יש אינדקס גלקמי גבוה ואתה צריך ההפך
3 לא פחות מ 75-80 יש לכך סיבה המח ומערכת העצבים מקבלות אנרגיה רק מפחמימות ולא ממזון אחר.
אם אתה רעב במשך היום
מלפפונים או חסה זה בסדר
תכין לך מרק ירקות נקי בלי גזר ובצל
אם יש לך יוגרט בתפריט תקפיא אותו ותאכל כמו ארטיק זה לוקח הרבה זמן לאכול אותו ומעביר את תחושת הרעב
תשתה הרבה אתה יכול להכין לעצמך תה צמחים עם סוכרזית משקה חם נותן הרגשה של שובע
תנסה להעסיק את עצמך יותר במשך היום תלך עם חברים תקרא וכו פחות תחשוב על אוכל

יiסי
01-05-07, 08:25
תודה על התשובות חברה
vin כן ברור אני אוכל בננה+1 טונה במים תמיד אחרי האימון...

תודה six pack , maya ו vin .