PDA

צפה בגרסא המלאה : תפריט שלי

sandrik
01-05-07, 11:10
אז קודם כל אני רוצה לאמר, שהוא לא מדויק, כי בד"כ המקרר בבית ריק=\ אז תמיד יש לי תחליפים לכל ארוחה...:)
וגם אני לא ממש עוקבת אחריו, תמיד אוכלת בפרי אחד יותר או ביוגורט אחד פחות.

בוקר: קפה (לא אוכלת בבוקר כי זה פותח לי תאבון)

אחר כך בבצפר אני לומדת 8-9 שעות או 6-7,
יום קצר(6-7) אני מביאה 2 פירות ו2 יוגורטים.
יום ארוך(8-9) אני מביאה 2 פירות 2 יוגורטים וסלט ירקות עם חיתכת לחם קל(לא תמיד מביאה לחם)
או במקום הסלט מביאה סנדוויץ' עם קוטג'\טונה.

אחרי בצפר בצהריים(שעה וחצי-שעתיים לפני אימון) תפו"א עם טונה.

ואז פרי.

ואז אני הולכת לאימון(שזה 40 דקות הליכה לשם)
אימון הולך שעתיים-שלוש (תלוי אם אני עושה ארובי)
ואז חוזרת הביהת אחרי אימון או
קופסת קוטג'3%\2 יוגורטים
או
סלט ירקות עם ביצה\גבינה בולגרית (או שניהם יחד) (לפעמים עם לחם קל, לעיטים רחוקות)
או
טונה עם חתיכת לחם קל

ואז פרי.

חשוב לציין שאני לא תמיד שומרת עליו,

ויש לי לפחות פעמיים בשבוע צ'יטים.. למשל היום על הבוקר במקום לשתות רק קפה, אכלתי עוד 4 קוביות שוקולד מריר :disgust:

אני יודעתשאני צריכה להפסיק עם כל הצ'יטים בשביל התוצאות...

אבל ככה, מה דעתכם?
ואל תגידו שאני אוכלת מעט כי זה בערך 1200 קלוריות ביום

Vin diesel
01-05-07, 11:20
את אוכלת מעט.

sandrik
01-05-07, 11:22
את אוכלת מעט.
אני רוצה לרזות

Vin diesel
01-05-07, 11:24
אני רוצה לרזות
כולם רוצים.
ארוחת בוקר זה אחת הארוחות הכי חשובות בתפריט את חייבת לאכול בה.

nati10
01-05-07, 11:57
אין דבר כזה אוכלת מעט ורוצה לרזות לאכול מעט זה לא הדרך להתחטב את צריכה לבנות תפריט נורמלי לחיטוב ולשמור עליו את תגיעי לתוצאות מהר מאוד. תקראי את המאמרים שיש באתר ותבני לך תפריט לפי זה ותכתבי אותו פה נעזור לך.
אימון שעתיים שלוש?? לא יודע איך את מתאמנת אבל אימון כזה זה אימון לא נכון לא משנה באיזה תוכנית את עובדת הזמן של אימון לא אמור לעלות על שעה וחצי מקסימום. אמרת ש40 ד'ק זה הליכה? את יכולה שזה יהיה הארובי שלך לא חייב הליכון.
עוד משו ארוחת בוקר זאת ארוחה מאוד חשובה כי בלילה את יושנת ולא אוכלת כלום ובבוקר חייב לאכול חלבון שיחפה על מה שהיה בלילה.

sandrik
01-05-07, 12:00
אין דבר כזה אוכלת מעט ורוצה לרזות לאכול מעט זה לא הדרך להתחטב את צריכה לבנות תפריט נורמלי לחיטוב ולשמור עליו את תגיעי לתוצאות מהר מאוד. תקראי את המאמרים שיש באתר ותבני לך תפריט לפי זה ותכתבי אותו פה נעזור לך.
אימון שעתיים שלוש?? לא יודע איך את מתאמנת אבל אימון כזה זה אימון לא נכון לא משנה באיזה תוכנית את עובדת הזמן של אימון לא אמור לעלות על שעה וחצי מקסימום. אמרת ש40 ד'ק זה הליכה? את יכולה שזה יהיה הארובי שלך לא חייב הליכון.
עוד משו ארוחת בוקר זאת ארוחה מאוד חשובה כי בלילה את יושנת ולא הוכלת כלום ובבוקר חייב לאכול חלבון שיחפה על מה שהיה בלילה.

האימון לוקח 3 שעות מכמה סיבות,

בהתחלה אני עושה 10 דקות מתיחות ואז 5 דקות ריצת חימום. זה כבר 15 דקות.

ואז למשל א אני עובדת על רגליים, נאי עושה את כל התרגילים האפשריים שאני יכולה לעשות,
( 7 תרגילים שונים) וכל תרגיל זה 20 חזרות של 4 סטים(משקל קטן כמובן)

ויש תרגילים כמו מכרה עם משקולת מעל הגב,
שצריך לעשות 4 סטים של עשרים לכל רגל בנפרד.

ונגיד לפני שאני עוברת מהרגליים לגב, אני עושה 5 6 דקות מנוחה שותה מים ויושבת.

וכמובן לפעמים צריך גם לחכות שהמכשירים יתפנו מדי פעם, שזה גם דורש ממני דקות בודדות פה ושם

nati10
01-05-07, 12:06
האימון לוקח 3 שעות מכמה סיבות,

בהתחלה אני עושה 10 דקות מתיחות ואז 5 דקות ריצת חימום. זה כבר 15 דקות.

ואז למשל א אני עובדת על רגליים, נאי עושה את כל התרגילים האפשריים שאני יכולה לעשות,
( 7 תרגילים שונים) וכל תרגיל זה 20 חזרות של 4 סטים(משקל קטן כמובן)

ויש תרגילים כמו מכרה עם משקולת מעל הגב,
שצריך לעשות 4 סטים של עשרים לכל רגל בנפרד.

ונגיד לפני שאני עוברת מהרגליים לגב, אני עושה 5 6 דקות מנוחה שותה מים ויושבת.

וכמובן לפעמים צריך גם לחכות שהמכשירים יתפנו מדי פעם, שזה גם דורש ממני דקות בודדות פה ושם
אז לא רק שהתפריט שלך לא טוב גם התוכנית שלך בכלל לא טובה כי 7 תרגילים על הרגליים זה מיותר אז סתם עובדת יותר מדי כי את רוצה להגיע לתוצאות אבל לא ככה עובדים 4 תרגילים לרגליים יספיקו לך. ואם את הולכת 40 דק למכון זה יותר מחימום את לא צריכה לעשות חימום רק מתיחות ותתחילי.

sandrik
01-05-07, 12:12
אז לא רק שהתפריט שלך לא טוב גם התוכנית שלך בכלל לא טובה כי 7 תרגילים על הרגליים זה מיותר אז סתם עובדת יותר מדי כי את רוצה להגיע לתוצאות אבל לא ככה עובדים 4 תרגילים לרגליים יספיקו לך. ואם את הולכת 40 דק למכון זה יותר מחימום את לא צריכה לעשות חימום רק מתיחות ותתחילי.
רגליים זה מקום מאוד בעייתי אצליי...

קודם כל הגנים שלי ברגליים ממש גרועים, הדבר הטוב היחיד בהן זה שהרגליים שלי ארוכות.

אבל ככזה הן לא דקות הן עבות וגם הרב שומן,
מה שגורם לשומן בישבן...

מאז שהתחלתי להתאמן הן נראות יותר טוב... כפי שהבנתי רגליים דקות בחיים לא יהיו לי, אז אם כבר הן גדולו ש לפחות יהיו חטובות,שיהיו קשות ומתוחות ולא מתדלדלות

nati10
01-05-07, 12:28
רגליים זה מקום מאוד בעייתי אצליי...

קודם כל הגנים שלי ברגליים ממש גרועים, הדבר הטוב היחיד בהן זה שהרגליים שלי ארוכות.

אבל ככזה הן לא דקות הן עבות וגם הרב שומן,
מה שגורם לשומן בישבן...

מאז שהתחלתי להתאמן הן נראות יותר טוב... כפי שהבנתי רגליים דקות בחיים לא יהיו לי, אז אם כבר הן גדולו ש לפחות יהיו חטובות,שיהיו קשות ומתוחות ולא מתדלדלות
ה 7 תרגילים האלו לא יעזרו לך לחטב את הרגליים אם תתאמני נכון ותאכלי נכון כמו שצריך את תראי שלא יהיה שום שומן מיותר את רק תרדי באחוזי שומן והגוף יותר יתחטב.
תעשי 4 תרגילים זה מספיק לך כל תרגיל 3 4 סטים ואת מסודרת. וכמובן כל זה עם תזונה נכונה תפריט כמו שצריך.

sandrik
01-05-07, 12:30
ה 7 תרגילים האלו לא יעזרו לך לחטב את הרגליים אם תתאמני נכון ותאכלי נכון כמו שצריך את תראי שלא יהיה שום שומן מיותר את רק תרדי באחוזי שומן והגוף יותר יתחטב.
תעשי 4 תרגילים זה מספיק לך כל תרגיל 3 4 סטים ואת מסודרת. וכמובן כל זה עם תזונה נכונה תפריט כמו שצריך.

אני מאוד רוצה להתחיל לרדת באחוז השומן.

הפעם היחידה שהצלחתי לרדת בו זה היה כשהפסקתי לאכל והייתי עושה כל יום שעה ריצה.

אבל מיד שהתחלתי שוב לאכל כמו בנאדם עליתי את כל מה שהצלחתי לרדת.

הגעתי למכון כושר במשקל 58,
ירדתי ל53
ועכשיו שוב עליתי ל58

nati10
01-05-07, 12:32
את רוצה להתחיל לרדת באחוז שומן?? תתחילי לאכול זה רק האוכל יעשה את העבודה ברגע שאת לא אוכלת כלום ועושה אירובי כמו שעשית שריר מתפרק ובגלל זה ירדת במשקל ירידה של שריר שזה לא מה שאת צריכה.
ויש לך פה מאמר של גיל לחיטוב תקראי אותו מאוד יעזור לך:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=108&CategoryID=81

שריר בתחת
01-05-07, 12:35
ראיתי שמישהוא כתב שעה ורבע גג זה נכון רק לגבי המישקולות אחרי זה את יכולה לעשות גם 40 דקות ריצה זה בסדר

רק במישקולות לא לעבור את ה שעה ורבע

איפה החלבון בתפריט שלך ח?
יש פה רק 40 גרם חלבון מה זה ? מה את מיסטלבת

ahtung
01-05-07, 12:35
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=108&CategoryID=81&Page=1
קריאה מהנה ובהצלחה

nati10
01-05-07, 12:37
ראיתי שמישהוא כתב שעה ורבע גג זה נכון רק לגבי המישקולות אחרי זה את יכולה לעשות גם 40 דקות ריצה זה בסדר

כן גם נכון אבל יש לה גם הליכות הבית של 40 ד'ק כל כיוון.

sandrik
01-05-07, 12:52
כן גם נכון אבל יש לה גם הליכות הבית של 40 ד'ק כל כיוון.
לא תמיד, כשאני מסיימת אימון בשעה מאוחרת ואני מתאמנת בלי אמא אז אני לוקחת אוטובוס...

ולפעמים כשאני רוצה ליסוע ישר אחרי בצפר לאימון גם לוחקת ישר אוטובוס מהמקיף

sandrik
01-05-07, 12:52

איפה החלבון בתפריט שלך ח?
יש פה רק 40 גרם חלבון מה זה ? מה את מיסטלבת

יש לי 2-3 יוגורטים ביום
קופסת קוטג' טונה האמ לפעמים גם גבינה בולגרית וביצה.. חח תקרא :1eye:

nati10
01-05-07, 13:10
יש לי 2-3 יוגורטים ביום
קופסת קוטג' טונה האמ לפעמים גם גבינה בולגרית וביצה.. חח תקרא :1eye:
זה לא מספיק.

sandrik
01-05-07, 13:20
זה לא מספיק.
לאן אני אדחף עוד אוכל...

היום אכלית בבוקר קפה+4 קוביות שוקולד מריר (טוב נו זה חד פעמי)

אחר כך בננה ותפח

יוגורט

עכשיו אני הולכת להכין לעצמי תפ"וא עם טונה

לפני אימון עוד תפוח או בננה.

אחרי אימון קופסת קוטג' אני אוכל או סלט ירקות עם בולגרית... נראה כבר

Amit
01-05-07, 13:23
לאן אני אדחף עוד אוכל...

היום אכלית בבוקר קפה+4 קוביות שוקולד מריר (טוב נו זה חד פעמי)

אחר כך בננה ותפח

יוגורט

עכשיו אני הולכת להכין לעצמי תפ"וא עם טונה

לפני אימון עוד תפוח או בננה.

אחרי אימון קופסת קוטג' אני אוכל או סלט ירקות עם בולגרית... נראה כבר
תפסיקי להקשיב לתזונאים של קופת חולים ותתחילי לאכול חלבון לא כמו גברים אבל עדיין יותר ממה שאת אוכלת

Bullet
01-05-07, 13:32
את צריכה יותר חלבון, פחות פחממות ויותר שומן

יiסי
01-05-07, 13:45
לזה את קוראת לאכול???
תפריט גרוע מאוד אם אפשר לקרוא לזה תפריט בכלל... אז מה אם אכלת שוקולד מריר אין סיבה להיכנס בגלל זה לסרטים יופי עברנו.. אני ביום העצמאות דפקתי 4 פיתות עמוסות חומוס שומנים ואליה של כבש... מה לעשות? מה אני יקיא? מה אני דוגמנית? לא נורא עוברים.. אז אותו יום נתתי אירובי יותר חזק מכול יום בתקווה שזה יעזור קצת.. אסור להקצין שום דבר בחיים הכול לקחת בפרופרוציות.... במיוחד בגיל ההתבגרות (אני מניח שאת בגיל ההתבגרות) את צריכה להכניס לגוף כמויות סבירות של פחמימות שומנים וחלבונים ... תכיני לעצמך תפריט מאורגן שמתאים לכמויות שלך באוכל תחשבי אותו במחשבון תזונה באינטרנט ותכתבי אותה פה בצורה מקצועית זה מה שמוריד באחוזי שומן התמדה ותזונת ברזל.. לא תפריט התאבדות כמו שאת אוכלת.

P-a-n-1-c
01-05-07, 13:46
התוכי שלי אוכל יותר :\
תקראי מאמרים..

sandrik
01-05-07, 13:52
את צריכה יותר חלבון, פחות פחממות ויותר שומן
אני לא אוכלת הרבה פחמימות האמת... ושומן מספיק לי ביותררר:1eye:

sandrik
01-05-07, 13:57
לזה את קוראת לאכול???
תפריט גרוע מאוד אם אפשר לקרוא לזה תפריט בכלל... אז מה אם אכלת שוקולד מריר אין סיבה להיכנס בגלל זה לסרטים יופי עברנו.. אני ביום העצמאות דפקתי 4 פיתות עמוסות חומוס שומנים ואליה של כבש... מה לעשות? מה אני יקיא? מה אני דוגמנית? לא נורא עוברים.. אז אותו יום נתתי אירובי יותר חזק מכול יום בתקווה שזה יעזור קצת.. אסור להקצין שום דבר בחיים הכול לקחת בפרופרוציות.... במיוחד בגיל ההתבגרות (אני מניח שאת בגיל ההתבגרות) את צריכה להכניס לגוף כמויות סבירות של פחמימות שומנים וחלבונים ... תכיני לעצמך תפריט מאורגן שמתאים לכמויות שלך באוכל תחשבי אותו במחשבון תזונה באינטרנט ותכתבי אותה פה בצורה מקצועית זה מה שמוריד באחוזי שומן התמדה ותזונת ברזל.. לא תפריט התאבדות כמו שאת אוכלת.
אני אשמח לכתוב פה תפריט מאורגן,
אבל תסבירו לי איך לכתוב ואיך לעשות, אני אשמח לקבל עצות, כי נמעס לי להתאמן בחדר כושר ולא לראות תוצאות, אני מתאמנת המון ונראה לי שהתזונה פשוט דופקת לי הכל, אני מפחדת שמה שאני עושה זה ביזבוז זמן

sandrik
01-05-07, 13:57
תפסיקי להקשיב לתזונאים של קופת חולים ותתחילי לאכול חלבון לא כמו גברים אבל עדיין יותר ממה שאת אוכלת
לא זה לא של קופת חולים:)

זה מהשכל החכם שלי:blush:

Vee
01-05-07, 14:20
אחותינו, אולי התגובה שלי לא הכי במקום - אבל באמת, למה את צריכה חיטוב ?
אני חושב שרוב הגברים יגידו לך שבחורה עם 9% שומן וקוביות זה קצת turnoff, ואת נראית מצויין כמו שאת עכשיו.
אבל בכל מקרה, אם את עושה את זה בשביל עצמך - אז לבריאות, שיהיה לך בהצלחה.

sandrik
01-05-07, 14:22
אני חושב שרוב הגברים יגידו לך שבחורה עם 9% שומן וקוביות זה קצת turnoff, ואת נראית מצויין כמו שאת עכשיו.
בחיים לא אצליח לרדת ל9% אני בספק אם אצליח לרדת בכלל ל14%

בכל מקרה אני עובדת לא מעט עם משקולות, אני עושה המון בטן וכבר אני מרגישה שהיא קשה, ויש לי 2 קוביות למעלה, ואת הפסים האלו בצדדים...אבל כל האיזור למטה בגלל השומן לא רואים את התוצאותץ

כנ"ל ברגליים.

השומן פשוט מסתיר את העבודה

sandrik
01-05-07, 14:22
טוב זזתי לאימון ידיים כתפיים ובטן:) אשמח לעוד תגובות

nati10
01-05-07, 14:41
אין מצב שהיא תרד ל 9 % שומן שבת יורדת מתחת ל 16% זה כבר יותר מדי.

nati10
01-05-07, 14:43
שמעי יש לך בנעוץ פה מדריך לחיטוב ויש שמה כמה תפריטים לחיטוב תסתכלי בהם תראי מה מתאים לך תעלי אותו לפה ונעזור לך איתו רק ככה את תראי תוצאות כי מה שאת עושה עכשיו את הולכת עם הראש בקיר ותוצאות יהיה לך קשה לראות.

gman
01-05-07, 14:47
הכי חשוב בתפריט זה לא מה אוכלים, אלא הקלוריות והיחס שומן:חלבון:פחמימה...
מאזן קלורי שלילי יביא לירידה במשקל, וחיובי לעליה...
הקטע הוא שצריך לעשות את זה נכון, וכשמאבדים משקל לא לאבד שריר אלא רק שומן, וכשעולים לעלות רק שריר ולא שומן...

Amit
01-05-07, 14:52
לא זה לא של קופת חולים:)

זה מהשכל החכם שלי:blush:
אל תיעלבי אבל כנראה שהוא לא כל כך חכם:whistle:
בכל אופן אני אוכל יותר בארוחת בוקר בחיטוב:ph34r:

Moshe
01-05-07, 15:07
אין מה להגיב את לא רוצה להקשיב למה שהאנשים פה אומרים , את הולכת ראש בקיר ולא מבינה את המסר הכללי , לא תאכלי ותתאמני כמו שאת מתאמנת = לא רק שלא תאבדי שומן גם תאבדי שריר האפקט שזה יוצר ממש לא נעים .
יש לך מגוון מאמרים באתר תתחילי מזה , אין דבר כזה "יש לי רגליים גדולות וזה בגנים"
יש דבר כזה להביא תירוצים בשביל לא להשלים מטרה , אין כזה דבר בן אדם שמן יש כזה דבר בן אדם עצלן וחסר כוח רצון (לא שאני אומר שאת כזו , אלו דוגמאות).
לעשות אימון של 3 שעות + הליכה של 40 דקות ותפריט כמו שלך עדיף לאכול כל היום ג'אנק ,
שיהיה לך בהצלחה.

Bodybuilder
01-05-07, 15:22
אז ככה בואי נתחיל !

1)את שוקלת 58 קילו ז"א את צריכה 1.2 עד 1.5 ג' חלבון ביום לכול קילו משקל גוף (בת נכון ?:huh: ) חח
2)פחמימות - התפריט שלך חיב להאכיל פחמימות,בתור האתחלה את כמות הפחמימות לחשב פשות מאוד הינה הדרך הפשותה ביותר:

תכפלי את כמות החלבון ב 1.5 = ותקבלי את כמות הפחמימות ההתחלתית שאת צריכה להוסיף לתפריט, ז"א
1)את שוקלת 58 קילו,אתה עושה 58 כפול 1.5 (זאת רק דוגמא דוגמא) ואת מקבלת 87 (כמות החלבון היומית שאת צריכה לאכול)
2)אחרי שקיבלנו את כמות החלבון היומית שאת צריכה לצרוך ביום בואי נעבור לפחמימות
87(כמות החלבון) מכפילים ב 1.5 ומקבלים את כמות הפחמימות שאת צריכה לאכול ביום
זה יוצא 130 ג' פחמימות ביום
3)עוברים לשלב הבא "שומן"
את צריכה לזכור דבר 1 חשוב,לא משנה את בחיטוב או בעליה במסה התפריט שלך חיב להאכיל לפחות 15 % קלוריות משומן !
ז"א

87 חלבון - זה 356 קלוריות
130 פחמימות - זה 533 קלוריות
533 + 356 יוצא לך 890 קלוריות
אכשיו תוסיפי לתפריט שלך 15-20 % שומן והינה קבלת את השומן
בארך 30-40 ג' שומן, (אין לי כח לחשב מדויק אכשיו)...

אז מה שיצא זה 356 ק' חלבון
533 ק' פחמימות
ובארך 300 + - קלוריות משומן !

ארוחת בוקר וארוחה לפני שינה זה 2 הארוחות הכי חשובות שעסור לדלג עליהן בשום פנים ואופן,(אבל בשוילי כול ארוחה חשובה)

------------------------------------------
אכשיו בקשר לאימונים שלך,תזכרי חוק מאוד חשוב (לא נתחיל להיכנס לפרטים קטנים אכשיו אני יגיד בקצרה)
1)אימון אנאירובי (אימון מישקולות) חיב להימשך לא יותר משעה וחצי
2)אירובי - תלוי כמה ק' את רוצה לשרוף "אבל אין טעם להגזים אם יש תפריט מסודרת שמתאימ לאירובי"

3) בהצלחה אני רץ לאכול !

Bodybuilder
01-05-07, 15:25
אה ועוד משהו

AMIT מה קרה למוניטין שלך :wacko: :huh: :blink:

sandrik
01-05-07, 21:20
אז ככה בואי נתחיל !

1)את שוקלת 58 קילו ז"א את צריכה 1.2 עד 1.5 ג' חלבון ביום לכול קילו משקל גוף (בת נכון ?:huh: ) חח
2)פחמימות - התפריט שלך חיב להאכיל פחמימות,בתור האתחלה את כמות הפחמימות לחשב פשות מאוד הינה הדרך הפשותה ביותר:

תכפלי את כמות החלבון ב 1.5 = ותקבלי את כמות הפחמימות ההתחלתית שאת צריכה להוסיף לתפריט, ז"א
1)את שוקלת 58 קילו,אתה עושה 58 כפול 1.5 (זאת רק דוגמא דוגמא) ואת מקבלת 87 (כמות החלבון היומית שאת צריכה לאכול)
2)אחרי שקיבלנו את כמות החלבון היומית שאת צריכה לצרוך ביום בואי נעבור לפחמימות
87(כמות החלבון) מכפילים ב 1.5 ומקבלים את כמות הפחמימות שאת צריכה לאכול ביום
זה יוצא 130 ג' פחמימות ביום
3)עוברים לשלב הבא "שומן"
את צריכה לזכור דבר 1 חשוב,לא משנה את בחיטוב או בעליה במסה התפריט שלך חיב להאכיל לפחות 15 % קלוריות משומן !
ז"א

87 חלבון - זה 356 קלוריות
130 פחמימות - זה 533 קלוריות
533 + 356 יוצא לך 890 קלוריות
אכשיו תוסיפי לתפריט שלך 15-20 % שומן והינה קבלת את השומן
בארך 30-40 ג' שומן, (אין לי כח לחשב מדויק אכשיו)...

אז מה שיצא זה 356 ק' חלבון
533 ק' פחמימות
ובארך 300 + - קלוריות משומן !

ארוחת בוקר וארוחה לפני שינה זה 2 הארוחות הכי חשובות שעסור לדלג עליהן בשום פנים ואופן,(אבל בשוילי כול ארוחה חשובה)

------------------------------------------
אכשיו בקשר לאימונים שלך,תזכרי חוק מאוד חשוב (לא נתחיל להיכנס לפרטים קטנים אכשיו אני יגיד בקצרה)
1)אימון אנאירובי (אימון מישקולות) חיב להימשך לא יותר משעה וחצי
2)אירובי - תלוי כמה ק' את רוצה לשרוף "אבל אין טעם להגזים אם יש תפריט מסודרת שמתאימ לאירובי"

3) בהצלחה אני רץ לאכול !

אוקי,
אז החלטתי שמהיום אני אוכלת ארוחת בוקר קוטג'\יוגורט

ואחרי אימון נאי אוכלת גם סלט וגם חצי קופסת קוטג' :)

אליאב קרייסלר
01-05-07, 21:39
אוקי,
אז החלטתי שמהיום אני אוכלת ארוחת בוקר קוטג'\יוגורט

ואחרי אימון נאי אוכלת גם סלט וגם חצי קופסת קוטג' :)

יופי שהחלטת להקשיב למה שאומרים לך ולא ללכת עם הראש בקיר יחסית למורדת בגיל ההתבגרות את מאוד בוגרת =]

ועוד משהו חשבת על לנסות קריאטין מתישהו? חח

Dino Psaras
01-05-07, 21:43
וואלק אם הייתי יודע שזה מה שאת אוכלת והייתי רואה אותך במקיף היה לא טוב..:whistle:

הייתי דוחף לך בכוח בגט של ששון מאשר לא לכול כלום בבוקר! בשביל זה מסדרים תפריט נורמלי שתרזי איתו כמו גדולה, ושיהיה פרוס על כל היום.

sandrik
01-05-07, 21:54
וואלק אם הייתי יודע שזה מה שאת אוכלת והייתי רואה אותך במקיף היה לא טוב..:whistle:

הייתי דוחף לך בכוח בגט של ששון מאשר לא לכול כלום בבוקר! בשביל זה מסדרים תפריט נורמלי שתרזי איתו כמו גדולה, ושיהיה פרוס על כל היום.
באגט של ששון? לא מתקרבת לרעל הזההה!!
לחם לבן באורך חצי מטר עם נקניק צ'יפס ק'טשופ וסלט?!!! התאבדות אחי :blink:

sandrik
01-05-07, 21:58
יופי שהחלטת להקשיב למה שאומרים לך ולא ללכת עם הראש בקיר יחסית למורדת בגיל ההתבגרות את מאוד בוגרת =]

ועוד משהו חשבת על לנסות קריאטין מתישהו? חח
א. מזה קריאטין?

ב.
התפריט שלי קצת השתנה לא בהרבה, אני חושבת עוד לעשות לו כמה תיקונים. בכל מקרה.

בוקר: יווגורט\קוטג'

בצפר(יום קצר) 2 יוגורטים +שתי פירות
(יום ארוך) 2 יגורטים+שתי פירות+סלט ירקות עם גבינה בולגרית

צהריים)16:00:פירה עם טונה

לפני אימון פרי. 17:00

ישר אחרי אמון 20:00 פרי

ערב 20:30 סלט עם ביצה וגבינה בולגרית עם חתיכת לחם קל

22:00 חצי קופסת קוטג'.

המממ... מה דעתכם?

Moshe
01-05-07, 22:03
תזכירי לי מה רע בלחם לבן?
לחם לבן VS לחם מלא כולה ויטמנים ומינרלים וסיבים תזונתיים שתוקעים אותך ליותר זמן זה הכל זה לא רעל ולא בטיח

בקשר לתפריט שלך , אין שומן איכותי בתפריט , אין מספיק פחמימות בתפריט

אליאב קרייסלר
01-05-07, 22:10
שניה , סנדריק רוצה להגיע להיות מיס פיטנס??!?!
מגניב:jockey:

Dino Psaras
01-05-07, 22:18

האמת? הבגאטים שלו יכולים להיות לפעמים שימושיים!

היום למשל הייתי אמור ללמוד עד 8, אז נתנו לנו באגטים חינם, לי אין מצב ללכת הבייתה לאכול ולחזור ומד שני זה מתמטיקה אני לא יוותר (וגם לא ילמד עד 8 חח אבל עד 3).

אז פשוט לקחתי באגט, הוא שם לי טונה (קצת יותר מ-100 גרם נראה לי), קצת חומוס וקצת טחינה שזה שומן איכותי, וקצת סלט ירקות..

עכשיו כולה אכלתי 20 פחמימות יותר בגלל הבאגט, זה לא כזה נורא מדי פעם!

m0she
01-05-07, 22:20
sandrik , תחשבי ותרשמי כמה קלוריות , פחמימות , שומנים וחלבונים יש בתפריט.

sandrik
01-05-07, 22:26
שניה , סנדריק רוצה להגיע להיות מיס פיטנס??!?!
מגניב:jockey:

למה לא?:)

הכי יפהה.

יותר יפה מבודיסילדרית שנראת כמו גבר,
יותר יפה מסתם שמנה
או סתם רזה

sandrik
01-05-07, 22:28
האמת? הבגאטים שלו יכולים להיות לפעמים שימושיים!

היום למשל הייתי אמור ללמוד עד 8, אז נתנו לנו באגטים חינם, לי אין מצב ללכת הבייתה לאכול ולחזור ומד שני זה מתמטיקה אני לא יוותר (וגם לא ילמד עד 8 חח אבל עד 3).

אז פשוט לקחתי באגט, הוא שם לי טונה (קצת יותר מ-100 גרם נראה לי), קצת חומוס וקצת טחינה שזה שומן איכותי, וקצת סלט ירקות..

עכשיו כולה אכלתי 20 פחמימות יותר בגלל הבאגט, זה לא כזה נורא מדי פעם!
ללמוד עד 8? לא נורמלי.
אני הייתי מבריזה:1eye:

היום הייתי צלריה ללמוד עד 5 וחצי...אבל בחור אחד שמאמן אותי מגיע ב4... ובערב הכל תפוס.

אז הברזתי היום רק בגלל האימון :1eye:

אני הייתי אוכלת את הבאגטים שלו כללללללללללללללללללללל כיתה ז,
יעני שנה שלמה
כל יום-כן, אפילו יום שישי,

באגט+קולה

:blush: חוטאת

Dino Psaras
01-05-07, 22:37
חח כתבתי שהלכתי ב-3 (ובשבילי זה יותר מדי מאוחר :ph34r: ) אני בנאדם שב-11 בבוקר מרגיש כאילו הוא היה שבוע בבצפר..

עד השנה, איזה שנתיים הייתי אוכל כל יום 2 באגטים + 2 פחיות, בחישוב מהיר זה בסביבות 7000 אלף שקל..

Bullet
01-05-07, 22:56
יואב, למה מביאים לכם בגטים חינם?

Dino Psaras
01-05-07, 23:02
כשיש יום ארוך (עד 5 למשל), כל אחד מקבל באגט+פחית..

sandrik
01-05-07, 23:03
מה?!!!?!!? בטח רק לכיתות אומץ !$#%@#$% אתם מניאקים חחחחחחחחח#@$@#

תמיד מפלים!
עושים הפליה בין המדעיות לטיפשים D:

Bullet
01-05-07, 23:05
מה?!!!?!!? בטח רק לכיתות אומץ !$#%@#$% אתם מניאקים חחחחחחחחח#@$@#

תמיד מפלים!
עושים הפליה בין המדעיות לטיפשים D:
נכון מאוד. אנחנו היינו לומדים עד 5 המון פעמים, ואף אחד לא הביא לנו אוכל חינם.
כיתות יא' השנה לומדים בכלל עד 6, ולא מביאים להם כלום. :disgust:

Dino Psaras
01-05-07, 23:32
תרגעו..:nonono:

המורה שלנו משלמת את זה מכספה הפרטי.

Bullet
01-05-07, 23:35
מה שמזכיר לי, היום אכלתי אני ועוד 8 איש באווזי, על חשבונו הפרטי של המורה לפיסיקה הידוע לשמצה. אחח, אוכל הרבה יותר טעים כשהוא חינמי!

sandrik
01-05-07, 23:36
נכון מאוד. אנחנו היינו לומדים עד 5 המון פעמים, ואף אחד לא הביא לנו אוכל חינם.
כיתות יא' השנה לומדים בכלל עד 6, ולא מביאים להם כלום. :disgust:
אתה איתי במקיף?><

sandrik
תרגעו..:nonono:

המורה שלנו משלמת את זה מכספה הפרטי.
פיייי
אצלינו יוסי קראבוני זובי משלם עלינו שקל:1eye:

Bullet
אתה איתי במקיף?><
כן, אבל לא אשאר שם יותר מדי זמן. אני יב'

sandrik
01-05-07, 23:41
כן, אבל לא אשאר שם יותר מדי זמן. אני יב'
מדעית?><

:):):):) אני דורשת מחר שלום ממך!

Bullet
01-05-07, 23:45
מדעית, כן. ובקשר לתפריט, אם את עושה חיטוב, תוסיפי חלבון ותורידי פחממות. ותקראי את מדריך החיטוב של משה

Amit
02-05-07, 07:27
אה ועוד משהו

AMIT מה קרה למוניטין שלך :wacko: :huh: :blink:
המנהלים לא אוהבים אותי:cry_1: :cry_1: :cry_1:

PsiX
02-05-07, 09:39
אני מאוד רוצה להתחיל לרדת באחוז השומן.

הפעם היחידה שהצלחתי לרדת בו זה היה כשהפסקתי לאכל והייתי עושה כל יום שעה ריצה.

אבל מיד שהתחלתי שוב לאכל כמו בנאדם עליתי את כל מה שהצלחתי לרדת.

הגעתי למכון כושר במשקל 58,
ירדתי ל53
ועכשיו שוב עליתי ל58
מספיק גם 2-3 מכשירים לרגליים למה השריר מתפתח מהר משריר אחר..ארוחת בוקר את חייבת, תחשבי ככה עם בין הארוחה שלך יש הפסקה של 3 וחצי שעות אז בין ארוחה אחרונה לבין ארוחת בוקר עוברות לפחות 6 שעות.
ומזה 4 סטים של 20 ?? זה יותר עובד על סבולת מאשר על חיטוב, עדיף לעשות 3 סטים מ12 עד 15 חזרות ובין דקה לדקה וחצי של מנוחה עם את רוצה חיטוב.

Amit
02-05-07, 09:40
מספיק גם 2-3 מכשירים לרגליים למה השריר מתפתח מהר משריר אחר..ארוחת בוקר את חייבת, תחשבי ככה עם בין הארוחה שלך יש הפסקה של 3 וחצי שעות אז בין ארוחה אחרונה לבין ארוחת בוקר עוברות לפחות 6 שעות.
ומזה 4 סטים של 20 ?? זה יותר עובד על סבולת מאשר על חיטוב, עדיף לעשות 3 סטים מ12 עד 15 חזרות ובין דקה לדקה וחצי של מנוחה עם את רוצה חיטוב.
עדיף כבר לעבוד על עיצוב ופיסול ב15 חזרות לא ככה?:whistle:

PsiX
02-05-07, 09:43
צודק

Amit
02-05-07, 09:45
צודק
חח חשבתי שצחקת אין קשר בין 15 חזרות לחיטוב אולי אם אתה עובר אימון ריקון גליגוקן אם יש לך כוח קרא קצת מאמרים

PsiX
02-05-07, 09:50
חח חשבתי שצחקת אין קשר בין 15 חזרות לחיטוב אולי אם אתה עובר אימון ריקון גליגוקן אם יש לך כוח קרא קצת מאמרים
יכול להיות לא מתווכח כפי שאני יודע חיטוב נושא רחב יש הרבה דרכים.

Yoggie
02-05-07, 10:27
סנדרה, יש סיבה שהעלת לפה את התפריט שלך, אני מניח כי את צריכה קצת עזרה ורוצה להגיע למטרה מסוימת. עברתי קצת על ההודעות שלך וזה נראה כאילו את מנסה לשכנע את עצמך. בולט (יעקב) כתב לך שאת צריכה להגביר את מינון החלבון והשומן ולהוריד את הפחמימות ויש כתבת לו בחזרה שיש לך מספיק שומן. בלי להתנשאת צברנו קצת קצת ידע שנוכל לבוא ולעזור לך איתו. אבל תני לזה צ'אנס...
יש דברים שנראים לפעמים בעיני מי שמתבונן מבחוץ כאבסורדים, כמו למשל זה שאני עכשיו בחיטוב, אוכל כל שעתיים וחצי וסך הקלוריות היומי שלי הוא 3000.
הרבה בחורות חושבות שהשיטה הטובה ביותר היא להקיא או לא לאכול כלום ועם זה הן ירזו. מה שהן עושות זה נזק אדיר לגוף. במיוחד נערות מתבגרות בגילך שרמות תקניות דרושות לכל הפעילות ההורמונלית השוצפת וגואה. בשיטות האלו הן לא יצליחו לשמור על מה שצברו ויגיעו מהר מאוד למצב של חולי וחולשה. התורה כבר קיימת, מבוססת על מחקרים ועובדות וכל מה שנשאר זה לאמץ אותה ולהתחיל ליישם. יכול להיות שבהתחלה תצטרכי קצת לעשות על עצמך ניסוי וטעיה אבל רק כך תגיעי לתוצאות שאת רוצה בזמן הקצר ביותר בצורה בריאה ונכונה. תקשיבי למה שכתבו לך פה.

שיהיה בהצלחה.

sandrik
02-05-07, 10:37
סנדרה, יש סיבה שהעלת לפה את התפריט שלך, אני מניח כי את צריכה קצת עזרה ורוצה להגיע למטרה מסוימת. עברתי קצת על ההודעות שלך וזה נראה כאילו את מנסה לשכנע את עצמך. בולט (יעקב) כתב לך שאת צריכה להגביר את מינון החלבון והשומן ולהוריד את הפחמימות ויש כתבת לו בחזרה שיש לך מספיק שומן. בלי להתנשאת צברנו קצת קצת ידע שנוכל לבוא ולעזור לך איתו. אבל תני לזה צ'אנס...
יש דברים שנראים לפעמים בעיני מי שמתבונן מבחוץ כאבסורדים, כמו למשל זה שאני עכשיו בחיטוב, אוכל כל שעתיים וחצי וסך הקלוריות היומי שלי הוא 3000.
הרבה בחורות חושבות שהשיטה הטובה ביותר היא להקיא או לא לאכול כלום ועם זה הן ירזו. מה שהן עושות זה נזק אדיר לגוף. במיוחד נערות מתבגרות בגילך שרמות תקניות דרושות לכל הפעילות ההורמונלית השוצפת וגואה. בשיטות האלו הן לא יצליחו לשמור על מה שצברו ויגיעו מהר מאוד למצב של חולי וחולשה. התורה כבר קיימת, מבוססת על מחקרים ועובדות וכל מה שנשאר זה לאמץ אותה ולהתחיל ליישם. יכול להיות שבהתחלה תצטרכי קצת לעשות על עצמך ניסוי וטעיה אבל רק כך תגיעי לתוצאות שאת רוצה בזמן הקצר ביותר בצורה בריאה ונכונה. תקשיבי למה שכתבו לך פה.

שיהיה בהצלחה.

תודה רבה על התגובה היפה :)

כבר עברתי המון ניסוי וטעיה, גמאני הייתי בין הבנות שחשבו שירזו אם יקיאו או לא יאכלו..וזה רק הרס לי את המטבוליזם לצערי.

אם אתם חושבים שהתפריט הזה בקושי כולל בתוכו אוכל, מזל שלא ראיתם את הישן שלי:blink:

החלטתי עכשיו כן לאכל ארוחת בוקר- חצי קופסת קוטג'.
ואני אוכלת ביום כ1000-1100 קלוריות.
בשבילכם הבנים זה נשמע נורא מעט,
אבל קחו בחשבון שאני בחורה, ושאני קטנה ממכם בכמה שנים וגם שנאי לא עובדת עם משקל כמו שלכם.
אני עובדת עם משקולות גג של 5 ק"ג.

וכתבתי שיש לי מספיק שומן בגלל שהתפריט הזה לא מדויק ולפחות פעם ביומיים אני אוכלת שוקולד...
לא חבילה שלמה כמובן אבל עדיין אוכלת. אני ידועת שזה הרגל שאני צריכה להפסיק כדי לראות תואצות. התחלתי להתאמן ברצינות רק לפני 3 שבועות ולשמור על תפריט (שגם כנראה לא ממש טוב)

sandrik
02-05-07, 10:39
אני מפחדת שאם אני יעשה משקל גבוהה יותר ברגליים עם מספר קטן יותר של חזרות אז השריר שלי יגדל!
אני אל רוצה שהוא יגדל.
אני סך הכל רוצה שתיהיה לרגל שלי חלוקה של שרירים ושיראו אותה.
אני ידועת שאני צריכה חתיכת חיטוב בשביל זה...

אבל אני לא רוצה רגל גדולה.
בידיים ובזחה אין לי בעיה לעלות משקל ולהוריד מספר חזרות,
אבל רגליים איזור מאוד בעייתי.

זה המקום שאני הכי הרבה עובדת עליו ורואה הכי פחות תוצאות,אני ממש קורעת את עצמי באימון לרגליים

Bullet
02-05-07, 10:41
אני רואה שגם היום הברזת מהבצפר.... וואי מה יהיה, מה יהיה... בכל אופן, תפריט של 1000-1100 קלוריות לרוב יקשה עלייך להשיג את כל הויטמינים, מינרלים שאת צריכה. אבל אם את אוכלת הרבה ירקות וקצת פירות בתוך התפריט הזה, ואוכלת מספיק חלבון אז שיהיה 1000 קלוריות. בגלל שאת בחורה (ואני לא זוכר אם פרסמת כמה את שוקלת, או מה הגובה שלך)
את שורפת ביום כמות קלוריות לא גדולה מאוד מעבר לזה. אימון משקולות לא שורף הרבה קלוריות, אז את תצטרכי לעשות אירובי כ3 פעמים בשבוע כדי שקצב הירידה יהיה סביר.
הייתי במקומך מפסיק עם השוקולד, כי זה סתם מביא לך קלוריות אקסטרה, עושה אותך יותר רעבה, ולא מביא שום דבר חיוני או חיובי לגוף.

gman
02-05-07, 10:48
אני מפחדת שאם אני יעשה משקל גבוהה יותר ברגליים עם מספר קטן יותר של חזרות אז השריר שלי יגדל!
אני אל רוצה שהוא יגדל.

זה המקום שאני הכי הרבה עובדת עליו ורואה הכי פחות תוצאות,אני ממש קורעת את עצמי באימון לרגליים
אין לשריר סיכוי לגדול עם מאזן קלורי שכזה, ועם כל כך קצת חלבון בתפריט...
קודם כל תחליטי מה את עושה, חיטוב או מאסה.
אחר כך תחשבי את ההוצאה הקלורית שלך, ותוסיפי או תורידי קלוריות בהתאם...
כמובן תפצלי את הארוחות לזמנים סבירים.

Moshe
02-05-07, 10:49
בחורה צריכה לאכול מינימום 1200 קלוריות

sandrik
02-05-07, 11:16
אני רואה שגם היום הברזת מהבצפר.... וואי מה יהיה, מה יהיה... בכל אופן, תפריט של 1000-1100 קלוריות לרוב יקשה עלייך להשיג את כל הויטמינים, מינרלים שאת צריכה. אבל אם את אוכלת הרבה ירקות וקצת פירות בתוך התפריט הזה, ואוכלת מספיק חלבון אז שיהיה 1000 קלוריות. בגלל שאת בחורה (ואני לא זוכר אם פרסמת כמה את שוקלת, או מה הגובה שלך)
את שורפת ביום כמות קלוריות לא גדולה מאוד מעבר לזה. אימון משקולות לא שורף הרבה קלוריות, אז את תצטרכי לעשות אירובי כ3 פעמים בשבוע כדי שקצב הירידה יהיה סביר.
הייתי במקומך מפסיק עם השוקולד, כי זה סתם מביא לך קלוריות אקסטרה, עושה אותך יותר רעבה, ולא מביא שום דבר חיוני או חיובי לגוף.

אני גובה 168.5
שוקלת 58.5
עוד מעט בת 15.

אני אוכלת ירקות בארוחת צהריים ובארוחה שלאחר האימון,
פירות אני אוכלת בערך 3-4 ביום.

אני עושה משקולות לא כדי לרדת במשקל, אלא בשביל עיצוב הגוף.

עכשיו אני עושה אימון A ואימון B

אימון A (ידיים כתפיים ובטן)
3 פעמים בשבוע שכולל בתוכו ארובי

אימון B פעמיים בשבוע (רגליים חזה וגב)
ללא ארובי (כי האימון B לוקח יותר זמן מA )

וגם לרב אני הולכת למכון ברגל(40 דקות הלוך, ו40 דקות חזור)

ולא הברזתייייייי!@#$!@!!! היה לי תור לרופא שיניים=)) ואז הודיעו לי על שביתה P:

sandrik
02-05-07, 11:17
בחורה צריכה לאכול מינימום 1200 קלוריות
ואם היא בחיטוב?

Amit
02-05-07, 11:20
אני אל רוצה שהוא יגדל.

זה היה בצחוק 15 זה לא מספר נמוך של חזרות
ואין לך מה לדאוג את מזכירה לי את השחיפים שבאים למכון ומפחדים "להתנפח" זה לא דבר שקורה בטעות ובטח לא עם רמות טסטוסטרון כמו שלך תעשי לעצמך טובה ותרדי קצת בטווחים
ואגב במקום לעשות מיליון תרגילים לרגליים תעשי 8 סטים של סקוואטים או אפילו לג פרס

Bullet
02-05-07, 11:32
אני גובה 168.5
שוקלת 58.5
עוד מעט בת 15.

אני אוכלת ירקות בארוחת צהריים ובארוחה שלאחר האימון,
פירות אני אוכלת בערך 3-4 ביום.

אני עושה משקולות לא כדי לרדת במשקל, אלא בשביל עיצוב הגוף.

עכשיו אני עושה אימון A ואימון B

וגם לרב אני הולכת למכון ברגל(40 דקות הלוך, ו40 דקות חזור)

ולא הברזתייייייי!@#$!@!!! היה לי תור לרופא שיניים=)) ואז הודיעו לי על שביתה P:
התוכנית אימונים שלך על הפנים. תקראי את השרשור (http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=3074) הזה, ואז תבני לעצמך אחת יותר טובה.

Moshe
02-05-07, 12:01
התוכנית אימונים שלך על הפנים. תקראי את השרשור (http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=3074) הזה, ואז תבני לעצמך אחת יותר טובה.
מה רע ברגליים חזה וגב באותו אימון?

sandrik
02-05-07, 12:02

אני מתכוונת בימים הקרובים לעלות פה את התוכנית אימנוים שלי.
אני בטוחה 100% שאקבל מיליון תגובות שליליות על האימון רגליים שלי :blink:

Bullet
02-05-07, 12:04
לא נורא. עדיף מיליון תגובות שלילות וחכמות, מאשר תגובות חיוביות ומטופשות.
לא עושים אימון של ידיים ובטן באימון אחד, ואת שאר הגוף באימון אחר. במיוחד לא בחיטוב.

Moshe
02-05-07, 12:04
ואם היא בחיטוב?
אני מדבר על חיטוב..
ברגיל זה נע בין 1500 ל2000 נטרליות של אישה..
נטרליות של גברים זה בין 2000 ל 2500 (נורמלים לא כאלה בתת משקל)

sandrik
02-05-07, 12:06
אני מדבר על חיטוב..
ברגיל זה נע בין 1500 ל2000 נטרליות של אישה..
נטרליות של גברים זה בין 2000 ל 2500 (נורמלים לא כאלה בתת משקל)
אני תמיד הייתי אוכלת מעט,
אם עכשיו אעלה את צריכת הקלוריות שלי בכל כך הרבה, אז אני פשוט אשמין.

Moshe
02-05-07, 12:09
לא נורא. עדיף מיליון תגובות שלילות וחכמות, מאשר תגובות חיוביות ומטופשות.

לא עושים אימון של ידיים ובטן באימון אחד, ואת שאר הגוף באימון אחר. במיוחד לא בחיטוב.
וממתי לא עושים את זה תזכיר לי?
אני יכול להעיד 3 אנשים בפורום הזה שעובדים עם התוכנית הזו אומנם לא בחיטוב אלא במסה והם התפתחו הכי הרבה והכי משמעותית עם התוכנית הנ"ל
ד"א זו תוכנית שגיל הרכיב , זה הכל ניסוי ותהייה גם ABCD/E לא נשלל אצל אף אחד , הכל מיוחס ללאותו גוף ומקרה..

Moshe
02-05-07, 12:24
אני תמיד הייתי אוכלת מעט,
אם עכשיו אעלה את צריכת הקלוריות שלי בכל כך הרבה, אז אני פשוט אשמין.
אולי אני אצליח לתאר לך איך הגוף שלך עובד ואולי תביני סוף סוף מה עומד מאחורי המכונה המשומנת(תרתי משמע :] ).
לגוף שלך יש מאגרי שומן , מאגרי שומן אלו תמיד יהיו בגוף שלך כי הגוף לא מסוגל להתקיים בלעדיהם .
כאשר לא מאכילים ומספקים לגוף את האנרגיה(קלוריות) , שהוא צריך הוא לא מביא לשומן להשתחרר מכיוון ששומן זהו מקור אנרגיה למקרה חירום והוא פשוט או משתמש בו או משאיר אותו כי הגוף נמצא במצב "מגננה" .
הוא אולי ישחרר שומן לטווח הקצר אבל ברגע שתתחילי לאכול מעבר לכמות הקלורית שהרגלת את גופך (לדוגמה 800-900 קלוריות) , הגוף יחזיר אליו מהר מאוד את השומן , זה בשפה הפשוטה ..כדי שתביני איך זה הולך.
כאשר מאכילים ומספקים לגוף אנרגיה הוא מבין שהשומן לא "נחוץ" לו והוא מתחיל לשחרר מעט את החבל ובזה מתבצעת הירידה במשקל לכן אומרים שירידה נכונה במשקל הינה בין 0.5 ל1 קילו בשבוע (באחוזי שומן נמוכים יותר זה אפילו פחות מחצי קילו בשבוע אבל האפקט הויזואלי הרבה יותר נראה לעין ).
אני מקווה שהבנת איך זה עובד וגם משפט מאוד נכון למתאמנים טבעיים:
"מה שבא מהר הולך מהר"

sandrik
02-05-07, 12:52
אולי אני אצליח לתאר לך איך הגוף שלך עובד ואולי תביני סוף סוף מה עומד מאחורי המכונה המשומנת(תרתי משמע :] ).
לגוף שלך יש מאגרי שומן , מאגרי שומן אלו תמיד יהיו בגוף שלך כי הגוף לא מסוגל להתקיים בלעדיהם .
כאשר לא מאכילים ומספקים לגוף את האנרגיה(קלוריות) , שהוא צריך הוא לא מביא לשומן להשתחרר מכיוון ששומן זהו מקור אנרגיה למקרה חירום והוא פשוט או משתמש בו או משאיר אותו כי הגוף נמצא במצב "מגננה" .
הוא אולי ישחרר שומן לטווח הקצר אבל ברגע שתתחילי לאכול מעבר לכמות הקלורית שהרגלת את גופך (לדוגמה 800-900 קלוריות) , הגוף יחזיר אליו מהר מאוד את השומן , זה בשפה הפשוטה ..כדי שתביני איך זה הולך.
כאשר מאכילים ומספקים לגוף אנרגיה הוא מבין שהשומן לא "נחוץ" לו והוא מתחיל לשחרר מעט את החבל ובזה מתבצעת הירידה במשקל לכן אומרים שירידה נכונה במשקל הינה בין 0.5 ל1 קילו בשבוע (באחוזי שומן נמוכים יותר זה אפילו פחות מחצי קילו בשבוע אבל האפקט הויזואלי הרבה יותר נראה לעין ).
אני מקווה שהבנת איך זה עובד וגם משפט מאוד נכון למתאמנים טבעיים:
"מה שבא מהר הולך מהר"

מאוד עזר לי מה שכתבת כאן.

תודה לכל התגובות.

עכשיו אני רק צריכה לעבוד על התוכנית שלי.

בכל מקרה, קצת שיניתי את התפריט, מה דעתכם?

בוקר: חצי קופסת קוטג'
בצפר יום קצר: 2 יוגורטים 2 פירות
יום ארוך: 2 פירות 2 יוגורטים וסלט ירקות עם גבינה בולגרית
צהריים:פירה עם טונה וירקות
לפני אימון פרי
ישר אחרי אימון פרי

40 דקות אחרי אימון סלט עם ירקות ביצה קשה וגבינה בולגרית וחתיכת לחם.

לפני שינה חצי קופסת קוטג'.

זה יוצא אוכל כל שעתיים שלוש בערך.

Moshe
02-05-07, 13:03
מאוד עזר לי מה שכתבת כאן.

תודה לכל התגובות.

עכשיו אני רק צריכה לעבוד על התוכנית שלי.

בכל מקרה, קצת שיניתי את התפריט, מה דעתכם?

בוקר: חצי קופסת קוטג'
בצפר יום קצר: 2 יוגורטים 2 פירות
יום ארוך: 2 פירות 2 יוגורטים וסלט ירקות עם גבינה בולגרית
צהריים:פירה עם טונה וירקות
לפני אימון פרי
ישר אחרי אימון פרי

40 דקות אחרי אימון סלט עם ירקות ביצה קשה וגבינה בולגרית וחתיכת לחם.

לפני שינה חצי קופסת קוטג'.

זה יוצא אוכל כל שעתיים שלוש בערך.
את חייבת שומן איכותי בתפריט , תביני שומן חשוב לפעילות תקינה של הגוף אם זה בהורמונים ואם זה בכל מיני תהליכים שהגוף זקוק להם (במיוחד המוח).
שומן מתחלק ל3 סוגים יש לך מאמר מעולה על זה באתר.
תוסיפי שומן איכותי כגון (אגוזי מלך , שמן זית , טחינה , אבוקדו, שקדים , וכו').
עצות לשיפור התפריט:
בוקר: חצי קופסת קוטג' + 2 לחם קל+ירק
בית ספר: 2 לחם קל + 3 פסטרמה + כפית טחינה + ירקות
בית ספר יום ארוך: להוסיף תפוח ירוק/אגס +יוגורט 0%(מה זה יום ארוך קצר , עדיף שתעשי תפריט לפי שעות זה יותר נוח).
לפני אימון יוגורט 0% + אגוזי מלך (5-10 גרם 3-6 חצאים)
ישר אחרי אימון תפוח/אגס
כשמגיעים הביתה (40 דקות הליכה לא?) :
100 גרם חזה הודו/עוף(חייבת בשר , בשר =ברזל ואבץ) + 2 לחם קל + ירקות
לפני שינה חצי קופסת קוטג' + כפית שמן זית

לא חישבתי קלוריות/חלבון/פחמימה/שומן
תחשבי יש מחשבונים שהביאו לך פה תגידי כמה סה"כ

Bullet
02-05-07, 13:05
MosheB, אתה מדבר שטויות. מגננה עלק. כשלא מביאים לגוף אוכל הוא שורף שומן כמו משוגע. אפילו מנייד יותר שומן ממה שהוא צריך לאנרגיה.
צפוי שתהיה ירידה בחילוף החומרים, אבל היא לטווח הרחוק והיא לא משמעותית כל כך. זה עניין של 100-200 קלוריות גג.

Bullet
02-05-07, 13:07
וממתי לא עושים את זה תזכיר לי?
אני יכול להעיד 3 אנשים בפורום הזה שעובדים עם התוכנית הזו אומנם לא בחיטוב אלא במסה והם התפתחו הכי הרבה והכי משמעותית עם התוכנית הנ"ל
ד"א זו תוכנית שגיל הרכיב , זה הכל ניסוי ותהייה גם ABCD/E לא נשלל אצל אף אחד , הכל מיוחס ללאותו גוף ומקרה..
ובקשר להודעה הזאת, היא בחיטוב ולא במסה. ולא מעניין אותי ש3 אנשים בפורום עובדים בתוכנית הזאת. לא מעניין אותי גם מי הרכיב אותה, כי זה שגיל מרכיב תוכנית לא עושה את התוכנית לטובה יותר. גם אם יאיר להב ירכיב תוכנית של 30 סטים לשריר, לא אומר שהיא כל כך טובה.
חוץ מזה, הכי חשוב להתאמן. אם מתאמנים, לא משנה איך זה עדיף על לא להתאמן בכלל. אבל יש גישות יותר טובות, ופחות טובות.

Moshe
02-05-07, 13:11
ובקשר להודעה הזאת, היא בחיטוב ולא במסה. ולא מעניין אותי ש3 אנשים בפורום עובדים בתוכנית הזאת. לא מעניין אותי גם מי הרכיב אותה, כי זה שגיל מרכיב תוכנית לא עושה את התוכנית לטובה יותר. גם אם יאיר להב ירכיב תוכנית של 30 סטים לשריר, לא אומר שהיא כל כך טובה.
חוץ מזה, הכי חשוב להתאמן. אם מתאמנים, לא משנה איך זה עדיף על לא להתאמן בכלל. אבל יש גישות יותר טובות, ופחות טובות.
אתה שוכח שתאוריה הינה רק תאוריה בכל דבר בכל מצב בכל נושא ופעילות בשטח הינה אחרת לגמרי .
אני לא מדבר עליה במקרה הזה אני מדבר בכללי חזה גב ורגליים זו תוכנית שפיתחה בשטח הרבה יותר מאשר החלוקה המקובלת , אפילו שלומיק המפקח יוכל להעיד על כך .
תפסיק להתבסס רק על תאוריות כי הן בגדר תאוריות ומחקרים על יתושים בדרום סינגפור , כי זה לא עובד ככה ולכל גוף יש תוכנית שהכי עובדת עליו אין חוקים בעניין אימונים כמו בתזונה.

Bullet
02-05-07, 13:14
ומאיפה אתה יודע מה עובד עליה? אתה מכיר אותה? אתה המאמן שלה?

זה מה שהיא כתבה. יש לה 3 פעמים בשבוע ידיים וכתפיים, ופעמיים בשבוע רגליים חזה וגב.
היא מתאמנת 5 פעמים בשבוע, זה יוצר עבודה על שריר יומיים רצוף אם לא יותר, זאת לא תוכנית טובה. בחיטוב בכלל מצמצמים בכמות הסטים ונותנים דגש לתדירות. שתעשה AB של 4 פעמים בשבוע, או פול באדי. או אולי ABCXABC למרות שאני אישית חושב שזה מיותר.

Vee
02-05-07, 13:20
מחזק את בולט. מגננה שמגננה, אם יש מחסור רציני - הגוף שורף כמו גדול. מצד שני, לשומן יש את היתרונות שלו, לכן חשוב לשלב שומן איכותי בתפריט.

sandrik
02-05-07, 13:26
את חייבת שומן איכותי בתפריט , תביני שומן חשוב לפעילות תקינה של הגוף אם זה בהורמונים ואם זה בכל מיני תהליכים שהגוף זקוק להם (במיוחד המוח).
שומן מתחלק ל3 סוגים יש לך מאמר מעולה על זה באתר.
תוסיפי שומן איכותי כגון (אגוזי מלך , שמן זית , טחינה , אבוקדו, שקדים , וכו').
עצות לשיפור התפריט:
בוקר: חצי קופסת קוטג' + 2 לחם קל+ירק
בית ספר: 2 לחם קל + 3 פסטרמה + כפית טחינה + ירקות
בית ספר יום ארוך: להוסיף תפוח ירוק/אגס +יוגורט 0%(מה זה יום ארוך קצר , עדיף שתעשי תפריט לפי שעות זה יותר נוח).
לפני אימון יוגורט 0% + אגוזי מלך (5-10 גרם 3-6 חצאים)
ישר אחרי אימון תפוח/אגס
כשמגיעים הביתה (40 דקות הליכה לא?) :
100 גרם חזה הודו/עוף(חייבת בשר , בשר =ברזל ואבץ) + 2 לחם קל + ירקות
לפני שינה חצי קופסת קוטג' + כפית שמן זית

לא חישבתי קלוריות/חלבון/פחמימה/שומן
תחשבי יש מחשבונים שהביאו לך פה תגידי כמה סה"כ

לא נראה לי שבאמת אלך על התפריט הזה... אני בחורה. יש פה המון לחם זה גם לא כזה טוב בשבילי, ואני לא ממש בקטע של בשר, אני אוכלת דגים,בשר לעיטים מאוד רחוקות.

ואני הולכת לאימון בשעות הערב. יוצאת ב4 מגיע ב5. מתאמנת עד 7 וחצי וחוזרת בערך 8 וחצי...

לא יספיק לי לפני אימון רק יוגורט ואגוזים. נראה לי שאשאר דבקה בת]ריט שלי, אנסה םקצץ בשוקולדים שלי, ואוסיף את האוגזים

sandrik
02-05-07, 13:29

זה מה שהיא כתבה. יש לה 3 פעמים בשבוע ידיים וכתפיים, ופעמיים בשבוע רגליים חזה וגב.
היא מתאמנת 5 פעמים בשבוע, זה יוצר עבודה על שריר יומיים רצוף אם לא יותר, זאת לא תוכנית טובה. בחיטוב בכלל מצמצמים בכמות הסטים ונותנים דגש לתדירות. שתעשה AB של 4 פעמים בשבוע, או פול באדי. או אולי ABCXABC למרות שאני אישית חושב שזה מיותר.
אין לי שום שריר יומיים רצוף.

ואאני עושה 3 פעמים בשבוע ידיים כתפיים בטן וארובי
ופעמיים בששבוע רגליים חזה וגב.

איך אפשר לשנות את זה יהיה בסדר?

בכל מקרה אני רוצה שאימון הרגליים יהיה בנפרד מאימון הידיים והכתפיים.

Bullet
02-05-07, 13:31
סנדרה, כשאת מאמנת חזה וגב, גם הידיים עובדות... אם את רוצה שהרגליים יהיו בנפרד מהכתפיים והידיים, תעשי חלוקה של פלג גוף עליון. למשל יום אחד רגליים וגב תחתון ובטן,
ויום שני חזה גב ידיים כתפיים.

sandrik
02-05-07, 13:41
סנדרה, כשאת מאמנת חזה וגב, גם הידיים עובדות... אם את רוצה שהרגליים יהיו בנפרד מהכתפיים והידיים, תעשי חלוקה של פלג גוף עליון. למשל יום אחד רגליים וגב תחתון ובטן,
ויום שני חזה גב ידיים כתפיים.
אני לא עושה כזה הרבה גב חזה וכתפיים.
3 -4 תרגילים גג.
בשביל הפרופורציות, אני לא רוצה ממש לפתח את האיזורים האלא,הכי חשוב לי בגוף זה הרגליים והבטן,בזמן האחרון התחלתי גם ידיים, אני מאוד רוצה שתיהיה בהן חלוקה של השריר.

אז אולי אני יעשה אימון A רגליים+בטן+ארובי
ואז אימון B כתפיים(2 תרגילים)+ ידיים(4-5 תרגילים) +חזה(3-4 תרגילים)+ גב(4 תרגילים)

נראה לי ממש עומס על אימון B =\

Bullet
02-05-07, 13:47
אם תעשי ברגליים סקוואט ודדליפט (רגיל או רומני), זה לא יהיה עומס.
תעשי איזה 5 סטים לחזה, ולגב, ותעשי ליד קדמית וליד אחורית ולכתפיים 2 סטים כל אחד, וברגליים תעשי איזה 5 סטים של סקוואט, ו3 דדליפט, בטן 4 סטים ואת מסודרת.

sandrik
02-05-07, 13:54
אם תעשי ברגליים סקוואט ודדליפט (רגיל או רומני), זה לא יהיה עומס.
תעשי איזה 5 סטים לחזה, ולגב, ותעשי ליד קדמית וליד אחורית ולכתפיים 2 סטים כל אחד, וברגליים תעשי איזה 5 סטים של סקוואט, ו3 דדליפט, בטן 4 סטים ואת מסודרת.
טוב יודע מה,
אני אשב היום קצת עם המאמן שלי ונעשה תוכנית מסודרת, לפי מה שאני רוצה ולפי הידע שלו ומה שהוא מציע.(כי את התוכנית הנ"ל עשיתי לבד.)
אני אבוא ואפרסם אותה כאן ותגיד את דעתך עליה.

Moshe
02-05-07, 14:10

שוב אני אומר לך לא מדובר עליה אלא באופן כללי

YOSI111
02-05-07, 14:12
יש לי שאלה שלא קשורה כול כך.....

סנדריק איפה את גרה? באיזה מכון את מיתאמנת אולי קניון ג'ים מכירה?

sandrik
02-05-07, 14:14
יש לי שאלה שלא קשורה כול כך.....

סנדריק איפה את גרה? באיזה מכון את מיתאמנת אולי קניון ג'ים מכירה?
קניון ג'ים?><
אנחנו מאותה עיר?

אני מתאמנת במלון פרדייס ב"ש
גרה ביא

ran_z
02-05-07, 14:36
איפה ביא' את?

YOSI111
02-05-07, 14:52
אני גר ברמת גן כזה בגבול :)

ואני משבוע הבא נירשם לקניון ג'ים ליד קניון אילון מכירה?

ומזה איה איזה עיר לא הבנתי חמודה?

sandrik
02-05-07, 15:09
איפה ביא' את?
ליד שאול ההמללךך:jockey:

ran_z
02-05-07, 15:13
פשש נחמד, את מוקפת באתיופים הא :) .. אני בגולדה.

YOSI111
02-05-07, 17:15
מזה לעזעזל איה חח ומזה גולדה מישהו מוכן להסביר לי?

איזה עיר זאת סנדריק את מיתאמנת בקניון ג'ים ברמת גן? שפתוח 24 שעות?

יענו לי הקניון גדול הזה קניון אילון?

nati10
02-05-07, 18:01
מזה לעזעזל איה חח ומזה גולדה מישהו מוכן להסביר לי?

איזה עיר זאת סנדריק את מיתאמנת בקניון ג'ים ברמת גן? שפתוח 24 שעות?

יענו לי הקניון גדול הזה קניון אילון?
איזה רמת גן היא מבאר שבע.

DarkGulis
02-05-07, 19:33
אני רואה שהרבה בפורום הזה מב"ש אני מתאמן בנאות מדבר ב"ש.

sandrik
02-05-07, 20:24
אני רואה שהרבה בפורום הזה מב"ש אני מתאמן בנאות מדבר ב"ש.
בן כמה אתה?:)

חח איפה לומד, יאללה פרטים :jockey: :jockey:

DarkGulis
02-05-07, 20:57
בן 15 לומד במקיף רגר.

sandrik
02-05-07, 21:04
בן 15 לומד במקיף רגר.
האא נחמד:) בן 15 ומתאמן, נראה לי אתה הכי צעיר כאן:)

DarkGulis
02-05-07, 21:05
חח יש מצב..באיזה מקיף את לומדת?

sandrik
02-05-07, 21:07
חח יש מצב..באיזה מקיף את לומדת?
מקיף ה' אמי"ת:disgust:

DarkGulis
02-05-07, 21:08
וואי מכירה את ארתור וינדמן? נראה לי הוא ט'7.

sandrik
02-05-07, 21:11
וואי מכירה את ארתור וינדמן? נראה לי הוא ט'7.
בכיהת שלי חחחחחחחחח:)))

ילד חבל על הזמן:)) מתה על ארתורצ'יק D:

DarkGulis
02-05-07, 21:15
חח מה את רצינית? אני והוא חברים הכי טובים מלידה חח
אני יאמר לו שיקרא לך פעם לצאת איתנו עם כל החברה חח..
ד"א התאמנתי איתו איזה 4-5 חודשים במכון...

sandrik
02-05-07, 21:17
חח מה את רצינית? אני והוא חברים הכי טובים מלידה חח
אני יאמר לו שיקרא לך פעם לצאת איתנו עם כל החברה חח..
ד"א התאמנתי איתו איזה 4-5 חודשים במכון...
הוא לא מתאמן רציני והוא אוכל המון חרא=\
סתם מבזבז את הזמן שלו.

אתה סמיוון?!

DarkGulis
02-05-07, 21:17
חח לא, סמיון גם אחד החברים הטובים שלי אני דוד תשאלי אותו מחר בביצפר מיזה דוד.

sandrik
02-05-07, 21:19
סבבה דוד!

DarkGulis
02-05-07, 21:23
תאמרי לו שיתקשר אליי בנוגע לל"ג בעומר כי אני לא מצליח לתפוס אותו בפון D=
תודה.
נעים להכיר [=.

sandrik
02-05-07, 21:28
Xd
חחח פריק:]