PDA

צפה בגרסא המלאה : תפריט חדש שבניתי

maya
01-05-07, 14:55
אני בת 23 גובה 170 משקל 64 מטרה חיוטב ושמירת מסת שריר התחלתי את התפריט לפני 15 ימים ירדתי קילו ובהיקף מותניים אני לא רוצה לרדת פשוט לשמור על מה שיש ולהתחיל מסה עוד כמה חודשים , לדעתי יש בעיה בארוחה בשעה 15 כי אין מספיק חלבון . אני מתאמנת כול יום Abc ושעה הליכה בערב
אני עובדת מוקדם אז הבוקר שלי מתחיל ב5 כי המשמרת ב 6
בוקר
5 יוגרט+ חצי כוס פייבר 1
8 יוגרט + חצי פייבר 1 3 אגוזי מלך
11 לחמניה קלה מחיטה מלאה ( 100 קלוריות) + 3 כפות גבינה חצי אחוז 2 מלפפונים
12 וחצי לפני אימון חטיף אנרגיה \ 1-2 פירות \ חצי כוס ברנפלקס או פייבר 1
14 אחרי אימון 2 תמרים גביע קוטג אני יודעת שעדיף טונה או שייק
15 לחמניה קלה + 3 כפות גבינה או 3-4 פסטרמה אני אבל לא הכי אוהבת ירקות
18 חטיף חלבון (200) קלוריות 15 גרם חלבון
20-21 סלט גדול 6-8 ירקות חצי טונה +ביצה +לחמניה קלה + כפית שמן זית
22 יוגרט של ה 200 גרם + 3 שקדים

יש לי די הרבה ארוחות אבל זה נוח לי ככה גם הם ארוחות קטנות ואת הבוקר פשוט חילקתי כי אני קמה מוקדם אז במקום לאכול 2 יוגרטים וכוס דגנים חלקתי

DropDead
01-05-07, 15:05
נראה אחלה
אין בעיה עם קוטג' אחרי אימון
בקשר לחטיף חלבון - אני לא חושב שזה ממש חסכוני לשים אותו בתפריט כי הוא לא משתלם בגרוש

Moshe
01-05-07, 15:17
קלוריות/חלבון/פחמימה/שומן סה"כ?
נראה בכללי בסדר , רק דבר אחד אין כמעט בשר בתפריט
חוץ מהפסטרמה אין בשר (כגון חזה עוף או הודו או בקר רזה) , הדבר יוצר כמה בעיות במיוחד בבחורה:
1.חוסר בברזל
2. חוסר באבץ
אלו 2 הדברים העיקריים , אומנם גם באגוזי מלך יש ברזל ואבץ וגם בפיבר 1 אבל בבשר זה בא בצורה איכותית יותר הייתי ממליץ לך במקום החטיף חלבון ללכת על בשר דל שומן כולשהוא או להוסיף עוד פסטרמה (עדיף מאשר כלום למרות שאני אנטיפסטרמה כי זה מעובד וזה זבל אבל זה יחסית נוח ומקור טוב לחלבון).

שיהיה בהצלחה ובד"כ כשעושים חיטוב ההיקף טבור יורד וזה לא ניתן לשליטה :\

maya
01-05-07, 15:18
אני הית צימחונית 10 שנים אני מנסה לאכול בשר ממש לא טעים לי אני התחלתי עם פסטרמה . בקשר לברזל אני לוקחת כדורים
בקשר לחטיף אני אוכלת תפריט מסודר ולא זזה מימנו גם בחגים שבתות וכו החטיף טעים לי והוא כמו ציט יומי שניכלל בתפריט . יש לי נטיה להשמנה בעבר היתי שמנה לכן אני מקפידה מאוד

P-a-n-1-c
01-05-07, 15:18
אין סיבה לאוכל חטיף גרנולה\פירות לפני אימון.
תאכלי ארוחה נורמלית לפני אימון וזהו.

maya
01-05-07, 15:22
אין סיבה לאוכל חטיף גרנולה\פירות לפני אימון.
תאכלי ארוחה נורמלית לפני אימון וזהו.
טיפה בעיה לאכול ארוחה אני עובדת בחדר כושר כך שאין זמן אני אוכלת לחמניה קלה שעתיים לפני וחצי שעה ליפני את החטיף אנרגיה תודה

Vin diesel
01-05-07, 15:29
*איזה חתיף אנרגיה זה?
*איזה חתיף חלבון זה?מעניין לדעת.
*אחרי אימון אני ממליץ לך להחליף את הטמרים בתפוח ירוק,גדול.וטונה במיים במקום קוט"ג.
*כמה חלבון מלא יש לך בבוקר?רק יוגורט 1?
*למה פירות ליפני אימון?
*בארוחה 11 אין שומן איכותי,ואני האיתי מחליף את הלחמניות ,כל אחת בשתי פרוסות לחם מלא.
*למה ליפני אימון את לא אוכלת אורז מלא /פסטה מחיטה מלאה/תפוחי אדמה אפויים /בטטות?
איפו בשר?אה עכשיו ראיתי את ..האית..צמחונית

maya
01-05-07, 15:37
*איזה חתיף אנרגיה זה?
*אחרי אימון אני ממליץ לך להחליף את הטמרים בתפוח ירוק,גדול.וטונה במיים במקום קוט"ג.
*למה פירות ליפני אימון?
*בארוחה 11 אין שומן איכותי,ואני האיתי מחליף את הלחמניות ,כל אחת בשתי פרוסות לחם מלא.
*למה ליפני אימון את לא אוכלת אורז מלא /פסטה מחיטה מלאה/תפוחי אדמה אפויים /בטטות?
חטיף אנריה זה ממש לפעמים אנרגי או משהו לרוב זה 4\3 כוס פייבר 1
בקשר לחטיף חלבון אני לא יודעת אם מותר לפרסם אם כן אני אכותב הוא מחנות אחרת אני שאלתי בחות של ישראלבודי אבל הם לא יכולים להביא:disgust:
בבוקר יש לי שני יוגרטים פשוט הארוחה מחולקת
אני בעבודה ליפני אימון בקושי יש לי זמן לאכול לכן אני אוכלת לחמניה יותר זמין

Moshe
01-05-07, 15:47
*איזה חתיף אנרגיה זה?
*למה פירות ליפני אימון?
למה לא פירות לפני אימון?
למה חייב בארוחה 11 להיות שומן איכותי? , יש מספיק שומן ככה בתפריט
למה פסטה תפוחי אדמה ושאר הזבל מדובר בחיטוב
אל תשכח שהיא בחורה היא לא צריכה כמות חלבון כמונו ביום , היוגורט בבוקר יספק אותה..(מה גם שבפיבר יש מעט חלבון)
למה טונה במים במקום קוטג'? , עדיף כבר קוטג' מתעכל מהר יותר , אנטיקטבולי (קזאין) , וגם נוח יותר.

יiסי
01-05-07, 15:58
אני לא כל כך מבין גדול בתזונה ותפריטים יש ידע כללי כזה אבל התפריט נראה טוב חוץ מזה שאני סומך עליך לפי התגובות יש לך ידע עצבני..

Vin diesel
01-05-07, 16:05
למה לא פירות לפני אימון?
למה חייב בארוחה 11 להיות שומן איכותי? , יש מספיק שומן ככה בתפריט
למה פסטה תפוחי אדמה ושאר הזבל מדובר בחיטוב
אל תשכח שהיא בחורה היא לא צריכה כמות חלבון כמונו ביום , היוגורט בבוקר יספק אותה..(מה גם שבפיבר יש מעט חלבון)
למה טונה במים במקום קוטג'? , עדיף כבר קוטג' מתעכל מהר יותר , אנטיקטבולי (קזאין) , וגם נוח יותר.
*נאחוי צריח פירות ליפני אימון?
*למה צריח שומן?כי אפשר לפזר קצת יותר ולחלק בכל ארוחה .(לא חייב)כך אני האיתי עושה תמיד.
*פסטה ואורז זה לא זבל.
*דווקה בארוחת בוקר אפשר להכניס לה חופשי יותר מיוגרט מאיפו לך מה מספק אותה?:jockey:
*אני בעד טונה.למה?כך.:whistle:

Vin diesel
01-05-07, 16:08
חטיף אנריה זה ממש לפעמים אנרגי או משהו לרוב זה 4\3 כוס פייבר 1
בקשר לחטיף חלבון אני לא יודעת אם מותר לפרסם אם כן אני אכותב הוא מחנות אחרת אני שאלתי בחות של ישראלבודי אבל הם לא יכולים להביא:disgust:
בבוקר יש לי שני יוגרטים פשוט הארוחה מחולקת
אני בעבודה ליפני אימון בקושי יש לי זמן לאכול לכן אני אוכלת לחמניה יותר זמין
*את יכולה להגיד איזה חתיף זה.לא צריח להסכיר מאיפו את קונה.רק תגידי שם של החתיף וחברה אני כבר יבין על איזה חתיף מדובר..

יiסי
01-05-07, 16:12
אורז עדיף על פסטה.... תפוחי אדמה שמעתי שממץ לא מומלץ בחיטוב אבל לא נתנו לי על זה הסבר..

Moshe
01-05-07, 16:18
*נאחוי צריח פירות ליפני אימון?
*למה צריח שומן?כי אפשר לפזר קצת יותר ולחלק בכל ארוחה .(לא חייב)כך אני האיתי עושה תמיד.
*פסטה ואורז זה לא זבל.
*דווקה בארוחת בוקר אפשר להכניס לה חופשי יותר מיוגרט מאיפו לך מה מספק אותה?:jockey:
*אני בעד טונה.למה?כך.:whistle:
1.פירות לפני אימון זה אחלה דבר , פחמימה זמינה זה בתיסוף עם יוגורט ושומן איכותי(אגוזי מלך) זו ארוחה מצויינת לפני אימון
2.פסטה ושאר החרא העמילני זה זבל בחיטוב
3.ככה זו לא תשובה :]
4.יש אנשים שלא מסתדרים עם ארוחת בוקר , במיוחד נשים להכניס להן קופסת קוטג' בבוקר זה כמו שתאכל חצי קילו חזה עוף

יiסי
01-05-07, 16:21
משה , אתה לא מאמין איך התבלבלתי אתמול... אני חשבתי שהקוטג שאני אוכל בחיטוב בוא 1 וחצי כנראה שאני מסטול בבוקר הוא באמת 1/2 חחחחחחחח לא יודע איך הגעתי ל1 וחצי...

Moshe
01-05-07, 16:23
משה , אתה לא מאמין איך התבלבלתי אתמול... אני חשבתי שהקוטג שאני אוכל בחיטוב בוא 1 וחצי כנראה שאני מסטול בבוקר הוא באמת 1/2 חחחחחחחח לא יודע איך הגעתי ל1 וחצי...
אמרתי לך ... מה שהפתיע אותי זה היוגה 1 וחצי אחוז הזה אבל לא נראה לי זה מיוצר יותר למה לא ראיתי את זה אף פעם על המדפים ואני מסתכל על המדפים הרבה :]

יiסי
01-05-07, 16:28
אני לא מבין עדיין מה הבעיה בטעם של החצי אחוז? ממש טוב לי אני דופק אותו בשוט ..
כן היוגה הזה באמת נראה סטייל שנות ה80

שריר
01-05-07, 17:19
בבוקר עדיף שתאכלי יותר חלבונים למשל גביע קוטג' על הבוקר (אחרי הלילה) את מבינה למה אני מתכוון.
למה אחרי אימון רק 2 תמרים ולא 3-4?

maya
01-05-07, 19:18
*את יכולה להגיד איזה חתיף זה.לא צריח להסכיר מאיפו את קונה.רק תגידי שם של החתיף וחברה אני כבר יבין על איזה חתיף מדובר..
מיופלקסhttp://www.tevasport.com/DATA/img/myoplexlitebar.jpg ערך תזונתי לחטיף 50 גרם :
קלוריות - 190
שומן 4.5 גרם מתוכו רווי 2.5
פחממות - 27 גרם
חלבון - 15 גרם

moshebe
01-05-07, 19:19
שאלהה...מאיה זה בן או בת? השם זה של בת ובתחילת ההודעה היה כתוב "אני בת..." אבל אחרי זה רשום "מתאמן..."

אזז מה את/ה?

m0she
01-05-07, 19:35
מאיה.. תרשמי את הערכים התזונתיים סה"כ של התפריט.