PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה תפריט לחיטוב דרושה עזרה

roy makaay
01-05-07, 15:59
אוקי אז ככה אני דיי התחלתי לשנות את האוכל היומי שלי לגמרי אבל אני לא יודע כמה אני צריך לאכול כלומר אני 1.74 56 ק"ג אני דיי רז אבל יש לי צמיג כזה שאני מת להוריד לקראת הקיץ. עכשיו אני יודע שרובכם כאן עובדים במכון כושר אבל אני עושה את זה בבית אין סיכוי שאני נרשם עכשיו למכון ,אולי אני יקנה מכשיר או 2 לבית אבל בתכלס אני רוצה לעשות את זה עם כפיפות בטן נכונות,תרגילים כמו שכיבות סמיכה ומשקוליות והרבה אירובי, כלומר אני ישתדל 4-5 פעמים כל פעם 30-35 דק' ואכילה נכונה. עכשיו השאלה שלי האם כדאי לי לשלב שורפי שומן כגון הויטה לייף או שאפילו הקפאין שמוכרים באתר יכול להספיק לי? לפי הנתונים שלי אני יכול להסתפק ב 85 גרם חלבון ביום ואני ממש לא רוצה להשתמש באבקה לדעתי אני יוכל להשיג 90-80 גרם מהמוצרים הנכונים ביום.
עכשיו הייתי רוצה ללכת על תפריט כזה:
לפי התפריט זה יוצא משהו כמו 100 גרם חלבון

בוקר:

30 גרם ברנפלקס עם חלב 1% שומן
150 גרם יוגורט 0%-אולי משהו אחר אם למישהו יש רעיון
1 מלפפון

ארוחת 10

2 לחם קל
2 פסטרמה דל שומן
מלפפון,עגבנייה

ארוחת צהריים

150 גרם חזה עוף\150 גרם שניצל(של אמא...)
2 לחם קל
אורז\תפו"א\פסטה
סלט-מלפפון פלפל ירוק עגבנייה
כף שמן זית

לפני אימון

אז זהו חשבתי לשלב כאן שורף שומן מה דעתכם?
או קפה אבל קפה לא כזה יעיל לפי מה שהבנתי

אחרי אימון

טונה במים
בננה+חצי תפוח(לוות על החצי תפוח?)

ארוחת ערב

2 לחם קל
דג\אם למישהו יש תחליפים כאן הם יתקבלו בברכה(חלבון)
2 חלבון ביצה
מלפפון עגבנייה פלפל
חצי תפו"א
שלישי אבוקדו

ארוחת לפני שינה

מעט שקדים\אגוזי מלך+150 גרם יוגורט 0% שומן

אשמח לקבלת כל הארות והערות, אני שבועיים קורא כאן מאמרים ומה שאתם רושמים וזה מדהים כמה שאתם מבינים בזה, אני לצערי רוב הזמן עסוק בכדורגל אבל הבנתי שצריך גם לטפל בגוף אחרת חבל.
רק חשוב לי לדעת אם אתם חושבים שאני יכול להשתמש בשופי שומן בכדי להאי את התהליך.

יiסי
01-05-07, 16:10
אם רק התחלת לחטב לא נראה לי שאתה צריך שורפי שומן תלמד קודם כול ללכת אחר כך תרוץ תעלה תתפריט למחשבון הקלוריות תכתוב פה קלוריות שומנים פחמימות והכול.. אתה בטוח שאתה צריך חיטוב? הנתונים נשמעים בסדר...

roy makaay
01-05-07, 16:22
קודם כל תודה, אני לא יכול להתחיל מהליכה כי זה קל מדי אני חייב לרוץ חצי שעה ריצה נראה לי סביר להתחלה אח"כ אני יעלה את זה
בכל מקרה אני יותר רוצה לחטב את הגוף יש לי 2 קוביות למעלה אבל הם לא ממש בולטות ומתחת ממש לא בולט כי יש צמיג כזה של רזים אפשר לומר בגלל זה אני רוצה לחטב.
אתה יכול להסביר לי רק כמה בנאדם כמוני צריך פחמימות וקלוריות? חלבונים אני יודע, שומן גם הבנתי מעט משהו כמו 10% מסה"כ הקולריות אם אני לא טועה.....

YOYO
01-05-07, 16:40
אתה שוקל 56 על 1.74 ואתה רוצה לחטב??
אחי אתה תת משקל

דפוק מסה דחוף ורצוי מאוד שתירשם למכון כושר

roy makaay
01-05-07, 21:05
?? עוד מישהו אני ממש חייב לדעת מה דעתכם על התפריט והאם כדאי לי לקחת כדורי קפאין לפני האימון?

maya
01-05-07, 21:54
אין לך מה לשרוף תעלה במסת שריר כבר תקבל צורה יותר טובה לגוף ללא חיטוב

יiסי
02-05-07, 11:11
אתה שוקל 56 1.74 ואתה רוצה כדורי קפאים ושורפי שומנים? לא הגזמת???