PDA

צפה בגרסא המלאה : מתחרים בארץ!

אלירן יחיא
01-05-07, 20:22
אתם חושבים שהמתחרים בארץ ששיכים לישראלבודי לוקחים סיקליים?

Vin diesel
01-05-07, 20:53
לא.
הם לוקחים רק מולטיויטמין של אופטימום.

Deja Vu
01-05-07, 21:16
לא אחי תיקח כף הגשה של שוקולית לפני אימון וישר אחרי האימון שתה שלוש כוסות פטל של ויטאמינציק וגם אתה יכול להגיע לזה:laugh:

Moshe
01-05-07, 21:23
ויטמנצ'יק אפילו אלי האנה פירסם את זה , אנאבולי משהו פחד

gil-Nissim
01-05-07, 21:25
שמע, אפשר להגיד ששאלת שאלה מפגרת מאוד.
אני מציע שתפסיקו להגיב כאן,כי אחרת סתם תוכלו לקבל אזהרות מהמנהלים.
נ.ב
אתה ממבשרת ?

Bullet
01-05-07, 21:33
אין מצב. הרי התחרויות בודקות סמים וסטרואידים. זה הכל Hard work, מה איתך :huh:

אליאב קרייסלר
01-05-07, 21:36
אין מצב. הרי התחרויות בודקות סמים וסטרואידים. זה הכל Hard work, מה איתך :huh:

אני דווקא שמעתי שמר ישראל העכשווי לקח קריאטין פעם...אבל זאת שמועה לא בדקו את זה בבדיקות

Moshe
01-05-07, 21:37
תאחלס אנחנו צוחקים צוחקים אבל יש כמה טבעיים

Deja Vu
01-05-07, 21:38
תאחלס אנחנו צוחקים צוחקים אבל יש כמה טבעיים
מי בדיוק?[שגיא גרשגורן לא נחשב ]

Bodybuilder
01-05-07, 21:38
כולם כאן שקרנין,וחבל!
אלירן תאוכל ש"ש בבוקר וקוטג' לפני שינה וגם אתה תהיה כזה

Fatty
01-05-07, 21:52
מי בדיוק?[שגיא גרשגורן לא נחשב ]
לפי מה שאני זוכר, ניגרי והאדמור טבעיים, לא?

gil-Nissim
01-05-07, 21:54
תאמת ? מה כולם פוחדים להגיד שהם לא טיבעים ?
כאילו מה אני לא מבין, זה הגוף שלהם לא של אף אחד אחר, מה יקרה להם אם הם יגידו=כלום.
וגם לא צריכים להיות חכמים כדאי לדעת מי לוקח ומי לא.
וחלס עם האשכול הזה בסוף זה יגרר לדברים לא טובים.

אליאב קרייסלר
01-05-07, 22:01

אני מכיר מישהו שלא ננקוב בשמו שהוא לוקח/לקח בעבר ולא רואים עליו בכלל...
חוץ מזה שיש גם פלאים אחי יש מתחרה שהוא ברמה מאוד גבוהה והוא עשה כולה 2 סייקלים של כוסיות בחיים שלו וגם בשמו לא ננקוב אם אתה רוצה בוא לאיסיקיו אני יגיד לך שם

Deja Vu
01-05-07, 22:04
תאמת ? מה כולם פוחדים להגיד שהם לא טיבעים ?
כאילו מה אני לא מבין, זה הגוף שלהם לא של אף אחד אחר, מה יקרה להם אם הם יגידו=כלום.
וחלס עם האשכול הזה בסוף זה יגרר לדברים לא טובים.
תבאמת לא מבין למה אז בוא אני יסביר לך קודם כל זאת עבירה על החוק ואף אדם לא יצהיר בפומבי שהוא לוקח סמים שנית כל אם יידעו בוודאות שהוא לוקח זה עלול להוריד מערכו של הספוראטי ישר יתחילו להגיד לו אה בגלל זה יש לך שרירים בטח יתכווצו לך הביצים קיצר יזיינו לו תשכל בשביל מה הוא צריך את זה על הראש?

יiסי
01-05-07, 22:09
אלי האנה הצהיר בטלוויזיה שהוא לוקח סטרואידים דז'ה בסיפור שלי ובעוד תוכניות..

אני אפילו זוכר מה הוא אמר בערך "אני לוקח סטרואידים ברור שלרמה כזאת זה מאוד קשה להגיע אבל אני לא כמו כול ילד 16 שיקח סטרואידים אני עם רופא צמוד ובדיקות דם צמודות " .. לא הצהרה?

gil-Nissim
01-05-07, 22:12
תבאמת לא מבין למה אז בוא אני יסביר לך קודם כל זאת עבירה על החוק ואף אדם לא יצהיר בפומבי שהוא לוקח סמים שנית כל אם יידעו בוודאות שהוא לוקח זה עלול להוריד מערכו של הספוראטי ישר יתחילו להגיד לו אה בגלל זה יש לך שרירים בטח יתכווצו לך הביצים קיצר יזיינו לו תשכל בשביל מה הוא צריך את זה על הראש?
סתכל על החתימה שלי.
וסטרואידים זה לא סמים אחי.

Deja Vu
01-05-07, 22:21
אלי האנה הצהיר בטלוויזיה שהוא לוקח סטרואידים דז'ה בסיפור שלי ובעוד תוכניות..

אני אפילו זוכר מה הוא אמר בערך "אני לוקח סטרואידים ברור שלרמה כזאת זה מאוד קשה להגיע אבל אני לא כמו כול ילד 16 שיקח סטרואידים אני עם רופא צמוד ובדיקות דם צמודות " .. לא הצהרה?
לא הבנתי מה הנקודה פה זה ברור שיש אנשים שהצהירו אפילו ארנולד הודה אבל בכל זאת הרוב מעדיפים לשמור על זכות השתיקה מהסיבות שפירטתי ולא מדובר רק על מתחרים כל אדם שלוקח סטרואידים אולי אולי יספר לחבריו הקרובים אבל בטח שלא יפיץ את זה וזה די מובן למה

Deja Vu
01-05-07, 22:23
סתכל על החתימה שלי.
וסטרואידים זה לא סמים אחי.
חחחחחחחחחחח חזק אחי אחחח ימי מקדונלס היפים נזכרתי שפעם אחרי כל אימון הייתה יורד לדפוק מק רויאל זוכר?ומה זאת אומרת בטח שסטרואיד זה סם זה לא חוקי ללא מרשם רופא....

gil-Nissim
01-05-07, 22:30
חחחחחחחחחחח חזק אחי אחחח ימי מקדונלס היפים נזכרתי שפעם אחרי כל אימון הייתה יורד לדפוק מק רויאל זוכר?ומה זאת אומרת בטח שסטרואיד זה סם זה לא חוקי ללא מרשם רופא....
חחחחחחחחח אתה עוד זוכר אחי ?
כן כול יום היתי קונה וואי אני לא מאמין כמה שומן האחרי האימון היתי דופק,אבל זה היה טעים!

Deja Vu
01-05-07, 22:37
חחחחחחחחח אתה עוד זוכר אחי ?
כן כול יום היתי קונה וואי אני לא מאמין כמה שומן האחרי האימון היתי דופק,אבל זה היה טעים!
חח וואלה בעלייה במסה המבורגר של מקדונלס זה לא כזה....

gil-Nissim
01-05-07, 22:56
חח וואלה בעלייה במסה המבורגר של מקדונלס זה לא כזה....
עזוב אחי יש מלא שומן בזה..