PDA

צפה בגרסא המלאה : מה ההבדל?

sneori2
02-05-07, 19:55
מה ההבדל בין תפריט של בניית מסת שריר לבין חיטוב?... ואל תגידו לי לקרוא מאמרים כי קראתי ולא מצאתי... מה ההבדלים???

Deja Vu
02-05-07, 19:57
במסה אתה במאזן קלורי חיובי זאת אומרת אוכל יותר ממה שאתה שורף ובחיטוב אתה במאזן קלורי שלילי זאת אומרת אוכל פחות ממה שאתה שורף

TzachimmortaL
02-05-07, 20:02
תפריט לתקופה של מסה יהיה גדול מהמאזן של התחזוקה שלך ובתקופה הזאת אתה תעלה במסת שריר (ושומן גם חח), בתפריט יהיו קלוריות רבות והתפריט יהיה עשיר בפחמימות וחלבונים (ושומנים איכותיים ככל האפשר כמובן)
ולעומת זאת, בתפריט חיטוב, המטרה היא להסיר אחוזי שומן מיותרים מהגוף ללא פגיעה במסת שריר (עם פגיעה מזערית ככל האפשר) בתפריט יהיו פחות קלוריות מהמאזן של התחזוקה ולרוב הוא יהיה דל בפחמימות, ועתיר בחלבון ושומן איכותי

sneori2
02-05-07, 20:06
ועם אני 12.5% שומן בן 14 וחצי 1.63 ושוקל 52 מה לדעתכם אני צריך???

TzachimmortaL
02-05-07, 20:14
לפי דעתי אתה יכול להכין לך תפריט למאסה שתהיה כמה שיותר נקיה (500 פלוס מינוס מעל התחזוקה)
ואתה תעלה מעט בשומן במקביל לעליה בשריר...
כשתרגיש שאתה נראה ממש לא מחוטב אז תעבור לתפריט חיטוב (ולתכנית אימונים של חיטוב כמובן)

SaBaGMaN
02-05-07, 20:26
נתחיל מיזה שאם באמת היית קורא את כל המאמרים באתר בקפידה לא היו לך ספקות בקשר לזה,ובעוד המון נושאים אחרים..
אבל עזוב אין טעם לויכוח מיותר.
פשוט וקל תפריט חיטוב - מאזן קלורי שלילי אימונים אחרים
תפריט מאסה - מאזן קלורי חיובי ובקשר לאימונים כל אחד והמטרות שלו יש כאלה עובדים יותר על סיבולת אז כל תוכנית בנויה למטרות שלה
שלא טיטעה הנושא הזה הוא הרבה יותר גדול מהכמה מילים שזרקו לך פה,זה סוגי מזון,שיטות שונות ומשונות ולא מעט דרכים להשיג כל אחת מהמטרות חיטוב,מאסה וכו'..
אז תעשה לעצמך טובה ותעבור שוב על המאמרים שם הכל יותר מפורט