PDA

צפה בגרסא המלאה : הקריאטין מגיע מחר ויש לי כמה שאלות חשובות בבקשה

אורחח91
02-05-07, 20:01
1. זה נכון שהגוף לא מסוגל לספוג יותר מ12 גרם קריאטין ליום?
2. שיטות לשימוש: דיברתי עם כפיר מישראלבודי והוא אמר שההכי טוב לדעתו מכל השיטות לקחת שלוש כפיות כל יום: בוקר על בטן ריקה, לפני אימון, אחרי אימון, עכשיו מה עם לילה? כי הבנתי שהגוף גודל בלילה...
תודה רבה מראש!

Deja Vu
02-05-07, 20:04
לפי מיטב הבנתי הכי מומלץ זה לעשות שבוע העמסה של קראטין 20 גרם ביום בבוקר לפני אימון ישר אחרי אימון ולפני שינה ובימים ללא אימון לקחת 20 גרם חמש גרם כל פעם בהפרשים שווים ואחרי השבוע העמסה הזה שבע שבועות של איזון שבהם אתה לוקח רק חמש גרם ביום או בבוקר או לפני אימון ואז חודש הפסקה ככה אני הולך לפחות לעשות את זה

maradona
02-05-07, 21:45
1.לפי מה שאני זוכר זה נכון ובכלל כאשר השרירים מגיעים לרוויה אין צורך ביותר מ 3-5 גרם ביום כדי להשאיר את הרוויה בשרירים במקסימום,פשוט השאר יומר לקריאטינין.
2)פשוט כך 5 גרם(כפית שטוחה) חצי שעה לפני האימון וביום רגיל איך שאתה מתעורר ושלום על ישראל.

PcGunMan
02-05-07, 21:56
חחחחח רוצים שיגמר כמה שיותר מהרר
תיקח שעתיים לפני אימון פעם אחת ואתה מסודר
עלי עבד פצץ ככה:jockey:

אורחח91
02-05-07, 23:17
העיקר במדריך לשימוש בקריאטין פה באתר רשום לקחת שבוע ראשון 4 כפיות ביום, שבוע שני 3, שבוע שלישי והלאה 2...
אני צריך לדעת בדוק אם יהיה הבדל בין אם אני אקח 2 כפיות ביום לבין אם אני אקח 4 כפיות כי אני ממש רזה אגב ואני במאסה אני רוצה שזה ישפיע בצורה הכי טובה ושלא סתם יהפוך לקריטנין.. כי לפי החישובים שלי 600 גרם לפי 3 כפיות ביום יספיק לי לחודש ושבועיים בלחץ

jonathan
02-05-07, 23:22
תתחיל שבוע העמסה
יום עם אימון:4 פעמים ביום,2 לפני ואחרי(ביחד 2),ו2 במהלך היום(עדיף בבוקר וכמה זמן אחרי האימון אבל זה לא קריטי.
יום ללא אימון:בבוקר
אחרי שבוע העמסה,תתחיל לקחת רק לפני ואחרי אימון.ויום ללא אימון בבוקר
לספיגה טובה קח את זה עם נתרן(מלח..סודה לשתיה)

Bullet
02-05-07, 23:23
עדיף אל תיקח 2 במכה. תיקח מנה אחת כל פעם... זה יותר בטוח

אורחח91
02-05-07, 23:28
מה נתרן? לאבא שלי יש כל כמה שנים ניתוח להוצאת אבן מהכליות אני מקווה שלא תורשתי קודם כל, ובגלל זה הוא שותה הרבה. עכשיו בסודה יש הרבה נתרן? לשתות קריאטין עם מלח? זה גועל נפש וגם לא בריא בכלל אבל אם זה יעזור אני ממש מוכן לנסות.. גם הזמנתי חצי קילו סוכר ענבים- אני אקח 70 גרם אחרי אימון.

ושאלה חשובה.. זה לא חשוב לקחת קריאטין לפני השינה גם אחרי שלב ההעמסה? כי הבנתי שבזמן השינה הגוף והשרירים גדלים..

m0she
03-05-07, 02:11
לא צריך לקחת לפני השינה , לא צריך לעשות העמסה. קח 5 גרם כל יום וזהו.