ציטוט:
פורסם במקור על ידי bar's
כל חודש וחצי חלבון ולפעמים איזה תוסף אחר אבל זה בערך 300~350 שקל לחודש ואולי קצת יותר
|
חחח....
מצחיקים אתם ,שמתי לב שאתם לא מחשיבים בכלל תאוכל ,אתם יודעים למה?
כי אתם חיים על חשבון ההורים וזה לא הכי מעניין אותכם בגלל זה אתם לא מסתכלים על כמות הכסף שמוציאים על אוכל..