|
תזונה ותוספים מה לאכול, מתי ולמה, תפריטים,אילו תוספי מזון מתאימים ועוד.. |
![]() |
|
הגדרות אשכול | אפשרויות הצגת נושא |
|
![]() |
#1 |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() כל חודש וחצי חלבון ולפעמים איזה תוסף אחר אבל זה בערך 300~350 שקל לחודש ואולי קצת יותר
|
![]() |
![]() |
![]() |
#2 | |
חבר פעיל
|
![]() ציטוט:
מצחיקים אתם ,שמתי לב שאתם לא מחשיבים בכלל תאוכל ,אתם יודעים למה? כי אתם חיים על חשבון ההורים וזה לא הכי מעניין אותכם בגלל זה אתם לא מסתכלים על כמות הכסף שמוציאים על אוכל..
__________________
![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#3 | |
חבר ותיק (מועמד לחבר VIP)
|
![]() ציטוט:
אם לא הייתי לומד מן הסתם הייתי עובד מפרנס את עצמי וקונה גם אוכל לעצמי... בינתיים להורים אין בעיה עם זה |
|
![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
חבר פעיל
|
![]() הרווחתה אחי.90% מההורים שאני מכיר שהילדים שלהם מתאמנים(מתחרים לא בהכרח)לא אוהבים את הרעיון הזה.(יקר,לפעמים מעצבן אותם ויש עוד 1001 סיבות)
__________________
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
חבר פעיל
|
![]() אצל מרוקאים לא תפגוש את הבעיה הזאת , ואממ אני פעם בחודש-חודש וחצי קונה אבקת חלבון אז זה 300-330ש"ח גג.
|
![]() |
![]() |