צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-09-10, 21:22   #282
subzero1122
Banned

ציטוט:
פורסם במקור על ידי tiron2010 צפה בהודעה
חבל שאחד כמוך חושב ש70% מהבודיבילדרים זה סטרואידים,רוב האנשים שיקחו לא יראו חצי מזה גם אם יהיה להם תזונה מושלמת ותוכנית אימונים מושלמת.

ההבדל בין בודיבילדר מיקצועי (קאטלר או רוני) לבין אחד כמו דניאל זה יותר מ70 קילו שריר ויותר מ35 גרם טסט בדם

ההבדל בין פווארליפטר מיקצועי לבינך זה 250 קילו לפחות בסקוואט ובדדליפט ושהוא לא צריך להתעסק בתזונה ממש המטרה שלו זה להתחזק,אתה בנאדם טיבעי שמתאמן בשביל הכיף שלו והנזק שאתה עושה לעצמך עם החלב וכל הגאנק הזה פשוט מפגר,קח דברים באיזי ובפרופורציה... "4 ליטר חלב ביום" תגיד לי אתה מסתלבט?תלך לכל תזונאי (כולל אלה שבחדר כושר) והם יסבירו לך איזה נזק אתה עושה לעצמך

אני לא בא להראות שום פיחות בין בילדרים לפאוורליפטרים או כאלה, פשוט אצל בילדרים נושא הסטרואידים הוא הכי חשוב. בלי סטרואידים אין בילדינג, אין מה לעשות, זאת המציאות.
וההבדל בינו לבין בילדר בארץ למשל, הוא 30 קילו שריר והרבה טסט בדם.

אני לא שותה 4 ליטר חלב ביום.

ההבדל ביני לבין פאוורליפטר במשקל 75-85 קילו הוא לא 200 קילו על הסקוואט, הוא אולי 70-80, וזה גם . ***אני מדבר על סקוואטים מלאים, נקי מסטרואידים וללא ציוד כמו חליפה ורצועות ברכיים).

אני עושה יותר ספורט מכל האנשים פה, 2-3 פעמים בשבוע כדורגל של 2-3 שעות ו3 פעמים בשבוע חדר כושר, ככה שאת ה"נזקים" של המאכלים, אני לא מרגיש בכלל.
subzero1122 מנותק