צפיה בהודעה בודדת
ישן 09-04-11, 04:04   #72
!Demon!
חבר פעיל

הסמל האישי של!Demon!

כללי:: 179\95
עוסק ב:: עובד כמו פיליפיני
חדר כושר: Pride

ציטוט:
פורסם במקור על ידי nitric oxide troll צפה בהודעה
שמע,
כמו שיואש אמר, יש בפורום אימוני כוח - לוגים אולי 2-3 מתאמנים שמרימים משקלים, עליהם מסתכלים.
אל תקח את אלה שרק עכשיו התחילו ss, וגם אחרי, שלוחצים 100 קילו בעצימות (חלש מאוד) ולמשוך 180 זה חלש. חפש בכיוון 210+ ותיראה שיש לאותם מתאמנים לאטס מפותחים (moo העלה תמונה כזו).
תיראה את השינוי שלי בחתימה, בשביל 6 חודשים זה מעולה לדעתי.
תיראה תמונות של עידן גולני.
איש הלילה שלא מעלה תמונות, 245 סקוואט, אני מניח שרגליים גדולות משל רוב מפתחי הגוף בישראל.

וכמו שאמרת בהודעה שלך, הסקוואט שלך חלש בגלל שאתה לא משקיע בו,
רוב הלוגים כאן, עושים תוכניות של סקוואט+לחיצה+משיכה, ככה שסקוואט יש כל אימון - הוא הכי מתקדם.
דבר ראשון , השינוי שלך מעולה לכל תקופת זמן במיוחד אם היא קצרה , ואני ,לא כמו הרבה פה יודע להעריך ואין לי בעיה לפרגן למישהו אם זה מגיע לו, מצידי שיהיה יותר טוב ממני , באמת לא כואב לי...לעידן גולני , רשמתי שאני מאוד התרשמתי מהמשקל שלו במתח למשל, כי אני אישית די חזק בגב,בחדר כושר שלי אני לא רואה אף אחד גם לא מוזרקים , ואני עושה מתח ל5 עם 30 קילו על הגב ראיתי הוא עושה עם 40 זה מאוד הרשים ופירגנתי לו...
בכלל , אני חושב שכל מי שמגיע לתוצאו ראוי לפירגון,לא משנה אם אתם עוסקים יותר בכוח ואני במראה יענו מסת גוף, אני חושב שכל עוד הבן אדם שמגיע לתוצאות והוא לא ליצן מגיע לו שיגידו לו כל הכבוד או לפחות ישתקו ולא יטרילו, לליצנים ,ולא חסר פה כאלה, מגיע שיצחקו עליהם , ולא צריך לנסות למצוא איזה פאק אצל האנשים הרציניים כדי לצאת גבר או שהוא יצא פחות טוב ממך...
אם אתה נגיד יותר חזק ממני , או איש הלילה ,שהעלה לפה סקוואט 240+- , אני נגיד בחיים לא יכנס וירשום :"אהה אתה שמן אבל אז מה זה שווה" או משהו בסגנון אלה אני יפרגן ואני תמיד עושה את זה , אפילו שאני שם פחות דגש על משקלים , לדעתי זה מאוד מרשים שהבחור הגיע למשקל כזה גבוהה ועוד שהוא לא מתאמן 10 שנים כמו שהבנתי, אז אני יכנס אליו וירשום לו כל הכבוד, והייתי מצפה פה מאנשים שאו שלא יגידו כלום, או יכנסו לבילדר שהגיע לתוצאה יפה ויפרגנו לו גם...
פשוט הפריע לי שסאב זירו רושם כל פעם בילדרים חלשים וליצנים , לא שאני יבכה בגלל זה כי סך הכל זה פורום ואני לא איזה יצור שהפורום זה החיים שלו, אבל עדין זה טיפה מעצבן , במיוחד שזה ממש לא נכון, זה שאתה בילדר לא אומר שאתה חלש או זה שאתה ליפטר לא אומר שאתה קטן או שמן , זה מפגר להגיד את כל אלה...

בקיצור חפרתי אבל סתם רציתי להגיד את זה
!Demon! מנותק   הגב עם ציטוט