צפיה בהודעה בודדת
ישן 15-07-08, 13:17   #4
Holy_Templar
מנהל הפורום

הסמל האישי שלHoly_Templar

חדר כושר: חדר כושר
שלח הודעה דרך MSN אל Holy_Templar
ברירת מחדל תודה על העצה חבר :)

ציטוט:
פורסם במקור על ידי shai224 צפה בהודעה
צהריים טובים ידידי , אני יעיד על עצמי אישית באיזה שלב אני התחלתי לקחת קראטין ומתי אני לוקח .
אז ברגע שבאמת אני אישית הרגשתי שאין לאן להתקדם מבחינה של עלייה במשקלי עבודה במכון אז מישהו הציע לי באמת לרכוש קראטין ע"מ באמת לשפר את ביצועי הכוח וזמן התאוששת מאימון לאימון , בכל מקרה באמת לקחתי את הצעתו וקראתי קצת על כל הביג דיל שקוראים לו קראטין .
רכשתי את הקראטין של צ'מפיון ואני יכול להגיד לך שהוא נתן לי כל כך הרבה כוח באימון והתאוששת מהירה לחלוטין שבוא נגיד דבר כזה (ויש לציין שזה היה לפני כשנתיים וחצי בערך ) הייתי "תקוע" על משקל של 75 קילו' בבאנץ' פרס ואתה רק יכול לשער ויהיו כאלו שיחשבו שאני מסתלבט או לא יודע מה , אבל בכל מקרה , בטווח זמן של שבוע לאחר שלב ההעמסה עליתי ל 95 קילו בדחיקה חופשית ושתבין שזה היה משהו מטורף שבחיים לא חוויתי דבר כזה .
בהצלחה!
תודה רבה ידיד על החוות דעת כעיקרון אני עוד רחוק הרבה מהיעדים שאתה מדבר עליהם

אני רק התחלתי להתאמן לפני 15 יום. אמנם נראה שיפור כי האחוז שומן שלי הוא אפסי.
ואני גם צורך גיינר שהעלה אותי במשקל (3 קילו) ב 15 יום .

פשוט תהיתי מתי למעשה מומלץ להשתמש, עכשיו אני יודע שאני אצרוך קריאטין רק כאשר אגיע לשלב שבו אני מרגיש חוסר אפקטיביות במשקלים. זה בוא נאמר עוד 4-5 חודשים מכרגע.

תודה על העצה. לקחתי לתשומת לב

אתה ממליץ כעיקרון על קריאטין מונו' טהור של צ'מפיון ? במידה וארכוש לי אחד ?